Sarayköy antikacılar, Sarayköy antika alanlar, Sarayköy antika eşya alanlar, Sarayköy antika eşyalar, Sarayköy eski alım satım, Sarayköy antika koleksiyoncuları, Sarayköy antika eşya alıcıları, Sarayköy antika şirketleri, Sarayköy antika firması, Sarayköy antika şirketi, Sarayköy antika firmaları, Sarayköy antika eşya şirketleri, Sarayköy antika eşya firması, Sarayköy antika eşya şirketi, Sarayköy antika eşya firmaları, Sarayköy müzayede şirketi, Sarayköy eski alanlar, Sarayköy eski eşya alanlar, Sarayköy antika alan yerler, Sarayköy antika eşya alan yerler, Sarayköy eski alan yerler, Sarayköy eski eşya alan yerler, Sarayköy antika pazarı, Sarayköy antika alım satım, Sarayköy antika alıcıları, Sarayköy antika satıcıları, Sarayköy antika eşya satıcıları, Sarayköy eski eşya alıcıları, Sarayköy eski eşya satıcıları, Sarayköy antika fiyatları, Sarayköy antika eşya fiyatları, Sarayköy eski fiyatları, Sarayköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Sarayköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sarayköy antika eşya alanlar ve Sarayköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sarayköy antika eşya şirketimiz, Sarayköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sarayköy Antika Alanlar

Sarayköy antika alanlar ve Sarayköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sarayköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sarayköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sarayköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sarayköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sarayköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sarayköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sarayköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sarayköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sarayköy antika eşya alanlar ve Sarayköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sarayköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sarayköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sarayköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sarayköy antika eşya alanların tercih ettiği, Sarayköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sarayköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sarayköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sarayköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sarayköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sarayköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sarayköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sarayköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sarayköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sarayköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sarayköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sarayköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sarayköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sarayköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sarayköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sarayköy antikacılar, Sarayköy antika eşyalar, Sarayköy eski eşyalar, Sarayköy antika şirketleri, Sarayköy antika firması, Sarayköy müzayede şirketi,Sarayköy el yazması alanlar, Sarayköy Kuran’ı kerim alanlar, Sarayköy hat yazı alanlar, Sarayköy obje alanlar, Sarayköy gümüş alanlar, Sarayköy turalı gümüş alanlar, Sarayköy karaf alanlar, vazo alanlar, Sarayköy jardinyer alanlar, Sarayköy resim alanlar, Sarayköy modern resim alanlar, Sarayköy aplik alanlar, Sarayköy bahü alanlar, Sarayköy bavul alanlar, Sarayköy çanak alanlar, Sarayköy çömlek alanlar, Sarayköy bakır alanlar, baston alanlar, Sarayköy biskiü alanlar, Sarayköy billur alanlar, Sarayköy cam alanlar, Sarayköy kristal alanlar, Sarayköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sarayköy bandırma halısı alanlar, Sarayköy ceviz yemek odası alanlar, Sarayköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sarayköy ceviz sandalye alanlar, Sarayköy cümbüş alanlar, Sarayköy constantin oble alanlar, Sarayköy cam obje alanlar, Sarayköy beykoz alanlar.

Sarayköy bohem alanlar, Sarayköy çeşmi bülbül alanlar, Sarayköy çeşme taşı alanlar, Sarayköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sarayköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Sarayköy deko alanlar, Sarayköy ayna alanlar, Sarayköy asma avize alanlar, Sarayköy aznavur gümüş alanlar, Sarayköy aznavur alanlar, Sarayköy bafon alanlar, Sarayköy ayvazozki alanlar, Sarayköy dolap alanlar, Sarayköy divit alanlar, Sarayköy biblo alanlar, Sarayköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sarayköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sarayköy dekopaj işi alanlar, Sarayköy dual alanlar, Sarayköy dual pikap alanlar.

Sarayköy dümen alanlar, Sarayköy gemici dümeni alanlar, Sarayköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sarayköy derbent halı alanlar, Sarayköy eviye alanlar, Sarayköy ev halısı alanlar, Sarayköy elbiselik alanlar, Sarayköy elbise alanlar, Sarayköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sarayköy el işi alanlar, Sarayköy el işi halı alanlar, Sarayköy el işi alanlar, Sarayköy el işi kilim alanlar, Sarayköy çan alanlar, Sarayköy kilise çanı alanlar, Sarayköy gemici çanı alanlar, Sarayköy çarık alanlar, Sarayköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sarayköy ferforje alanlar, Sarayköy fistan alanlar, Sarayköy Osmanlı fistan alanlar, Sarayköy portmanto alanlar, Sarayköy eski saat alanlar, Sarayköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sarayköy bronz heykel alanlar, Sarayköy bronz sütün alanlar, Sarayköy bronz avize alanlar, Sarayköy bronz vazo alanlar, Sarayköy bronz kutu alanlar, Sarayköy bronz el işi alanlar.

Sarayköy halı alanlar, Sarayköy lamba alanlar, resim alanlar, Sarayköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sarayköy insan biblosu alanlar, Sarayköy oryantel biblo alanlar, Sarayköy kuş biblosu alanlar, Sarayköy havlu alanlar, Sarayköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sarayköy turkısh antika alanlar, Sarayköy Osmanlı eşyalar alanlar, Sarayköy eski gelinlik alanlar, Sarayköy İstanbul resimleri alanlar, Sarayköy altın varak sehpa alanlar, Sarayköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sarayköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sarayköy bronz fener alanlar, Sarayköy bünyen alanlar, Sarayköy develi halı alanlar, Sarayköy dürbün alanlar, Sarayköy teleskop alanlar, Sarayköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sarayköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sarayköy flama alanlar, Sarayköy alem alanlar, Sarayköy arabesk alanlar.

Sarayköy pul alanlar, Sarayköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sarayköy eski fincan alanlar, Sarayköy cam altı alanlar, Sarayköy şamdan alanlar, Sarayköy oryantel heykel alanlar, Sarayköy gümüşlük alanlar, Sarayköy hat yazı alanlar, Sarayköy teship alanlar, hokka alanlar, Sarayköy tophane alanlar, Sarayköy goblen alanlar, Sarayköy çin eski eşyalar alanlar, Sarayköy Çanakkale alanlar, Sarayköy Çanakkale vazo alanlar, Sarayköy fil dişi heykel alanlar, Sarayköy fil dişi baston alanlar, Sarayköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sarayköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sarayköy duvar saati alanlar, Sarayköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Sarayköy hamedan halı alanlar, Sarayköy kılıç alanlar, Sarayköy antika kılıç alanlar.

Sarayköy antika araba alanlar, Sarayköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sarayköy antika eşyalar alanlar, Sarayköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sarayköy antika foto alanlar, Sarayköy kehribar alanlar, Sarayköy kehribar tesbih alanlar, Sarayköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sarayköy seramik eşya alanlar, Sarayköy kilit alanlar, Sarayköy anahtar alanlar, Sarayköy antika anahtar alanlar, Sarayköy antika kilit alanlar, Sarayköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sarayköy antika silah alanlar, Sarayköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sarayköy lambader alanlar, Sarayköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sarayköy komidin alanlar, Sarayköy kara kalem resim alanlar, Sarayköy blue black alanlar, Sarayköy mask alanlar, eski mask alanlar, Sarayköy aşurelik alanlar.

Sarayköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sarayköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sarayköy gramofon alanlar, Sarayköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sarayköy güdüm alanlar, Sarayköy tekke işi alanlar, Sarayköy İznik alanlar, Sarayköy pusula alanlar, Sarayköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sarayköy periyor saat alanlar, Sarayköy mangal alanlar, Sarayköy eski mangal alanlar, Sarayköy Şam işi alanlar, Sarayköy Süleymaniye işi alanlar, Sarayköy takunya alanlar, Sarayköy gümüş takunya alanlar, Sarayköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sarayköy seccade alanlar, Sarayköy eski seccade alanlar, Sarayköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sarayköy tablo alanlar.

Sarayköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sarayköy abajur alanlar, Sarayköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sarayköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sarayköy madalya alanlar, Sarayköy eşya alanlar, Sarayköy ferman alanlar, Sarayköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sarayköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sarayköy bahça alanlar, Sarayköy Osmanlı bohça alanlar, Sarayköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sarayköy ampir alanlar, Sarayköy chrıstofle alanlar, Sarayköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sarayköy şamdan alanlar, Sarayköy çanta alanlar, Sarayköy van işi savat alanlar, Sarayköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sarayköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sarayköy hokka alanlar, Sarayköy fransız mine alanlar, Sarayköy teşhir vitrini alanlar, Sarayköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sarayköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sarayköy kandil alanlar, Sarayköy ebru alanlar, Sarayköy mustafa düzgünman alanlar, Sarayköy zigon alanlar, Sarayköy zemzemlik alanlar, Sarayköy mücevher kutusu alanlar, Sarayköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sarayköy sürahi alanlar, Sarayköy Osmanlı sürahi alanlar, Sarayköy antik mercan alanlar, Sarayköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sarayköy antik sedef alanlar, Sarayköy minyatür alanlar, Sarayköy kabe örtüsü alanlar, Sarayköy gülebdan alanlar, Sarayköy mineli dürbün alanlar, Sarayköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sarayköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sarayköy lali gue alanlar, Sarayköy gece sürahisi alanlar, Sarayköy meissen alanlar, Sarayköy satsuma alanlar, Sarayköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sarayköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sarayköy constantine alanlar, Sarayköy anonim alanlar, Sarayköy leyla gamsız alanlar, Sarayköy ibrahim safi alanlar, Sarayköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sarayköy herend alanlar, Sarayköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sarayköy osmanlıca alanlar, Sarayköy kitap alanlar, Sarayköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sarayköy haydar besim aydar alanlar, Sarayköy orhan peker alanlar, Sarayköy sıtkı olçar alanlar, Sarayköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sarayköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sarayköy rus gümüşü alanlar, Sarayköy minyatür alanlar, Sarayköy viyana heykel alanlar, Sarayköy oryantal heykel alanlar, Sarayköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sarayköy merasim kılıcı alanlar.

Sarayköy ahşap hilye alanlar, Sarayköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sarayköy tesbih alanlar, Sarayköy seyahat saati alanlar, Sarayköy gravür alanlar, Sarayköy degü alanlar, radio antika alanlar, Sarayköy opalin alanlar, Sarayköy radyo alanlar, Sarayköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sarayköy laledan alanlar, Sarayköy karaf alanlar, Sarayköy çerezlik alanlar, Sarayköy sahleplik alanlar, Sarayköy tutya alanlar, Sarayköy likör takımı alanlar, Sarayköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sarayköy zarf alanlar, Sarayköy nargile alanlar, Sarayköy gülabdan alanlar, Sarayköy ferman alanlar, Sarayköy berat alanlar.

Sarayköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sarayköy şifa tası alanlar, Sarayköy hokka takımı alanlar, Sarayköy mangal alanlar, Sarayköy barutluk alanlar, Sarayköy tombak alanlar, Sarayköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sarayköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sarayköy hançer alanlar, Sarayköy kılıç alanlar, Sarayköy mühürler alanlar, Sarayköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sarayköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sarayköy seccade alanlar, Sarayköy sırmalı örtüler alanlar, Sarayköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.