Serinhisar antikacılar, Serinhisar antika alanlar, Serinhisar antika eşya alanlar, Serinhisar antika eşyalar, Serinhisar eski alım satım, Serinhisar antika koleksiyoncuları, Serinhisar antika eşya alıcıları, Serinhisar antika şirketleri, Serinhisar antika firması, Serinhisar antika şirketi, Serinhisar antika firmaları, Serinhisar antika eşya şirketleri, Serinhisar antika eşya firması, Serinhisar antika eşya şirketi, Serinhisar antika eşya firmaları, Serinhisar müzayede şirketi, Serinhisar eski alanlar, Serinhisar eski eşya alanlar, Serinhisar antika alan yerler, Serinhisar antika eşya alan yerler, Serinhisar eski alan yerler, Serinhisar eski eşya alan yerler, Serinhisar antika pazarı, Serinhisar antika alım satım, Serinhisar antika alıcıları, Serinhisar antika satıcıları, Serinhisar antika eşya satıcıları, Serinhisar eski eşya alıcıları, Serinhisar eski eşya satıcıları, Serinhisar antika fiyatları, Serinhisar antika eşya fiyatları, Serinhisar eski fiyatları, Serinhisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Serinhisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Serinhisar antika eşya alanlar ve Serinhisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Serinhisar antika eşya şirketimiz, Serinhisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Serinhisar Antika Alanlar

Serinhisar antika alanlar ve Serinhisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Serinhisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Serinhisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Serinhisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Serinhisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Serinhisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Serinhisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Serinhisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Serinhisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Serinhisar antika eşya alanlar ve Serinhisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Serinhisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Serinhisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Serinhisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Serinhisar antika eşya alanların tercih ettiği, Serinhisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Serinhisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Serinhisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Serinhisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Serinhisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Serinhisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Serinhisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Serinhisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Serinhisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Serinhisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Serinhisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Serinhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Serinhisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Serinhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Serinhisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Serinhisar antikacılar, Serinhisar antika eşyalar, Serinhisar eski eşyalar, Serinhisar antika şirketleri, Serinhisar antika firması, Serinhisar müzayede şirketi,Serinhisar el yazması alanlar, Serinhisar Kuran’ı kerim alanlar, Serinhisar hat yazı alanlar, Serinhisar obje alanlar, Serinhisar gümüş alanlar, Serinhisar turalı gümüş alanlar, Serinhisar karaf alanlar, vazo alanlar, Serinhisar jardinyer alanlar, Serinhisar resim alanlar, Serinhisar modern resim alanlar, Serinhisar aplik alanlar, Serinhisar bahü alanlar, Serinhisar bavul alanlar, Serinhisar çanak alanlar, Serinhisar çömlek alanlar, Serinhisar bakır alanlar, baston alanlar, Serinhisar biskiü alanlar, Serinhisar billur alanlar, Serinhisar cam alanlar, Serinhisar kristal alanlar, Serinhisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Serinhisar bandırma halısı alanlar, Serinhisar ceviz yemek odası alanlar, Serinhisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Serinhisar ceviz sandalye alanlar, Serinhisar cümbüş alanlar, Serinhisar constantin oble alanlar, Serinhisar cam obje alanlar, Serinhisar beykoz alanlar.

Serinhisar bohem alanlar, Serinhisar çeşmi bülbül alanlar, Serinhisar çeşme taşı alanlar, Serinhisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Serinhisar arnevu alanlar, art deko alanlar, Serinhisar deko alanlar, Serinhisar ayna alanlar, Serinhisar asma avize alanlar, Serinhisar aznavur gümüş alanlar, Serinhisar aznavur alanlar, Serinhisar bafon alanlar, Serinhisar ayvazozki alanlar, Serinhisar dolap alanlar, Serinhisar divit alanlar, Serinhisar biblo alanlar, Serinhisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Serinhisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Serinhisar dekopaj işi alanlar, Serinhisar dual alanlar, Serinhisar dual pikap alanlar.

Serinhisar dümen alanlar, Serinhisar gemici dümeni alanlar, Serinhisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Serinhisar derbent halı alanlar, Serinhisar eviye alanlar, Serinhisar ev halısı alanlar, Serinhisar elbiselik alanlar, Serinhisar elbise alanlar, Serinhisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Serinhisar el işi alanlar, Serinhisar el işi halı alanlar, Serinhisar el işi alanlar, Serinhisar el işi kilim alanlar, Serinhisar çan alanlar, Serinhisar kilise çanı alanlar, Serinhisar gemici çanı alanlar, Serinhisar çarık alanlar, Serinhisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Serinhisar ferforje alanlar, Serinhisar fistan alanlar, Serinhisar Osmanlı fistan alanlar, Serinhisar portmanto alanlar, Serinhisar eski saat alanlar, Serinhisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Serinhisar bronz heykel alanlar, Serinhisar bronz sütün alanlar, Serinhisar bronz avize alanlar, Serinhisar bronz vazo alanlar, Serinhisar bronz kutu alanlar, Serinhisar bronz el işi alanlar.

Serinhisar halı alanlar, Serinhisar lamba alanlar, resim alanlar, Serinhisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Serinhisar insan biblosu alanlar, Serinhisar oryantel biblo alanlar, Serinhisar kuş biblosu alanlar, Serinhisar havlu alanlar, Serinhisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Serinhisar turkısh antika alanlar, Serinhisar Osmanlı eşyalar alanlar, Serinhisar eski gelinlik alanlar, Serinhisar İstanbul resimleri alanlar, Serinhisar altın varak sehpa alanlar, Serinhisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Serinhisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Serinhisar bronz fener alanlar, Serinhisar bünyen alanlar, Serinhisar develi halı alanlar, Serinhisar dürbün alanlar, Serinhisar teleskop alanlar, Serinhisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Serinhisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Serinhisar flama alanlar, Serinhisar alem alanlar, Serinhisar arabesk alanlar.

Serinhisar pul alanlar, Serinhisar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Serinhisar eski fincan alanlar, Serinhisar cam altı alanlar, Serinhisar şamdan alanlar, Serinhisar oryantel heykel alanlar, Serinhisar gümüşlük alanlar, Serinhisar hat yazı alanlar, Serinhisar teship alanlar, hokka alanlar, Serinhisar tophane alanlar, Serinhisar goblen alanlar, Serinhisar çin eski eşyalar alanlar, Serinhisar Çanakkale alanlar, Serinhisar Çanakkale vazo alanlar, Serinhisar fil dişi heykel alanlar, Serinhisar fil dişi baston alanlar, Serinhisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Serinhisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Serinhisar duvar saati alanlar, Serinhisar bez alanlar, buda heykel alanlar, Serinhisar hamedan halı alanlar, Serinhisar kılıç alanlar, Serinhisar antika kılıç alanlar.

Serinhisar antika araba alanlar, Serinhisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Serinhisar antika eşyalar alanlar, Serinhisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Serinhisar antika foto alanlar, Serinhisar kehribar alanlar, Serinhisar kehribar tesbih alanlar, Serinhisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Serinhisar seramik eşya alanlar, Serinhisar kilit alanlar, Serinhisar anahtar alanlar, Serinhisar antika anahtar alanlar, Serinhisar antika kilit alanlar, Serinhisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Serinhisar antika silah alanlar, Serinhisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Serinhisar lambader alanlar, Serinhisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Serinhisar komidin alanlar, Serinhisar kara kalem resim alanlar, Serinhisar blue black alanlar, Serinhisar mask alanlar, eski mask alanlar, Serinhisar aşurelik alanlar.

Serinhisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Serinhisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Serinhisar gramofon alanlar, Serinhisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Serinhisar güdüm alanlar, Serinhisar tekke işi alanlar, Serinhisar İznik alanlar, Serinhisar pusula alanlar, Serinhisar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Serinhisar periyor saat alanlar, Serinhisar mangal alanlar, Serinhisar eski mangal alanlar, Serinhisar Şam işi alanlar, Serinhisar Süleymaniye işi alanlar, Serinhisar takunya alanlar, Serinhisar gümüş takunya alanlar, Serinhisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Serinhisar seccade alanlar, Serinhisar eski seccade alanlar, Serinhisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Serinhisar tablo alanlar.

Serinhisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Serinhisar abajur alanlar, Serinhisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Serinhisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Serinhisar madalya alanlar, Serinhisar eşya alanlar, Serinhisar ferman alanlar, Serinhisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Serinhisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Serinhisar bahça alanlar, Serinhisar Osmanlı bohça alanlar, Serinhisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Serinhisar ampir alanlar, Serinhisar chrıstofle alanlar, Serinhisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Serinhisar şamdan alanlar, Serinhisar çanta alanlar, Serinhisar van işi savat alanlar, Serinhisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Serinhisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Serinhisar hokka alanlar, Serinhisar fransız mine alanlar, Serinhisar teşhir vitrini alanlar, Serinhisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Serinhisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Serinhisar kandil alanlar, Serinhisar ebru alanlar, Serinhisar mustafa düzgünman alanlar, Serinhisar zigon alanlar, Serinhisar zemzemlik alanlar, Serinhisar mücevher kutusu alanlar, Serinhisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Serinhisar sürahi alanlar, Serinhisar Osmanlı sürahi alanlar, Serinhisar antik mercan alanlar, Serinhisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Serinhisar antik sedef alanlar, Serinhisar minyatür alanlar, Serinhisar kabe örtüsü alanlar, Serinhisar gülebdan alanlar, Serinhisar mineli dürbün alanlar, Serinhisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Serinhisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Serinhisar lali gue alanlar, Serinhisar gece sürahisi alanlar, Serinhisar meissen alanlar, Serinhisar satsuma alanlar, Serinhisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Serinhisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Serinhisar constantine alanlar, Serinhisar anonim alanlar, Serinhisar leyla gamsız alanlar, Serinhisar ibrahim safi alanlar, Serinhisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Serinhisar herend alanlar, Serinhisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Serinhisar osmanlıca alanlar, Serinhisar kitap alanlar, Serinhisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Serinhisar haydar besim aydar alanlar, Serinhisar orhan peker alanlar, Serinhisar sıtkı olçar alanlar, Serinhisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Serinhisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Serinhisar rus gümüşü alanlar, Serinhisar minyatür alanlar, Serinhisar viyana heykel alanlar, Serinhisar oryantal heykel alanlar, Serinhisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Serinhisar merasim kılıcı alanlar.

Serinhisar ahşap hilye alanlar, Serinhisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Serinhisar tesbih alanlar, Serinhisar seyahat saati alanlar, Serinhisar gravür alanlar, Serinhisar degü alanlar, radio antika alanlar, Serinhisar opalin alanlar, Serinhisar radyo alanlar, Serinhisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Serinhisar laledan alanlar, Serinhisar karaf alanlar, Serinhisar çerezlik alanlar, Serinhisar sahleplik alanlar, Serinhisar tutya alanlar, Serinhisar likör takımı alanlar, Serinhisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Serinhisar zarf alanlar, Serinhisar nargile alanlar, Serinhisar gülabdan alanlar, Serinhisar ferman alanlar, Serinhisar berat alanlar.

Serinhisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Serinhisar şifa tası alanlar, Serinhisar hokka takımı alanlar, Serinhisar mangal alanlar, Serinhisar barutluk alanlar, Serinhisar tombak alanlar, Serinhisar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Serinhisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Serinhisar hançer alanlar, Serinhisar kılıç alanlar, Serinhisar mühürler alanlar, Serinhisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Serinhisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Serinhisar seccade alanlar, Serinhisar sırmalı örtüler alanlar, Serinhisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.