Çameli antikacılar, Çameli antika alanlar, Çameli antika eşya alanlar, Çameli antika eşyalar, Çameli eski alım satım, Çameli antika koleksiyoncuları, Çameli antika eşya alıcıları, Çameli antika şirketleri, Çameli antika firması, Çameli antika şirketi, Çameli antika firmaları, Çameli antika eşya şirketleri, Çameli antika eşya firması, Çameli antika eşya şirketi, Çameli antika eşya firmaları, Çameli müzayede şirketi, Çameli eski alanlar, Çameli eski eşya alanlar, Çameli antika alan yerler, Çameli antika eşya alan yerler, Çameli eski alan yerler, Çameli eski eşya alan yerler, Çameli antika pazarı, Çameli antika alım satım, Çameli antika alıcıları, Çameli antika satıcıları, Çameli antika eşya satıcıları, Çameli eski eşya alıcıları, Çameli eski eşya satıcıları, Çameli antika fiyatları, Çameli antika eşya fiyatları, Çameli eski fiyatları, Çameli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Çameli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çameli antika eşya alanlar ve Çameli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çameli antika eşya şirketimiz, Çameli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çameli Antika Alanlar

Çameli antika alanlar ve Çameli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çameli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çameli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çameli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çameli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çameli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çameli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çameli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çameli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çameli antika eşya alanlar ve Çameli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çameli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çameli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çameli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çameli antika eşya alanların tercih ettiği, Çameli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çameli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çameli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çameli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çameli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çameli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çameli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çameli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çameli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çameli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çameli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çameli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çameli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çameli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çameli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çameli antikacılar, Çameli antika eşyalar, Çameli eski eşyalar, Çameli antika şirketleri, Çameli antika firması, Çameli müzayede şirketi,Çameli el yazması alanlar, Çameli Kuran’ı kerim alanlar, Çameli hat yazı alanlar, Çameli obje alanlar, Çameli gümüş alanlar, Çameli turalı gümüş alanlar, Çameli karaf alanlar, vazo alanlar, Çameli jardinyer alanlar, Çameli resim alanlar, Çameli modern resim alanlar, Çameli aplik alanlar, Çameli bahü alanlar, Çameli bavul alanlar, Çameli çanak alanlar, Çameli çömlek alanlar, Çameli bakır alanlar, baston alanlar, Çameli biskiü alanlar, Çameli billur alanlar, Çameli cam alanlar, Çameli kristal alanlar, Çameli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çameli bandırma halısı alanlar, Çameli ceviz yemek odası alanlar, Çameli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çameli ceviz sandalye alanlar, Çameli cümbüş alanlar, Çameli constantin oble alanlar, Çameli cam obje alanlar, Çameli beykoz alanlar.

Çameli bohem alanlar, Çameli çeşmi bülbül alanlar, Çameli çeşme taşı alanlar, Çameli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çameli arnevu alanlar, art deko alanlar, Çameli deko alanlar, Çameli ayna alanlar, Çameli asma avize alanlar, Çameli aznavur gümüş alanlar, Çameli aznavur alanlar, Çameli bafon alanlar, Çameli ayvazozki alanlar, Çameli dolap alanlar, Çameli divit alanlar, Çameli biblo alanlar, Çameli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çameli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çameli dekopaj işi alanlar, Çameli dual alanlar, Çameli dual pikap alanlar.

Çameli dümen alanlar, Çameli gemici dümeni alanlar, Çameli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çameli derbent halı alanlar, Çameli eviye alanlar, Çameli ev halısı alanlar, Çameli elbiselik alanlar, Çameli elbise alanlar, Çameli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çameli el işi alanlar, Çameli el işi halı alanlar, Çameli el işi alanlar, Çameli el işi kilim alanlar, Çameli çan alanlar, Çameli kilise çanı alanlar, Çameli gemici çanı alanlar, Çameli çarık alanlar, Çameli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çameli ferforje alanlar, Çameli fistan alanlar, Çameli Osmanlı fistan alanlar, Çameli portmanto alanlar, Çameli eski saat alanlar, Çameli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çameli bronz heykel alanlar, Çameli bronz sütün alanlar, Çameli bronz avize alanlar, Çameli bronz vazo alanlar, Çameli bronz kutu alanlar, Çameli bronz el işi alanlar.

Çameli halı alanlar, Çameli lamba alanlar, resim alanlar, Çameli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çameli insan biblosu alanlar, Çameli oryantel biblo alanlar, Çameli kuş biblosu alanlar, Çameli havlu alanlar, Çameli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çameli turkısh antika alanlar, Çameli Osmanlı eşyalar alanlar, Çameli eski gelinlik alanlar, Çameli İstanbul resimleri alanlar, Çameli altın varak sehpa alanlar, Çameli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çameli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çameli bronz fener alanlar, Çameli bünyen alanlar, Çameli develi halı alanlar, Çameli dürbün alanlar, Çameli teleskop alanlar, Çameli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çameli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çameli flama alanlar, Çameli alem alanlar, Çameli arabesk alanlar.

Çameli pul alanlar, Çameli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çameli eski fincan alanlar, Çameli cam altı alanlar, Çameli şamdan alanlar, Çameli oryantel heykel alanlar, Çameli gümüşlük alanlar, Çameli hat yazı alanlar, Çameli teship alanlar, hokka alanlar, Çameli tophane alanlar, Çameli goblen alanlar, Çameli çin eski eşyalar alanlar, Çameli Çanakkale alanlar, Çameli Çanakkale vazo alanlar, Çameli fil dişi heykel alanlar, Çameli fil dişi baston alanlar, Çameli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çameli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çameli duvar saati alanlar, Çameli bez alanlar, buda heykel alanlar, Çameli hamedan halı alanlar, Çameli kılıç alanlar, Çameli antika kılıç alanlar.

Çameli antika araba alanlar, Çameli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çameli antika eşyalar alanlar, Çameli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çameli antika foto alanlar, Çameli kehribar alanlar, Çameli kehribar tesbih alanlar, Çameli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çameli seramik eşya alanlar, Çameli kilit alanlar, Çameli anahtar alanlar, Çameli antika anahtar alanlar, Çameli antika kilit alanlar, Çameli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çameli antika silah alanlar, Çameli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çameli lambader alanlar, Çameli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çameli komidin alanlar, Çameli kara kalem resim alanlar, Çameli blue black alanlar, Çameli mask alanlar, eski mask alanlar, Çameli aşurelik alanlar.

Çameli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çameli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çameli gramofon alanlar, Çameli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çameli güdüm alanlar, Çameli tekke işi alanlar, Çameli İznik alanlar, Çameli pusula alanlar, Çameli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çameli periyor saat alanlar, Çameli mangal alanlar, Çameli eski mangal alanlar, Çameli Şam işi alanlar, Çameli Süleymaniye işi alanlar, Çameli takunya alanlar, Çameli gümüş takunya alanlar, Çameli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çameli seccade alanlar, Çameli eski seccade alanlar, Çameli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çameli tablo alanlar.

Çameli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çameli abajur alanlar, Çameli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çameli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çameli madalya alanlar, Çameli eşya alanlar, Çameli ferman alanlar, Çameli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çameli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çameli bahça alanlar, Çameli Osmanlı bohça alanlar, Çameli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çameli ampir alanlar, Çameli chrıstofle alanlar, Çameli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çameli şamdan alanlar, Çameli çanta alanlar, Çameli van işi savat alanlar, Çameli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çameli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çameli hokka alanlar, Çameli fransız mine alanlar, Çameli teşhir vitrini alanlar, Çameli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çameli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çameli kandil alanlar, Çameli ebru alanlar, Çameli mustafa düzgünman alanlar, Çameli zigon alanlar, Çameli zemzemlik alanlar, Çameli mücevher kutusu alanlar, Çameli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çameli sürahi alanlar, Çameli Osmanlı sürahi alanlar, Çameli antik mercan alanlar, Çameli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çameli antik sedef alanlar, Çameli minyatür alanlar, Çameli kabe örtüsü alanlar, Çameli gülebdan alanlar, Çameli mineli dürbün alanlar, Çameli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çameli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çameli lali gue alanlar, Çameli gece sürahisi alanlar, Çameli meissen alanlar, Çameli satsuma alanlar, Çameli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çameli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çameli constantine alanlar, Çameli anonim alanlar, Çameli leyla gamsız alanlar, Çameli ibrahim safi alanlar, Çameli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çameli herend alanlar, Çameli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çameli osmanlıca alanlar, Çameli kitap alanlar, Çameli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çameli haydar besim aydar alanlar, Çameli orhan peker alanlar, Çameli sıtkı olçar alanlar, Çameli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çameli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çameli rus gümüşü alanlar, Çameli minyatür alanlar, Çameli viyana heykel alanlar, Çameli oryantal heykel alanlar, Çameli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çameli merasim kılıcı alanlar.

Çameli ahşap hilye alanlar, Çameli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çameli tesbih alanlar, Çameli seyahat saati alanlar, Çameli gravür alanlar, Çameli degü alanlar, radio antika alanlar, Çameli opalin alanlar, Çameli radyo alanlar, Çameli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çameli laledan alanlar, Çameli karaf alanlar, Çameli çerezlik alanlar, Çameli sahleplik alanlar, Çameli tutya alanlar, Çameli likör takımı alanlar, Çameli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çameli zarf alanlar, Çameli nargile alanlar, Çameli gülabdan alanlar, Çameli ferman alanlar, Çameli berat alanlar.

Çameli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çameli şifa tası alanlar, Çameli hokka takımı alanlar, Çameli mangal alanlar, Çameli barutluk alanlar, Çameli tombak alanlar, Çameli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çameli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çameli hançer alanlar, Çameli kılıç alanlar, Çameli mühürler alanlar, Çameli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çameli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çameli seccade alanlar, Çameli sırmalı örtüler alanlar, Çameli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.