Çınar antikacılar, Çınar antika alanlar, Çınar antika eşya alanlar, Çınar antika eşyalar, Çınar eski alım satım, Çınar antika koleksiyoncuları, Çınar antika eşya alıcıları, Çınar antika şirketleri, Çınar antika firması, Çınar antika şirketi, Çınar antika firmaları, Çınar antika eşya şirketleri, Çınar antika eşya firması, Çınar antika eşya şirketi, Çınar antika eşya firmaları, Çınar müzayede şirketi, Çınar eski alanlar, Çınar eski eşya alanlar, Çınar antika alan yerler, Çınar antika eşya alan yerler, Çınar eski alan yerler, Çınar eski eşya alan yerler, Çınar antika pazarı, Çınar antika alım satım, Çınar antika alıcıları, Çınar antika satıcıları, Çınar antika eşya satıcıları, Çınar eski eşya alıcıları, Çınar eski eşya satıcıları, Çınar antika fiyatları, Çınar antika eşya fiyatları, Çınar eski fiyatları, Çınar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Çınar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çınar antika eşya alanlar ve Çınar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çınar antika eşya şirketimiz, Çınar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çınar Antika Alanlar

Çınar antika alanlar ve Çınar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çınar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çınar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çınar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çınar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çınar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çınar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çınar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çınar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çınar antika eşya alanlar ve Çınar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çınar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çınar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çınar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çınar antika eşya alanların tercih ettiği, Çınar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çınar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çınar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çınar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çınar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çınar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çınar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çınar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çınar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çınar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çınar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çınar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çınar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çınar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çınar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çınar antikacılar, Çınar antika eşyalar, Çınar eski eşyalar, Çınar antika şirketleri, Çınar antika firması, Çınar müzayede şirketi,Çınar el yazması alanlar, Çınar Kuran’ı kerim alanlar, Çınar hat yazı alanlar, Çınar obje alanlar, Çınar gümüş alanlar, Çınar turalı gümüş alanlar, Çınar karaf alanlar, vazo alanlar, Çınar jardinyer alanlar, Çınar resim alanlar, Çınar modern resim alanlar, Çınar aplik alanlar, Çınar bahü alanlar, Çınar bavul alanlar, Çınar çanak alanlar, Çınar çömlek alanlar, Çınar bakır alanlar, baston alanlar, Çınar biskiü alanlar, Çınar billur alanlar, Çınar cam alanlar, Çınar kristal alanlar, Çınar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çınar bandırma halısı alanlar, Çınar ceviz yemek odası alanlar, Çınar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çınar ceviz sandalye alanlar, Çınar cümbüş alanlar, Çınar constantin oble alanlar, Çınar cam obje alanlar, Çınar beykoz alanlar.

Çınar bohem alanlar, Çınar çeşmi bülbül alanlar, Çınar çeşme taşı alanlar, Çınar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çınar arnevu alanlar, art deko alanlar, Çınar deko alanlar, Çınar ayna alanlar, Çınar asma avize alanlar, Çınar aznavur gümüş alanlar, Çınar aznavur alanlar, Çınar bafon alanlar, Çınar ayvazozki alanlar, Çınar dolap alanlar, Çınar divit alanlar, Çınar biblo alanlar, Çınar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çınar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çınar dekopaj işi alanlar, Çınar dual alanlar, Çınar dual pikap alanlar.

Çınar dümen alanlar, Çınar gemici dümeni alanlar, Çınar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çınar derbent halı alanlar, Çınar eviye alanlar, Çınar ev halısı alanlar, Çınar elbiselik alanlar, Çınar elbise alanlar, Çınar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çınar el işi alanlar, Çınar el işi halı alanlar, Çınar el işi alanlar, Çınar el işi kilim alanlar, Çınar çan alanlar, Çınar kilise çanı alanlar, Çınar gemici çanı alanlar, Çınar çarık alanlar, Çınar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çınar ferforje alanlar, Çınar fistan alanlar, Çınar Osmanlı fistan alanlar, Çınar portmanto alanlar, Çınar eski saat alanlar, Çınar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çınar bronz heykel alanlar, Çınar bronz sütün alanlar, Çınar bronz avize alanlar, Çınar bronz vazo alanlar, Çınar bronz kutu alanlar, Çınar bronz el işi alanlar.

Çınar halı alanlar, Çınar lamba alanlar, resim alanlar, Çınar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çınar insan biblosu alanlar, Çınar oryantel biblo alanlar, Çınar kuş biblosu alanlar, Çınar havlu alanlar, Çınar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çınar turkısh antika alanlar, Çınar Osmanlı eşyalar alanlar, Çınar eski gelinlik alanlar, Çınar İstanbul resimleri alanlar, Çınar altın varak sehpa alanlar, Çınar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çınar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çınar bronz fener alanlar, Çınar bünyen alanlar, Çınar develi halı alanlar, Çınar dürbün alanlar, Çınar teleskop alanlar, Çınar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çınar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çınar flama alanlar, Çınar alem alanlar, Çınar arabesk alanlar.

Çınar pul alanlar, Çınar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çınar eski fincan alanlar, Çınar cam altı alanlar, Çınar şamdan alanlar, Çınar oryantel heykel alanlar, Çınar gümüşlük alanlar, Çınar hat yazı alanlar, Çınar teship alanlar, hokka alanlar, Çınar tophane alanlar, Çınar goblen alanlar, Çınar çin eski eşyalar alanlar, Çınar Çanakkale alanlar, Çınar Çanakkale vazo alanlar, Çınar fil dişi heykel alanlar, Çınar fil dişi baston alanlar, Çınar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çınar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çınar duvar saati alanlar, Çınar bez alanlar, buda heykel alanlar, Çınar hamedan halı alanlar, Çınar kılıç alanlar, Çınar antika kılıç alanlar.

Çınar antika araba alanlar, Çınar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çınar antika eşyalar alanlar, Çınar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çınar antika foto alanlar, Çınar kehribar alanlar, Çınar kehribar tesbih alanlar, Çınar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çınar seramik eşya alanlar, Çınar kilit alanlar, Çınar anahtar alanlar, Çınar antika anahtar alanlar, Çınar antika kilit alanlar, Çınar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çınar antika silah alanlar, Çınar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çınar lambader alanlar, Çınar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çınar komidin alanlar, Çınar kara kalem resim alanlar, Çınar blue black alanlar, Çınar mask alanlar, eski mask alanlar, Çınar aşurelik alanlar.

Çınar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çınar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çınar gramofon alanlar, Çınar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çınar güdüm alanlar, Çınar tekke işi alanlar, Çınar İznik alanlar, Çınar pusula alanlar, Çınar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çınar periyor saat alanlar, Çınar mangal alanlar, Çınar eski mangal alanlar, Çınar Şam işi alanlar, Çınar Süleymaniye işi alanlar, Çınar takunya alanlar, Çınar gümüş takunya alanlar, Çınar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çınar seccade alanlar, Çınar eski seccade alanlar, Çınar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çınar tablo alanlar.

Çınar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çınar abajur alanlar, Çınar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çınar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çınar madalya alanlar, Çınar eşya alanlar, Çınar ferman alanlar, Çınar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çınar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çınar bahça alanlar, Çınar Osmanlı bohça alanlar, Çınar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çınar ampir alanlar, Çınar chrıstofle alanlar, Çınar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çınar şamdan alanlar, Çınar çanta alanlar, Çınar van işi savat alanlar, Çınar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çınar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çınar hokka alanlar, Çınar fransız mine alanlar, Çınar teşhir vitrini alanlar, Çınar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çınar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çınar kandil alanlar, Çınar ebru alanlar, Çınar mustafa düzgünman alanlar, Çınar zigon alanlar, Çınar zemzemlik alanlar, Çınar mücevher kutusu alanlar, Çınar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çınar sürahi alanlar, Çınar Osmanlı sürahi alanlar, Çınar antik mercan alanlar, Çınar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çınar antik sedef alanlar, Çınar minyatür alanlar, Çınar kabe örtüsü alanlar, Çınar gülebdan alanlar, Çınar mineli dürbün alanlar, Çınar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çınar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çınar lali gue alanlar, Çınar gece sürahisi alanlar, Çınar meissen alanlar, Çınar satsuma alanlar, Çınar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çınar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çınar constantine alanlar, Çınar anonim alanlar, Çınar leyla gamsız alanlar, Çınar ibrahim safi alanlar, Çınar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çınar herend alanlar, Çınar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çınar osmanlıca alanlar, Çınar kitap alanlar, Çınar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çınar haydar besim aydar alanlar, Çınar orhan peker alanlar, Çınar sıtkı olçar alanlar, Çınar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çınar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çınar rus gümüşü alanlar, Çınar minyatür alanlar, Çınar viyana heykel alanlar, Çınar oryantal heykel alanlar, Çınar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çınar merasim kılıcı alanlar.

Çınar ahşap hilye alanlar, Çınar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çınar tesbih alanlar, Çınar seyahat saati alanlar, Çınar gravür alanlar, Çınar degü alanlar, radio antika alanlar, Çınar opalin alanlar, Çınar radyo alanlar, Çınar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çınar laledan alanlar, Çınar karaf alanlar, Çınar çerezlik alanlar, Çınar sahleplik alanlar, Çınar tutya alanlar, Çınar likör takımı alanlar, Çınar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çınar zarf alanlar, Çınar nargile alanlar, Çınar gülabdan alanlar, Çınar ferman alanlar, Çınar berat alanlar.

Çınar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çınar şifa tası alanlar, Çınar hokka takımı alanlar, Çınar mangal alanlar, Çınar barutluk alanlar, Çınar tombak alanlar, Çınar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çınar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çınar hançer alanlar, Çınar kılıç alanlar, Çınar mühürler alanlar, Çınar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çınar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çınar seccade alanlar, Çınar sırmalı örtüler alanlar, Çınar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.