Hazro antikacılar, Hazro antika alanlar, Hazro antika eşya alanlar, Hazro antika eşyalar, Hazro eski alım satım, Hazro antika koleksiyoncuları, Hazro antika eşya alıcıları, Hazro antika şirketleri, Hazro antika firması, Hazro antika şirketi, Hazro antika firmaları, Hazro antika eşya şirketleri, Hazro antika eşya firması, Hazro antika eşya şirketi, Hazro antika eşya firmaları, Hazro müzayede şirketi, Hazro eski alanlar, Hazro eski eşya alanlar, Hazro antika alan yerler, Hazro antika eşya alan yerler, Hazro eski alan yerler, Hazro eski eşya alan yerler, Hazro antika pazarı, Hazro antika alım satım, Hazro antika alıcıları, Hazro antika satıcıları, Hazro antika eşya satıcıları, Hazro eski eşya alıcıları, Hazro eski eşya satıcıları, Hazro antika fiyatları, Hazro antika eşya fiyatları, Hazro eski fiyatları, Hazro eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Hazro Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hazro antika eşya alanlar ve Hazro antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hazro antika eşya şirketimiz, Hazro antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hazro Antika Alanlar

Hazro antika alanlar ve Hazro antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hazro antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hazro antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hazro Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hazro antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hazro

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hazro antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hazro antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hazro Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hazro antika eşya alanlar ve Hazro antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hazro antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hazro antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hazro Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hazro antika eşya alanların tercih ettiği, Hazro bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hazro antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hazro antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hazro antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hazro Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hazro eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hazro eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hazro eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hazro eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hazro eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hazro Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hazro bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hazro antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hazro bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hazro antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hazro antikacılar, Hazro antika eşyalar, Hazro eski eşyalar, Hazro antika şirketleri, Hazro antika firması, Hazro müzayede şirketi,Hazro el yazması alanlar, Hazro Kuran’ı kerim alanlar, Hazro hat yazı alanlar, Hazro obje alanlar, Hazro gümüş alanlar, Hazro turalı gümüş alanlar, Hazro karaf alanlar, vazo alanlar, Hazro jardinyer alanlar, Hazro resim alanlar, Hazro modern resim alanlar, Hazro aplik alanlar, Hazro bahü alanlar, Hazro bavul alanlar, Hazro çanak alanlar, Hazro çömlek alanlar, Hazro bakır alanlar, baston alanlar, Hazro biskiü alanlar, Hazro billur alanlar, Hazro cam alanlar, Hazro kristal alanlar, Hazro bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hazro bandırma halısı alanlar, Hazro ceviz yemek odası alanlar, Hazro ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hazro ceviz sandalye alanlar, Hazro cümbüş alanlar, Hazro constantin oble alanlar, Hazro cam obje alanlar, Hazro beykoz alanlar.

Hazro bohem alanlar, Hazro çeşmi bülbül alanlar, Hazro çeşme taşı alanlar, Hazro çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hazro arnevu alanlar, art deko alanlar, Hazro deko alanlar, Hazro ayna alanlar, Hazro asma avize alanlar, Hazro aznavur gümüş alanlar, Hazro aznavur alanlar, Hazro bafon alanlar, Hazro ayvazozki alanlar, Hazro dolap alanlar, Hazro divit alanlar, Hazro biblo alanlar, Hazro dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hazro daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hazro dekopaj işi alanlar, Hazro dual alanlar, Hazro dual pikap alanlar.

Hazro dümen alanlar, Hazro gemici dümeni alanlar, Hazro gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hazro derbent halı alanlar, Hazro eviye alanlar, Hazro ev halısı alanlar, Hazro elbiselik alanlar, Hazro elbise alanlar, Hazro paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hazro el işi alanlar, Hazro el işi halı alanlar, Hazro el işi alanlar, Hazro el işi kilim alanlar, Hazro çan alanlar, Hazro kilise çanı alanlar, Hazro gemici çanı alanlar, Hazro çarık alanlar, Hazro Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hazro ferforje alanlar, Hazro fistan alanlar, Hazro Osmanlı fistan alanlar, Hazro portmanto alanlar, Hazro eski saat alanlar, Hazro frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hazro bronz heykel alanlar, Hazro bronz sütün alanlar, Hazro bronz avize alanlar, Hazro bronz vazo alanlar, Hazro bronz kutu alanlar, Hazro bronz el işi alanlar.

Hazro halı alanlar, Hazro lamba alanlar, resim alanlar, Hazro parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hazro insan biblosu alanlar, Hazro oryantel biblo alanlar, Hazro kuş biblosu alanlar, Hazro havlu alanlar, Hazro mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hazro turkısh antika alanlar, Hazro Osmanlı eşyalar alanlar, Hazro eski gelinlik alanlar, Hazro İstanbul resimleri alanlar, Hazro altın varak sehpa alanlar, Hazro altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hazro afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hazro bronz fener alanlar, Hazro bünyen alanlar, Hazro develi halı alanlar, Hazro dürbün alanlar, Hazro teleskop alanlar, Hazro sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hazro çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hazro flama alanlar, Hazro alem alanlar, Hazro arabesk alanlar.

Hazro pul alanlar, Hazro Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hazro eski fincan alanlar, Hazro cam altı alanlar, Hazro şamdan alanlar, Hazro oryantel heykel alanlar, Hazro gümüşlük alanlar, Hazro hat yazı alanlar, Hazro teship alanlar, hokka alanlar, Hazro tophane alanlar, Hazro goblen alanlar, Hazro çin eski eşyalar alanlar, Hazro Çanakkale alanlar, Hazro Çanakkale vazo alanlar, Hazro fil dişi heykel alanlar, Hazro fil dişi baston alanlar, Hazro fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hazro fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hazro duvar saati alanlar, Hazro bez alanlar, buda heykel alanlar, Hazro hamedan halı alanlar, Hazro kılıç alanlar, Hazro antika kılıç alanlar.

Hazro antika araba alanlar, Hazro antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hazro antika eşyalar alanlar, Hazro kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hazro antika foto alanlar, Hazro kehribar alanlar, Hazro kehribar tesbih alanlar, Hazro Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hazro seramik eşya alanlar, Hazro kilit alanlar, Hazro anahtar alanlar, Hazro antika anahtar alanlar, Hazro antika kilit alanlar, Hazro josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hazro antika silah alanlar, Hazro antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hazro lambader alanlar, Hazro minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hazro komidin alanlar, Hazro kara kalem resim alanlar, Hazro blue black alanlar, Hazro mask alanlar, eski mask alanlar, Hazro aşurelik alanlar.

Hazro saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hazro antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hazro gramofon alanlar, Hazro mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hazro güdüm alanlar, Hazro tekke işi alanlar, Hazro İznik alanlar, Hazro pusula alanlar, Hazro gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hazro periyor saat alanlar, Hazro mangal alanlar, Hazro eski mangal alanlar, Hazro Şam işi alanlar, Hazro Süleymaniye işi alanlar, Hazro takunya alanlar, Hazro gümüş takunya alanlar, Hazro Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hazro seccade alanlar, Hazro eski seccade alanlar, Hazro Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hazro tablo alanlar.

Hazro antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hazro abajur alanlar, Hazro sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hazro antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hazro madalya alanlar, Hazro eşya alanlar, Hazro ferman alanlar, Hazro berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hazro jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hazro bahça alanlar, Hazro Osmanlı bohça alanlar, Hazro bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hazro ampir alanlar, Hazro chrıstofle alanlar, Hazro ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hazro şamdan alanlar, Hazro çanta alanlar, Hazro van işi savat alanlar, Hazro tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hazro Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hazro hokka alanlar, Hazro fransız mine alanlar, Hazro teşhir vitrini alanlar, Hazro buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hazro keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hazro kandil alanlar, Hazro ebru alanlar, Hazro mustafa düzgünman alanlar, Hazro zigon alanlar, Hazro zemzemlik alanlar, Hazro mücevher kutusu alanlar, Hazro dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hazro sürahi alanlar, Hazro Osmanlı sürahi alanlar, Hazro antik mercan alanlar, Hazro makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hazro antik sedef alanlar, Hazro minyatür alanlar, Hazro kabe örtüsü alanlar, Hazro gülebdan alanlar, Hazro mineli dürbün alanlar, Hazro sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hazro şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hazro lali gue alanlar, Hazro gece sürahisi alanlar, Hazro meissen alanlar, Hazro satsuma alanlar, Hazro hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hazro macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hazro constantine alanlar, Hazro anonim alanlar, Hazro leyla gamsız alanlar, Hazro ibrahim safi alanlar, Hazro bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hazro herend alanlar, Hazro nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hazro osmanlıca alanlar, Hazro kitap alanlar, Hazro kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hazro haydar besim aydar alanlar, Hazro orhan peker alanlar, Hazro sıtkı olçar alanlar, Hazro Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hazro edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hazro rus gümüşü alanlar, Hazro minyatür alanlar, Hazro viyana heykel alanlar, Hazro oryantal heykel alanlar, Hazro f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hazro merasim kılıcı alanlar.

Hazro ahşap hilye alanlar, Hazro hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hazro tesbih alanlar, Hazro seyahat saati alanlar, Hazro gravür alanlar, Hazro degü alanlar, radio antika alanlar, Hazro opalin alanlar, Hazro radyo alanlar, Hazro kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hazro laledan alanlar, Hazro karaf alanlar, Hazro çerezlik alanlar, Hazro sahleplik alanlar, Hazro tutya alanlar, Hazro likör takımı alanlar, Hazro mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hazro zarf alanlar, Hazro nargile alanlar, Hazro gülabdan alanlar, Hazro ferman alanlar, Hazro berat alanlar.

Hazro hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hazro şifa tası alanlar, Hazro hokka takımı alanlar, Hazro mangal alanlar, Hazro barutluk alanlar, Hazro tombak alanlar, Hazro saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hazro ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hazro hançer alanlar, Hazro kılıç alanlar, Hazro mühürler alanlar, Hazro mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hazro Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hazro seccade alanlar, Hazro sırmalı örtüler alanlar, Hazro antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.