Kocaköy antikacılar, Kocaköy antika alanlar, Kocaköy antika eşya alanlar, Kocaköy antika eşyalar, Kocaköy eski alım satım, Kocaköy antika koleksiyoncuları, Kocaköy antika eşya alıcıları, Kocaköy antika şirketleri, Kocaköy antika firması, Kocaköy antika şirketi, Kocaköy antika firmaları, Kocaköy antika eşya şirketleri, Kocaköy antika eşya firması, Kocaköy antika eşya şirketi, Kocaköy antika eşya firmaları, Kocaköy müzayede şirketi, Kocaköy eski alanlar, Kocaköy eski eşya alanlar, Kocaköy antika alan yerler, Kocaköy antika eşya alan yerler, Kocaköy eski alan yerler, Kocaköy eski eşya alan yerler, Kocaköy antika pazarı, Kocaköy antika alım satım, Kocaköy antika alıcıları, Kocaköy antika satıcıları, Kocaköy antika eşya satıcıları, Kocaköy eski eşya alıcıları, Kocaköy eski eşya satıcıları, Kocaköy antika fiyatları, Kocaköy antika eşya fiyatları, Kocaköy eski fiyatları, Kocaköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Kocaköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kocaköy antika eşya alanlar ve Kocaköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kocaköy antika eşya şirketimiz, Kocaköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kocaköy Antika Alanlar

Kocaköy antika alanlar ve Kocaköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kocaköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kocaköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kocaköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kocaköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kocaköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kocaköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kocaköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kocaköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kocaköy antika eşya alanlar ve Kocaköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kocaköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kocaköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kocaköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kocaköy antika eşya alanların tercih ettiği, Kocaköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kocaköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kocaköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kocaköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kocaköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kocaköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kocaköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kocaköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kocaköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kocaköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kocaköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kocaköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kocaköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kocaköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kocaköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kocaköy antikacılar, Kocaköy antika eşyalar, Kocaköy eski eşyalar, Kocaköy antika şirketleri, Kocaköy antika firması, Kocaköy müzayede şirketi,Kocaköy el yazması alanlar, Kocaköy Kuran’ı kerim alanlar, Kocaköy hat yazı alanlar, Kocaköy obje alanlar, Kocaköy gümüş alanlar, Kocaköy turalı gümüş alanlar, Kocaköy karaf alanlar, vazo alanlar, Kocaköy jardinyer alanlar, Kocaköy resim alanlar, Kocaköy modern resim alanlar, Kocaköy aplik alanlar, Kocaköy bahü alanlar, Kocaköy bavul alanlar, Kocaköy çanak alanlar, Kocaköy çömlek alanlar, Kocaköy bakır alanlar, baston alanlar, Kocaköy biskiü alanlar, Kocaköy billur alanlar, Kocaköy cam alanlar, Kocaköy kristal alanlar, Kocaköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kocaköy bandırma halısı alanlar, Kocaköy ceviz yemek odası alanlar, Kocaköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kocaköy ceviz sandalye alanlar, Kocaköy cümbüş alanlar, Kocaköy constantin oble alanlar, Kocaköy cam obje alanlar, Kocaköy beykoz alanlar.

Kocaköy bohem alanlar, Kocaköy çeşmi bülbül alanlar, Kocaköy çeşme taşı alanlar, Kocaköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kocaköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Kocaköy deko alanlar, Kocaköy ayna alanlar, Kocaköy asma avize alanlar, Kocaköy aznavur gümüş alanlar, Kocaköy aznavur alanlar, Kocaköy bafon alanlar, Kocaköy ayvazozki alanlar, Kocaköy dolap alanlar, Kocaköy divit alanlar, Kocaköy biblo alanlar, Kocaköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kocaköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kocaköy dekopaj işi alanlar, Kocaköy dual alanlar, Kocaköy dual pikap alanlar.

Kocaköy dümen alanlar, Kocaköy gemici dümeni alanlar, Kocaköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kocaköy derbent halı alanlar, Kocaköy eviye alanlar, Kocaköy ev halısı alanlar, Kocaköy elbiselik alanlar, Kocaköy elbise alanlar, Kocaköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kocaköy el işi alanlar, Kocaköy el işi halı alanlar, Kocaköy el işi alanlar, Kocaköy el işi kilim alanlar, Kocaköy çan alanlar, Kocaköy kilise çanı alanlar, Kocaköy gemici çanı alanlar, Kocaköy çarık alanlar, Kocaköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kocaköy ferforje alanlar, Kocaköy fistan alanlar, Kocaköy Osmanlı fistan alanlar, Kocaköy portmanto alanlar, Kocaköy eski saat alanlar, Kocaköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kocaköy bronz heykel alanlar, Kocaköy bronz sütün alanlar, Kocaköy bronz avize alanlar, Kocaköy bronz vazo alanlar, Kocaköy bronz kutu alanlar, Kocaköy bronz el işi alanlar.

Kocaköy halı alanlar, Kocaköy lamba alanlar, resim alanlar, Kocaköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kocaköy insan biblosu alanlar, Kocaköy oryantel biblo alanlar, Kocaköy kuş biblosu alanlar, Kocaköy havlu alanlar, Kocaköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kocaköy turkısh antika alanlar, Kocaköy Osmanlı eşyalar alanlar, Kocaköy eski gelinlik alanlar, Kocaköy İstanbul resimleri alanlar, Kocaköy altın varak sehpa alanlar, Kocaköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kocaköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kocaköy bronz fener alanlar, Kocaköy bünyen alanlar, Kocaköy develi halı alanlar, Kocaköy dürbün alanlar, Kocaköy teleskop alanlar, Kocaköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kocaköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kocaköy flama alanlar, Kocaköy alem alanlar, Kocaköy arabesk alanlar.

Kocaköy pul alanlar, Kocaköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kocaköy eski fincan alanlar, Kocaköy cam altı alanlar, Kocaköy şamdan alanlar, Kocaköy oryantel heykel alanlar, Kocaköy gümüşlük alanlar, Kocaköy hat yazı alanlar, Kocaköy teship alanlar, hokka alanlar, Kocaköy tophane alanlar, Kocaköy goblen alanlar, Kocaköy çin eski eşyalar alanlar, Kocaköy Çanakkale alanlar, Kocaköy Çanakkale vazo alanlar, Kocaköy fil dişi heykel alanlar, Kocaköy fil dişi baston alanlar, Kocaköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kocaköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kocaköy duvar saati alanlar, Kocaköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Kocaköy hamedan halı alanlar, Kocaköy kılıç alanlar, Kocaköy antika kılıç alanlar.

Kocaköy antika araba alanlar, Kocaköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kocaköy antika eşyalar alanlar, Kocaköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kocaköy antika foto alanlar, Kocaköy kehribar alanlar, Kocaköy kehribar tesbih alanlar, Kocaköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kocaköy seramik eşya alanlar, Kocaköy kilit alanlar, Kocaköy anahtar alanlar, Kocaköy antika anahtar alanlar, Kocaköy antika kilit alanlar, Kocaköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kocaköy antika silah alanlar, Kocaköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kocaköy lambader alanlar, Kocaköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kocaköy komidin alanlar, Kocaköy kara kalem resim alanlar, Kocaköy blue black alanlar, Kocaköy mask alanlar, eski mask alanlar, Kocaköy aşurelik alanlar.

Kocaköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kocaköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kocaköy gramofon alanlar, Kocaköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kocaköy güdüm alanlar, Kocaköy tekke işi alanlar, Kocaköy İznik alanlar, Kocaköy pusula alanlar, Kocaköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kocaköy periyor saat alanlar, Kocaköy mangal alanlar, Kocaköy eski mangal alanlar, Kocaköy Şam işi alanlar, Kocaköy Süleymaniye işi alanlar, Kocaköy takunya alanlar, Kocaköy gümüş takunya alanlar, Kocaköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kocaköy seccade alanlar, Kocaköy eski seccade alanlar, Kocaköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kocaköy tablo alanlar.

Kocaköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kocaköy abajur alanlar, Kocaköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kocaköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kocaköy madalya alanlar, Kocaköy eşya alanlar, Kocaköy ferman alanlar, Kocaköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kocaköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kocaköy bahça alanlar, Kocaköy Osmanlı bohça alanlar, Kocaköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kocaköy ampir alanlar, Kocaköy chrıstofle alanlar, Kocaköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kocaköy şamdan alanlar, Kocaköy çanta alanlar, Kocaköy van işi savat alanlar, Kocaköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kocaköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kocaköy hokka alanlar, Kocaköy fransız mine alanlar, Kocaköy teşhir vitrini alanlar, Kocaköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kocaköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kocaköy kandil alanlar, Kocaköy ebru alanlar, Kocaköy mustafa düzgünman alanlar, Kocaköy zigon alanlar, Kocaköy zemzemlik alanlar, Kocaköy mücevher kutusu alanlar, Kocaköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kocaköy sürahi alanlar, Kocaköy Osmanlı sürahi alanlar, Kocaköy antik mercan alanlar, Kocaköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kocaköy antik sedef alanlar, Kocaköy minyatür alanlar, Kocaköy kabe örtüsü alanlar, Kocaköy gülebdan alanlar, Kocaköy mineli dürbün alanlar, Kocaköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kocaköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kocaköy lali gue alanlar, Kocaköy gece sürahisi alanlar, Kocaköy meissen alanlar, Kocaköy satsuma alanlar, Kocaköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kocaköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kocaköy constantine alanlar, Kocaköy anonim alanlar, Kocaköy leyla gamsız alanlar, Kocaköy ibrahim safi alanlar, Kocaköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kocaköy herend alanlar, Kocaköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kocaköy osmanlıca alanlar, Kocaköy kitap alanlar, Kocaköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kocaköy haydar besim aydar alanlar, Kocaköy orhan peker alanlar, Kocaköy sıtkı olçar alanlar, Kocaköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kocaköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kocaköy rus gümüşü alanlar, Kocaköy minyatür alanlar, Kocaköy viyana heykel alanlar, Kocaköy oryantal heykel alanlar, Kocaköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kocaköy merasim kılıcı alanlar.

Kocaköy ahşap hilye alanlar, Kocaköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kocaköy tesbih alanlar, Kocaköy seyahat saati alanlar, Kocaköy gravür alanlar, Kocaköy degü alanlar, radio antika alanlar, Kocaköy opalin alanlar, Kocaköy radyo alanlar, Kocaköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kocaköy laledan alanlar, Kocaköy karaf alanlar, Kocaköy çerezlik alanlar, Kocaköy sahleplik alanlar, Kocaköy tutya alanlar, Kocaköy likör takımı alanlar, Kocaköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kocaköy zarf alanlar, Kocaköy nargile alanlar, Kocaköy gülabdan alanlar, Kocaköy ferman alanlar, Kocaköy berat alanlar.

Kocaköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kocaköy şifa tası alanlar, Kocaköy hokka takımı alanlar, Kocaköy mangal alanlar, Kocaköy barutluk alanlar, Kocaköy tombak alanlar, Kocaköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kocaköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kocaköy hançer alanlar, Kocaköy kılıç alanlar, Kocaköy mühürler alanlar, Kocaköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kocaköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kocaköy seccade alanlar, Kocaköy sırmalı örtüler alanlar, Kocaköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.