Çardak antikacılar, Çardak antika alanlar, Çardak antika eşya alanlar, Çardak antika eşyalar, Çardak eski alım satım, Çardak antika koleksiyoncuları, Çardak antika eşya alıcıları, Çardak antika şirketleri, Çardak antika firması, Çardak antika şirketi, Çardak antika firmaları, Çardak antika eşya şirketleri, Çardak antika eşya firması, Çardak antika eşya şirketi, Çardak antika eşya firmaları, Çardak müzayede şirketi, Çardak eski alanlar, Çardak eski eşya alanlar, Çardak antika alan yerler, Çardak antika eşya alan yerler, Çardak eski alan yerler, Çardak eski eşya alan yerler, Çardak antika pazarı, Çardak antika alım satım, Çardak antika alıcıları, Çardak antika satıcıları, Çardak antika eşya satıcıları, Çardak eski eşya alıcıları, Çardak eski eşya satıcıları, Çardak antika fiyatları, Çardak antika eşya fiyatları, Çardak eski fiyatları, Çardak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Çardak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çardak antika eşya alanlar ve Çardak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çardak antika eşya şirketimiz, Çardak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çardak Antika Alanlar

Çardak antika alanlar ve Çardak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çardak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çardak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çardak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çardak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çardak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çardak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çardak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çardak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çardak antika eşya alanlar ve Çardak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çardak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çardak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çardak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çardak antika eşya alanların tercih ettiği, Çardak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çardak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çardak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çardak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çardak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çardak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çardak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çardak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çardak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çardak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çardak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çardak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çardak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çardak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çardak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çardak antikacılar, Çardak antika eşyalar, Çardak eski eşyalar, Çardak antika şirketleri, Çardak antika firması, Çardak müzayede şirketi,Çardak el yazması alanlar, Çardak Kuran’ı kerim alanlar, Çardak hat yazı alanlar, Çardak obje alanlar, Çardak gümüş alanlar, Çardak turalı gümüş alanlar, Çardak karaf alanlar, vazo alanlar, Çardak jardinyer alanlar, Çardak resim alanlar, Çardak modern resim alanlar, Çardak aplik alanlar, Çardak bahü alanlar, Çardak bavul alanlar, Çardak çanak alanlar, Çardak çömlek alanlar, Çardak bakır alanlar, baston alanlar, Çardak biskiü alanlar, Çardak billur alanlar, Çardak cam alanlar, Çardak kristal alanlar, Çardak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çardak bandırma halısı alanlar, Çardak ceviz yemek odası alanlar, Çardak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çardak ceviz sandalye alanlar, Çardak cümbüş alanlar, Çardak constantin oble alanlar, Çardak cam obje alanlar, Çardak beykoz alanlar.

Çardak bohem alanlar, Çardak çeşmi bülbül alanlar, Çardak çeşme taşı alanlar, Çardak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çardak arnevu alanlar, art deko alanlar, Çardak deko alanlar, Çardak ayna alanlar, Çardak asma avize alanlar, Çardak aznavur gümüş alanlar, Çardak aznavur alanlar, Çardak bafon alanlar, Çardak ayvazozki alanlar, Çardak dolap alanlar, Çardak divit alanlar, Çardak biblo alanlar, Çardak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çardak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çardak dekopaj işi alanlar, Çardak dual alanlar, Çardak dual pikap alanlar.

Çardak dümen alanlar, Çardak gemici dümeni alanlar, Çardak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çardak derbent halı alanlar, Çardak eviye alanlar, Çardak ev halısı alanlar, Çardak elbiselik alanlar, Çardak elbise alanlar, Çardak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çardak el işi alanlar, Çardak el işi halı alanlar, Çardak el işi alanlar, Çardak el işi kilim alanlar, Çardak çan alanlar, Çardak kilise çanı alanlar, Çardak gemici çanı alanlar, Çardak çarık alanlar, Çardak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çardak ferforje alanlar, Çardak fistan alanlar, Çardak Osmanlı fistan alanlar, Çardak portmanto alanlar, Çardak eski saat alanlar, Çardak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çardak bronz heykel alanlar, Çardak bronz sütün alanlar, Çardak bronz avize alanlar, Çardak bronz vazo alanlar, Çardak bronz kutu alanlar, Çardak bronz el işi alanlar.

Çardak halı alanlar, Çardak lamba alanlar, resim alanlar, Çardak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çardak insan biblosu alanlar, Çardak oryantel biblo alanlar, Çardak kuş biblosu alanlar, Çardak havlu alanlar, Çardak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çardak turkısh antika alanlar, Çardak Osmanlı eşyalar alanlar, Çardak eski gelinlik alanlar, Çardak İstanbul resimleri alanlar, Çardak altın varak sehpa alanlar, Çardak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çardak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çardak bronz fener alanlar, Çardak bünyen alanlar, Çardak develi halı alanlar, Çardak dürbün alanlar, Çardak teleskop alanlar, Çardak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çardak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çardak flama alanlar, Çardak alem alanlar, Çardak arabesk alanlar.

Çardak pul alanlar, Çardak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çardak eski fincan alanlar, Çardak cam altı alanlar, Çardak şamdan alanlar, Çardak oryantel heykel alanlar, Çardak gümüşlük alanlar, Çardak hat yazı alanlar, Çardak teship alanlar, hokka alanlar, Çardak tophane alanlar, Çardak goblen alanlar, Çardak çin eski eşyalar alanlar, Çardak Çanakkale alanlar, Çardak Çanakkale vazo alanlar, Çardak fil dişi heykel alanlar, Çardak fil dişi baston alanlar, Çardak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çardak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çardak duvar saati alanlar, Çardak bez alanlar, buda heykel alanlar, Çardak hamedan halı alanlar, Çardak kılıç alanlar, Çardak antika kılıç alanlar.

Çardak antika araba alanlar, Çardak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çardak antika eşyalar alanlar, Çardak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çardak antika foto alanlar, Çardak kehribar alanlar, Çardak kehribar tesbih alanlar, Çardak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çardak seramik eşya alanlar, Çardak kilit alanlar, Çardak anahtar alanlar, Çardak antika anahtar alanlar, Çardak antika kilit alanlar, Çardak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çardak antika silah alanlar, Çardak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çardak lambader alanlar, Çardak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çardak komidin alanlar, Çardak kara kalem resim alanlar, Çardak blue black alanlar, Çardak mask alanlar, eski mask alanlar, Çardak aşurelik alanlar.

Çardak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çardak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çardak gramofon alanlar, Çardak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çardak güdüm alanlar, Çardak tekke işi alanlar, Çardak İznik alanlar, Çardak pusula alanlar, Çardak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çardak periyor saat alanlar, Çardak mangal alanlar, Çardak eski mangal alanlar, Çardak Şam işi alanlar, Çardak Süleymaniye işi alanlar, Çardak takunya alanlar, Çardak gümüş takunya alanlar, Çardak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çardak seccade alanlar, Çardak eski seccade alanlar, Çardak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çardak tablo alanlar.

Çardak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çardak abajur alanlar, Çardak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çardak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çardak madalya alanlar, Çardak eşya alanlar, Çardak ferman alanlar, Çardak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çardak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çardak bahça alanlar, Çardak Osmanlı bohça alanlar, Çardak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çardak ampir alanlar, Çardak chrıstofle alanlar, Çardak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çardak şamdan alanlar, Çardak çanta alanlar, Çardak van işi savat alanlar, Çardak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çardak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çardak hokka alanlar, Çardak fransız mine alanlar, Çardak teşhir vitrini alanlar, Çardak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çardak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çardak kandil alanlar, Çardak ebru alanlar, Çardak mustafa düzgünman alanlar, Çardak zigon alanlar, Çardak zemzemlik alanlar, Çardak mücevher kutusu alanlar, Çardak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çardak sürahi alanlar, Çardak Osmanlı sürahi alanlar, Çardak antik mercan alanlar, Çardak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çardak antik sedef alanlar, Çardak minyatür alanlar, Çardak kabe örtüsü alanlar, Çardak gülebdan alanlar, Çardak mineli dürbün alanlar, Çardak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çardak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çardak lali gue alanlar, Çardak gece sürahisi alanlar, Çardak meissen alanlar, Çardak satsuma alanlar, Çardak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çardak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çardak constantine alanlar, Çardak anonim alanlar, Çardak leyla gamsız alanlar, Çardak ibrahim safi alanlar, Çardak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çardak herend alanlar, Çardak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çardak osmanlıca alanlar, Çardak kitap alanlar, Çardak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çardak haydar besim aydar alanlar, Çardak orhan peker alanlar, Çardak sıtkı olçar alanlar, Çardak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çardak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çardak rus gümüşü alanlar, Çardak minyatür alanlar, Çardak viyana heykel alanlar, Çardak oryantal heykel alanlar, Çardak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çardak merasim kılıcı alanlar.

Çardak ahşap hilye alanlar, Çardak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çardak tesbih alanlar, Çardak seyahat saati alanlar, Çardak gravür alanlar, Çardak degü alanlar, radio antika alanlar, Çardak opalin alanlar, Çardak radyo alanlar, Çardak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çardak laledan alanlar, Çardak karaf alanlar, Çardak çerezlik alanlar, Çardak sahleplik alanlar, Çardak tutya alanlar, Çardak likör takımı alanlar, Çardak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çardak zarf alanlar, Çardak nargile alanlar, Çardak gülabdan alanlar, Çardak ferman alanlar, Çardak berat alanlar.

Çardak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çardak şifa tası alanlar, Çardak hokka takımı alanlar, Çardak mangal alanlar, Çardak barutluk alanlar, Çardak tombak alanlar, Çardak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çardak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çardak hançer alanlar, Çardak kılıç alanlar, Çardak mühürler alanlar, Çardak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çardak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çardak seccade alanlar, Çardak sırmalı örtüler alanlar, Çardak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.