Tavas antikacılar, Tavas antika alanlar, Tavas antika eşya alanlar, Tavas antika eşyalar, Tavas eski alım satım, Tavas antika koleksiyoncuları, Tavas antika eşya alıcıları, Tavas antika şirketleri, Tavas antika firması, Tavas antika şirketi, Tavas antika firmaları, Tavas antika eşya şirketleri, Tavas antika eşya firması, Tavas antika eşya şirketi, Tavas antika eşya firmaları, Tavas müzayede şirketi, Tavas eski alanlar, Tavas eski eşya alanlar, Tavas antika alan yerler, Tavas antika eşya alan yerler, Tavas eski alan yerler, Tavas eski eşya alan yerler, Tavas antika pazarı, Tavas antika alım satım, Tavas antika alıcıları, Tavas antika satıcıları, Tavas antika eşya satıcıları, Tavas eski eşya alıcıları, Tavas eski eşya satıcıları, Tavas antika fiyatları, Tavas antika eşya fiyatları, Tavas eski fiyatları, Tavas eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Tavas Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tavas antika eşya alanlar ve Tavas antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tavas antika eşya şirketimiz, Tavas antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tavas Antika Alanlar

Tavas antika alanlar ve Tavas antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tavas antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tavas antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tavas Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tavas antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tavas

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tavas antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tavas antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tavas Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tavas antika eşya alanlar ve Tavas antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tavas antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tavas antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tavas Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tavas antika eşya alanların tercih ettiği, Tavas bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tavas antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tavas antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tavas antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tavas Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tavas eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tavas eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tavas eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tavas eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tavas eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tavas Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tavas bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tavas antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tavas bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tavas antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tavas antikacılar, Tavas antika eşyalar, Tavas eski eşyalar, Tavas antika şirketleri, Tavas antika firması, Tavas müzayede şirketi,Tavas el yazması alanlar, Tavas Kuran’ı kerim alanlar, Tavas hat yazı alanlar, Tavas obje alanlar, Tavas gümüş alanlar, Tavas turalı gümüş alanlar, Tavas karaf alanlar, vazo alanlar, Tavas jardinyer alanlar, Tavas resim alanlar, Tavas modern resim alanlar, Tavas aplik alanlar, Tavas bahü alanlar, Tavas bavul alanlar, Tavas çanak alanlar, Tavas çömlek alanlar, Tavas bakır alanlar, baston alanlar, Tavas biskiü alanlar, Tavas billur alanlar, Tavas cam alanlar, Tavas kristal alanlar, Tavas bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tavas bandırma halısı alanlar, Tavas ceviz yemek odası alanlar, Tavas ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tavas ceviz sandalye alanlar, Tavas cümbüş alanlar, Tavas constantin oble alanlar, Tavas cam obje alanlar, Tavas beykoz alanlar.

Tavas bohem alanlar, Tavas çeşmi bülbül alanlar, Tavas çeşme taşı alanlar, Tavas çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tavas arnevu alanlar, art deko alanlar, Tavas deko alanlar, Tavas ayna alanlar, Tavas asma avize alanlar, Tavas aznavur gümüş alanlar, Tavas aznavur alanlar, Tavas bafon alanlar, Tavas ayvazozki alanlar, Tavas dolap alanlar, Tavas divit alanlar, Tavas biblo alanlar, Tavas dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tavas daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tavas dekopaj işi alanlar, Tavas dual alanlar, Tavas dual pikap alanlar.

Tavas dümen alanlar, Tavas gemici dümeni alanlar, Tavas gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tavas derbent halı alanlar, Tavas eviye alanlar, Tavas ev halısı alanlar, Tavas elbiselik alanlar, Tavas elbise alanlar, Tavas paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tavas el işi alanlar, Tavas el işi halı alanlar, Tavas el işi alanlar, Tavas el işi kilim alanlar, Tavas çan alanlar, Tavas kilise çanı alanlar, Tavas gemici çanı alanlar, Tavas çarık alanlar, Tavas Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tavas ferforje alanlar, Tavas fistan alanlar, Tavas Osmanlı fistan alanlar, Tavas portmanto alanlar, Tavas eski saat alanlar, Tavas frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tavas bronz heykel alanlar, Tavas bronz sütün alanlar, Tavas bronz avize alanlar, Tavas bronz vazo alanlar, Tavas bronz kutu alanlar, Tavas bronz el işi alanlar.

Tavas halı alanlar, Tavas lamba alanlar, resim alanlar, Tavas parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tavas insan biblosu alanlar, Tavas oryantel biblo alanlar, Tavas kuş biblosu alanlar, Tavas havlu alanlar, Tavas mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tavas turkısh antika alanlar, Tavas Osmanlı eşyalar alanlar, Tavas eski gelinlik alanlar, Tavas İstanbul resimleri alanlar, Tavas altın varak sehpa alanlar, Tavas altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tavas afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tavas bronz fener alanlar, Tavas bünyen alanlar, Tavas develi halı alanlar, Tavas dürbün alanlar, Tavas teleskop alanlar, Tavas sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tavas çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tavas flama alanlar, Tavas alem alanlar, Tavas arabesk alanlar.

Tavas pul alanlar, Tavas Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tavas eski fincan alanlar, Tavas cam altı alanlar, Tavas şamdan alanlar, Tavas oryantel heykel alanlar, Tavas gümüşlük alanlar, Tavas hat yazı alanlar, Tavas teship alanlar, hokka alanlar, Tavas tophane alanlar, Tavas goblen alanlar, Tavas çin eski eşyalar alanlar, Tavas Çanakkale alanlar, Tavas Çanakkale vazo alanlar, Tavas fil dişi heykel alanlar, Tavas fil dişi baston alanlar, Tavas fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tavas fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tavas duvar saati alanlar, Tavas bez alanlar, buda heykel alanlar, Tavas hamedan halı alanlar, Tavas kılıç alanlar, Tavas antika kılıç alanlar.

Tavas antika araba alanlar, Tavas antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tavas antika eşyalar alanlar, Tavas kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tavas antika foto alanlar, Tavas kehribar alanlar, Tavas kehribar tesbih alanlar, Tavas Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tavas seramik eşya alanlar, Tavas kilit alanlar, Tavas anahtar alanlar, Tavas antika anahtar alanlar, Tavas antika kilit alanlar, Tavas josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tavas antika silah alanlar, Tavas antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tavas lambader alanlar, Tavas minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tavas komidin alanlar, Tavas kara kalem resim alanlar, Tavas blue black alanlar, Tavas mask alanlar, eski mask alanlar, Tavas aşurelik alanlar.

Tavas saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tavas antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tavas gramofon alanlar, Tavas mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tavas güdüm alanlar, Tavas tekke işi alanlar, Tavas İznik alanlar, Tavas pusula alanlar, Tavas gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tavas periyor saat alanlar, Tavas mangal alanlar, Tavas eski mangal alanlar, Tavas Şam işi alanlar, Tavas Süleymaniye işi alanlar, Tavas takunya alanlar, Tavas gümüş takunya alanlar, Tavas Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tavas seccade alanlar, Tavas eski seccade alanlar, Tavas Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tavas tablo alanlar.

Tavas antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tavas abajur alanlar, Tavas sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tavas antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tavas madalya alanlar, Tavas eşya alanlar, Tavas ferman alanlar, Tavas berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tavas jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tavas bahça alanlar, Tavas Osmanlı bohça alanlar, Tavas bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tavas ampir alanlar, Tavas chrıstofle alanlar, Tavas ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tavas şamdan alanlar, Tavas çanta alanlar, Tavas van işi savat alanlar, Tavas tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tavas Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tavas hokka alanlar, Tavas fransız mine alanlar, Tavas teşhir vitrini alanlar, Tavas buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tavas keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tavas kandil alanlar, Tavas ebru alanlar, Tavas mustafa düzgünman alanlar, Tavas zigon alanlar, Tavas zemzemlik alanlar, Tavas mücevher kutusu alanlar, Tavas dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tavas sürahi alanlar, Tavas Osmanlı sürahi alanlar, Tavas antik mercan alanlar, Tavas makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tavas antik sedef alanlar, Tavas minyatür alanlar, Tavas kabe örtüsü alanlar, Tavas gülebdan alanlar, Tavas mineli dürbün alanlar, Tavas sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tavas şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tavas lali gue alanlar, Tavas gece sürahisi alanlar, Tavas meissen alanlar, Tavas satsuma alanlar, Tavas hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tavas macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tavas constantine alanlar, Tavas anonim alanlar, Tavas leyla gamsız alanlar, Tavas ibrahim safi alanlar, Tavas bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tavas herend alanlar, Tavas nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tavas osmanlıca alanlar, Tavas kitap alanlar, Tavas kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tavas haydar besim aydar alanlar, Tavas orhan peker alanlar, Tavas sıtkı olçar alanlar, Tavas Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tavas edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tavas rus gümüşü alanlar, Tavas minyatür alanlar, Tavas viyana heykel alanlar, Tavas oryantal heykel alanlar, Tavas f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tavas merasim kılıcı alanlar.

Tavas ahşap hilye alanlar, Tavas hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tavas tesbih alanlar, Tavas seyahat saati alanlar, Tavas gravür alanlar, Tavas degü alanlar, radio antika alanlar, Tavas opalin alanlar, Tavas radyo alanlar, Tavas kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tavas laledan alanlar, Tavas karaf alanlar, Tavas çerezlik alanlar, Tavas sahleplik alanlar, Tavas tutya alanlar, Tavas likör takımı alanlar, Tavas mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tavas zarf alanlar, Tavas nargile alanlar, Tavas gülabdan alanlar, Tavas ferman alanlar, Tavas berat alanlar.

Tavas hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tavas şifa tası alanlar, Tavas hokka takımı alanlar, Tavas mangal alanlar, Tavas barutluk alanlar, Tavas tombak alanlar, Tavas saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tavas ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tavas hançer alanlar, Tavas kılıç alanlar, Tavas mühürler alanlar, Tavas mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tavas Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tavas seccade alanlar, Tavas sırmalı örtüler alanlar, Tavas antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.