Derviş-Ali Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Derviş-Ali Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Derviş-Ali, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Derviş-Ali olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Derviş-Ali İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Derviş-Ali ve antika satıcıları Derviş-Ali için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Derviş-Ali Antikacı

İstanbul, Derviş-Ali antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Derviş-Ali) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Derviş-Ali Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Derviş-Ali Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Derviş-Ali Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Derviş-Ali Takvim Alan Antikacı, Derviş-Ali Mangal Alan Antikacı, Derviş-Ali Bindallı Alan Antikacı, Derviş-Ali Müzik Seti Alan Antikacı, Derviş-Ali Kama Alan Antikacı, Derviş-Ali Kazan Alan Antikacı, Derviş-Ali Kristal Alan Antikacı, Derviş-Ali Kuran Alan Antikacı, Derviş-Ali Kupa Alan Antikacı, Derviş-Ali Ğügüm Alan Antikacı, Derviş-Ali Arma Alan Antikacı, Derviş-Ali Fıçı Alan Antikacı, Derviş-Ali El Yazması Kitap Alan Antikacı, Derviş-Ali Efemera Alan Antikacı, Derviş-Ali Hat Makası Alan Antikacı, Derviş-Ali Silke Alan Antikacı, Derviş-Ali Madalya Alan Antikacı.

Derviş-Ali Tarak Alan Antikacı, Derviş-Ali Harita Alan Antikacı, Derviş-Ali Kandil Alan Antikacı, Derviş-Ali Bez Alan Antikacı, Derviş-Ali Porselen Alan Antikacı, Derviş-Ali Müzik Aleti Alan Antikacı, Derviş-Ali Takı Kutusu Alan Antikacı, Derviş-Ali Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Derviş-Ali Resim Alan Antikacı, Derviş-Ali İpek Halı Alan Antikacı, Derviş-Ali Silah Alan Antikacı, Derviş-Ali Kilim Alan Antikacı, Derviş-Ali Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Kasetçalar Alan Antikacı, Derviş-Ali Zarf Alan Antikacı.

Derviş-Ali Komple Miras Evi Alan Antikacı, Derviş-Ali Yüzük Alan Antikacı, Derviş-Ali Portre Alan Antikacı, Derviş-Ali İran Halısı Alan Antikacı, Derviş-Ali Askeri Malzeme Alanalar, Derviş-Ali Baston Alan Antikacı, Derviş-Ali Bileklik Alan Antikacı, Derviş-Ali Sehpa Alan Antikacı, Derviş-Ali Kamçı Alan Antikacı, Derviş-Ali Hat Alan Antikacı, Derviş-Ali Oyma Alan Antikacı, Derviş-Ali Gümüşlük Alan Antikacı, Derviş-Ali El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Derviş-Ali Kılıç Alan Antikacı, Derviş-Ali Takı Alan Antikacı, Derviş-Ali Cep Saati Alan Antikacı, Derviş-Ali Dvd Alan Antikacı, Derviş-Ali Komple Eşya Alan Antikacı, Derviş-Ali Telefon Alan Antikacı, Derviş-Ali Pipo Alan Antikacı, Derviş-Ali Üç Etek Alan Antikacı, Derviş-Ali Bilezik Alan Antikacı, Derviş-Ali Bardak Alan Antikacı.

Derviş-Ali Tablo Alan Antikacı, Derviş-Ali 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Sefer Tası Alan Antikacı, Derviş-Ali Dokuma Alan Antikacı, Derviş-Ali Kalem Alan Antikacı, Derviş-Ali Sürahi Alan Antikacı, Derviş-Ali Komple Kütüphane Alan Antikacı, Derviş-Ali Gümüş Alan Antikacı, Derviş-Ali Daktilo Alan Antikacı, Derviş-Ali Pul Alan Antikacı, Derviş-Ali Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Derviş-Ali Bıçak Alan Antikacı, Derviş-Ali Kol Saati Alan Antikacı, Derviş-Ali Makaralı Teyp Alan Antikacı, Derviş-Ali Rozet Alan Antikacı, Derviş-Ali Gelinlik Alan Antikacı, Derviş-Ali Çatal Alan Antikacı, Derviş-Ali Kıyafet Alan Antikacı, Derviş-Ali Duvar Saati Alan Antikacı, Derviş-Ali Fes Alan Antikacı, Derviş-Ali Küp Alan Antikacı, Derviş-Ali Saçma Alan Antikacı.

Derviş-Ali Hat Yazısı Alan Antikacı, Derviş-Ali Ağaç Alan Antikacı, Derviş-Ali Halı Alan Antikacı, Derviş-Ali Günlük Alan Antikacı, Derviş-Ali Yıldız Porselen Alan Antikacı, Derviş-Ali Masa Alan Antikacı, Derviş-Ali Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Derviş-Ali Kitap Alan Antikacı, Derviş-Ali Amfi Alan Antikacı, Derviş-Ali Albüm Alan Antikacı, Derviş-Ali Ahşap Alan Antikacı, Derviş-Ali Gondol Alan Antikacı, Derviş-Ali Çizgi Roman Alan Antikacı, Derviş-Ali Komple Mira Evi Boşaltanlar, Derviş-Ali Pusula Alan Antikacı, Derviş-Ali Gerdanlık Alan Antikacı, Derviş-Ali Cezve Alan Antikacı, Derviş-Ali Şerbetlik Alan Antikacı.

Derviş-Ali Tuval Alan Antikacı, Derviş-Ali Okka Alan Antikacı, Derviş-Ali Fincan Alan Antikacı, Derviş-Ali Cd Alan Antikacı, Derviş-Ali Cam Alan Antikacı, Derviş-Ali Çan Alan Antikacı, Derviş-Ali Hoparlör Alan Antikacı, Derviş-Ali Çiçek Alan Antikacı, Derviş-Ali Retro Eşya Alan Antikacı, Derviş-Ali Vazo Alan Antikacı, Derviş-Ali Koltuk Alan Antikacı, Derviş-Ali Şapka Alan Antikacı, Derviş-Ali Bakır Eşya Alan Antikacı, Derviş-Ali Kilit Alan Antikacı, Derviş-Ali Biblo Alan Antikacı, Derviş-Ali Saat Alan Antikacı, Derviş-Ali Matara Alan Antikacı, Derviş-Ali Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Derviş-Ali 33 Lük Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Nişan Alan Antikacı, Derviş-Ali Seramik Alan Antikacı, Derviş-Ali Minyatür Alan Antikacı, Derviş-Ali Kase Alan Antikacı, Derviş-Ali Tas Alan Antikacı, Derviş-Ali Kavanoz Alan Antikacı, Derviş-Ali 45 Lik Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Varaklı Halı Alan Antikacı.

Derviş-Ali El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Derviş-Ali Radyo Alan Antikacı, Derviş-Ali Çini Alan Antikacı, Derviş-Ali Mühür Alan Antikacı, Derviş-Ali Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Derviş-Ali Çaydanlık Alan Antikacı, Derviş-Ali Halhal Alan Antikacı, Derviş-Ali Tılsım Alan Antikacı, Derviş-Ali Sepet Alan Antikacı, Derviş-Ali Sandelye Alan Antikacı, Derviş-Ali Eski Oyuncak Alan Antikacı, Derviş-Ali Pikap Alan Antikacı, Derviş-Ali Roman Alan Antikacı, Derviş-Ali Tepsi Alan Antikacı, Derviş-Ali Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Derviş-Ali Forma Alan Antikacı, Derviş-Ali Avize Alan Antikacı, Derviş-Ali Sahan Alan Antikacı, Derviş-Ali Tırnak Ayna Alan Antikacı, Derviş-Ali Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Derviş-Ali Bronz Heykel Alan Antikacı, Derviş-Ali Şamdan Alan Antikacı.

Derviş-Ali Kartpostal Alan Antikacı, Derviş-Ali Hereke Halısı Alan Antikacı, Derviş-Ali Sini Alan Antikacı, Derviş-Ali Tüfek Alan Antikacı, Derviş-Ali Köstekli Saat Alan Antikacı, Derviş-Ali Varaklı Ayna Alan Antikacı, Derviş-Ali Taş Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Gravür Alan Antikacı, Derviş-Ali Kurşun Alan Antikacı, Derviş-Ali Gramafon Alan Antikacı, Derviş-Ali Cd Player Alan Antikacı, Derviş-Ali 78 Lik Plak Alan Antikacı, Derviş-Ali Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Derviş-Ali Kahve Takımı Alan Antikacı, Derviş-Ali Mobilya Alan Antikacı, Derviş-Ali Kapı Alan Antikacı, Derviş-Ali Kaşık Alan Antikacı, Derviş-Ali İbrik Alan Antikacı, Derviş-Ali Yağlı Boya Alan Antikacı, Derviş-Ali Tabanca Alan Antikacı, Derviş-Ali Ferman Alan Antikacı, Derviş-Ali Ebru Alan Antikacı, Derviş-Ali Tabak Alan Antikacı, Derviş-Ali Semaver Alan Antikacı, Derviş-Ali Kutu Alan Antikacı.

Derviş-Ali Kehribar Alan Antikacı, Derviş-Ali Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Derviş-Ali Bronz Alan Antikacı, Derviş-Ali Şişe Alan Antikacı, Derviş-Ali Madalya Nişan Alan Antikacı, Derviş-Ali Anahtar Alan Antikacı, Derviş-Ali Makine Alan Antikacı, Derviş-Ali Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Derviş-Ali Mekanik Alet Alan Antikacı, Derviş-Ali Kolye Alan Antikacı, Derviş-Ali Fotoğraf Alan Antikacı, Derviş-Ali Bünyan Halısı Alan Antikacı, Derviş-Ali Tesbih Alan Antikacı, Derviş-Ali El Dokuması Halı Alan Antikacı, Derviş-Ali Opalin Alan Antikacı, Derviş-Ali Taş Alan Antikacı, Derviş-Ali Metal Alan Antikacı, Derviş-Ali El Yazması Alan Antikacı, Derviş-Ali Terazi Alan Antikacı, Derviş-Ali Tokmak Alan Antikacı, Derviş-Ali Gaz Ocağı Alan Antikacı, Derviş-Ali Dirhem Alan Antikacı, Derviş-Ali El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.