Dizdariye Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dizdariye Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dizdariye, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dizdariye olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dizdariye İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dizdariye ve antika satıcıları Dizdariye için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dizdariye Antikacı

İstanbul, Dizdariye antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dizdariye) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dizdariye Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dizdariye Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dizdariye Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dizdariye Takvim Alan Antikacı, Dizdariye Mangal Alan Antikacı, Dizdariye Bindallı Alan Antikacı, Dizdariye Müzik Seti Alan Antikacı, Dizdariye Kama Alan Antikacı, Dizdariye Kazan Alan Antikacı, Dizdariye Kristal Alan Antikacı, Dizdariye Kuran Alan Antikacı, Dizdariye Kupa Alan Antikacı, Dizdariye Ğügüm Alan Antikacı, Dizdariye Arma Alan Antikacı, Dizdariye Fıçı Alan Antikacı, Dizdariye El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dizdariye Efemera Alan Antikacı, Dizdariye Hat Makası Alan Antikacı, Dizdariye Silke Alan Antikacı, Dizdariye Madalya Alan Antikacı.

Dizdariye Tarak Alan Antikacı, Dizdariye Harita Alan Antikacı, Dizdariye Kandil Alan Antikacı, Dizdariye Bez Alan Antikacı, Dizdariye Porselen Alan Antikacı, Dizdariye Müzik Aleti Alan Antikacı, Dizdariye Takı Kutusu Alan Antikacı, Dizdariye Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dizdariye Resim Alan Antikacı, Dizdariye İpek Halı Alan Antikacı, Dizdariye Silah Alan Antikacı, Dizdariye Kilim Alan Antikacı, Dizdariye Plak Alan Antikacı, Dizdariye Kasetçalar Alan Antikacı, Dizdariye Zarf Alan Antikacı.

Dizdariye Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dizdariye Yüzük Alan Antikacı, Dizdariye Portre Alan Antikacı, Dizdariye İran Halısı Alan Antikacı, Dizdariye Askeri Malzeme Alanalar, Dizdariye Baston Alan Antikacı, Dizdariye Bileklik Alan Antikacı, Dizdariye Sehpa Alan Antikacı, Dizdariye Kamçı Alan Antikacı, Dizdariye Hat Alan Antikacı, Dizdariye Oyma Alan Antikacı, Dizdariye Gümüşlük Alan Antikacı, Dizdariye El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dizdariye Kılıç Alan Antikacı, Dizdariye Takı Alan Antikacı, Dizdariye Cep Saati Alan Antikacı, Dizdariye Dvd Alan Antikacı, Dizdariye Komple Eşya Alan Antikacı, Dizdariye Telefon Alan Antikacı, Dizdariye Pipo Alan Antikacı, Dizdariye Üç Etek Alan Antikacı, Dizdariye Bilezik Alan Antikacı, Dizdariye Bardak Alan Antikacı.

Dizdariye Tablo Alan Antikacı, Dizdariye 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dizdariye Sefer Tası Alan Antikacı, Dizdariye Dokuma Alan Antikacı, Dizdariye Kalem Alan Antikacı, Dizdariye Sürahi Alan Antikacı, Dizdariye Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dizdariye Gümüş Alan Antikacı, Dizdariye Daktilo Alan Antikacı, Dizdariye Pul Alan Antikacı, Dizdariye Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dizdariye Bıçak Alan Antikacı, Dizdariye Kol Saati Alan Antikacı, Dizdariye Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dizdariye Rozet Alan Antikacı, Dizdariye Gelinlik Alan Antikacı, Dizdariye Çatal Alan Antikacı, Dizdariye Kıyafet Alan Antikacı, Dizdariye Duvar Saati Alan Antikacı, Dizdariye Fes Alan Antikacı, Dizdariye Küp Alan Antikacı, Dizdariye Saçma Alan Antikacı.

Dizdariye Hat Yazısı Alan Antikacı, Dizdariye Ağaç Alan Antikacı, Dizdariye Halı Alan Antikacı, Dizdariye Günlük Alan Antikacı, Dizdariye Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dizdariye Masa Alan Antikacı, Dizdariye Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dizdariye Kitap Alan Antikacı, Dizdariye Amfi Alan Antikacı, Dizdariye Albüm Alan Antikacı, Dizdariye Ahşap Alan Antikacı, Dizdariye Gondol Alan Antikacı, Dizdariye Çizgi Roman Alan Antikacı, Dizdariye Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dizdariye Pusula Alan Antikacı, Dizdariye Gerdanlık Alan Antikacı, Dizdariye Cezve Alan Antikacı, Dizdariye Şerbetlik Alan Antikacı.

Dizdariye Tuval Alan Antikacı, Dizdariye Okka Alan Antikacı, Dizdariye Fincan Alan Antikacı, Dizdariye Cd Alan Antikacı, Dizdariye Cam Alan Antikacı, Dizdariye Çan Alan Antikacı, Dizdariye Hoparlör Alan Antikacı, Dizdariye Çiçek Alan Antikacı, Dizdariye Retro Eşya Alan Antikacı, Dizdariye Vazo Alan Antikacı, Dizdariye Koltuk Alan Antikacı, Dizdariye Şapka Alan Antikacı, Dizdariye Bakır Eşya Alan Antikacı, Dizdariye Kilit Alan Antikacı, Dizdariye Biblo Alan Antikacı, Dizdariye Saat Alan Antikacı, Dizdariye Matara Alan Antikacı, Dizdariye Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dizdariye 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dizdariye Nişan Alan Antikacı, Dizdariye Seramik Alan Antikacı, Dizdariye Minyatür Alan Antikacı, Dizdariye Kase Alan Antikacı, Dizdariye Tas Alan Antikacı, Dizdariye Kavanoz Alan Antikacı, Dizdariye 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dizdariye Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dizdariye El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dizdariye Radyo Alan Antikacı, Dizdariye Çini Alan Antikacı, Dizdariye Mühür Alan Antikacı, Dizdariye Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dizdariye Çaydanlık Alan Antikacı, Dizdariye Halhal Alan Antikacı, Dizdariye Tılsım Alan Antikacı, Dizdariye Sepet Alan Antikacı, Dizdariye Sandelye Alan Antikacı, Dizdariye Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dizdariye Pikap Alan Antikacı, Dizdariye Roman Alan Antikacı, Dizdariye Tepsi Alan Antikacı, Dizdariye Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dizdariye Forma Alan Antikacı, Dizdariye Avize Alan Antikacı, Dizdariye Sahan Alan Antikacı, Dizdariye Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dizdariye Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dizdariye Bronz Heykel Alan Antikacı, Dizdariye Şamdan Alan Antikacı.

Dizdariye Kartpostal Alan Antikacı, Dizdariye Hereke Halısı Alan Antikacı, Dizdariye Sini Alan Antikacı, Dizdariye Tüfek Alan Antikacı, Dizdariye Köstekli Saat Alan Antikacı, Dizdariye Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dizdariye Taş Plak Alan Antikacı, Dizdariye Gravür Alan Antikacı, Dizdariye Kurşun Alan Antikacı, Dizdariye Gramafon Alan Antikacı, Dizdariye Cd Player Alan Antikacı, Dizdariye 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dizdariye Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dizdariye Kahve Takımı Alan Antikacı, Dizdariye Mobilya Alan Antikacı, Dizdariye Kapı Alan Antikacı, Dizdariye Kaşık Alan Antikacı, Dizdariye İbrik Alan Antikacı, Dizdariye Yağlı Boya Alan Antikacı, Dizdariye Tabanca Alan Antikacı, Dizdariye Ferman Alan Antikacı, Dizdariye Ebru Alan Antikacı, Dizdariye Tabak Alan Antikacı, Dizdariye Semaver Alan Antikacı, Dizdariye Kutu Alan Antikacı.

Dizdariye Kehribar Alan Antikacı, Dizdariye Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dizdariye Bronz Alan Antikacı, Dizdariye Şişe Alan Antikacı, Dizdariye Madalya Nişan Alan Antikacı, Dizdariye Anahtar Alan Antikacı, Dizdariye Makine Alan Antikacı, Dizdariye Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dizdariye Mekanik Alet Alan Antikacı, Dizdariye Kolye Alan Antikacı, Dizdariye Fotoğraf Alan Antikacı, Dizdariye Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dizdariye Tesbih Alan Antikacı, Dizdariye El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dizdariye Opalin Alan Antikacı, Dizdariye Taş Alan Antikacı, Dizdariye Metal Alan Antikacı, Dizdariye El Yazması Alan Antikacı, Dizdariye Terazi Alan Antikacı, Dizdariye Tokmak Alan Antikacı, Dizdariye Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dizdariye Dirhem Alan Antikacı, Dizdariye El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.