Eğil antikacılar, Eğil antika alanlar, Eğil antika eşya alanlar, Eğil antika eşyalar, Eğil eski alım satım, Eğil antika koleksiyoncuları, Eğil antika eşya alıcıları, Eğil antika şirketleri, Eğil antika firması, Eğil antika şirketi, Eğil antika firmaları, Eğil antika eşya şirketleri, Eğil antika eşya firması, Eğil antika eşya şirketi, Eğil antika eşya firmaları, Eğil müzayede şirketi, Eğil eski alanlar, Eğil eski eşya alanlar, Eğil antika alan yerler, Eğil antika eşya alan yerler, Eğil eski alan yerler, Eğil eski eşya alan yerler, Eğil antika pazarı, Eğil antika alım satım, Eğil antika alıcıları, Eğil antika satıcıları, Eğil antika eşya satıcıları, Eğil eski eşya alıcıları, Eğil eski eşya satıcıları, Eğil antika fiyatları, Eğil antika eşya fiyatları, Eğil eski fiyatları, Eğil eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Eğil Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eğil antika eşya alanlar ve Eğil antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eğil antika eşya şirketimiz, Eğil antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eğil Antika Alanlar

Eğil antika alanlar ve Eğil antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eğil antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eğil antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eğil Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eğil antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eğil

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eğil antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eğil antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eğil Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eğil antika eşya alanlar ve Eğil antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eğil antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eğil antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eğil Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eğil antika eşya alanların tercih ettiği, Eğil bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eğil antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eğil antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eğil antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eğil Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eğil eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eğil eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eğil eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eğil eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eğil eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eğil Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eğil bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eğil antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eğil bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eğil antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eğil antikacılar, Eğil antika eşyalar, Eğil eski eşyalar, Eğil antika şirketleri, Eğil antika firması, Eğil müzayede şirketi,Eğil el yazması alanlar, Eğil Kuran’ı kerim alanlar, Eğil hat yazı alanlar, Eğil obje alanlar, Eğil gümüş alanlar, Eğil turalı gümüş alanlar, Eğil karaf alanlar, vazo alanlar, Eğil jardinyer alanlar, Eğil resim alanlar, Eğil modern resim alanlar, Eğil aplik alanlar, Eğil bahü alanlar, Eğil bavul alanlar, Eğil çanak alanlar, Eğil çömlek alanlar, Eğil bakır alanlar, baston alanlar, Eğil biskiü alanlar, Eğil billur alanlar, Eğil cam alanlar, Eğil kristal alanlar, Eğil bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eğil bandırma halısı alanlar, Eğil ceviz yemek odası alanlar, Eğil ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eğil ceviz sandalye alanlar, Eğil cümbüş alanlar, Eğil constantin oble alanlar, Eğil cam obje alanlar, Eğil beykoz alanlar.

Eğil bohem alanlar, Eğil çeşmi bülbül alanlar, Eğil çeşme taşı alanlar, Eğil çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eğil arnevu alanlar, art deko alanlar, Eğil deko alanlar, Eğil ayna alanlar, Eğil asma avize alanlar, Eğil aznavur gümüş alanlar, Eğil aznavur alanlar, Eğil bafon alanlar, Eğil ayvazozki alanlar, Eğil dolap alanlar, Eğil divit alanlar, Eğil biblo alanlar, Eğil dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eğil daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eğil dekopaj işi alanlar, Eğil dual alanlar, Eğil dual pikap alanlar.

Eğil dümen alanlar, Eğil gemici dümeni alanlar, Eğil gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eğil derbent halı alanlar, Eğil eviye alanlar, Eğil ev halısı alanlar, Eğil elbiselik alanlar, Eğil elbise alanlar, Eğil paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eğil el işi alanlar, Eğil el işi halı alanlar, Eğil el işi alanlar, Eğil el işi kilim alanlar, Eğil çan alanlar, Eğil kilise çanı alanlar, Eğil gemici çanı alanlar, Eğil çarık alanlar, Eğil Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eğil ferforje alanlar, Eğil fistan alanlar, Eğil Osmanlı fistan alanlar, Eğil portmanto alanlar, Eğil eski saat alanlar, Eğil frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eğil bronz heykel alanlar, Eğil bronz sütün alanlar, Eğil bronz avize alanlar, Eğil bronz vazo alanlar, Eğil bronz kutu alanlar, Eğil bronz el işi alanlar.

Eğil halı alanlar, Eğil lamba alanlar, resim alanlar, Eğil parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eğil insan biblosu alanlar, Eğil oryantel biblo alanlar, Eğil kuş biblosu alanlar, Eğil havlu alanlar, Eğil mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eğil turkısh antika alanlar, Eğil Osmanlı eşyalar alanlar, Eğil eski gelinlik alanlar, Eğil İstanbul resimleri alanlar, Eğil altın varak sehpa alanlar, Eğil altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eğil afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eğil bronz fener alanlar, Eğil bünyen alanlar, Eğil develi halı alanlar, Eğil dürbün alanlar, Eğil teleskop alanlar, Eğil sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eğil çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eğil flama alanlar, Eğil alem alanlar, Eğil arabesk alanlar.

Eğil pul alanlar, Eğil Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Eğil eski fincan alanlar, Eğil cam altı alanlar, Eğil şamdan alanlar, Eğil oryantel heykel alanlar, Eğil gümüşlük alanlar, Eğil hat yazı alanlar, Eğil teship alanlar, hokka alanlar, Eğil tophane alanlar, Eğil goblen alanlar, Eğil çin eski eşyalar alanlar, Eğil Çanakkale alanlar, Eğil Çanakkale vazo alanlar, Eğil fil dişi heykel alanlar, Eğil fil dişi baston alanlar, Eğil fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eğil fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eğil duvar saati alanlar, Eğil bez alanlar, buda heykel alanlar, Eğil hamedan halı alanlar, Eğil kılıç alanlar, Eğil antika kılıç alanlar.

Eğil antika araba alanlar, Eğil antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eğil antika eşyalar alanlar, Eğil kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eğil antika foto alanlar, Eğil kehribar alanlar, Eğil kehribar tesbih alanlar, Eğil Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eğil seramik eşya alanlar, Eğil kilit alanlar, Eğil anahtar alanlar, Eğil antika anahtar alanlar, Eğil antika kilit alanlar, Eğil josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eğil antika silah alanlar, Eğil antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eğil lambader alanlar, Eğil minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eğil komidin alanlar, Eğil kara kalem resim alanlar, Eğil blue black alanlar, Eğil mask alanlar, eski mask alanlar, Eğil aşurelik alanlar.

Eğil saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eğil antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eğil gramofon alanlar, Eğil mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eğil güdüm alanlar, Eğil tekke işi alanlar, Eğil İznik alanlar, Eğil pusula alanlar, Eğil gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Eğil periyor saat alanlar, Eğil mangal alanlar, Eğil eski mangal alanlar, Eğil Şam işi alanlar, Eğil Süleymaniye işi alanlar, Eğil takunya alanlar, Eğil gümüş takunya alanlar, Eğil Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eğil seccade alanlar, Eğil eski seccade alanlar, Eğil Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eğil tablo alanlar.

Eğil antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eğil abajur alanlar, Eğil sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eğil antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eğil madalya alanlar, Eğil eşya alanlar, Eğil ferman alanlar, Eğil berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eğil jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eğil bahça alanlar, Eğil Osmanlı bohça alanlar, Eğil bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eğil ampir alanlar, Eğil chrıstofle alanlar, Eğil ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eğil şamdan alanlar, Eğil çanta alanlar, Eğil van işi savat alanlar, Eğil tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eğil Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eğil hokka alanlar, Eğil fransız mine alanlar, Eğil teşhir vitrini alanlar, Eğil buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eğil keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eğil kandil alanlar, Eğil ebru alanlar, Eğil mustafa düzgünman alanlar, Eğil zigon alanlar, Eğil zemzemlik alanlar, Eğil mücevher kutusu alanlar, Eğil dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eğil sürahi alanlar, Eğil Osmanlı sürahi alanlar, Eğil antik mercan alanlar, Eğil makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eğil antik sedef alanlar, Eğil minyatür alanlar, Eğil kabe örtüsü alanlar, Eğil gülebdan alanlar, Eğil mineli dürbün alanlar, Eğil sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eğil şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eğil lali gue alanlar, Eğil gece sürahisi alanlar, Eğil meissen alanlar, Eğil satsuma alanlar, Eğil hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eğil macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eğil constantine alanlar, Eğil anonim alanlar, Eğil leyla gamsız alanlar, Eğil ibrahim safi alanlar, Eğil bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eğil herend alanlar, Eğil nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eğil osmanlıca alanlar, Eğil kitap alanlar, Eğil kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eğil haydar besim aydar alanlar, Eğil orhan peker alanlar, Eğil sıtkı olçar alanlar, Eğil Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eğil edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eğil rus gümüşü alanlar, Eğil minyatür alanlar, Eğil viyana heykel alanlar, Eğil oryantal heykel alanlar, Eğil f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eğil merasim kılıcı alanlar.

Eğil ahşap hilye alanlar, Eğil hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eğil tesbih alanlar, Eğil seyahat saati alanlar, Eğil gravür alanlar, Eğil degü alanlar, radio antika alanlar, Eğil opalin alanlar, Eğil radyo alanlar, Eğil kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eğil laledan alanlar, Eğil karaf alanlar, Eğil çerezlik alanlar, Eğil sahleplik alanlar, Eğil tutya alanlar, Eğil likör takımı alanlar, Eğil mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eğil zarf alanlar, Eğil nargile alanlar, Eğil gülabdan alanlar, Eğil ferman alanlar, Eğil berat alanlar.

Eğil hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eğil şifa tası alanlar, Eğil hokka takımı alanlar, Eğil mangal alanlar, Eğil barutluk alanlar, Eğil tombak alanlar, Eğil saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Eğil ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eğil hançer alanlar, Eğil kılıç alanlar, Eğil mühürler alanlar, Eğil mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eğil Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eğil seccade alanlar, Eğil sırmalı örtüler alanlar, Eğil antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.