Dicle antikacılar, Dicle antika alanlar, Dicle antika eşya alanlar, Dicle antika eşyalar, Dicle eski alım satım, Dicle antika koleksiyoncuları, Dicle antika eşya alıcıları, Dicle antika şirketleri, Dicle antika firması, Dicle antika şirketi, Dicle antika firmaları, Dicle antika eşya şirketleri, Dicle antika eşya firması, Dicle antika eşya şirketi, Dicle antika eşya firmaları, Dicle müzayede şirketi, Dicle eski alanlar, Dicle eski eşya alanlar, Dicle antika alan yerler, Dicle antika eşya alan yerler, Dicle eski alan yerler, Dicle eski eşya alan yerler, Dicle antika pazarı, Dicle antika alım satım, Dicle antika alıcıları, Dicle antika satıcıları, Dicle antika eşya satıcıları, Dicle eski eşya alıcıları, Dicle eski eşya satıcıları, Dicle antika fiyatları, Dicle antika eşya fiyatları, Dicle eski fiyatları, Dicle eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Dicle Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dicle antika eşya alanlar ve Dicle antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dicle antika eşya şirketimiz, Dicle antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dicle Antika Alanlar

Dicle antika alanlar ve Dicle antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dicle antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dicle antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dicle Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dicle antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dicle

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dicle antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dicle antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dicle Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dicle antika eşya alanlar ve Dicle antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dicle antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dicle antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dicle Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dicle antika eşya alanların tercih ettiği, Dicle bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dicle antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dicle antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dicle antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dicle Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dicle eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dicle eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dicle eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dicle eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dicle eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dicle Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dicle bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dicle antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dicle bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dicle antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dicle antikacılar, Dicle antika eşyalar, Dicle eski eşyalar, Dicle antika şirketleri, Dicle antika firması, Dicle müzayede şirketi,Dicle el yazması alanlar, Dicle Kuran’ı kerim alanlar, Dicle hat yazı alanlar, Dicle obje alanlar, Dicle gümüş alanlar, Dicle turalı gümüş alanlar, Dicle karaf alanlar, vazo alanlar, Dicle jardinyer alanlar, Dicle resim alanlar, Dicle modern resim alanlar, Dicle aplik alanlar, Dicle bahü alanlar, Dicle bavul alanlar, Dicle çanak alanlar, Dicle çömlek alanlar, Dicle bakır alanlar, baston alanlar, Dicle biskiü alanlar, Dicle billur alanlar, Dicle cam alanlar, Dicle kristal alanlar, Dicle bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dicle bandırma halısı alanlar, Dicle ceviz yemek odası alanlar, Dicle ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dicle ceviz sandalye alanlar, Dicle cümbüş alanlar, Dicle constantin oble alanlar, Dicle cam obje alanlar, Dicle beykoz alanlar.

Dicle bohem alanlar, Dicle çeşmi bülbül alanlar, Dicle çeşme taşı alanlar, Dicle çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dicle arnevu alanlar, art deko alanlar, Dicle deko alanlar, Dicle ayna alanlar, Dicle asma avize alanlar, Dicle aznavur gümüş alanlar, Dicle aznavur alanlar, Dicle bafon alanlar, Dicle ayvazozki alanlar, Dicle dolap alanlar, Dicle divit alanlar, Dicle biblo alanlar, Dicle dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dicle daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dicle dekopaj işi alanlar, Dicle dual alanlar, Dicle dual pikap alanlar.

Dicle dümen alanlar, Dicle gemici dümeni alanlar, Dicle gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dicle derbent halı alanlar, Dicle eviye alanlar, Dicle ev halısı alanlar, Dicle elbiselik alanlar, Dicle elbise alanlar, Dicle paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dicle el işi alanlar, Dicle el işi halı alanlar, Dicle el işi alanlar, Dicle el işi kilim alanlar, Dicle çan alanlar, Dicle kilise çanı alanlar, Dicle gemici çanı alanlar, Dicle çarık alanlar, Dicle Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dicle ferforje alanlar, Dicle fistan alanlar, Dicle Osmanlı fistan alanlar, Dicle portmanto alanlar, Dicle eski saat alanlar, Dicle frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dicle bronz heykel alanlar, Dicle bronz sütün alanlar, Dicle bronz avize alanlar, Dicle bronz vazo alanlar, Dicle bronz kutu alanlar, Dicle bronz el işi alanlar.

Dicle halı alanlar, Dicle lamba alanlar, resim alanlar, Dicle parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dicle insan biblosu alanlar, Dicle oryantel biblo alanlar, Dicle kuş biblosu alanlar, Dicle havlu alanlar, Dicle mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dicle turkısh antika alanlar, Dicle Osmanlı eşyalar alanlar, Dicle eski gelinlik alanlar, Dicle İstanbul resimleri alanlar, Dicle altın varak sehpa alanlar, Dicle altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dicle afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dicle bronz fener alanlar, Dicle bünyen alanlar, Dicle develi halı alanlar, Dicle dürbün alanlar, Dicle teleskop alanlar, Dicle sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dicle çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dicle flama alanlar, Dicle alem alanlar, Dicle arabesk alanlar.

Dicle pul alanlar, Dicle Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Dicle eski fincan alanlar, Dicle cam altı alanlar, Dicle şamdan alanlar, Dicle oryantel heykel alanlar, Dicle gümüşlük alanlar, Dicle hat yazı alanlar, Dicle teship alanlar, hokka alanlar, Dicle tophane alanlar, Dicle goblen alanlar, Dicle çin eski eşyalar alanlar, Dicle Çanakkale alanlar, Dicle Çanakkale vazo alanlar, Dicle fil dişi heykel alanlar, Dicle fil dişi baston alanlar, Dicle fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dicle fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dicle duvar saati alanlar, Dicle bez alanlar, buda heykel alanlar, Dicle hamedan halı alanlar, Dicle kılıç alanlar, Dicle antika kılıç alanlar.

Dicle antika araba alanlar, Dicle antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dicle antika eşyalar alanlar, Dicle kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dicle antika foto alanlar, Dicle kehribar alanlar, Dicle kehribar tesbih alanlar, Dicle Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dicle seramik eşya alanlar, Dicle kilit alanlar, Dicle anahtar alanlar, Dicle antika anahtar alanlar, Dicle antika kilit alanlar, Dicle josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dicle antika silah alanlar, Dicle antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dicle lambader alanlar, Dicle minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dicle komidin alanlar, Dicle kara kalem resim alanlar, Dicle blue black alanlar, Dicle mask alanlar, eski mask alanlar, Dicle aşurelik alanlar.

Dicle saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dicle antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dicle gramofon alanlar, Dicle mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dicle güdüm alanlar, Dicle tekke işi alanlar, Dicle İznik alanlar, Dicle pusula alanlar, Dicle gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Dicle periyor saat alanlar, Dicle mangal alanlar, Dicle eski mangal alanlar, Dicle Şam işi alanlar, Dicle Süleymaniye işi alanlar, Dicle takunya alanlar, Dicle gümüş takunya alanlar, Dicle Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dicle seccade alanlar, Dicle eski seccade alanlar, Dicle Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dicle tablo alanlar.

Dicle antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dicle abajur alanlar, Dicle sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dicle antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dicle madalya alanlar, Dicle eşya alanlar, Dicle ferman alanlar, Dicle berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dicle jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dicle bahça alanlar, Dicle Osmanlı bohça alanlar, Dicle bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dicle ampir alanlar, Dicle chrıstofle alanlar, Dicle ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dicle şamdan alanlar, Dicle çanta alanlar, Dicle van işi savat alanlar, Dicle tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dicle Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dicle hokka alanlar, Dicle fransız mine alanlar, Dicle teşhir vitrini alanlar, Dicle buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dicle keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dicle kandil alanlar, Dicle ebru alanlar, Dicle mustafa düzgünman alanlar, Dicle zigon alanlar, Dicle zemzemlik alanlar, Dicle mücevher kutusu alanlar, Dicle dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dicle sürahi alanlar, Dicle Osmanlı sürahi alanlar, Dicle antik mercan alanlar, Dicle makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dicle antik sedef alanlar, Dicle minyatür alanlar, Dicle kabe örtüsü alanlar, Dicle gülebdan alanlar, Dicle mineli dürbün alanlar, Dicle sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dicle şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dicle lali gue alanlar, Dicle gece sürahisi alanlar, Dicle meissen alanlar, Dicle satsuma alanlar, Dicle hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dicle macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dicle constantine alanlar, Dicle anonim alanlar, Dicle leyla gamsız alanlar, Dicle ibrahim safi alanlar, Dicle bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dicle herend alanlar, Dicle nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dicle osmanlıca alanlar, Dicle kitap alanlar, Dicle kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dicle haydar besim aydar alanlar, Dicle orhan peker alanlar, Dicle sıtkı olçar alanlar, Dicle Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dicle edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dicle rus gümüşü alanlar, Dicle minyatür alanlar, Dicle viyana heykel alanlar, Dicle oryantal heykel alanlar, Dicle f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dicle merasim kılıcı alanlar.

Dicle ahşap hilye alanlar, Dicle hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dicle tesbih alanlar, Dicle seyahat saati alanlar, Dicle gravür alanlar, Dicle degü alanlar, radio antika alanlar, Dicle opalin alanlar, Dicle radyo alanlar, Dicle kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dicle laledan alanlar, Dicle karaf alanlar, Dicle çerezlik alanlar, Dicle sahleplik alanlar, Dicle tutya alanlar, Dicle likör takımı alanlar, Dicle mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dicle zarf alanlar, Dicle nargile alanlar, Dicle gülabdan alanlar, Dicle ferman alanlar, Dicle berat alanlar.

Dicle hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dicle şifa tası alanlar, Dicle hokka takımı alanlar, Dicle mangal alanlar, Dicle barutluk alanlar, Dicle tombak alanlar, Dicle saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Dicle ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dicle hançer alanlar, Dicle kılıç alanlar, Dicle mühürler alanlar, Dicle mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dicle Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dicle seccade alanlar, Dicle sırmalı örtüler alanlar, Dicle antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.