Kulp antikacılar, Kulp antika alanlar, Kulp antika eşya alanlar, Kulp antika eşyalar, Kulp eski alım satım, Kulp antika koleksiyoncuları, Kulp antika eşya alıcıları, Kulp antika şirketleri, Kulp antika firması, Kulp antika şirketi, Kulp antika firmaları, Kulp antika eşya şirketleri, Kulp antika eşya firması, Kulp antika eşya şirketi, Kulp antika eşya firmaları, Kulp müzayede şirketi, Kulp eski alanlar, Kulp eski eşya alanlar, Kulp antika alan yerler, Kulp antika eşya alan yerler, Kulp eski alan yerler, Kulp eski eşya alan yerler, Kulp antika pazarı, Kulp antika alım satım, Kulp antika alıcıları, Kulp antika satıcıları, Kulp antika eşya satıcıları, Kulp eski eşya alıcıları, Kulp eski eşya satıcıları, Kulp antika fiyatları, Kulp antika eşya fiyatları, Kulp eski fiyatları, Kulp eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Kulp Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kulp antika eşya alanlar ve Kulp antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kulp antika eşya şirketimiz, Kulp antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kulp Antika Alanlar

Kulp antika alanlar ve Kulp antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kulp antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kulp antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kulp Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kulp antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kulp

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kulp antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kulp antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kulp Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kulp antika eşya alanlar ve Kulp antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kulp antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kulp antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kulp Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kulp antika eşya alanların tercih ettiği, Kulp bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kulp antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kulp antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kulp antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kulp Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kulp eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kulp eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kulp eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kulp eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kulp eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kulp Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kulp bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kulp antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kulp bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kulp antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kulp antikacılar, Kulp antika eşyalar, Kulp eski eşyalar, Kulp antika şirketleri, Kulp antika firması, Kulp müzayede şirketi,Kulp el yazması alanlar, Kulp Kuran’ı kerim alanlar, Kulp hat yazı alanlar, Kulp obje alanlar, Kulp gümüş alanlar, Kulp turalı gümüş alanlar, Kulp karaf alanlar, vazo alanlar, Kulp jardinyer alanlar, Kulp resim alanlar, Kulp modern resim alanlar, Kulp aplik alanlar, Kulp bahü alanlar, Kulp bavul alanlar, Kulp çanak alanlar, Kulp çömlek alanlar, Kulp bakır alanlar, baston alanlar, Kulp biskiü alanlar, Kulp billur alanlar, Kulp cam alanlar, Kulp kristal alanlar, Kulp bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kulp bandırma halısı alanlar, Kulp ceviz yemek odası alanlar, Kulp ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kulp ceviz sandalye alanlar, Kulp cümbüş alanlar, Kulp constantin oble alanlar, Kulp cam obje alanlar, Kulp beykoz alanlar.

Kulp bohem alanlar, Kulp çeşmi bülbül alanlar, Kulp çeşme taşı alanlar, Kulp çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kulp arnevu alanlar, art deko alanlar, Kulp deko alanlar, Kulp ayna alanlar, Kulp asma avize alanlar, Kulp aznavur gümüş alanlar, Kulp aznavur alanlar, Kulp bafon alanlar, Kulp ayvazozki alanlar, Kulp dolap alanlar, Kulp divit alanlar, Kulp biblo alanlar, Kulp dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kulp daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kulp dekopaj işi alanlar, Kulp dual alanlar, Kulp dual pikap alanlar.

Kulp dümen alanlar, Kulp gemici dümeni alanlar, Kulp gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kulp derbent halı alanlar, Kulp eviye alanlar, Kulp ev halısı alanlar, Kulp elbiselik alanlar, Kulp elbise alanlar, Kulp paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kulp el işi alanlar, Kulp el işi halı alanlar, Kulp el işi alanlar, Kulp el işi kilim alanlar, Kulp çan alanlar, Kulp kilise çanı alanlar, Kulp gemici çanı alanlar, Kulp çarık alanlar, Kulp Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kulp ferforje alanlar, Kulp fistan alanlar, Kulp Osmanlı fistan alanlar, Kulp portmanto alanlar, Kulp eski saat alanlar, Kulp frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kulp bronz heykel alanlar, Kulp bronz sütün alanlar, Kulp bronz avize alanlar, Kulp bronz vazo alanlar, Kulp bronz kutu alanlar, Kulp bronz el işi alanlar.

Kulp halı alanlar, Kulp lamba alanlar, resim alanlar, Kulp parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kulp insan biblosu alanlar, Kulp oryantel biblo alanlar, Kulp kuş biblosu alanlar, Kulp havlu alanlar, Kulp mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kulp turkısh antika alanlar, Kulp Osmanlı eşyalar alanlar, Kulp eski gelinlik alanlar, Kulp İstanbul resimleri alanlar, Kulp altın varak sehpa alanlar, Kulp altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kulp afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kulp bronz fener alanlar, Kulp bünyen alanlar, Kulp develi halı alanlar, Kulp dürbün alanlar, Kulp teleskop alanlar, Kulp sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kulp çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kulp flama alanlar, Kulp alem alanlar, Kulp arabesk alanlar.

Kulp pul alanlar, Kulp Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kulp eski fincan alanlar, Kulp cam altı alanlar, Kulp şamdan alanlar, Kulp oryantel heykel alanlar, Kulp gümüşlük alanlar, Kulp hat yazı alanlar, Kulp teship alanlar, hokka alanlar, Kulp tophane alanlar, Kulp goblen alanlar, Kulp çin eski eşyalar alanlar, Kulp Çanakkale alanlar, Kulp Çanakkale vazo alanlar, Kulp fil dişi heykel alanlar, Kulp fil dişi baston alanlar, Kulp fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kulp fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kulp duvar saati alanlar, Kulp bez alanlar, buda heykel alanlar, Kulp hamedan halı alanlar, Kulp kılıç alanlar, Kulp antika kılıç alanlar.

Kulp antika araba alanlar, Kulp antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kulp antika eşyalar alanlar, Kulp kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kulp antika foto alanlar, Kulp kehribar alanlar, Kulp kehribar tesbih alanlar, Kulp Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kulp seramik eşya alanlar, Kulp kilit alanlar, Kulp anahtar alanlar, Kulp antika anahtar alanlar, Kulp antika kilit alanlar, Kulp josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kulp antika silah alanlar, Kulp antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kulp lambader alanlar, Kulp minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kulp komidin alanlar, Kulp kara kalem resim alanlar, Kulp blue black alanlar, Kulp mask alanlar, eski mask alanlar, Kulp aşurelik alanlar.

Kulp saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kulp antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kulp gramofon alanlar, Kulp mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kulp güdüm alanlar, Kulp tekke işi alanlar, Kulp İznik alanlar, Kulp pusula alanlar, Kulp gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kulp periyor saat alanlar, Kulp mangal alanlar, Kulp eski mangal alanlar, Kulp Şam işi alanlar, Kulp Süleymaniye işi alanlar, Kulp takunya alanlar, Kulp gümüş takunya alanlar, Kulp Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kulp seccade alanlar, Kulp eski seccade alanlar, Kulp Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kulp tablo alanlar.

Kulp antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kulp abajur alanlar, Kulp sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kulp antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kulp madalya alanlar, Kulp eşya alanlar, Kulp ferman alanlar, Kulp berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kulp jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kulp bahça alanlar, Kulp Osmanlı bohça alanlar, Kulp bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kulp ampir alanlar, Kulp chrıstofle alanlar, Kulp ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kulp şamdan alanlar, Kulp çanta alanlar, Kulp van işi savat alanlar, Kulp tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kulp Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kulp hokka alanlar, Kulp fransız mine alanlar, Kulp teşhir vitrini alanlar, Kulp buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kulp keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kulp kandil alanlar, Kulp ebru alanlar, Kulp mustafa düzgünman alanlar, Kulp zigon alanlar, Kulp zemzemlik alanlar, Kulp mücevher kutusu alanlar, Kulp dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kulp sürahi alanlar, Kulp Osmanlı sürahi alanlar, Kulp antik mercan alanlar, Kulp makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kulp antik sedef alanlar, Kulp minyatür alanlar, Kulp kabe örtüsü alanlar, Kulp gülebdan alanlar, Kulp mineli dürbün alanlar, Kulp sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kulp şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kulp lali gue alanlar, Kulp gece sürahisi alanlar, Kulp meissen alanlar, Kulp satsuma alanlar, Kulp hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kulp macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kulp constantine alanlar, Kulp anonim alanlar, Kulp leyla gamsız alanlar, Kulp ibrahim safi alanlar, Kulp bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kulp herend alanlar, Kulp nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kulp osmanlıca alanlar, Kulp kitap alanlar, Kulp kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kulp haydar besim aydar alanlar, Kulp orhan peker alanlar, Kulp sıtkı olçar alanlar, Kulp Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kulp edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kulp rus gümüşü alanlar, Kulp minyatür alanlar, Kulp viyana heykel alanlar, Kulp oryantal heykel alanlar, Kulp f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kulp merasim kılıcı alanlar.

Kulp ahşap hilye alanlar, Kulp hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kulp tesbih alanlar, Kulp seyahat saati alanlar, Kulp gravür alanlar, Kulp degü alanlar, radio antika alanlar, Kulp opalin alanlar, Kulp radyo alanlar, Kulp kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kulp laledan alanlar, Kulp karaf alanlar, Kulp çerezlik alanlar, Kulp sahleplik alanlar, Kulp tutya alanlar, Kulp likör takımı alanlar, Kulp mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kulp zarf alanlar, Kulp nargile alanlar, Kulp gülabdan alanlar, Kulp ferman alanlar, Kulp berat alanlar.

Kulp hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kulp şifa tası alanlar, Kulp hokka takımı alanlar, Kulp mangal alanlar, Kulp barutluk alanlar, Kulp tombak alanlar, Kulp saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kulp ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kulp hançer alanlar, Kulp kılıç alanlar, Kulp mühürler alanlar, Kulp mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kulp Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kulp seccade alanlar, Kulp sırmalı örtüler alanlar, Kulp antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.