Dikilitaş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dikilitaş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dikilitaş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dikilitaş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dikilitaş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dikilitaş ve antika satıcıları Dikilitaş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dikilitaş Antikacı

İstanbul, Dikilitaş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dikilitaş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dikilitaş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dikilitaş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dikilitaş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dikilitaş Takvim Alan Antikacı, Dikilitaş Mangal Alan Antikacı, Dikilitaş Bindallı Alan Antikacı, Dikilitaş Müzik Seti Alan Antikacı, Dikilitaş Kama Alan Antikacı, Dikilitaş Kazan Alan Antikacı, Dikilitaş Kristal Alan Antikacı, Dikilitaş Kuran Alan Antikacı, Dikilitaş Kupa Alan Antikacı, Dikilitaş Ğügüm Alan Antikacı, Dikilitaş Arma Alan Antikacı, Dikilitaş Fıçı Alan Antikacı, Dikilitaş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dikilitaş Efemera Alan Antikacı, Dikilitaş Hat Makası Alan Antikacı, Dikilitaş Silke Alan Antikacı, Dikilitaş Madalya Alan Antikacı.

Dikilitaş Tarak Alan Antikacı, Dikilitaş Harita Alan Antikacı, Dikilitaş Kandil Alan Antikacı, Dikilitaş Bez Alan Antikacı, Dikilitaş Porselen Alan Antikacı, Dikilitaş Müzik Aleti Alan Antikacı, Dikilitaş Takı Kutusu Alan Antikacı, Dikilitaş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dikilitaş Resim Alan Antikacı, Dikilitaş İpek Halı Alan Antikacı, Dikilitaş Silah Alan Antikacı, Dikilitaş Kilim Alan Antikacı, Dikilitaş Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Kasetçalar Alan Antikacı, Dikilitaş Zarf Alan Antikacı.

Dikilitaş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dikilitaş Yüzük Alan Antikacı, Dikilitaş Portre Alan Antikacı, Dikilitaş İran Halısı Alan Antikacı, Dikilitaş Askeri Malzeme Alanalar, Dikilitaş Baston Alan Antikacı, Dikilitaş Bileklik Alan Antikacı, Dikilitaş Sehpa Alan Antikacı, Dikilitaş Kamçı Alan Antikacı, Dikilitaş Hat Alan Antikacı, Dikilitaş Oyma Alan Antikacı, Dikilitaş Gümüşlük Alan Antikacı, Dikilitaş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dikilitaş Kılıç Alan Antikacı, Dikilitaş Takı Alan Antikacı, Dikilitaş Cep Saati Alan Antikacı, Dikilitaş Dvd Alan Antikacı, Dikilitaş Komple Eşya Alan Antikacı, Dikilitaş Telefon Alan Antikacı, Dikilitaş Pipo Alan Antikacı, Dikilitaş Üç Etek Alan Antikacı, Dikilitaş Bilezik Alan Antikacı, Dikilitaş Bardak Alan Antikacı.

Dikilitaş Tablo Alan Antikacı, Dikilitaş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Sefer Tası Alan Antikacı, Dikilitaş Dokuma Alan Antikacı, Dikilitaş Kalem Alan Antikacı, Dikilitaş Sürahi Alan Antikacı, Dikilitaş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dikilitaş Gümüş Alan Antikacı, Dikilitaş Daktilo Alan Antikacı, Dikilitaş Pul Alan Antikacı, Dikilitaş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dikilitaş Bıçak Alan Antikacı, Dikilitaş Kol Saati Alan Antikacı, Dikilitaş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dikilitaş Rozet Alan Antikacı, Dikilitaş Gelinlik Alan Antikacı, Dikilitaş Çatal Alan Antikacı, Dikilitaş Kıyafet Alan Antikacı, Dikilitaş Duvar Saati Alan Antikacı, Dikilitaş Fes Alan Antikacı, Dikilitaş Küp Alan Antikacı, Dikilitaş Saçma Alan Antikacı.

Dikilitaş Hat Yazısı Alan Antikacı, Dikilitaş Ağaç Alan Antikacı, Dikilitaş Halı Alan Antikacı, Dikilitaş Günlük Alan Antikacı, Dikilitaş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dikilitaş Masa Alan Antikacı, Dikilitaş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dikilitaş Kitap Alan Antikacı, Dikilitaş Amfi Alan Antikacı, Dikilitaş Albüm Alan Antikacı, Dikilitaş Ahşap Alan Antikacı, Dikilitaş Gondol Alan Antikacı, Dikilitaş Çizgi Roman Alan Antikacı, Dikilitaş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dikilitaş Pusula Alan Antikacı, Dikilitaş Gerdanlık Alan Antikacı, Dikilitaş Cezve Alan Antikacı, Dikilitaş Şerbetlik Alan Antikacı.

Dikilitaş Tuval Alan Antikacı, Dikilitaş Okka Alan Antikacı, Dikilitaş Fincan Alan Antikacı, Dikilitaş Cd Alan Antikacı, Dikilitaş Cam Alan Antikacı, Dikilitaş Çan Alan Antikacı, Dikilitaş Hoparlör Alan Antikacı, Dikilitaş Çiçek Alan Antikacı, Dikilitaş Retro Eşya Alan Antikacı, Dikilitaş Vazo Alan Antikacı, Dikilitaş Koltuk Alan Antikacı, Dikilitaş Şapka Alan Antikacı, Dikilitaş Bakır Eşya Alan Antikacı, Dikilitaş Kilit Alan Antikacı, Dikilitaş Biblo Alan Antikacı, Dikilitaş Saat Alan Antikacı, Dikilitaş Matara Alan Antikacı, Dikilitaş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dikilitaş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Nişan Alan Antikacı, Dikilitaş Seramik Alan Antikacı, Dikilitaş Minyatür Alan Antikacı, Dikilitaş Kase Alan Antikacı, Dikilitaş Tas Alan Antikacı, Dikilitaş Kavanoz Alan Antikacı, Dikilitaş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dikilitaş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dikilitaş Radyo Alan Antikacı, Dikilitaş Çini Alan Antikacı, Dikilitaş Mühür Alan Antikacı, Dikilitaş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dikilitaş Çaydanlık Alan Antikacı, Dikilitaş Halhal Alan Antikacı, Dikilitaş Tılsım Alan Antikacı, Dikilitaş Sepet Alan Antikacı, Dikilitaş Sandelye Alan Antikacı, Dikilitaş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dikilitaş Pikap Alan Antikacı, Dikilitaş Roman Alan Antikacı, Dikilitaş Tepsi Alan Antikacı, Dikilitaş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dikilitaş Forma Alan Antikacı, Dikilitaş Avize Alan Antikacı, Dikilitaş Sahan Alan Antikacı, Dikilitaş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dikilitaş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dikilitaş Bronz Heykel Alan Antikacı, Dikilitaş Şamdan Alan Antikacı.

Dikilitaş Kartpostal Alan Antikacı, Dikilitaş Hereke Halısı Alan Antikacı, Dikilitaş Sini Alan Antikacı, Dikilitaş Tüfek Alan Antikacı, Dikilitaş Köstekli Saat Alan Antikacı, Dikilitaş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dikilitaş Taş Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Gravür Alan Antikacı, Dikilitaş Kurşun Alan Antikacı, Dikilitaş Gramafon Alan Antikacı, Dikilitaş Cd Player Alan Antikacı, Dikilitaş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dikilitaş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dikilitaş Kahve Takımı Alan Antikacı, Dikilitaş Mobilya Alan Antikacı, Dikilitaş Kapı Alan Antikacı, Dikilitaş Kaşık Alan Antikacı, Dikilitaş İbrik Alan Antikacı, Dikilitaş Yağlı Boya Alan Antikacı, Dikilitaş Tabanca Alan Antikacı, Dikilitaş Ferman Alan Antikacı, Dikilitaş Ebru Alan Antikacı, Dikilitaş Tabak Alan Antikacı, Dikilitaş Semaver Alan Antikacı, Dikilitaş Kutu Alan Antikacı.

Dikilitaş Kehribar Alan Antikacı, Dikilitaş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dikilitaş Bronz Alan Antikacı, Dikilitaş Şişe Alan Antikacı, Dikilitaş Madalya Nişan Alan Antikacı, Dikilitaş Anahtar Alan Antikacı, Dikilitaş Makine Alan Antikacı, Dikilitaş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dikilitaş Mekanik Alet Alan Antikacı, Dikilitaş Kolye Alan Antikacı, Dikilitaş Fotoğraf Alan Antikacı, Dikilitaş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dikilitaş Tesbih Alan Antikacı, Dikilitaş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dikilitaş Opalin Alan Antikacı, Dikilitaş Taş Alan Antikacı, Dikilitaş Metal Alan Antikacı, Dikilitaş El Yazması Alan Antikacı, Dikilitaş Terazi Alan Antikacı, Dikilitaş Tokmak Alan Antikacı, Dikilitaş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dikilitaş Dirhem Alan Antikacı, Dikilitaş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.