Dereağzı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dereağzı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dereağzı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dereağzı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dereağzı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dereağzı ve antika satıcıları Dereağzı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dereağzı Antikacı

İstanbul, Dereağzı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dereağzı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dereağzı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dereağzı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dereağzı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dereağzı Takvim Alan Antikacı, Dereağzı Mangal Alan Antikacı, Dereağzı Bindallı Alan Antikacı, Dereağzı Müzik Seti Alan Antikacı, Dereağzı Kama Alan Antikacı, Dereağzı Kazan Alan Antikacı, Dereağzı Kristal Alan Antikacı, Dereağzı Kuran Alan Antikacı, Dereağzı Kupa Alan Antikacı, Dereağzı Ğügüm Alan Antikacı, Dereağzı Arma Alan Antikacı, Dereağzı Fıçı Alan Antikacı, Dereağzı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dereağzı Efemera Alan Antikacı, Dereağzı Hat Makası Alan Antikacı, Dereağzı Silke Alan Antikacı, Dereağzı Madalya Alan Antikacı.

Dereağzı Tarak Alan Antikacı, Dereağzı Harita Alan Antikacı, Dereağzı Kandil Alan Antikacı, Dereağzı Bez Alan Antikacı, Dereağzı Porselen Alan Antikacı, Dereağzı Müzik Aleti Alan Antikacı, Dereağzı Takı Kutusu Alan Antikacı, Dereağzı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dereağzı Resim Alan Antikacı, Dereağzı İpek Halı Alan Antikacı, Dereağzı Silah Alan Antikacı, Dereağzı Kilim Alan Antikacı, Dereağzı Plak Alan Antikacı, Dereağzı Kasetçalar Alan Antikacı, Dereağzı Zarf Alan Antikacı.

Dereağzı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dereağzı Yüzük Alan Antikacı, Dereağzı Portre Alan Antikacı, Dereağzı İran Halısı Alan Antikacı, Dereağzı Askeri Malzeme Alanalar, Dereağzı Baston Alan Antikacı, Dereağzı Bileklik Alan Antikacı, Dereağzı Sehpa Alan Antikacı, Dereağzı Kamçı Alan Antikacı, Dereağzı Hat Alan Antikacı, Dereağzı Oyma Alan Antikacı, Dereağzı Gümüşlük Alan Antikacı, Dereağzı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dereağzı Kılıç Alan Antikacı, Dereağzı Takı Alan Antikacı, Dereağzı Cep Saati Alan Antikacı, Dereağzı Dvd Alan Antikacı, Dereağzı Komple Eşya Alan Antikacı, Dereağzı Telefon Alan Antikacı, Dereağzı Pipo Alan Antikacı, Dereağzı Üç Etek Alan Antikacı, Dereağzı Bilezik Alan Antikacı, Dereağzı Bardak Alan Antikacı.

Dereağzı Tablo Alan Antikacı, Dereağzı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dereağzı Sefer Tası Alan Antikacı, Dereağzı Dokuma Alan Antikacı, Dereağzı Kalem Alan Antikacı, Dereağzı Sürahi Alan Antikacı, Dereağzı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dereağzı Gümüş Alan Antikacı, Dereağzı Daktilo Alan Antikacı, Dereağzı Pul Alan Antikacı, Dereağzı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dereağzı Bıçak Alan Antikacı, Dereağzı Kol Saati Alan Antikacı, Dereağzı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dereağzı Rozet Alan Antikacı, Dereağzı Gelinlik Alan Antikacı, Dereağzı Çatal Alan Antikacı, Dereağzı Kıyafet Alan Antikacı, Dereağzı Duvar Saati Alan Antikacı, Dereağzı Fes Alan Antikacı, Dereağzı Küp Alan Antikacı, Dereağzı Saçma Alan Antikacı.

Dereağzı Hat Yazısı Alan Antikacı, Dereağzı Ağaç Alan Antikacı, Dereağzı Halı Alan Antikacı, Dereağzı Günlük Alan Antikacı, Dereağzı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dereağzı Masa Alan Antikacı, Dereağzı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dereağzı Kitap Alan Antikacı, Dereağzı Amfi Alan Antikacı, Dereağzı Albüm Alan Antikacı, Dereağzı Ahşap Alan Antikacı, Dereağzı Gondol Alan Antikacı, Dereağzı Çizgi Roman Alan Antikacı, Dereağzı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dereağzı Pusula Alan Antikacı, Dereağzı Gerdanlık Alan Antikacı, Dereağzı Cezve Alan Antikacı, Dereağzı Şerbetlik Alan Antikacı.

Dereağzı Tuval Alan Antikacı, Dereağzı Okka Alan Antikacı, Dereağzı Fincan Alan Antikacı, Dereağzı Cd Alan Antikacı, Dereağzı Cam Alan Antikacı, Dereağzı Çan Alan Antikacı, Dereağzı Hoparlör Alan Antikacı, Dereağzı Çiçek Alan Antikacı, Dereağzı Retro Eşya Alan Antikacı, Dereağzı Vazo Alan Antikacı, Dereağzı Koltuk Alan Antikacı, Dereağzı Şapka Alan Antikacı, Dereağzı Bakır Eşya Alan Antikacı, Dereağzı Kilit Alan Antikacı, Dereağzı Biblo Alan Antikacı, Dereağzı Saat Alan Antikacı, Dereağzı Matara Alan Antikacı, Dereağzı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dereağzı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dereağzı Nişan Alan Antikacı, Dereağzı Seramik Alan Antikacı, Dereağzı Minyatür Alan Antikacı, Dereağzı Kase Alan Antikacı, Dereağzı Tas Alan Antikacı, Dereağzı Kavanoz Alan Antikacı, Dereağzı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dereağzı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dereağzı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dereağzı Radyo Alan Antikacı, Dereağzı Çini Alan Antikacı, Dereağzı Mühür Alan Antikacı, Dereağzı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dereağzı Çaydanlık Alan Antikacı, Dereağzı Halhal Alan Antikacı, Dereağzı Tılsım Alan Antikacı, Dereağzı Sepet Alan Antikacı, Dereağzı Sandelye Alan Antikacı, Dereağzı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dereağzı Pikap Alan Antikacı, Dereağzı Roman Alan Antikacı, Dereağzı Tepsi Alan Antikacı, Dereağzı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dereağzı Forma Alan Antikacı, Dereağzı Avize Alan Antikacı, Dereağzı Sahan Alan Antikacı, Dereağzı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dereağzı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dereağzı Bronz Heykel Alan Antikacı, Dereağzı Şamdan Alan Antikacı.

Dereağzı Kartpostal Alan Antikacı, Dereağzı Hereke Halısı Alan Antikacı, Dereağzı Sini Alan Antikacı, Dereağzı Tüfek Alan Antikacı, Dereağzı Köstekli Saat Alan Antikacı, Dereağzı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dereağzı Taş Plak Alan Antikacı, Dereağzı Gravür Alan Antikacı, Dereağzı Kurşun Alan Antikacı, Dereağzı Gramafon Alan Antikacı, Dereağzı Cd Player Alan Antikacı, Dereağzı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dereağzı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dereağzı Kahve Takımı Alan Antikacı, Dereağzı Mobilya Alan Antikacı, Dereağzı Kapı Alan Antikacı, Dereağzı Kaşık Alan Antikacı, Dereağzı İbrik Alan Antikacı, Dereağzı Yağlı Boya Alan Antikacı, Dereağzı Tabanca Alan Antikacı, Dereağzı Ferman Alan Antikacı, Dereağzı Ebru Alan Antikacı, Dereağzı Tabak Alan Antikacı, Dereağzı Semaver Alan Antikacı, Dereağzı Kutu Alan Antikacı.

Dereağzı Kehribar Alan Antikacı, Dereağzı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dereağzı Bronz Alan Antikacı, Dereağzı Şişe Alan Antikacı, Dereağzı Madalya Nişan Alan Antikacı, Dereağzı Anahtar Alan Antikacı, Dereağzı Makine Alan Antikacı, Dereağzı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dereağzı Mekanik Alet Alan Antikacı, Dereağzı Kolye Alan Antikacı, Dereağzı Fotoğraf Alan Antikacı, Dereağzı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dereağzı Tesbih Alan Antikacı, Dereağzı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dereağzı Opalin Alan Antikacı, Dereağzı Taş Alan Antikacı, Dereağzı Metal Alan Antikacı, Dereağzı El Yazması Alan Antikacı, Dereağzı Terazi Alan Antikacı, Dereağzı Tokmak Alan Antikacı, Dereağzı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dereağzı Dirhem Alan Antikacı, Dereağzı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.