Ergani antikacılar, Ergani antika alanlar, Ergani antika eşya alanlar, Ergani antika eşyalar, Ergani eski alım satım, Ergani antika koleksiyoncuları, Ergani antika eşya alıcıları, Ergani antika şirketleri, Ergani antika firması, Ergani antika şirketi, Ergani antika firmaları, Ergani antika eşya şirketleri, Ergani antika eşya firması, Ergani antika eşya şirketi, Ergani antika eşya firmaları, Ergani müzayede şirketi, Ergani eski alanlar, Ergani eski eşya alanlar, Ergani antika alan yerler, Ergani antika eşya alan yerler, Ergani eski alan yerler, Ergani eski eşya alan yerler, Ergani antika pazarı, Ergani antika alım satım, Ergani antika alıcıları, Ergani antika satıcıları, Ergani antika eşya satıcıları, Ergani eski eşya alıcıları, Ergani eski eşya satıcıları, Ergani antika fiyatları, Ergani antika eşya fiyatları, Ergani eski fiyatları, Ergani eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Ergani Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ergani antika eşya alanlar ve Ergani antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ergani antika eşya şirketimiz, Ergani antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ergani Antika Alanlar

Ergani antika alanlar ve Ergani antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ergani antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ergani antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ergani Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ergani antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ergani

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ergani antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ergani antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ergani Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ergani antika eşya alanlar ve Ergani antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ergani antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ergani antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ergani Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ergani antika eşya alanların tercih ettiği, Ergani bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ergani antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ergani antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ergani antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ergani Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ergani eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ergani eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ergani eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ergani eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ergani eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ergani Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ergani bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ergani antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ergani bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ergani antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ergani antikacılar, Ergani antika eşyalar, Ergani eski eşyalar, Ergani antika şirketleri, Ergani antika firması, Ergani müzayede şirketi,Ergani el yazması alanlar, Ergani Kuran’ı kerim alanlar, Ergani hat yazı alanlar, Ergani obje alanlar, Ergani gümüş alanlar, Ergani turalı gümüş alanlar, Ergani karaf alanlar, vazo alanlar, Ergani jardinyer alanlar, Ergani resim alanlar, Ergani modern resim alanlar, Ergani aplik alanlar, Ergani bahü alanlar, Ergani bavul alanlar, Ergani çanak alanlar, Ergani çömlek alanlar, Ergani bakır alanlar, baston alanlar, Ergani biskiü alanlar, Ergani billur alanlar, Ergani cam alanlar, Ergani kristal alanlar, Ergani bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ergani bandırma halısı alanlar, Ergani ceviz yemek odası alanlar, Ergani ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ergani ceviz sandalye alanlar, Ergani cümbüş alanlar, Ergani constantin oble alanlar, Ergani cam obje alanlar, Ergani beykoz alanlar.

Ergani bohem alanlar, Ergani çeşmi bülbül alanlar, Ergani çeşme taşı alanlar, Ergani çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ergani arnevu alanlar, art deko alanlar, Ergani deko alanlar, Ergani ayna alanlar, Ergani asma avize alanlar, Ergani aznavur gümüş alanlar, Ergani aznavur alanlar, Ergani bafon alanlar, Ergani ayvazozki alanlar, Ergani dolap alanlar, Ergani divit alanlar, Ergani biblo alanlar, Ergani dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ergani daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ergani dekopaj işi alanlar, Ergani dual alanlar, Ergani dual pikap alanlar.

Ergani dümen alanlar, Ergani gemici dümeni alanlar, Ergani gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ergani derbent halı alanlar, Ergani eviye alanlar, Ergani ev halısı alanlar, Ergani elbiselik alanlar, Ergani elbise alanlar, Ergani paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ergani el işi alanlar, Ergani el işi halı alanlar, Ergani el işi alanlar, Ergani el işi kilim alanlar, Ergani çan alanlar, Ergani kilise çanı alanlar, Ergani gemici çanı alanlar, Ergani çarık alanlar, Ergani Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ergani ferforje alanlar, Ergani fistan alanlar, Ergani Osmanlı fistan alanlar, Ergani portmanto alanlar, Ergani eski saat alanlar, Ergani frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ergani bronz heykel alanlar, Ergani bronz sütün alanlar, Ergani bronz avize alanlar, Ergani bronz vazo alanlar, Ergani bronz kutu alanlar, Ergani bronz el işi alanlar.

Ergani halı alanlar, Ergani lamba alanlar, resim alanlar, Ergani parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ergani insan biblosu alanlar, Ergani oryantel biblo alanlar, Ergani kuş biblosu alanlar, Ergani havlu alanlar, Ergani mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ergani turkısh antika alanlar, Ergani Osmanlı eşyalar alanlar, Ergani eski gelinlik alanlar, Ergani İstanbul resimleri alanlar, Ergani altın varak sehpa alanlar, Ergani altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ergani afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ergani bronz fener alanlar, Ergani bünyen alanlar, Ergani develi halı alanlar, Ergani dürbün alanlar, Ergani teleskop alanlar, Ergani sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ergani çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ergani flama alanlar, Ergani alem alanlar, Ergani arabesk alanlar.

Ergani pul alanlar, Ergani Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ergani eski fincan alanlar, Ergani cam altı alanlar, Ergani şamdan alanlar, Ergani oryantel heykel alanlar, Ergani gümüşlük alanlar, Ergani hat yazı alanlar, Ergani teship alanlar, hokka alanlar, Ergani tophane alanlar, Ergani goblen alanlar, Ergani çin eski eşyalar alanlar, Ergani Çanakkale alanlar, Ergani Çanakkale vazo alanlar, Ergani fil dişi heykel alanlar, Ergani fil dişi baston alanlar, Ergani fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ergani fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ergani duvar saati alanlar, Ergani bez alanlar, buda heykel alanlar, Ergani hamedan halı alanlar, Ergani kılıç alanlar, Ergani antika kılıç alanlar.

Ergani antika araba alanlar, Ergani antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ergani antika eşyalar alanlar, Ergani kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ergani antika foto alanlar, Ergani kehribar alanlar, Ergani kehribar tesbih alanlar, Ergani Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ergani seramik eşya alanlar, Ergani kilit alanlar, Ergani anahtar alanlar, Ergani antika anahtar alanlar, Ergani antika kilit alanlar, Ergani josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ergani antika silah alanlar, Ergani antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ergani lambader alanlar, Ergani minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ergani komidin alanlar, Ergani kara kalem resim alanlar, Ergani blue black alanlar, Ergani mask alanlar, eski mask alanlar, Ergani aşurelik alanlar.

Ergani saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ergani antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ergani gramofon alanlar, Ergani mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ergani güdüm alanlar, Ergani tekke işi alanlar, Ergani İznik alanlar, Ergani pusula alanlar, Ergani gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ergani periyor saat alanlar, Ergani mangal alanlar, Ergani eski mangal alanlar, Ergani Şam işi alanlar, Ergani Süleymaniye işi alanlar, Ergani takunya alanlar, Ergani gümüş takunya alanlar, Ergani Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ergani seccade alanlar, Ergani eski seccade alanlar, Ergani Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ergani tablo alanlar.

Ergani antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ergani abajur alanlar, Ergani sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ergani antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ergani madalya alanlar, Ergani eşya alanlar, Ergani ferman alanlar, Ergani berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ergani jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ergani bahça alanlar, Ergani Osmanlı bohça alanlar, Ergani bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ergani ampir alanlar, Ergani chrıstofle alanlar, Ergani ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ergani şamdan alanlar, Ergani çanta alanlar, Ergani van işi savat alanlar, Ergani tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ergani Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ergani hokka alanlar, Ergani fransız mine alanlar, Ergani teşhir vitrini alanlar, Ergani buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ergani keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ergani kandil alanlar, Ergani ebru alanlar, Ergani mustafa düzgünman alanlar, Ergani zigon alanlar, Ergani zemzemlik alanlar, Ergani mücevher kutusu alanlar, Ergani dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ergani sürahi alanlar, Ergani Osmanlı sürahi alanlar, Ergani antik mercan alanlar, Ergani makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ergani antik sedef alanlar, Ergani minyatür alanlar, Ergani kabe örtüsü alanlar, Ergani gülebdan alanlar, Ergani mineli dürbün alanlar, Ergani sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ergani şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ergani lali gue alanlar, Ergani gece sürahisi alanlar, Ergani meissen alanlar, Ergani satsuma alanlar, Ergani hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ergani macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ergani constantine alanlar, Ergani anonim alanlar, Ergani leyla gamsız alanlar, Ergani ibrahim safi alanlar, Ergani bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ergani herend alanlar, Ergani nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ergani osmanlıca alanlar, Ergani kitap alanlar, Ergani kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ergani haydar besim aydar alanlar, Ergani orhan peker alanlar, Ergani sıtkı olçar alanlar, Ergani Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ergani edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ergani rus gümüşü alanlar, Ergani minyatür alanlar, Ergani viyana heykel alanlar, Ergani oryantal heykel alanlar, Ergani f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ergani merasim kılıcı alanlar.

Ergani ahşap hilye alanlar, Ergani hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ergani tesbih alanlar, Ergani seyahat saati alanlar, Ergani gravür alanlar, Ergani degü alanlar, radio antika alanlar, Ergani opalin alanlar, Ergani radyo alanlar, Ergani kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ergani laledan alanlar, Ergani karaf alanlar, Ergani çerezlik alanlar, Ergani sahleplik alanlar, Ergani tutya alanlar, Ergani likör takımı alanlar, Ergani mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ergani zarf alanlar, Ergani nargile alanlar, Ergani gülabdan alanlar, Ergani ferman alanlar, Ergani berat alanlar.

Ergani hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ergani şifa tası alanlar, Ergani hokka takımı alanlar, Ergani mangal alanlar, Ergani barutluk alanlar, Ergani tombak alanlar, Ergani saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ergani ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ergani hançer alanlar, Ergani kılıç alanlar, Ergani mühürler alanlar, Ergani mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ergani Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ergani seccade alanlar, Ergani sırmalı örtüler alanlar, Ergani antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.