Doğancılı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Doğancılı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Doğancılı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Doğancılı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Doğancılı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Doğancılı ve antika satıcıları Doğancılı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Doğancılı Antikacı

İstanbul, Doğancılı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Doğancılı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Doğancılı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Doğancılı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Doğancılı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Doğancılı Takvim Alan Antikacı, Doğancılı Mangal Alan Antikacı, Doğancılı Bindallı Alan Antikacı, Doğancılı Müzik Seti Alan Antikacı, Doğancılı Kama Alan Antikacı, Doğancılı Kazan Alan Antikacı, Doğancılı Kristal Alan Antikacı, Doğancılı Kuran Alan Antikacı, Doğancılı Kupa Alan Antikacı, Doğancılı Ğügüm Alan Antikacı, Doğancılı Arma Alan Antikacı, Doğancılı Fıçı Alan Antikacı, Doğancılı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Doğancılı Efemera Alan Antikacı, Doğancılı Hat Makası Alan Antikacı, Doğancılı Silke Alan Antikacı, Doğancılı Madalya Alan Antikacı.

Doğancılı Tarak Alan Antikacı, Doğancılı Harita Alan Antikacı, Doğancılı Kandil Alan Antikacı, Doğancılı Bez Alan Antikacı, Doğancılı Porselen Alan Antikacı, Doğancılı Müzik Aleti Alan Antikacı, Doğancılı Takı Kutusu Alan Antikacı, Doğancılı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Doğancılı Resim Alan Antikacı, Doğancılı İpek Halı Alan Antikacı, Doğancılı Silah Alan Antikacı, Doğancılı Kilim Alan Antikacı, Doğancılı Plak Alan Antikacı, Doğancılı Kasetçalar Alan Antikacı, Doğancılı Zarf Alan Antikacı.

Doğancılı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Doğancılı Yüzük Alan Antikacı, Doğancılı Portre Alan Antikacı, Doğancılı İran Halısı Alan Antikacı, Doğancılı Askeri Malzeme Alanalar, Doğancılı Baston Alan Antikacı, Doğancılı Bileklik Alan Antikacı, Doğancılı Sehpa Alan Antikacı, Doğancılı Kamçı Alan Antikacı, Doğancılı Hat Alan Antikacı, Doğancılı Oyma Alan Antikacı, Doğancılı Gümüşlük Alan Antikacı, Doğancılı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Doğancılı Kılıç Alan Antikacı, Doğancılı Takı Alan Antikacı, Doğancılı Cep Saati Alan Antikacı, Doğancılı Dvd Alan Antikacı, Doğancılı Komple Eşya Alan Antikacı, Doğancılı Telefon Alan Antikacı, Doğancılı Pipo Alan Antikacı, Doğancılı Üç Etek Alan Antikacı, Doğancılı Bilezik Alan Antikacı, Doğancılı Bardak Alan Antikacı.

Doğancılı Tablo Alan Antikacı, Doğancılı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Doğancılı Sefer Tası Alan Antikacı, Doğancılı Dokuma Alan Antikacı, Doğancılı Kalem Alan Antikacı, Doğancılı Sürahi Alan Antikacı, Doğancılı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Doğancılı Gümüş Alan Antikacı, Doğancılı Daktilo Alan Antikacı, Doğancılı Pul Alan Antikacı, Doğancılı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Doğancılı Bıçak Alan Antikacı, Doğancılı Kol Saati Alan Antikacı, Doğancılı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Doğancılı Rozet Alan Antikacı, Doğancılı Gelinlik Alan Antikacı, Doğancılı Çatal Alan Antikacı, Doğancılı Kıyafet Alan Antikacı, Doğancılı Duvar Saati Alan Antikacı, Doğancılı Fes Alan Antikacı, Doğancılı Küp Alan Antikacı, Doğancılı Saçma Alan Antikacı.

Doğancılı Hat Yazısı Alan Antikacı, Doğancılı Ağaç Alan Antikacı, Doğancılı Halı Alan Antikacı, Doğancılı Günlük Alan Antikacı, Doğancılı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Doğancılı Masa Alan Antikacı, Doğancılı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Doğancılı Kitap Alan Antikacı, Doğancılı Amfi Alan Antikacı, Doğancılı Albüm Alan Antikacı, Doğancılı Ahşap Alan Antikacı, Doğancılı Gondol Alan Antikacı, Doğancılı Çizgi Roman Alan Antikacı, Doğancılı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Doğancılı Pusula Alan Antikacı, Doğancılı Gerdanlık Alan Antikacı, Doğancılı Cezve Alan Antikacı, Doğancılı Şerbetlik Alan Antikacı.

Doğancılı Tuval Alan Antikacı, Doğancılı Okka Alan Antikacı, Doğancılı Fincan Alan Antikacı, Doğancılı Cd Alan Antikacı, Doğancılı Cam Alan Antikacı, Doğancılı Çan Alan Antikacı, Doğancılı Hoparlör Alan Antikacı, Doğancılı Çiçek Alan Antikacı, Doğancılı Retro Eşya Alan Antikacı, Doğancılı Vazo Alan Antikacı, Doğancılı Koltuk Alan Antikacı, Doğancılı Şapka Alan Antikacı, Doğancılı Bakır Eşya Alan Antikacı, Doğancılı Kilit Alan Antikacı, Doğancılı Biblo Alan Antikacı, Doğancılı Saat Alan Antikacı, Doğancılı Matara Alan Antikacı, Doğancılı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Doğancılı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Doğancılı Nişan Alan Antikacı, Doğancılı Seramik Alan Antikacı, Doğancılı Minyatür Alan Antikacı, Doğancılı Kase Alan Antikacı, Doğancılı Tas Alan Antikacı, Doğancılı Kavanoz Alan Antikacı, Doğancılı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Doğancılı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Doğancılı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Doğancılı Radyo Alan Antikacı, Doğancılı Çini Alan Antikacı, Doğancılı Mühür Alan Antikacı, Doğancılı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Doğancılı Çaydanlık Alan Antikacı, Doğancılı Halhal Alan Antikacı, Doğancılı Tılsım Alan Antikacı, Doğancılı Sepet Alan Antikacı, Doğancılı Sandelye Alan Antikacı, Doğancılı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Doğancılı Pikap Alan Antikacı, Doğancılı Roman Alan Antikacı, Doğancılı Tepsi Alan Antikacı, Doğancılı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Doğancılı Forma Alan Antikacı, Doğancılı Avize Alan Antikacı, Doğancılı Sahan Alan Antikacı, Doğancılı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Doğancılı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Doğancılı Bronz Heykel Alan Antikacı, Doğancılı Şamdan Alan Antikacı.

Doğancılı Kartpostal Alan Antikacı, Doğancılı Hereke Halısı Alan Antikacı, Doğancılı Sini Alan Antikacı, Doğancılı Tüfek Alan Antikacı, Doğancılı Köstekli Saat Alan Antikacı, Doğancılı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Doğancılı Taş Plak Alan Antikacı, Doğancılı Gravür Alan Antikacı, Doğancılı Kurşun Alan Antikacı, Doğancılı Gramafon Alan Antikacı, Doğancılı Cd Player Alan Antikacı, Doğancılı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Doğancılı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Doğancılı Kahve Takımı Alan Antikacı, Doğancılı Mobilya Alan Antikacı, Doğancılı Kapı Alan Antikacı, Doğancılı Kaşık Alan Antikacı, Doğancılı İbrik Alan Antikacı, Doğancılı Yağlı Boya Alan Antikacı, Doğancılı Tabanca Alan Antikacı, Doğancılı Ferman Alan Antikacı, Doğancılı Ebru Alan Antikacı, Doğancılı Tabak Alan Antikacı, Doğancılı Semaver Alan Antikacı, Doğancılı Kutu Alan Antikacı.

Doğancılı Kehribar Alan Antikacı, Doğancılı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Doğancılı Bronz Alan Antikacı, Doğancılı Şişe Alan Antikacı, Doğancılı Madalya Nişan Alan Antikacı, Doğancılı Anahtar Alan Antikacı, Doğancılı Makine Alan Antikacı, Doğancılı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Doğancılı Mekanik Alet Alan Antikacı, Doğancılı Kolye Alan Antikacı, Doğancılı Fotoğraf Alan Antikacı, Doğancılı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Doğancılı Tesbih Alan Antikacı, Doğancılı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Doğancılı Opalin Alan Antikacı, Doğancılı Taş Alan Antikacı, Doğancılı Metal Alan Antikacı, Doğancılı El Yazması Alan Antikacı, Doğancılı Terazi Alan Antikacı, Doğancılı Tokmak Alan Antikacı, Doğancılı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Doğancılı Dirhem Alan Antikacı, Doğancılı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.