Çüngüş antikacılar, Çüngüş antika alanlar, Çüngüş antika eşya alanlar, Çüngüş antika eşyalar, Çüngüş eski alım satım, Çüngüş antika koleksiyoncuları, Çüngüş antika eşya alıcıları, Çüngüş antika şirketleri, Çüngüş antika firması, Çüngüş antika şirketi, Çüngüş antika firmaları, Çüngüş antika eşya şirketleri, Çüngüş antika eşya firması, Çüngüş antika eşya şirketi, Çüngüş antika eşya firmaları, Çüngüş müzayede şirketi, Çüngüş eski alanlar, Çüngüş eski eşya alanlar, Çüngüş antika alan yerler, Çüngüş antika eşya alan yerler, Çüngüş eski alan yerler, Çüngüş eski eşya alan yerler, Çüngüş antika pazarı, Çüngüş antika alım satım, Çüngüş antika alıcıları, Çüngüş antika satıcıları, Çüngüş antika eşya satıcıları, Çüngüş eski eşya alıcıları, Çüngüş eski eşya satıcıları, Çüngüş antika fiyatları, Çüngüş antika eşya fiyatları, Çüngüş eski fiyatları, Çüngüş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Çüngüş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çüngüş antika eşya alanlar ve Çüngüş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çüngüş antika eşya şirketimiz, Çüngüş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çüngüş Antika Alanlar

Çüngüş antika alanlar ve Çüngüş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çüngüş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çüngüş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çüngüş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çüngüş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çüngüş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çüngüş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çüngüş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çüngüş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çüngüş antika eşya alanlar ve Çüngüş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çüngüş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çüngüş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çüngüş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çüngüş antika eşya alanların tercih ettiği, Çüngüş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çüngüş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çüngüş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çüngüş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çüngüş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çüngüş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çüngüş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çüngüş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çüngüş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çüngüş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çüngüş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çüngüş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çüngüş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çüngüş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çüngüş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çüngüş antikacılar, Çüngüş antika eşyalar, Çüngüş eski eşyalar, Çüngüş antika şirketleri, Çüngüş antika firması, Çüngüş müzayede şirketi,Çüngüş el yazması alanlar, Çüngüş Kuran’ı kerim alanlar, Çüngüş hat yazı alanlar, Çüngüş obje alanlar, Çüngüş gümüş alanlar, Çüngüş turalı gümüş alanlar, Çüngüş karaf alanlar, vazo alanlar, Çüngüş jardinyer alanlar, Çüngüş resim alanlar, Çüngüş modern resim alanlar, Çüngüş aplik alanlar, Çüngüş bahü alanlar, Çüngüş bavul alanlar, Çüngüş çanak alanlar, Çüngüş çömlek alanlar, Çüngüş bakır alanlar, baston alanlar, Çüngüş biskiü alanlar, Çüngüş billur alanlar, Çüngüş cam alanlar, Çüngüş kristal alanlar, Çüngüş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çüngüş bandırma halısı alanlar, Çüngüş ceviz yemek odası alanlar, Çüngüş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çüngüş ceviz sandalye alanlar, Çüngüş cümbüş alanlar, Çüngüş constantin oble alanlar, Çüngüş cam obje alanlar, Çüngüş beykoz alanlar.

Çüngüş bohem alanlar, Çüngüş çeşmi bülbül alanlar, Çüngüş çeşme taşı alanlar, Çüngüş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çüngüş arnevu alanlar, art deko alanlar, Çüngüş deko alanlar, Çüngüş ayna alanlar, Çüngüş asma avize alanlar, Çüngüş aznavur gümüş alanlar, Çüngüş aznavur alanlar, Çüngüş bafon alanlar, Çüngüş ayvazozki alanlar, Çüngüş dolap alanlar, Çüngüş divit alanlar, Çüngüş biblo alanlar, Çüngüş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çüngüş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çüngüş dekopaj işi alanlar, Çüngüş dual alanlar, Çüngüş dual pikap alanlar.

Çüngüş dümen alanlar, Çüngüş gemici dümeni alanlar, Çüngüş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çüngüş derbent halı alanlar, Çüngüş eviye alanlar, Çüngüş ev halısı alanlar, Çüngüş elbiselik alanlar, Çüngüş elbise alanlar, Çüngüş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çüngüş el işi alanlar, Çüngüş el işi halı alanlar, Çüngüş el işi alanlar, Çüngüş el işi kilim alanlar, Çüngüş çan alanlar, Çüngüş kilise çanı alanlar, Çüngüş gemici çanı alanlar, Çüngüş çarık alanlar, Çüngüş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çüngüş ferforje alanlar, Çüngüş fistan alanlar, Çüngüş Osmanlı fistan alanlar, Çüngüş portmanto alanlar, Çüngüş eski saat alanlar, Çüngüş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çüngüş bronz heykel alanlar, Çüngüş bronz sütün alanlar, Çüngüş bronz avize alanlar, Çüngüş bronz vazo alanlar, Çüngüş bronz kutu alanlar, Çüngüş bronz el işi alanlar.

Çüngüş halı alanlar, Çüngüş lamba alanlar, resim alanlar, Çüngüş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çüngüş insan biblosu alanlar, Çüngüş oryantel biblo alanlar, Çüngüş kuş biblosu alanlar, Çüngüş havlu alanlar, Çüngüş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çüngüş turkısh antika alanlar, Çüngüş Osmanlı eşyalar alanlar, Çüngüş eski gelinlik alanlar, Çüngüş İstanbul resimleri alanlar, Çüngüş altın varak sehpa alanlar, Çüngüş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çüngüş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çüngüş bronz fener alanlar, Çüngüş bünyen alanlar, Çüngüş develi halı alanlar, Çüngüş dürbün alanlar, Çüngüş teleskop alanlar, Çüngüş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çüngüş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çüngüş flama alanlar, Çüngüş alem alanlar, Çüngüş arabesk alanlar.

Çüngüş pul alanlar, Çüngüş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çüngüş eski fincan alanlar, Çüngüş cam altı alanlar, Çüngüş şamdan alanlar, Çüngüş oryantel heykel alanlar, Çüngüş gümüşlük alanlar, Çüngüş hat yazı alanlar, Çüngüş teship alanlar, hokka alanlar, Çüngüş tophane alanlar, Çüngüş goblen alanlar, Çüngüş çin eski eşyalar alanlar, Çüngüş Çanakkale alanlar, Çüngüş Çanakkale vazo alanlar, Çüngüş fil dişi heykel alanlar, Çüngüş fil dişi baston alanlar, Çüngüş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çüngüş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çüngüş duvar saati alanlar, Çüngüş bez alanlar, buda heykel alanlar, Çüngüş hamedan halı alanlar, Çüngüş kılıç alanlar, Çüngüş antika kılıç alanlar.

Çüngüş antika araba alanlar, Çüngüş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çüngüş antika eşyalar alanlar, Çüngüş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çüngüş antika foto alanlar, Çüngüş kehribar alanlar, Çüngüş kehribar tesbih alanlar, Çüngüş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çüngüş seramik eşya alanlar, Çüngüş kilit alanlar, Çüngüş anahtar alanlar, Çüngüş antika anahtar alanlar, Çüngüş antika kilit alanlar, Çüngüş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çüngüş antika silah alanlar, Çüngüş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çüngüş lambader alanlar, Çüngüş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çüngüş komidin alanlar, Çüngüş kara kalem resim alanlar, Çüngüş blue black alanlar, Çüngüş mask alanlar, eski mask alanlar, Çüngüş aşurelik alanlar.

Çüngüş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çüngüş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çüngüş gramofon alanlar, Çüngüş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çüngüş güdüm alanlar, Çüngüş tekke işi alanlar, Çüngüş İznik alanlar, Çüngüş pusula alanlar, Çüngüş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çüngüş periyor saat alanlar, Çüngüş mangal alanlar, Çüngüş eski mangal alanlar, Çüngüş Şam işi alanlar, Çüngüş Süleymaniye işi alanlar, Çüngüş takunya alanlar, Çüngüş gümüş takunya alanlar, Çüngüş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çüngüş seccade alanlar, Çüngüş eski seccade alanlar, Çüngüş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çüngüş tablo alanlar.

Çüngüş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çüngüş abajur alanlar, Çüngüş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çüngüş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çüngüş madalya alanlar, Çüngüş eşya alanlar, Çüngüş ferman alanlar, Çüngüş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çüngüş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çüngüş bahça alanlar, Çüngüş Osmanlı bohça alanlar, Çüngüş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çüngüş ampir alanlar, Çüngüş chrıstofle alanlar, Çüngüş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çüngüş şamdan alanlar, Çüngüş çanta alanlar, Çüngüş van işi savat alanlar, Çüngüş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çüngüş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çüngüş hokka alanlar, Çüngüş fransız mine alanlar, Çüngüş teşhir vitrini alanlar, Çüngüş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çüngüş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çüngüş kandil alanlar, Çüngüş ebru alanlar, Çüngüş mustafa düzgünman alanlar, Çüngüş zigon alanlar, Çüngüş zemzemlik alanlar, Çüngüş mücevher kutusu alanlar, Çüngüş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çüngüş sürahi alanlar, Çüngüş Osmanlı sürahi alanlar, Çüngüş antik mercan alanlar, Çüngüş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çüngüş antik sedef alanlar, Çüngüş minyatür alanlar, Çüngüş kabe örtüsü alanlar, Çüngüş gülebdan alanlar, Çüngüş mineli dürbün alanlar, Çüngüş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çüngüş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çüngüş lali gue alanlar, Çüngüş gece sürahisi alanlar, Çüngüş meissen alanlar, Çüngüş satsuma alanlar, Çüngüş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çüngüş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çüngüş constantine alanlar, Çüngüş anonim alanlar, Çüngüş leyla gamsız alanlar, Çüngüş ibrahim safi alanlar, Çüngüş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çüngüş herend alanlar, Çüngüş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çüngüş osmanlıca alanlar, Çüngüş kitap alanlar, Çüngüş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çüngüş haydar besim aydar alanlar, Çüngüş orhan peker alanlar, Çüngüş sıtkı olçar alanlar, Çüngüş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çüngüş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çüngüş rus gümüşü alanlar, Çüngüş minyatür alanlar, Çüngüş viyana heykel alanlar, Çüngüş oryantal heykel alanlar, Çüngüş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çüngüş merasim kılıcı alanlar.

Çüngüş ahşap hilye alanlar, Çüngüş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çüngüş tesbih alanlar, Çüngüş seyahat saati alanlar, Çüngüş gravür alanlar, Çüngüş degü alanlar, radio antika alanlar, Çüngüş opalin alanlar, Çüngüş radyo alanlar, Çüngüş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çüngüş laledan alanlar, Çüngüş karaf alanlar, Çüngüş çerezlik alanlar, Çüngüş sahleplik alanlar, Çüngüş tutya alanlar, Çüngüş likör takımı alanlar, Çüngüş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çüngüş zarf alanlar, Çüngüş nargile alanlar, Çüngüş gülabdan alanlar, Çüngüş ferman alanlar, Çüngüş berat alanlar.

Çüngüş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çüngüş şifa tası alanlar, Çüngüş hokka takımı alanlar, Çüngüş mangal alanlar, Çüngüş barutluk alanlar, Çüngüş tombak alanlar, Çüngüş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çüngüş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çüngüş hançer alanlar, Çüngüş kılıç alanlar, Çüngüş mühürler alanlar, Çüngüş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çüngüş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çüngüş seccade alanlar, Çüngüş sırmalı örtüler alanlar, Çüngüş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.