Çermik antikacılar, Çermik antika alanlar, Çermik antika eşya alanlar, Çermik antika eşyalar, Çermik eski alım satım, Çermik antika koleksiyoncuları, Çermik antika eşya alıcıları, Çermik antika şirketleri, Çermik antika firması, Çermik antika şirketi, Çermik antika firmaları, Çermik antika eşya şirketleri, Çermik antika eşya firması, Çermik antika eşya şirketi, Çermik antika eşya firmaları, Çermik müzayede şirketi, Çermik eski alanlar, Çermik eski eşya alanlar, Çermik antika alan yerler, Çermik antika eşya alan yerler, Çermik eski alan yerler, Çermik eski eşya alan yerler, Çermik antika pazarı, Çermik antika alım satım, Çermik antika alıcıları, Çermik antika satıcıları, Çermik antika eşya satıcıları, Çermik eski eşya alıcıları, Çermik eski eşya satıcıları, Çermik antika fiyatları, Çermik antika eşya fiyatları, Çermik eski fiyatları, Çermik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Çermik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çermik antika eşya alanlar ve Çermik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çermik antika eşya şirketimiz, Çermik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çermik Antika Alanlar

Çermik antika alanlar ve Çermik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çermik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çermik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çermik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çermik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çermik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çermik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çermik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çermik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çermik antika eşya alanlar ve Çermik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çermik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çermik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çermik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çermik antika eşya alanların tercih ettiği, Çermik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çermik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çermik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çermik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çermik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çermik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çermik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çermik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çermik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çermik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çermik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çermik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çermik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çermik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çermik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çermik antikacılar, Çermik antika eşyalar, Çermik eski eşyalar, Çermik antika şirketleri, Çermik antika firması, Çermik müzayede şirketi,Çermik el yazması alanlar, Çermik Kuran’ı kerim alanlar, Çermik hat yazı alanlar, Çermik obje alanlar, Çermik gümüş alanlar, Çermik turalı gümüş alanlar, Çermik karaf alanlar, vazo alanlar, Çermik jardinyer alanlar, Çermik resim alanlar, Çermik modern resim alanlar, Çermik aplik alanlar, Çermik bahü alanlar, Çermik bavul alanlar, Çermik çanak alanlar, Çermik çömlek alanlar, Çermik bakır alanlar, baston alanlar, Çermik biskiü alanlar, Çermik billur alanlar, Çermik cam alanlar, Çermik kristal alanlar, Çermik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çermik bandırma halısı alanlar, Çermik ceviz yemek odası alanlar, Çermik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çermik ceviz sandalye alanlar, Çermik cümbüş alanlar, Çermik constantin oble alanlar, Çermik cam obje alanlar, Çermik beykoz alanlar.

Çermik bohem alanlar, Çermik çeşmi bülbül alanlar, Çermik çeşme taşı alanlar, Çermik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çermik arnevu alanlar, art deko alanlar, Çermik deko alanlar, Çermik ayna alanlar, Çermik asma avize alanlar, Çermik aznavur gümüş alanlar, Çermik aznavur alanlar, Çermik bafon alanlar, Çermik ayvazozki alanlar, Çermik dolap alanlar, Çermik divit alanlar, Çermik biblo alanlar, Çermik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çermik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çermik dekopaj işi alanlar, Çermik dual alanlar, Çermik dual pikap alanlar.

Çermik dümen alanlar, Çermik gemici dümeni alanlar, Çermik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çermik derbent halı alanlar, Çermik eviye alanlar, Çermik ev halısı alanlar, Çermik elbiselik alanlar, Çermik elbise alanlar, Çermik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çermik el işi alanlar, Çermik el işi halı alanlar, Çermik el işi alanlar, Çermik el işi kilim alanlar, Çermik çan alanlar, Çermik kilise çanı alanlar, Çermik gemici çanı alanlar, Çermik çarık alanlar, Çermik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çermik ferforje alanlar, Çermik fistan alanlar, Çermik Osmanlı fistan alanlar, Çermik portmanto alanlar, Çermik eski saat alanlar, Çermik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çermik bronz heykel alanlar, Çermik bronz sütün alanlar, Çermik bronz avize alanlar, Çermik bronz vazo alanlar, Çermik bronz kutu alanlar, Çermik bronz el işi alanlar.

Çermik halı alanlar, Çermik lamba alanlar, resim alanlar, Çermik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çermik insan biblosu alanlar, Çermik oryantel biblo alanlar, Çermik kuş biblosu alanlar, Çermik havlu alanlar, Çermik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çermik turkısh antika alanlar, Çermik Osmanlı eşyalar alanlar, Çermik eski gelinlik alanlar, Çermik İstanbul resimleri alanlar, Çermik altın varak sehpa alanlar, Çermik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çermik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çermik bronz fener alanlar, Çermik bünyen alanlar, Çermik develi halı alanlar, Çermik dürbün alanlar, Çermik teleskop alanlar, Çermik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çermik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çermik flama alanlar, Çermik alem alanlar, Çermik arabesk alanlar.

Çermik pul alanlar, Çermik Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çermik eski fincan alanlar, Çermik cam altı alanlar, Çermik şamdan alanlar, Çermik oryantel heykel alanlar, Çermik gümüşlük alanlar, Çermik hat yazı alanlar, Çermik teship alanlar, hokka alanlar, Çermik tophane alanlar, Çermik goblen alanlar, Çermik çin eski eşyalar alanlar, Çermik Çanakkale alanlar, Çermik Çanakkale vazo alanlar, Çermik fil dişi heykel alanlar, Çermik fil dişi baston alanlar, Çermik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çermik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çermik duvar saati alanlar, Çermik bez alanlar, buda heykel alanlar, Çermik hamedan halı alanlar, Çermik kılıç alanlar, Çermik antika kılıç alanlar.

Çermik antika araba alanlar, Çermik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çermik antika eşyalar alanlar, Çermik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çermik antika foto alanlar, Çermik kehribar alanlar, Çermik kehribar tesbih alanlar, Çermik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çermik seramik eşya alanlar, Çermik kilit alanlar, Çermik anahtar alanlar, Çermik antika anahtar alanlar, Çermik antika kilit alanlar, Çermik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çermik antika silah alanlar, Çermik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çermik lambader alanlar, Çermik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çermik komidin alanlar, Çermik kara kalem resim alanlar, Çermik blue black alanlar, Çermik mask alanlar, eski mask alanlar, Çermik aşurelik alanlar.

Çermik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çermik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çermik gramofon alanlar, Çermik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çermik güdüm alanlar, Çermik tekke işi alanlar, Çermik İznik alanlar, Çermik pusula alanlar, Çermik gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çermik periyor saat alanlar, Çermik mangal alanlar, Çermik eski mangal alanlar, Çermik Şam işi alanlar, Çermik Süleymaniye işi alanlar, Çermik takunya alanlar, Çermik gümüş takunya alanlar, Çermik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çermik seccade alanlar, Çermik eski seccade alanlar, Çermik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çermik tablo alanlar.

Çermik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çermik abajur alanlar, Çermik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çermik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çermik madalya alanlar, Çermik eşya alanlar, Çermik ferman alanlar, Çermik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çermik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çermik bahça alanlar, Çermik Osmanlı bohça alanlar, Çermik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çermik ampir alanlar, Çermik chrıstofle alanlar, Çermik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çermik şamdan alanlar, Çermik çanta alanlar, Çermik van işi savat alanlar, Çermik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çermik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çermik hokka alanlar, Çermik fransız mine alanlar, Çermik teşhir vitrini alanlar, Çermik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çermik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çermik kandil alanlar, Çermik ebru alanlar, Çermik mustafa düzgünman alanlar, Çermik zigon alanlar, Çermik zemzemlik alanlar, Çermik mücevher kutusu alanlar, Çermik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çermik sürahi alanlar, Çermik Osmanlı sürahi alanlar, Çermik antik mercan alanlar, Çermik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çermik antik sedef alanlar, Çermik minyatür alanlar, Çermik kabe örtüsü alanlar, Çermik gülebdan alanlar, Çermik mineli dürbün alanlar, Çermik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çermik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çermik lali gue alanlar, Çermik gece sürahisi alanlar, Çermik meissen alanlar, Çermik satsuma alanlar, Çermik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çermik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çermik constantine alanlar, Çermik anonim alanlar, Çermik leyla gamsız alanlar, Çermik ibrahim safi alanlar, Çermik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çermik herend alanlar, Çermik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çermik osmanlıca alanlar, Çermik kitap alanlar, Çermik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çermik haydar besim aydar alanlar, Çermik orhan peker alanlar, Çermik sıtkı olçar alanlar, Çermik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çermik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çermik rus gümüşü alanlar, Çermik minyatür alanlar, Çermik viyana heykel alanlar, Çermik oryantal heykel alanlar, Çermik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çermik merasim kılıcı alanlar.

Çermik ahşap hilye alanlar, Çermik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çermik tesbih alanlar, Çermik seyahat saati alanlar, Çermik gravür alanlar, Çermik degü alanlar, radio antika alanlar, Çermik opalin alanlar, Çermik radyo alanlar, Çermik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çermik laledan alanlar, Çermik karaf alanlar, Çermik çerezlik alanlar, Çermik sahleplik alanlar, Çermik tutya alanlar, Çermik likör takımı alanlar, Çermik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çermik zarf alanlar, Çermik nargile alanlar, Çermik gülabdan alanlar, Çermik ferman alanlar, Çermik berat alanlar.

Çermik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çermik şifa tası alanlar, Çermik hokka takımı alanlar, Çermik mangal alanlar, Çermik barutluk alanlar, Çermik tombak alanlar, Çermik saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çermik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çermik hançer alanlar, Çermik kılıç alanlar, Çermik mühürler alanlar, Çermik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çermik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çermik seccade alanlar, Çermik sırmalı örtüler alanlar, Çermik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.