Honaz antikacılar, Honaz antika alanlar, Honaz antika eşya alanlar, Honaz antika eşyalar, Honaz eski alım satım, Honaz antika koleksiyoncuları, Honaz antika eşya alıcıları, Honaz antika şirketleri, Honaz antika firması, Honaz antika şirketi, Honaz antika firmaları, Honaz antika eşya şirketleri, Honaz antika eşya firması, Honaz antika eşya şirketi, Honaz antika eşya firmaları, Honaz müzayede şirketi, Honaz eski alanlar, Honaz eski eşya alanlar, Honaz antika alan yerler, Honaz antika eşya alan yerler, Honaz eski alan yerler, Honaz eski eşya alan yerler, Honaz antika pazarı, Honaz antika alım satım, Honaz antika alıcıları, Honaz antika satıcıları, Honaz antika eşya satıcıları, Honaz eski eşya alıcıları, Honaz eski eşya satıcıları, Honaz antika fiyatları, Honaz antika eşya fiyatları, Honaz eski fiyatları, Honaz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Honaz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Honaz antika eşya alanlar ve Honaz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Honaz antika eşya şirketimiz, Honaz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Honaz Antika Alanlar

Honaz antika alanlar ve Honaz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Honaz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Honaz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Honaz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Honaz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Honaz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Honaz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Honaz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Honaz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Honaz antika eşya alanlar ve Honaz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Honaz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Honaz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Honaz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Honaz antika eşya alanların tercih ettiği, Honaz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Honaz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Honaz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Honaz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Honaz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Honaz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Honaz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Honaz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Honaz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Honaz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Honaz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Honaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Honaz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Honaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Honaz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Honaz antikacılar, Honaz antika eşyalar, Honaz eski eşyalar, Honaz antika şirketleri, Honaz antika firması, Honaz müzayede şirketi,Honaz el yazması alanlar, Honaz Kuran’ı kerim alanlar, Honaz hat yazı alanlar, Honaz obje alanlar, Honaz gümüş alanlar, Honaz turalı gümüş alanlar, Honaz karaf alanlar, vazo alanlar, Honaz jardinyer alanlar, Honaz resim alanlar, Honaz modern resim alanlar, Honaz aplik alanlar, Honaz bahü alanlar, Honaz bavul alanlar, Honaz çanak alanlar, Honaz çömlek alanlar, Honaz bakır alanlar, baston alanlar, Honaz biskiü alanlar, Honaz billur alanlar, Honaz cam alanlar, Honaz kristal alanlar, Honaz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Honaz bandırma halısı alanlar, Honaz ceviz yemek odası alanlar, Honaz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Honaz ceviz sandalye alanlar, Honaz cümbüş alanlar, Honaz constantin oble alanlar, Honaz cam obje alanlar, Honaz beykoz alanlar.

Honaz bohem alanlar, Honaz çeşmi bülbül alanlar, Honaz çeşme taşı alanlar, Honaz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Honaz arnevu alanlar, art deko alanlar, Honaz deko alanlar, Honaz ayna alanlar, Honaz asma avize alanlar, Honaz aznavur gümüş alanlar, Honaz aznavur alanlar, Honaz bafon alanlar, Honaz ayvazozki alanlar, Honaz dolap alanlar, Honaz divit alanlar, Honaz biblo alanlar, Honaz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Honaz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Honaz dekopaj işi alanlar, Honaz dual alanlar, Honaz dual pikap alanlar.

Honaz dümen alanlar, Honaz gemici dümeni alanlar, Honaz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Honaz derbent halı alanlar, Honaz eviye alanlar, Honaz ev halısı alanlar, Honaz elbiselik alanlar, Honaz elbise alanlar, Honaz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Honaz el işi alanlar, Honaz el işi halı alanlar, Honaz el işi alanlar, Honaz el işi kilim alanlar, Honaz çan alanlar, Honaz kilise çanı alanlar, Honaz gemici çanı alanlar, Honaz çarık alanlar, Honaz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Honaz ferforje alanlar, Honaz fistan alanlar, Honaz Osmanlı fistan alanlar, Honaz portmanto alanlar, Honaz eski saat alanlar, Honaz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Honaz bronz heykel alanlar, Honaz bronz sütün alanlar, Honaz bronz avize alanlar, Honaz bronz vazo alanlar, Honaz bronz kutu alanlar, Honaz bronz el işi alanlar.

Honaz halı alanlar, Honaz lamba alanlar, resim alanlar, Honaz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Honaz insan biblosu alanlar, Honaz oryantel biblo alanlar, Honaz kuş biblosu alanlar, Honaz havlu alanlar, Honaz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Honaz turkısh antika alanlar, Honaz Osmanlı eşyalar alanlar, Honaz eski gelinlik alanlar, Honaz İstanbul resimleri alanlar, Honaz altın varak sehpa alanlar, Honaz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Honaz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Honaz bronz fener alanlar, Honaz bünyen alanlar, Honaz develi halı alanlar, Honaz dürbün alanlar, Honaz teleskop alanlar, Honaz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Honaz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Honaz flama alanlar, Honaz alem alanlar, Honaz arabesk alanlar.

Honaz pul alanlar, Honaz Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Honaz eski fincan alanlar, Honaz cam altı alanlar, Honaz şamdan alanlar, Honaz oryantel heykel alanlar, Honaz gümüşlük alanlar, Honaz hat yazı alanlar, Honaz teship alanlar, hokka alanlar, Honaz tophane alanlar, Honaz goblen alanlar, Honaz çin eski eşyalar alanlar, Honaz Çanakkale alanlar, Honaz Çanakkale vazo alanlar, Honaz fil dişi heykel alanlar, Honaz fil dişi baston alanlar, Honaz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Honaz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Honaz duvar saati alanlar, Honaz bez alanlar, buda heykel alanlar, Honaz hamedan halı alanlar, Honaz kılıç alanlar, Honaz antika kılıç alanlar.

Honaz antika araba alanlar, Honaz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Honaz antika eşyalar alanlar, Honaz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Honaz antika foto alanlar, Honaz kehribar alanlar, Honaz kehribar tesbih alanlar, Honaz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Honaz seramik eşya alanlar, Honaz kilit alanlar, Honaz anahtar alanlar, Honaz antika anahtar alanlar, Honaz antika kilit alanlar, Honaz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Honaz antika silah alanlar, Honaz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Honaz lambader alanlar, Honaz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Honaz komidin alanlar, Honaz kara kalem resim alanlar, Honaz blue black alanlar, Honaz mask alanlar, eski mask alanlar, Honaz aşurelik alanlar.

Honaz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Honaz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Honaz gramofon alanlar, Honaz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Honaz güdüm alanlar, Honaz tekke işi alanlar, Honaz İznik alanlar, Honaz pusula alanlar, Honaz gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Honaz periyor saat alanlar, Honaz mangal alanlar, Honaz eski mangal alanlar, Honaz Şam işi alanlar, Honaz Süleymaniye işi alanlar, Honaz takunya alanlar, Honaz gümüş takunya alanlar, Honaz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Honaz seccade alanlar, Honaz eski seccade alanlar, Honaz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Honaz tablo alanlar.

Honaz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Honaz abajur alanlar, Honaz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Honaz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Honaz madalya alanlar, Honaz eşya alanlar, Honaz ferman alanlar, Honaz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Honaz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Honaz bahça alanlar, Honaz Osmanlı bohça alanlar, Honaz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Honaz ampir alanlar, Honaz chrıstofle alanlar, Honaz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Honaz şamdan alanlar, Honaz çanta alanlar, Honaz van işi savat alanlar, Honaz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Honaz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Honaz hokka alanlar, Honaz fransız mine alanlar, Honaz teşhir vitrini alanlar, Honaz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Honaz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Honaz kandil alanlar, Honaz ebru alanlar, Honaz mustafa düzgünman alanlar, Honaz zigon alanlar, Honaz zemzemlik alanlar, Honaz mücevher kutusu alanlar, Honaz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Honaz sürahi alanlar, Honaz Osmanlı sürahi alanlar, Honaz antik mercan alanlar, Honaz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Honaz antik sedef alanlar, Honaz minyatür alanlar, Honaz kabe örtüsü alanlar, Honaz gülebdan alanlar, Honaz mineli dürbün alanlar, Honaz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Honaz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Honaz lali gue alanlar, Honaz gece sürahisi alanlar, Honaz meissen alanlar, Honaz satsuma alanlar, Honaz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Honaz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Honaz constantine alanlar, Honaz anonim alanlar, Honaz leyla gamsız alanlar, Honaz ibrahim safi alanlar, Honaz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Honaz herend alanlar, Honaz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Honaz osmanlıca alanlar, Honaz kitap alanlar, Honaz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Honaz haydar besim aydar alanlar, Honaz orhan peker alanlar, Honaz sıtkı olçar alanlar, Honaz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Honaz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Honaz rus gümüşü alanlar, Honaz minyatür alanlar, Honaz viyana heykel alanlar, Honaz oryantal heykel alanlar, Honaz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Honaz merasim kılıcı alanlar.

Honaz ahşap hilye alanlar, Honaz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Honaz tesbih alanlar, Honaz seyahat saati alanlar, Honaz gravür alanlar, Honaz degü alanlar, radio antika alanlar, Honaz opalin alanlar, Honaz radyo alanlar, Honaz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Honaz laledan alanlar, Honaz karaf alanlar, Honaz çerezlik alanlar, Honaz sahleplik alanlar, Honaz tutya alanlar, Honaz likör takımı alanlar, Honaz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Honaz zarf alanlar, Honaz nargile alanlar, Honaz gülabdan alanlar, Honaz ferman alanlar, Honaz berat alanlar.

Honaz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Honaz şifa tası alanlar, Honaz hokka takımı alanlar, Honaz mangal alanlar, Honaz barutluk alanlar, Honaz tombak alanlar, Honaz saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Honaz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Honaz hançer alanlar, Honaz kılıç alanlar, Honaz mühürler alanlar, Honaz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Honaz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Honaz seccade alanlar, Honaz sırmalı örtüler alanlar, Honaz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.