Kayapınar antikacılar, Kayapınar antika alanlar, Kayapınar antika eşya alanlar, Kayapınar antika eşyalar, Kayapınar eski alım satım, Kayapınar antika koleksiyoncuları, Kayapınar antika eşya alıcıları, Kayapınar antika şirketleri, Kayapınar antika firması, Kayapınar antika şirketi, Kayapınar antika firmaları, Kayapınar antika eşya şirketleri, Kayapınar antika eşya firması, Kayapınar antika eşya şirketi, Kayapınar antika eşya firmaları, Kayapınar müzayede şirketi, Kayapınar eski alanlar, Kayapınar eski eşya alanlar, Kayapınar antika alan yerler, Kayapınar antika eşya alan yerler, Kayapınar eski alan yerler, Kayapınar eski eşya alan yerler, Kayapınar antika pazarı, Kayapınar antika alım satım, Kayapınar antika alıcıları, Kayapınar antika satıcıları, Kayapınar antika eşya satıcıları, Kayapınar eski eşya alıcıları, Kayapınar eski eşya satıcıları, Kayapınar antika fiyatları, Kayapınar antika eşya fiyatları, Kayapınar eski fiyatları, Kayapınar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Kayapınar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kayapınar antika eşya alanlar ve Kayapınar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kayapınar antika eşya şirketimiz, Kayapınar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kayapınar Antika Alanlar

Kayapınar antika alanlar ve Kayapınar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kayapınar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kayapınar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kayapınar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kayapınar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kayapınar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kayapınar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kayapınar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kayapınar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kayapınar antika eşya alanlar ve Kayapınar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kayapınar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kayapınar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kayapınar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kayapınar antika eşya alanların tercih ettiği, Kayapınar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kayapınar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kayapınar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kayapınar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kayapınar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kayapınar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kayapınar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kayapınar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kayapınar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kayapınar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kayapınar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kayapınar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kayapınar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kayapınar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kayapınar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kayapınar antikacılar, Kayapınar antika eşyalar, Kayapınar eski eşyalar, Kayapınar antika şirketleri, Kayapınar antika firması, Kayapınar müzayede şirketi,Kayapınar el yazması alanlar, Kayapınar Kuran’ı kerim alanlar, Kayapınar hat yazı alanlar, Kayapınar obje alanlar, Kayapınar gümüş alanlar, Kayapınar turalı gümüş alanlar, Kayapınar karaf alanlar, vazo alanlar, Kayapınar jardinyer alanlar, Kayapınar resim alanlar, Kayapınar modern resim alanlar, Kayapınar aplik alanlar, Kayapınar bahü alanlar, Kayapınar bavul alanlar, Kayapınar çanak alanlar, Kayapınar çömlek alanlar, Kayapınar bakır alanlar, baston alanlar, Kayapınar biskiü alanlar, Kayapınar billur alanlar, Kayapınar cam alanlar, Kayapınar kristal alanlar, Kayapınar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kayapınar bandırma halısı alanlar, Kayapınar ceviz yemek odası alanlar, Kayapınar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kayapınar ceviz sandalye alanlar, Kayapınar cümbüş alanlar, Kayapınar constantin oble alanlar, Kayapınar cam obje alanlar, Kayapınar beykoz alanlar.

Kayapınar bohem alanlar, Kayapınar çeşmi bülbül alanlar, Kayapınar çeşme taşı alanlar, Kayapınar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kayapınar arnevu alanlar, art deko alanlar, Kayapınar deko alanlar, Kayapınar ayna alanlar, Kayapınar asma avize alanlar, Kayapınar aznavur gümüş alanlar, Kayapınar aznavur alanlar, Kayapınar bafon alanlar, Kayapınar ayvazozki alanlar, Kayapınar dolap alanlar, Kayapınar divit alanlar, Kayapınar biblo alanlar, Kayapınar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kayapınar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kayapınar dekopaj işi alanlar, Kayapınar dual alanlar, Kayapınar dual pikap alanlar.

Kayapınar dümen alanlar, Kayapınar gemici dümeni alanlar, Kayapınar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kayapınar derbent halı alanlar, Kayapınar eviye alanlar, Kayapınar ev halısı alanlar, Kayapınar elbiselik alanlar, Kayapınar elbise alanlar, Kayapınar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kayapınar el işi alanlar, Kayapınar el işi halı alanlar, Kayapınar el işi alanlar, Kayapınar el işi kilim alanlar, Kayapınar çan alanlar, Kayapınar kilise çanı alanlar, Kayapınar gemici çanı alanlar, Kayapınar çarık alanlar, Kayapınar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kayapınar ferforje alanlar, Kayapınar fistan alanlar, Kayapınar Osmanlı fistan alanlar, Kayapınar portmanto alanlar, Kayapınar eski saat alanlar, Kayapınar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kayapınar bronz heykel alanlar, Kayapınar bronz sütün alanlar, Kayapınar bronz avize alanlar, Kayapınar bronz vazo alanlar, Kayapınar bronz kutu alanlar, Kayapınar bronz el işi alanlar.

Kayapınar halı alanlar, Kayapınar lamba alanlar, resim alanlar, Kayapınar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kayapınar insan biblosu alanlar, Kayapınar oryantel biblo alanlar, Kayapınar kuş biblosu alanlar, Kayapınar havlu alanlar, Kayapınar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kayapınar turkısh antika alanlar, Kayapınar Osmanlı eşyalar alanlar, Kayapınar eski gelinlik alanlar, Kayapınar İstanbul resimleri alanlar, Kayapınar altın varak sehpa alanlar, Kayapınar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kayapınar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kayapınar bronz fener alanlar, Kayapınar bünyen alanlar, Kayapınar develi halı alanlar, Kayapınar dürbün alanlar, Kayapınar teleskop alanlar, Kayapınar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kayapınar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kayapınar flama alanlar, Kayapınar alem alanlar, Kayapınar arabesk alanlar.

Kayapınar pul alanlar, Kayapınar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kayapınar eski fincan alanlar, Kayapınar cam altı alanlar, Kayapınar şamdan alanlar, Kayapınar oryantel heykel alanlar, Kayapınar gümüşlük alanlar, Kayapınar hat yazı alanlar, Kayapınar teship alanlar, hokka alanlar, Kayapınar tophane alanlar, Kayapınar goblen alanlar, Kayapınar çin eski eşyalar alanlar, Kayapınar Çanakkale alanlar, Kayapınar Çanakkale vazo alanlar, Kayapınar fil dişi heykel alanlar, Kayapınar fil dişi baston alanlar, Kayapınar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kayapınar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kayapınar duvar saati alanlar, Kayapınar bez alanlar, buda heykel alanlar, Kayapınar hamedan halı alanlar, Kayapınar kılıç alanlar, Kayapınar antika kılıç alanlar.

Kayapınar antika araba alanlar, Kayapınar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kayapınar antika eşyalar alanlar, Kayapınar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kayapınar antika foto alanlar, Kayapınar kehribar alanlar, Kayapınar kehribar tesbih alanlar, Kayapınar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kayapınar seramik eşya alanlar, Kayapınar kilit alanlar, Kayapınar anahtar alanlar, Kayapınar antika anahtar alanlar, Kayapınar antika kilit alanlar, Kayapınar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kayapınar antika silah alanlar, Kayapınar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kayapınar lambader alanlar, Kayapınar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kayapınar komidin alanlar, Kayapınar kara kalem resim alanlar, Kayapınar blue black alanlar, Kayapınar mask alanlar, eski mask alanlar, Kayapınar aşurelik alanlar.

Kayapınar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kayapınar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kayapınar gramofon alanlar, Kayapınar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kayapınar güdüm alanlar, Kayapınar tekke işi alanlar, Kayapınar İznik alanlar, Kayapınar pusula alanlar, Kayapınar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kayapınar periyor saat alanlar, Kayapınar mangal alanlar, Kayapınar eski mangal alanlar, Kayapınar Şam işi alanlar, Kayapınar Süleymaniye işi alanlar, Kayapınar takunya alanlar, Kayapınar gümüş takunya alanlar, Kayapınar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kayapınar seccade alanlar, Kayapınar eski seccade alanlar, Kayapınar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kayapınar tablo alanlar.

Kayapınar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kayapınar abajur alanlar, Kayapınar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kayapınar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kayapınar madalya alanlar, Kayapınar eşya alanlar, Kayapınar ferman alanlar, Kayapınar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kayapınar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kayapınar bahça alanlar, Kayapınar Osmanlı bohça alanlar, Kayapınar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kayapınar ampir alanlar, Kayapınar chrıstofle alanlar, Kayapınar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kayapınar şamdan alanlar, Kayapınar çanta alanlar, Kayapınar van işi savat alanlar, Kayapınar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kayapınar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kayapınar hokka alanlar, Kayapınar fransız mine alanlar, Kayapınar teşhir vitrini alanlar, Kayapınar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kayapınar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kayapınar kandil alanlar, Kayapınar ebru alanlar, Kayapınar mustafa düzgünman alanlar, Kayapınar zigon alanlar, Kayapınar zemzemlik alanlar, Kayapınar mücevher kutusu alanlar, Kayapınar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kayapınar sürahi alanlar, Kayapınar Osmanlı sürahi alanlar, Kayapınar antik mercan alanlar, Kayapınar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kayapınar antik sedef alanlar, Kayapınar minyatür alanlar, Kayapınar kabe örtüsü alanlar, Kayapınar gülebdan alanlar, Kayapınar mineli dürbün alanlar, Kayapınar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kayapınar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kayapınar lali gue alanlar, Kayapınar gece sürahisi alanlar, Kayapınar meissen alanlar, Kayapınar satsuma alanlar, Kayapınar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kayapınar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kayapınar constantine alanlar, Kayapınar anonim alanlar, Kayapınar leyla gamsız alanlar, Kayapınar ibrahim safi alanlar, Kayapınar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kayapınar herend alanlar, Kayapınar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kayapınar osmanlıca alanlar, Kayapınar kitap alanlar, Kayapınar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kayapınar haydar besim aydar alanlar, Kayapınar orhan peker alanlar, Kayapınar sıtkı olçar alanlar, Kayapınar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kayapınar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kayapınar rus gümüşü alanlar, Kayapınar minyatür alanlar, Kayapınar viyana heykel alanlar, Kayapınar oryantal heykel alanlar, Kayapınar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kayapınar merasim kılıcı alanlar.

Kayapınar ahşap hilye alanlar, Kayapınar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kayapınar tesbih alanlar, Kayapınar seyahat saati alanlar, Kayapınar gravür alanlar, Kayapınar degü alanlar, radio antika alanlar, Kayapınar opalin alanlar, Kayapınar radyo alanlar, Kayapınar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kayapınar laledan alanlar, Kayapınar karaf alanlar, Kayapınar çerezlik alanlar, Kayapınar sahleplik alanlar, Kayapınar tutya alanlar, Kayapınar likör takımı alanlar, Kayapınar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kayapınar zarf alanlar, Kayapınar nargile alanlar, Kayapınar gülabdan alanlar, Kayapınar ferman alanlar, Kayapınar berat alanlar.

Kayapınar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kayapınar şifa tası alanlar, Kayapınar hokka takımı alanlar, Kayapınar mangal alanlar, Kayapınar barutluk alanlar, Kayapınar tombak alanlar, Kayapınar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kayapınar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kayapınar hançer alanlar, Kayapınar kılıç alanlar, Kayapınar mühürler alanlar, Kayapınar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kayapınar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kayapınar seccade alanlar, Kayapınar sırmalı örtüler alanlar, Kayapınar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.