Bağlar antikacılar, Bağlar antika alanlar, Bağlar antika eşya alanlar, Bağlar antika eşyalar, Bağlar eski alım satım, Bağlar antika koleksiyoncuları, Bağlar antika eşya alıcıları, Bağlar antika şirketleri, Bağlar antika firması, Bağlar antika şirketi, Bağlar antika firmaları, Bağlar antika eşya şirketleri, Bağlar antika eşya firması, Bağlar antika eşya şirketi, Bağlar antika eşya firmaları, Bağlar müzayede şirketi, Bağlar eski alanlar, Bağlar eski eşya alanlar, Bağlar antika alan yerler, Bağlar antika eşya alan yerler, Bağlar eski alan yerler, Bağlar eski eşya alan yerler, Bağlar antika pazarı, Bağlar antika alım satım, Bağlar antika alıcıları, Bağlar antika satıcıları, Bağlar antika eşya satıcıları, Bağlar eski eşya alıcıları, Bağlar eski eşya satıcıları, Bağlar antika fiyatları, Bağlar antika eşya fiyatları, Bağlar eski fiyatları, Bağlar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Diyarbakır Bağlar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bağlar antika eşya alanlar ve Bağlar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bağlar antika eşya şirketimiz, Bağlar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bağlar Antika Alanlar

Bağlar antika alanlar ve Bağlar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bağlar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bağlar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bağlar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bağlar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bağlar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bağlar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bağlar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bağlar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bağlar antika eşya alanlar ve Bağlar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bağlar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bağlar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bağlar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bağlar antika eşya alanların tercih ettiği, Bağlar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bağlar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bağlar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bağlar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bağlar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bağlar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bağlar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bağlar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bağlar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bağlar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bağlar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bağlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bağlar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bağlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bağlar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bağlar antikacılar, Bağlar antika eşyalar, Bağlar eski eşyalar, Bağlar antika şirketleri, Bağlar antika firması, Bağlar müzayede şirketi,Bağlar el yazması alanlar, Bağlar Kuran’ı kerim alanlar, Bağlar hat yazı alanlar, Bağlar obje alanlar, Bağlar gümüş alanlar, Bağlar turalı gümüş alanlar, Bağlar karaf alanlar, vazo alanlar, Bağlar jardinyer alanlar, Bağlar resim alanlar, Bağlar modern resim alanlar, Bağlar aplik alanlar, Bağlar bahü alanlar, Bağlar bavul alanlar, Bağlar çanak alanlar, Bağlar çömlek alanlar, Bağlar bakır alanlar, baston alanlar, Bağlar biskiü alanlar, Bağlar billur alanlar, Bağlar cam alanlar, Bağlar kristal alanlar, Bağlar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bağlar bandırma halısı alanlar, Bağlar ceviz yemek odası alanlar, Bağlar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bağlar ceviz sandalye alanlar, Bağlar cümbüş alanlar, Bağlar constantin oble alanlar, Bağlar cam obje alanlar, Bağlar beykoz alanlar.

Bağlar bohem alanlar, Bağlar çeşmi bülbül alanlar, Bağlar çeşme taşı alanlar, Bağlar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bağlar arnevu alanlar, art deko alanlar, Bağlar deko alanlar, Bağlar ayna alanlar, Bağlar asma avize alanlar, Bağlar aznavur gümüş alanlar, Bağlar aznavur alanlar, Bağlar bafon alanlar, Bağlar ayvazozki alanlar, Bağlar dolap alanlar, Bağlar divit alanlar, Bağlar biblo alanlar, Bağlar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bağlar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bağlar dekopaj işi alanlar, Bağlar dual alanlar, Bağlar dual pikap alanlar.

Bağlar dümen alanlar, Bağlar gemici dümeni alanlar, Bağlar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bağlar derbent halı alanlar, Bağlar eviye alanlar, Bağlar ev halısı alanlar, Bağlar elbiselik alanlar, Bağlar elbise alanlar, Bağlar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bağlar el işi alanlar, Bağlar el işi halı alanlar, Bağlar el işi alanlar, Bağlar el işi kilim alanlar, Bağlar çan alanlar, Bağlar kilise çanı alanlar, Bağlar gemici çanı alanlar, Bağlar çarık alanlar, Bağlar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bağlar ferforje alanlar, Bağlar fistan alanlar, Bağlar Osmanlı fistan alanlar, Bağlar portmanto alanlar, Bağlar eski saat alanlar, Bağlar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bağlar bronz heykel alanlar, Bağlar bronz sütün alanlar, Bağlar bronz avize alanlar, Bağlar bronz vazo alanlar, Bağlar bronz kutu alanlar, Bağlar bronz el işi alanlar.

Bağlar halı alanlar, Bağlar lamba alanlar, resim alanlar, Bağlar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bağlar insan biblosu alanlar, Bağlar oryantel biblo alanlar, Bağlar kuş biblosu alanlar, Bağlar havlu alanlar, Bağlar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bağlar turkısh antika alanlar, Bağlar Osmanlı eşyalar alanlar, Bağlar eski gelinlik alanlar, Bağlar İstanbul resimleri alanlar, Bağlar altın varak sehpa alanlar, Bağlar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bağlar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bağlar bronz fener alanlar, Bağlar bünyen alanlar, Bağlar develi halı alanlar, Bağlar dürbün alanlar, Bağlar teleskop alanlar, Bağlar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bağlar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bağlar flama alanlar, Bağlar alem alanlar, Bağlar arabesk alanlar.

Bağlar pul alanlar, Bağlar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bağlar eski fincan alanlar, Bağlar cam altı alanlar, Bağlar şamdan alanlar, Bağlar oryantel heykel alanlar, Bağlar gümüşlük alanlar, Bağlar hat yazı alanlar, Bağlar teship alanlar, hokka alanlar, Bağlar tophane alanlar, Bağlar goblen alanlar, Bağlar çin eski eşyalar alanlar, Bağlar Çanakkale alanlar, Bağlar Çanakkale vazo alanlar, Bağlar fil dişi heykel alanlar, Bağlar fil dişi baston alanlar, Bağlar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bağlar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bağlar duvar saati alanlar, Bağlar bez alanlar, buda heykel alanlar, Bağlar hamedan halı alanlar, Bağlar kılıç alanlar, Bağlar antika kılıç alanlar.

Bağlar antika araba alanlar, Bağlar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bağlar antika eşyalar alanlar, Bağlar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bağlar antika foto alanlar, Bağlar kehribar alanlar, Bağlar kehribar tesbih alanlar, Bağlar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bağlar seramik eşya alanlar, Bağlar kilit alanlar, Bağlar anahtar alanlar, Bağlar antika anahtar alanlar, Bağlar antika kilit alanlar, Bağlar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bağlar antika silah alanlar, Bağlar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bağlar lambader alanlar, Bağlar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bağlar komidin alanlar, Bağlar kara kalem resim alanlar, Bağlar blue black alanlar, Bağlar mask alanlar, eski mask alanlar, Bağlar aşurelik alanlar.

Bağlar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bağlar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bağlar gramofon alanlar, Bağlar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bağlar güdüm alanlar, Bağlar tekke işi alanlar, Bağlar İznik alanlar, Bağlar pusula alanlar, Bağlar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bağlar periyor saat alanlar, Bağlar mangal alanlar, Bağlar eski mangal alanlar, Bağlar Şam işi alanlar, Bağlar Süleymaniye işi alanlar, Bağlar takunya alanlar, Bağlar gümüş takunya alanlar, Bağlar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bağlar seccade alanlar, Bağlar eski seccade alanlar, Bağlar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bağlar tablo alanlar.

Bağlar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bağlar abajur alanlar, Bağlar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bağlar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bağlar madalya alanlar, Bağlar eşya alanlar, Bağlar ferman alanlar, Bağlar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bağlar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bağlar bahça alanlar, Bağlar Osmanlı bohça alanlar, Bağlar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bağlar ampir alanlar, Bağlar chrıstofle alanlar, Bağlar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bağlar şamdan alanlar, Bağlar çanta alanlar, Bağlar van işi savat alanlar, Bağlar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bağlar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bağlar hokka alanlar, Bağlar fransız mine alanlar, Bağlar teşhir vitrini alanlar, Bağlar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bağlar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bağlar kandil alanlar, Bağlar ebru alanlar, Bağlar mustafa düzgünman alanlar, Bağlar zigon alanlar, Bağlar zemzemlik alanlar, Bağlar mücevher kutusu alanlar, Bağlar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bağlar sürahi alanlar, Bağlar Osmanlı sürahi alanlar, Bağlar antik mercan alanlar, Bağlar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bağlar antik sedef alanlar, Bağlar minyatür alanlar, Bağlar kabe örtüsü alanlar, Bağlar gülebdan alanlar, Bağlar mineli dürbün alanlar, Bağlar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bağlar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bağlar lali gue alanlar, Bağlar gece sürahisi alanlar, Bağlar meissen alanlar, Bağlar satsuma alanlar, Bağlar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bağlar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bağlar constantine alanlar, Bağlar anonim alanlar, Bağlar leyla gamsız alanlar, Bağlar ibrahim safi alanlar, Bağlar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bağlar herend alanlar, Bağlar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bağlar osmanlıca alanlar, Bağlar kitap alanlar, Bağlar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bağlar haydar besim aydar alanlar, Bağlar orhan peker alanlar, Bağlar sıtkı olçar alanlar, Bağlar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bağlar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bağlar rus gümüşü alanlar, Bağlar minyatür alanlar, Bağlar viyana heykel alanlar, Bağlar oryantal heykel alanlar, Bağlar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bağlar merasim kılıcı alanlar.

Bağlar ahşap hilye alanlar, Bağlar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bağlar tesbih alanlar, Bağlar seyahat saati alanlar, Bağlar gravür alanlar, Bağlar degü alanlar, radio antika alanlar, Bağlar opalin alanlar, Bağlar radyo alanlar, Bağlar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bağlar laledan alanlar, Bağlar karaf alanlar, Bağlar çerezlik alanlar, Bağlar sahleplik alanlar, Bağlar tutya alanlar, Bağlar likör takımı alanlar, Bağlar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bağlar zarf alanlar, Bağlar nargile alanlar, Bağlar gülabdan alanlar, Bağlar ferman alanlar, Bağlar berat alanlar.

Bağlar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bağlar şifa tası alanlar, Bağlar hokka takımı alanlar, Bağlar mangal alanlar, Bağlar barutluk alanlar, Bağlar tombak alanlar, Bağlar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bağlar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bağlar hançer alanlar, Bağlar kılıç alanlar, Bağlar mühürler alanlar, Bağlar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bağlar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bağlar seccade alanlar, Bağlar sırmalı örtüler alanlar, Bağlar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.