Derbent Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Derbent Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Derbent, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Derbent olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Derbent İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Derbent ve antika satıcıları Derbent için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Derbent Antikacı

İstanbul, Derbent antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Derbent) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Derbent Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Derbent Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Derbent Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Derbent Takvim Alan Antikacı, Derbent Mangal Alan Antikacı, Derbent Bindallı Alan Antikacı, Derbent Müzik Seti Alan Antikacı, Derbent Kama Alan Antikacı, Derbent Kazan Alan Antikacı, Derbent Kristal Alan Antikacı, Derbent Kuran Alan Antikacı, Derbent Kupa Alan Antikacı, Derbent Ğügüm Alan Antikacı, Derbent Arma Alan Antikacı, Derbent Fıçı Alan Antikacı, Derbent El Yazması Kitap Alan Antikacı, Derbent Efemera Alan Antikacı, Derbent Hat Makası Alan Antikacı, Derbent Silke Alan Antikacı, Derbent Madalya Alan Antikacı.

Derbent Tarak Alan Antikacı, Derbent Harita Alan Antikacı, Derbent Kandil Alan Antikacı, Derbent Bez Alan Antikacı, Derbent Porselen Alan Antikacı, Derbent Müzik Aleti Alan Antikacı, Derbent Takı Kutusu Alan Antikacı, Derbent Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Derbent Resim Alan Antikacı, Derbent İpek Halı Alan Antikacı, Derbent Silah Alan Antikacı, Derbent Kilim Alan Antikacı, Derbent Plak Alan Antikacı, Derbent Kasetçalar Alan Antikacı, Derbent Zarf Alan Antikacı.

Derbent Komple Miras Evi Alan Antikacı, Derbent Yüzük Alan Antikacı, Derbent Portre Alan Antikacı, Derbent İran Halısı Alan Antikacı, Derbent Askeri Malzeme Alanalar, Derbent Baston Alan Antikacı, Derbent Bileklik Alan Antikacı, Derbent Sehpa Alan Antikacı, Derbent Kamçı Alan Antikacı, Derbent Hat Alan Antikacı, Derbent Oyma Alan Antikacı, Derbent Gümüşlük Alan Antikacı, Derbent El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Derbent Kılıç Alan Antikacı, Derbent Takı Alan Antikacı, Derbent Cep Saati Alan Antikacı, Derbent Dvd Alan Antikacı, Derbent Komple Eşya Alan Antikacı, Derbent Telefon Alan Antikacı, Derbent Pipo Alan Antikacı, Derbent Üç Etek Alan Antikacı, Derbent Bilezik Alan Antikacı, Derbent Bardak Alan Antikacı.

Derbent Tablo Alan Antikacı, Derbent 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Derbent Sefer Tası Alan Antikacı, Derbent Dokuma Alan Antikacı, Derbent Kalem Alan Antikacı, Derbent Sürahi Alan Antikacı, Derbent Komple Kütüphane Alan Antikacı, Derbent Gümüş Alan Antikacı, Derbent Daktilo Alan Antikacı, Derbent Pul Alan Antikacı, Derbent Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Derbent Bıçak Alan Antikacı, Derbent Kol Saati Alan Antikacı, Derbent Makaralı Teyp Alan Antikacı, Derbent Rozet Alan Antikacı, Derbent Gelinlik Alan Antikacı, Derbent Çatal Alan Antikacı, Derbent Kıyafet Alan Antikacı, Derbent Duvar Saati Alan Antikacı, Derbent Fes Alan Antikacı, Derbent Küp Alan Antikacı, Derbent Saçma Alan Antikacı.

Derbent Hat Yazısı Alan Antikacı, Derbent Ağaç Alan Antikacı, Derbent Halı Alan Antikacı, Derbent Günlük Alan Antikacı, Derbent Yıldız Porselen Alan Antikacı, Derbent Masa Alan Antikacı, Derbent Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Derbent Kitap Alan Antikacı, Derbent Amfi Alan Antikacı, Derbent Albüm Alan Antikacı, Derbent Ahşap Alan Antikacı, Derbent Gondol Alan Antikacı, Derbent Çizgi Roman Alan Antikacı, Derbent Komple Mira Evi Boşaltanlar, Derbent Pusula Alan Antikacı, Derbent Gerdanlık Alan Antikacı, Derbent Cezve Alan Antikacı, Derbent Şerbetlik Alan Antikacı.

Derbent Tuval Alan Antikacı, Derbent Okka Alan Antikacı, Derbent Fincan Alan Antikacı, Derbent Cd Alan Antikacı, Derbent Cam Alan Antikacı, Derbent Çan Alan Antikacı, Derbent Hoparlör Alan Antikacı, Derbent Çiçek Alan Antikacı, Derbent Retro Eşya Alan Antikacı, Derbent Vazo Alan Antikacı, Derbent Koltuk Alan Antikacı, Derbent Şapka Alan Antikacı, Derbent Bakır Eşya Alan Antikacı, Derbent Kilit Alan Antikacı, Derbent Biblo Alan Antikacı, Derbent Saat Alan Antikacı, Derbent Matara Alan Antikacı, Derbent Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Derbent 33 Lük Plak Alan Antikacı, Derbent Nişan Alan Antikacı, Derbent Seramik Alan Antikacı, Derbent Minyatür Alan Antikacı, Derbent Kase Alan Antikacı, Derbent Tas Alan Antikacı, Derbent Kavanoz Alan Antikacı, Derbent 45 Lik Plak Alan Antikacı, Derbent Varaklı Halı Alan Antikacı.

Derbent El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Derbent Radyo Alan Antikacı, Derbent Çini Alan Antikacı, Derbent Mühür Alan Antikacı, Derbent Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Derbent Çaydanlık Alan Antikacı, Derbent Halhal Alan Antikacı, Derbent Tılsım Alan Antikacı, Derbent Sepet Alan Antikacı, Derbent Sandelye Alan Antikacı, Derbent Eski Oyuncak Alan Antikacı, Derbent Pikap Alan Antikacı, Derbent Roman Alan Antikacı, Derbent Tepsi Alan Antikacı, Derbent Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Derbent Forma Alan Antikacı, Derbent Avize Alan Antikacı, Derbent Sahan Alan Antikacı, Derbent Tırnak Ayna Alan Antikacı, Derbent Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Derbent Bronz Heykel Alan Antikacı, Derbent Şamdan Alan Antikacı.

Derbent Kartpostal Alan Antikacı, Derbent Hereke Halısı Alan Antikacı, Derbent Sini Alan Antikacı, Derbent Tüfek Alan Antikacı, Derbent Köstekli Saat Alan Antikacı, Derbent Varaklı Ayna Alan Antikacı, Derbent Taş Plak Alan Antikacı, Derbent Gravür Alan Antikacı, Derbent Kurşun Alan Antikacı, Derbent Gramafon Alan Antikacı, Derbent Cd Player Alan Antikacı, Derbent 78 Lik Plak Alan Antikacı, Derbent Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Derbent Kahve Takımı Alan Antikacı, Derbent Mobilya Alan Antikacı, Derbent Kapı Alan Antikacı, Derbent Kaşık Alan Antikacı, Derbent İbrik Alan Antikacı, Derbent Yağlı Boya Alan Antikacı, Derbent Tabanca Alan Antikacı, Derbent Ferman Alan Antikacı, Derbent Ebru Alan Antikacı, Derbent Tabak Alan Antikacı, Derbent Semaver Alan Antikacı, Derbent Kutu Alan Antikacı.

Derbent Kehribar Alan Antikacı, Derbent Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Derbent Bronz Alan Antikacı, Derbent Şişe Alan Antikacı, Derbent Madalya Nişan Alan Antikacı, Derbent Anahtar Alan Antikacı, Derbent Makine Alan Antikacı, Derbent Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Derbent Mekanik Alet Alan Antikacı, Derbent Kolye Alan Antikacı, Derbent Fotoğraf Alan Antikacı, Derbent Bünyan Halısı Alan Antikacı, Derbent Tesbih Alan Antikacı, Derbent El Dokuması Halı Alan Antikacı, Derbent Opalin Alan Antikacı, Derbent Taş Alan Antikacı, Derbent Metal Alan Antikacı, Derbent El Yazması Alan Antikacı, Derbent Terazi Alan Antikacı, Derbent Tokmak Alan Antikacı, Derbent Gaz Ocağı Alan Antikacı, Derbent Dirhem Alan Antikacı, Derbent El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.