Çivril antikacılar, Çivril antika alanlar, Çivril antika eşya alanlar, Çivril antika eşyalar, Çivril eski alım satım, Çivril antika koleksiyoncuları, Çivril antika eşya alıcıları, Çivril antika şirketleri, Çivril antika firması, Çivril antika şirketi, Çivril antika firmaları, Çivril antika eşya şirketleri, Çivril antika eşya firması, Çivril antika eşya şirketi, Çivril antika eşya firmaları, Çivril müzayede şirketi, Çivril eski alanlar, Çivril eski eşya alanlar, Çivril antika alan yerler, Çivril antika eşya alan yerler, Çivril eski alan yerler, Çivril eski eşya alan yerler, Çivril antika pazarı, Çivril antika alım satım, Çivril antika alıcıları, Çivril antika satıcıları, Çivril antika eşya satıcıları, Çivril eski eşya alıcıları, Çivril eski eşya satıcıları, Çivril antika fiyatları, Çivril antika eşya fiyatları, Çivril eski fiyatları, Çivril eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Çivril Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çivril antika eşya alanlar ve Çivril antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çivril antika eşya şirketimiz, Çivril antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çivril Antika Alanlar

Çivril antika alanlar ve Çivril antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çivril antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çivril antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çivril Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çivril antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çivril

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çivril antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çivril antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çivril Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çivril antika eşya alanlar ve Çivril antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çivril antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çivril antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çivril Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çivril antika eşya alanların tercih ettiği, Çivril bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çivril antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çivril antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çivril antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çivril Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çivril eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çivril eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çivril eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çivril eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çivril eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çivril Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çivril bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çivril antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çivril bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çivril antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çivril antikacılar, Çivril antika eşyalar, Çivril eski eşyalar, Çivril antika şirketleri, Çivril antika firması, Çivril müzayede şirketi,Çivril el yazması alanlar, Çivril Kuran’ı kerim alanlar, Çivril hat yazı alanlar, Çivril obje alanlar, Çivril gümüş alanlar, Çivril turalı gümüş alanlar, Çivril karaf alanlar, vazo alanlar, Çivril jardinyer alanlar, Çivril resim alanlar, Çivril modern resim alanlar, Çivril aplik alanlar, Çivril bahü alanlar, Çivril bavul alanlar, Çivril çanak alanlar, Çivril çömlek alanlar, Çivril bakır alanlar, baston alanlar, Çivril biskiü alanlar, Çivril billur alanlar, Çivril cam alanlar, Çivril kristal alanlar, Çivril bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çivril bandırma halısı alanlar, Çivril ceviz yemek odası alanlar, Çivril ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çivril ceviz sandalye alanlar, Çivril cümbüş alanlar, Çivril constantin oble alanlar, Çivril cam obje alanlar, Çivril beykoz alanlar.

Çivril bohem alanlar, Çivril çeşmi bülbül alanlar, Çivril çeşme taşı alanlar, Çivril çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çivril arnevu alanlar, art deko alanlar, Çivril deko alanlar, Çivril ayna alanlar, Çivril asma avize alanlar, Çivril aznavur gümüş alanlar, Çivril aznavur alanlar, Çivril bafon alanlar, Çivril ayvazozki alanlar, Çivril dolap alanlar, Çivril divit alanlar, Çivril biblo alanlar, Çivril dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çivril daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çivril dekopaj işi alanlar, Çivril dual alanlar, Çivril dual pikap alanlar.

Çivril dümen alanlar, Çivril gemici dümeni alanlar, Çivril gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çivril derbent halı alanlar, Çivril eviye alanlar, Çivril ev halısı alanlar, Çivril elbiselik alanlar, Çivril elbise alanlar, Çivril paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çivril el işi alanlar, Çivril el işi halı alanlar, Çivril el işi alanlar, Çivril el işi kilim alanlar, Çivril çan alanlar, Çivril kilise çanı alanlar, Çivril gemici çanı alanlar, Çivril çarık alanlar, Çivril Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çivril ferforje alanlar, Çivril fistan alanlar, Çivril Osmanlı fistan alanlar, Çivril portmanto alanlar, Çivril eski saat alanlar, Çivril frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çivril bronz heykel alanlar, Çivril bronz sütün alanlar, Çivril bronz avize alanlar, Çivril bronz vazo alanlar, Çivril bronz kutu alanlar, Çivril bronz el işi alanlar.

Çivril halı alanlar, Çivril lamba alanlar, resim alanlar, Çivril parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çivril insan biblosu alanlar, Çivril oryantel biblo alanlar, Çivril kuş biblosu alanlar, Çivril havlu alanlar, Çivril mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çivril turkısh antika alanlar, Çivril Osmanlı eşyalar alanlar, Çivril eski gelinlik alanlar, Çivril İstanbul resimleri alanlar, Çivril altın varak sehpa alanlar, Çivril altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çivril afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çivril bronz fener alanlar, Çivril bünyen alanlar, Çivril develi halı alanlar, Çivril dürbün alanlar, Çivril teleskop alanlar, Çivril sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çivril çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çivril flama alanlar, Çivril alem alanlar, Çivril arabesk alanlar.

Çivril pul alanlar, Çivril Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çivril eski fincan alanlar, Çivril cam altı alanlar, Çivril şamdan alanlar, Çivril oryantel heykel alanlar, Çivril gümüşlük alanlar, Çivril hat yazı alanlar, Çivril teship alanlar, hokka alanlar, Çivril tophane alanlar, Çivril goblen alanlar, Çivril çin eski eşyalar alanlar, Çivril Çanakkale alanlar, Çivril Çanakkale vazo alanlar, Çivril fil dişi heykel alanlar, Çivril fil dişi baston alanlar, Çivril fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çivril fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çivril duvar saati alanlar, Çivril bez alanlar, buda heykel alanlar, Çivril hamedan halı alanlar, Çivril kılıç alanlar, Çivril antika kılıç alanlar.

Çivril antika araba alanlar, Çivril antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çivril antika eşyalar alanlar, Çivril kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çivril antika foto alanlar, Çivril kehribar alanlar, Çivril kehribar tesbih alanlar, Çivril Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çivril seramik eşya alanlar, Çivril kilit alanlar, Çivril anahtar alanlar, Çivril antika anahtar alanlar, Çivril antika kilit alanlar, Çivril josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çivril antika silah alanlar, Çivril antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çivril lambader alanlar, Çivril minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çivril komidin alanlar, Çivril kara kalem resim alanlar, Çivril blue black alanlar, Çivril mask alanlar, eski mask alanlar, Çivril aşurelik alanlar.

Çivril saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çivril antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çivril gramofon alanlar, Çivril mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çivril güdüm alanlar, Çivril tekke işi alanlar, Çivril İznik alanlar, Çivril pusula alanlar, Çivril gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çivril periyor saat alanlar, Çivril mangal alanlar, Çivril eski mangal alanlar, Çivril Şam işi alanlar, Çivril Süleymaniye işi alanlar, Çivril takunya alanlar, Çivril gümüş takunya alanlar, Çivril Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çivril seccade alanlar, Çivril eski seccade alanlar, Çivril Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çivril tablo alanlar.

Çivril antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çivril abajur alanlar, Çivril sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çivril antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çivril madalya alanlar, Çivril eşya alanlar, Çivril ferman alanlar, Çivril berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çivril jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çivril bahça alanlar, Çivril Osmanlı bohça alanlar, Çivril bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çivril ampir alanlar, Çivril chrıstofle alanlar, Çivril ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çivril şamdan alanlar, Çivril çanta alanlar, Çivril van işi savat alanlar, Çivril tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çivril Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çivril hokka alanlar, Çivril fransız mine alanlar, Çivril teşhir vitrini alanlar, Çivril buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çivril keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çivril kandil alanlar, Çivril ebru alanlar, Çivril mustafa düzgünman alanlar, Çivril zigon alanlar, Çivril zemzemlik alanlar, Çivril mücevher kutusu alanlar, Çivril dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çivril sürahi alanlar, Çivril Osmanlı sürahi alanlar, Çivril antik mercan alanlar, Çivril makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çivril antik sedef alanlar, Çivril minyatür alanlar, Çivril kabe örtüsü alanlar, Çivril gülebdan alanlar, Çivril mineli dürbün alanlar, Çivril sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çivril şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çivril lali gue alanlar, Çivril gece sürahisi alanlar, Çivril meissen alanlar, Çivril satsuma alanlar, Çivril hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çivril macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çivril constantine alanlar, Çivril anonim alanlar, Çivril leyla gamsız alanlar, Çivril ibrahim safi alanlar, Çivril bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çivril herend alanlar, Çivril nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çivril osmanlıca alanlar, Çivril kitap alanlar, Çivril kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çivril haydar besim aydar alanlar, Çivril orhan peker alanlar, Çivril sıtkı olçar alanlar, Çivril Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çivril edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çivril rus gümüşü alanlar, Çivril minyatür alanlar, Çivril viyana heykel alanlar, Çivril oryantal heykel alanlar, Çivril f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çivril merasim kılıcı alanlar.

Çivril ahşap hilye alanlar, Çivril hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çivril tesbih alanlar, Çivril seyahat saati alanlar, Çivril gravür alanlar, Çivril degü alanlar, radio antika alanlar, Çivril opalin alanlar, Çivril radyo alanlar, Çivril kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çivril laledan alanlar, Çivril karaf alanlar, Çivril çerezlik alanlar, Çivril sahleplik alanlar, Çivril tutya alanlar, Çivril likör takımı alanlar, Çivril mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çivril zarf alanlar, Çivril nargile alanlar, Çivril gülabdan alanlar, Çivril ferman alanlar, Çivril berat alanlar.

Çivril hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çivril şifa tası alanlar, Çivril hokka takımı alanlar, Çivril mangal alanlar, Çivril barutluk alanlar, Çivril tombak alanlar, Çivril saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çivril ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çivril hançer alanlar, Çivril kılıç alanlar, Çivril mühürler alanlar, Çivril mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çivril Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çivril seccade alanlar, Çivril sırmalı örtüler alanlar, Çivril antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.