Silvan antikacılar, Silvan antika alanlar, Silvan antika eşya alanlar, Silvan antika eşyalar, Silvan eski alım satım, Silvan antika koleksiyoncuları, Silvan antika eşya alıcıları, Silvan antika şirketleri, Silvan antika firması, Silvan antika şirketi, Silvan antika firmaları, Silvan antika eşya şirketleri, Silvan antika eşya firması, Silvan antika eşya şirketi, Silvan antika eşya firmaları, Silvan müzayede şirketi, Silvan eski alanlar, Silvan eski eşya alanlar, Silvan antika alan yerler, Silvan antika eşya alan yerler, Silvan eski alan yerler, Silvan eski eşya alan yerler, Silvan antika pazarı, Silvan antika alım satım, Silvan antika alıcıları, Silvan antika satıcıları, Silvan antika eşya satıcıları, Silvan eski eşya alıcıları, Silvan eski eşya satıcıları, Silvan antika fiyatları, Silvan antika eşya fiyatları, Silvan eski fiyatları, Silvan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Silvan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Silvan antika eşya alanlar ve Silvan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Silvan antika eşya şirketimiz, Silvan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Silvan Antika Alanlar

Silvan antika alanlar ve Silvan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Silvan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Silvan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Silvan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Silvan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Silvan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Silvan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Silvan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Silvan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Silvan antika eşya alanlar ve Silvan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Silvan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Silvan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Silvan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Silvan antika eşya alanların tercih ettiği, Silvan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Silvan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Silvan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Silvan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Silvan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Silvan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Silvan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Silvan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Silvan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Silvan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Silvan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Silvan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Silvan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Silvan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Silvan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Silvan antikacılar, Silvan antika eşyalar, Silvan eski eşyalar, Silvan antika şirketleri, Silvan antika firması, Silvan müzayede şirketi,Silvan el yazması alanlar, Silvan Kuran’ı kerim alanlar, Silvan hat yazı alanlar, Silvan obje alanlar, Silvan gümüş alanlar, Silvan turalı gümüş alanlar, Silvan karaf alanlar, vazo alanlar, Silvan jardinyer alanlar, Silvan resim alanlar, Silvan modern resim alanlar, Silvan aplik alanlar, Silvan bahü alanlar, Silvan bavul alanlar, Silvan çanak alanlar, Silvan çömlek alanlar, Silvan bakır alanlar, baston alanlar, Silvan biskiü alanlar, Silvan billur alanlar, Silvan cam alanlar, Silvan kristal alanlar, Silvan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Silvan bandırma halısı alanlar, Silvan ceviz yemek odası alanlar, Silvan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Silvan ceviz sandalye alanlar, Silvan cümbüş alanlar, Silvan constantin oble alanlar, Silvan cam obje alanlar, Silvan beykoz alanlar.

Silvan bohem alanlar, Silvan çeşmi bülbül alanlar, Silvan çeşme taşı alanlar, Silvan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Silvan arnevu alanlar, art deko alanlar, Silvan deko alanlar, Silvan ayna alanlar, Silvan asma avize alanlar, Silvan aznavur gümüş alanlar, Silvan aznavur alanlar, Silvan bafon alanlar, Silvan ayvazozki alanlar, Silvan dolap alanlar, Silvan divit alanlar, Silvan biblo alanlar, Silvan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Silvan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Silvan dekopaj işi alanlar, Silvan dual alanlar, Silvan dual pikap alanlar.

Silvan dümen alanlar, Silvan gemici dümeni alanlar, Silvan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Silvan derbent halı alanlar, Silvan eviye alanlar, Silvan ev halısı alanlar, Silvan elbiselik alanlar, Silvan elbise alanlar, Silvan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Silvan el işi alanlar, Silvan el işi halı alanlar, Silvan el işi alanlar, Silvan el işi kilim alanlar, Silvan çan alanlar, Silvan kilise çanı alanlar, Silvan gemici çanı alanlar, Silvan çarık alanlar, Silvan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Silvan ferforje alanlar, Silvan fistan alanlar, Silvan Osmanlı fistan alanlar, Silvan portmanto alanlar, Silvan eski saat alanlar, Silvan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Silvan bronz heykel alanlar, Silvan bronz sütün alanlar, Silvan bronz avize alanlar, Silvan bronz vazo alanlar, Silvan bronz kutu alanlar, Silvan bronz el işi alanlar.

Silvan halı alanlar, Silvan lamba alanlar, resim alanlar, Silvan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Silvan insan biblosu alanlar, Silvan oryantel biblo alanlar, Silvan kuş biblosu alanlar, Silvan havlu alanlar, Silvan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Silvan turkısh antika alanlar, Silvan Osmanlı eşyalar alanlar, Silvan eski gelinlik alanlar, Silvan İstanbul resimleri alanlar, Silvan altın varak sehpa alanlar, Silvan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Silvan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Silvan bronz fener alanlar, Silvan bünyen alanlar, Silvan develi halı alanlar, Silvan dürbün alanlar, Silvan teleskop alanlar, Silvan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Silvan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Silvan flama alanlar, Silvan alem alanlar, Silvan arabesk alanlar.

Silvan pul alanlar, Silvan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Silvan eski fincan alanlar, Silvan cam altı alanlar, Silvan şamdan alanlar, Silvan oryantel heykel alanlar, Silvan gümüşlük alanlar, Silvan hat yazı alanlar, Silvan teship alanlar, hokka alanlar, Silvan tophane alanlar, Silvan goblen alanlar, Silvan çin eski eşyalar alanlar, Silvan Çanakkale alanlar, Silvan Çanakkale vazo alanlar, Silvan fil dişi heykel alanlar, Silvan fil dişi baston alanlar, Silvan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Silvan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Silvan duvar saati alanlar, Silvan bez alanlar, buda heykel alanlar, Silvan hamedan halı alanlar, Silvan kılıç alanlar, Silvan antika kılıç alanlar.

Silvan antika araba alanlar, Silvan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Silvan antika eşyalar alanlar, Silvan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Silvan antika foto alanlar, Silvan kehribar alanlar, Silvan kehribar tesbih alanlar, Silvan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Silvan seramik eşya alanlar, Silvan kilit alanlar, Silvan anahtar alanlar, Silvan antika anahtar alanlar, Silvan antika kilit alanlar, Silvan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Silvan antika silah alanlar, Silvan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Silvan lambader alanlar, Silvan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Silvan komidin alanlar, Silvan kara kalem resim alanlar, Silvan blue black alanlar, Silvan mask alanlar, eski mask alanlar, Silvan aşurelik alanlar.

Silvan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Silvan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Silvan gramofon alanlar, Silvan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Silvan güdüm alanlar, Silvan tekke işi alanlar, Silvan İznik alanlar, Silvan pusula alanlar, Silvan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Silvan periyor saat alanlar, Silvan mangal alanlar, Silvan eski mangal alanlar, Silvan Şam işi alanlar, Silvan Süleymaniye işi alanlar, Silvan takunya alanlar, Silvan gümüş takunya alanlar, Silvan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Silvan seccade alanlar, Silvan eski seccade alanlar, Silvan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Silvan tablo alanlar.

Silvan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Silvan abajur alanlar, Silvan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Silvan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Silvan madalya alanlar, Silvan eşya alanlar, Silvan ferman alanlar, Silvan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Silvan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Silvan bahça alanlar, Silvan Osmanlı bohça alanlar, Silvan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Silvan ampir alanlar, Silvan chrıstofle alanlar, Silvan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Silvan şamdan alanlar, Silvan çanta alanlar, Silvan van işi savat alanlar, Silvan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Silvan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Silvan hokka alanlar, Silvan fransız mine alanlar, Silvan teşhir vitrini alanlar, Silvan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Silvan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Silvan kandil alanlar, Silvan ebru alanlar, Silvan mustafa düzgünman alanlar, Silvan zigon alanlar, Silvan zemzemlik alanlar, Silvan mücevher kutusu alanlar, Silvan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Silvan sürahi alanlar, Silvan Osmanlı sürahi alanlar, Silvan antik mercan alanlar, Silvan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Silvan antik sedef alanlar, Silvan minyatür alanlar, Silvan kabe örtüsü alanlar, Silvan gülebdan alanlar, Silvan mineli dürbün alanlar, Silvan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Silvan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Silvan lali gue alanlar, Silvan gece sürahisi alanlar, Silvan meissen alanlar, Silvan satsuma alanlar, Silvan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Silvan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Silvan constantine alanlar, Silvan anonim alanlar, Silvan leyla gamsız alanlar, Silvan ibrahim safi alanlar, Silvan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Silvan herend alanlar, Silvan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Silvan osmanlıca alanlar, Silvan kitap alanlar, Silvan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Silvan haydar besim aydar alanlar, Silvan orhan peker alanlar, Silvan sıtkı olçar alanlar, Silvan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Silvan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Silvan rus gümüşü alanlar, Silvan minyatür alanlar, Silvan viyana heykel alanlar, Silvan oryantal heykel alanlar, Silvan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Silvan merasim kılıcı alanlar.

Silvan ahşap hilye alanlar, Silvan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Silvan tesbih alanlar, Silvan seyahat saati alanlar, Silvan gravür alanlar, Silvan degü alanlar, radio antika alanlar, Silvan opalin alanlar, Silvan radyo alanlar, Silvan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Silvan laledan alanlar, Silvan karaf alanlar, Silvan çerezlik alanlar, Silvan sahleplik alanlar, Silvan tutya alanlar, Silvan likör takımı alanlar, Silvan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Silvan zarf alanlar, Silvan nargile alanlar, Silvan gülabdan alanlar, Silvan ferman alanlar, Silvan berat alanlar.

Silvan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Silvan şifa tası alanlar, Silvan hokka takımı alanlar, Silvan mangal alanlar, Silvan barutluk alanlar, Silvan tombak alanlar, Silvan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Silvan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Silvan hançer alanlar, Silvan kılıç alanlar, Silvan mühürler alanlar, Silvan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Silvan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Silvan seccade alanlar, Silvan sırmalı örtüler alanlar, Silvan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.