Dereseki Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dereseki Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dereseki, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dereseki olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dereseki İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dereseki ve antika satıcıları Dereseki için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dereseki Antikacı

İstanbul, Dereseki antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dereseki) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dereseki Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dereseki Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dereseki Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dereseki Takvim Alan Antikacı, Dereseki Mangal Alan Antikacı, Dereseki Bindallı Alan Antikacı, Dereseki Müzik Seti Alan Antikacı, Dereseki Kama Alan Antikacı, Dereseki Kazan Alan Antikacı, Dereseki Kristal Alan Antikacı, Dereseki Kuran Alan Antikacı, Dereseki Kupa Alan Antikacı, Dereseki Ğügüm Alan Antikacı, Dereseki Arma Alan Antikacı, Dereseki Fıçı Alan Antikacı, Dereseki El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dereseki Efemera Alan Antikacı, Dereseki Hat Makası Alan Antikacı, Dereseki Silke Alan Antikacı, Dereseki Madalya Alan Antikacı.

Dereseki Tarak Alan Antikacı, Dereseki Harita Alan Antikacı, Dereseki Kandil Alan Antikacı, Dereseki Bez Alan Antikacı, Dereseki Porselen Alan Antikacı, Dereseki Müzik Aleti Alan Antikacı, Dereseki Takı Kutusu Alan Antikacı, Dereseki Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dereseki Resim Alan Antikacı, Dereseki İpek Halı Alan Antikacı, Dereseki Silah Alan Antikacı, Dereseki Kilim Alan Antikacı, Dereseki Plak Alan Antikacı, Dereseki Kasetçalar Alan Antikacı, Dereseki Zarf Alan Antikacı.

Dereseki Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dereseki Yüzük Alan Antikacı, Dereseki Portre Alan Antikacı, Dereseki İran Halısı Alan Antikacı, Dereseki Askeri Malzeme Alanalar, Dereseki Baston Alan Antikacı, Dereseki Bileklik Alan Antikacı, Dereseki Sehpa Alan Antikacı, Dereseki Kamçı Alan Antikacı, Dereseki Hat Alan Antikacı, Dereseki Oyma Alan Antikacı, Dereseki Gümüşlük Alan Antikacı, Dereseki El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dereseki Kılıç Alan Antikacı, Dereseki Takı Alan Antikacı, Dereseki Cep Saati Alan Antikacı, Dereseki Dvd Alan Antikacı, Dereseki Komple Eşya Alan Antikacı, Dereseki Telefon Alan Antikacı, Dereseki Pipo Alan Antikacı, Dereseki Üç Etek Alan Antikacı, Dereseki Bilezik Alan Antikacı, Dereseki Bardak Alan Antikacı.

Dereseki Tablo Alan Antikacı, Dereseki 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dereseki Sefer Tası Alan Antikacı, Dereseki Dokuma Alan Antikacı, Dereseki Kalem Alan Antikacı, Dereseki Sürahi Alan Antikacı, Dereseki Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dereseki Gümüş Alan Antikacı, Dereseki Daktilo Alan Antikacı, Dereseki Pul Alan Antikacı, Dereseki Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dereseki Bıçak Alan Antikacı, Dereseki Kol Saati Alan Antikacı, Dereseki Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dereseki Rozet Alan Antikacı, Dereseki Gelinlik Alan Antikacı, Dereseki Çatal Alan Antikacı, Dereseki Kıyafet Alan Antikacı, Dereseki Duvar Saati Alan Antikacı, Dereseki Fes Alan Antikacı, Dereseki Küp Alan Antikacı, Dereseki Saçma Alan Antikacı.

Dereseki Hat Yazısı Alan Antikacı, Dereseki Ağaç Alan Antikacı, Dereseki Halı Alan Antikacı, Dereseki Günlük Alan Antikacı, Dereseki Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dereseki Masa Alan Antikacı, Dereseki Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dereseki Kitap Alan Antikacı, Dereseki Amfi Alan Antikacı, Dereseki Albüm Alan Antikacı, Dereseki Ahşap Alan Antikacı, Dereseki Gondol Alan Antikacı, Dereseki Çizgi Roman Alan Antikacı, Dereseki Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dereseki Pusula Alan Antikacı, Dereseki Gerdanlık Alan Antikacı, Dereseki Cezve Alan Antikacı, Dereseki Şerbetlik Alan Antikacı.

Dereseki Tuval Alan Antikacı, Dereseki Okka Alan Antikacı, Dereseki Fincan Alan Antikacı, Dereseki Cd Alan Antikacı, Dereseki Cam Alan Antikacı, Dereseki Çan Alan Antikacı, Dereseki Hoparlör Alan Antikacı, Dereseki Çiçek Alan Antikacı, Dereseki Retro Eşya Alan Antikacı, Dereseki Vazo Alan Antikacı, Dereseki Koltuk Alan Antikacı, Dereseki Şapka Alan Antikacı, Dereseki Bakır Eşya Alan Antikacı, Dereseki Kilit Alan Antikacı, Dereseki Biblo Alan Antikacı, Dereseki Saat Alan Antikacı, Dereseki Matara Alan Antikacı, Dereseki Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dereseki 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dereseki Nişan Alan Antikacı, Dereseki Seramik Alan Antikacı, Dereseki Minyatür Alan Antikacı, Dereseki Kase Alan Antikacı, Dereseki Tas Alan Antikacı, Dereseki Kavanoz Alan Antikacı, Dereseki 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dereseki Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dereseki El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dereseki Radyo Alan Antikacı, Dereseki Çini Alan Antikacı, Dereseki Mühür Alan Antikacı, Dereseki Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dereseki Çaydanlık Alan Antikacı, Dereseki Halhal Alan Antikacı, Dereseki Tılsım Alan Antikacı, Dereseki Sepet Alan Antikacı, Dereseki Sandelye Alan Antikacı, Dereseki Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dereseki Pikap Alan Antikacı, Dereseki Roman Alan Antikacı, Dereseki Tepsi Alan Antikacı, Dereseki Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dereseki Forma Alan Antikacı, Dereseki Avize Alan Antikacı, Dereseki Sahan Alan Antikacı, Dereseki Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dereseki Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dereseki Bronz Heykel Alan Antikacı, Dereseki Şamdan Alan Antikacı.

Dereseki Kartpostal Alan Antikacı, Dereseki Hereke Halısı Alan Antikacı, Dereseki Sini Alan Antikacı, Dereseki Tüfek Alan Antikacı, Dereseki Köstekli Saat Alan Antikacı, Dereseki Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dereseki Taş Plak Alan Antikacı, Dereseki Gravür Alan Antikacı, Dereseki Kurşun Alan Antikacı, Dereseki Gramafon Alan Antikacı, Dereseki Cd Player Alan Antikacı, Dereseki 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dereseki Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dereseki Kahve Takımı Alan Antikacı, Dereseki Mobilya Alan Antikacı, Dereseki Kapı Alan Antikacı, Dereseki Kaşık Alan Antikacı, Dereseki İbrik Alan Antikacı, Dereseki Yağlı Boya Alan Antikacı, Dereseki Tabanca Alan Antikacı, Dereseki Ferman Alan Antikacı, Dereseki Ebru Alan Antikacı, Dereseki Tabak Alan Antikacı, Dereseki Semaver Alan Antikacı, Dereseki Kutu Alan Antikacı.

Dereseki Kehribar Alan Antikacı, Dereseki Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dereseki Bronz Alan Antikacı, Dereseki Şişe Alan Antikacı, Dereseki Madalya Nişan Alan Antikacı, Dereseki Anahtar Alan Antikacı, Dereseki Makine Alan Antikacı, Dereseki Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dereseki Mekanik Alet Alan Antikacı, Dereseki Kolye Alan Antikacı, Dereseki Fotoğraf Alan Antikacı, Dereseki Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dereseki Tesbih Alan Antikacı, Dereseki El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dereseki Opalin Alan Antikacı, Dereseki Taş Alan Antikacı, Dereseki Metal Alan Antikacı, Dereseki El Yazması Alan Antikacı, Dereseki Terazi Alan Antikacı, Dereseki Tokmak Alan Antikacı, Dereseki Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dereseki Dirhem Alan Antikacı, Dereseki El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.