Buldan antikacılar, Buldan antika alanlar, Buldan antika eşya alanlar, Buldan antika eşyalar, Buldan eski alım satım, Buldan antika koleksiyoncuları, Buldan antika eşya alıcıları, Buldan antika şirketleri, Buldan antika firması, Buldan antika şirketi, Buldan antika firmaları, Buldan antika eşya şirketleri, Buldan antika eşya firması, Buldan antika eşya şirketi, Buldan antika eşya firmaları, Buldan müzayede şirketi, Buldan eski alanlar, Buldan eski eşya alanlar, Buldan antika alan yerler, Buldan antika eşya alan yerler, Buldan eski alan yerler, Buldan eski eşya alan yerler, Buldan antika pazarı, Buldan antika alım satım, Buldan antika alıcıları, Buldan antika satıcıları, Buldan antika eşya satıcıları, Buldan eski eşya alıcıları, Buldan eski eşya satıcıları, Buldan antika fiyatları, Buldan antika eşya fiyatları, Buldan eski fiyatları, Buldan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Buldan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Buldan antika eşya alanlar ve Buldan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Buldan antika eşya şirketimiz, Buldan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Buldan Antika Alanlar

Buldan antika alanlar ve Buldan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Buldan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Buldan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Buldan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Buldan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Buldan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Buldan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Buldan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Buldan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Buldan antika eşya alanlar ve Buldan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Buldan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Buldan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Buldan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Buldan antika eşya alanların tercih ettiği, Buldan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Buldan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Buldan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Buldan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Buldan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Buldan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Buldan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Buldan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Buldan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Buldan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Buldan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Buldan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Buldan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Buldan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Buldan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Buldan antikacılar, Buldan antika eşyalar, Buldan eski eşyalar, Buldan antika şirketleri, Buldan antika firması, Buldan müzayede şirketi,Buldan el yazması alanlar, Buldan Kuran’ı kerim alanlar, Buldan hat yazı alanlar, Buldan obje alanlar, Buldan gümüş alanlar, Buldan turalı gümüş alanlar, Buldan karaf alanlar, vazo alanlar, Buldan jardinyer alanlar, Buldan resim alanlar, Buldan modern resim alanlar, Buldan aplik alanlar, Buldan bahü alanlar, Buldan bavul alanlar, Buldan çanak alanlar, Buldan çömlek alanlar, Buldan bakır alanlar, baston alanlar, Buldan biskiü alanlar, Buldan billur alanlar, Buldan cam alanlar, Buldan kristal alanlar, Buldan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Buldan bandırma halısı alanlar, Buldan ceviz yemek odası alanlar, Buldan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Buldan ceviz sandalye alanlar, Buldan cümbüş alanlar, Buldan constantin oble alanlar, Buldan cam obje alanlar, Buldan beykoz alanlar.

Buldan bohem alanlar, Buldan çeşmi bülbül alanlar, Buldan çeşme taşı alanlar, Buldan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Buldan arnevu alanlar, art deko alanlar, Buldan deko alanlar, Buldan ayna alanlar, Buldan asma avize alanlar, Buldan aznavur gümüş alanlar, Buldan aznavur alanlar, Buldan bafon alanlar, Buldan ayvazozki alanlar, Buldan dolap alanlar, Buldan divit alanlar, Buldan biblo alanlar, Buldan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Buldan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Buldan dekopaj işi alanlar, Buldan dual alanlar, Buldan dual pikap alanlar.

Buldan dümen alanlar, Buldan gemici dümeni alanlar, Buldan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Buldan derbent halı alanlar, Buldan eviye alanlar, Buldan ev halısı alanlar, Buldan elbiselik alanlar, Buldan elbise alanlar, Buldan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Buldan el işi alanlar, Buldan el işi halı alanlar, Buldan el işi alanlar, Buldan el işi kilim alanlar, Buldan çan alanlar, Buldan kilise çanı alanlar, Buldan gemici çanı alanlar, Buldan çarık alanlar, Buldan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Buldan ferforje alanlar, Buldan fistan alanlar, Buldan Osmanlı fistan alanlar, Buldan portmanto alanlar, Buldan eski saat alanlar, Buldan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Buldan bronz heykel alanlar, Buldan bronz sütün alanlar, Buldan bronz avize alanlar, Buldan bronz vazo alanlar, Buldan bronz kutu alanlar, Buldan bronz el işi alanlar.

Buldan halı alanlar, Buldan lamba alanlar, resim alanlar, Buldan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Buldan insan biblosu alanlar, Buldan oryantel biblo alanlar, Buldan kuş biblosu alanlar, Buldan havlu alanlar, Buldan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Buldan turkısh antika alanlar, Buldan Osmanlı eşyalar alanlar, Buldan eski gelinlik alanlar, Buldan İstanbul resimleri alanlar, Buldan altın varak sehpa alanlar, Buldan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Buldan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Buldan bronz fener alanlar, Buldan bünyen alanlar, Buldan develi halı alanlar, Buldan dürbün alanlar, Buldan teleskop alanlar, Buldan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Buldan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Buldan flama alanlar, Buldan alem alanlar, Buldan arabesk alanlar.

Buldan pul alanlar, Buldan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Buldan eski fincan alanlar, Buldan cam altı alanlar, Buldan şamdan alanlar, Buldan oryantel heykel alanlar, Buldan gümüşlük alanlar, Buldan hat yazı alanlar, Buldan teship alanlar, hokka alanlar, Buldan tophane alanlar, Buldan goblen alanlar, Buldan çin eski eşyalar alanlar, Buldan Çanakkale alanlar, Buldan Çanakkale vazo alanlar, Buldan fil dişi heykel alanlar, Buldan fil dişi baston alanlar, Buldan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Buldan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Buldan duvar saati alanlar, Buldan bez alanlar, buda heykel alanlar, Buldan hamedan halı alanlar, Buldan kılıç alanlar, Buldan antika kılıç alanlar.

Buldan antika araba alanlar, Buldan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Buldan antika eşyalar alanlar, Buldan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Buldan antika foto alanlar, Buldan kehribar alanlar, Buldan kehribar tesbih alanlar, Buldan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Buldan seramik eşya alanlar, Buldan kilit alanlar, Buldan anahtar alanlar, Buldan antika anahtar alanlar, Buldan antika kilit alanlar, Buldan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Buldan antika silah alanlar, Buldan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Buldan lambader alanlar, Buldan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Buldan komidin alanlar, Buldan kara kalem resim alanlar, Buldan blue black alanlar, Buldan mask alanlar, eski mask alanlar, Buldan aşurelik alanlar.

Buldan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Buldan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Buldan gramofon alanlar, Buldan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Buldan güdüm alanlar, Buldan tekke işi alanlar, Buldan İznik alanlar, Buldan pusula alanlar, Buldan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Buldan periyor saat alanlar, Buldan mangal alanlar, Buldan eski mangal alanlar, Buldan Şam işi alanlar, Buldan Süleymaniye işi alanlar, Buldan takunya alanlar, Buldan gümüş takunya alanlar, Buldan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Buldan seccade alanlar, Buldan eski seccade alanlar, Buldan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Buldan tablo alanlar.

Buldan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Buldan abajur alanlar, Buldan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Buldan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Buldan madalya alanlar, Buldan eşya alanlar, Buldan ferman alanlar, Buldan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Buldan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Buldan bahça alanlar, Buldan Osmanlı bohça alanlar, Buldan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Buldan ampir alanlar, Buldan chrıstofle alanlar, Buldan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Buldan şamdan alanlar, Buldan çanta alanlar, Buldan van işi savat alanlar, Buldan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Buldan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Buldan hokka alanlar, Buldan fransız mine alanlar, Buldan teşhir vitrini alanlar, Buldan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Buldan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Buldan kandil alanlar, Buldan ebru alanlar, Buldan mustafa düzgünman alanlar, Buldan zigon alanlar, Buldan zemzemlik alanlar, Buldan mücevher kutusu alanlar, Buldan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Buldan sürahi alanlar, Buldan Osmanlı sürahi alanlar, Buldan antik mercan alanlar, Buldan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Buldan antik sedef alanlar, Buldan minyatür alanlar, Buldan kabe örtüsü alanlar, Buldan gülebdan alanlar, Buldan mineli dürbün alanlar, Buldan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Buldan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Buldan lali gue alanlar, Buldan gece sürahisi alanlar, Buldan meissen alanlar, Buldan satsuma alanlar, Buldan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Buldan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Buldan constantine alanlar, Buldan anonim alanlar, Buldan leyla gamsız alanlar, Buldan ibrahim safi alanlar, Buldan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Buldan herend alanlar, Buldan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Buldan osmanlıca alanlar, Buldan kitap alanlar, Buldan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Buldan haydar besim aydar alanlar, Buldan orhan peker alanlar, Buldan sıtkı olçar alanlar, Buldan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Buldan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Buldan rus gümüşü alanlar, Buldan minyatür alanlar, Buldan viyana heykel alanlar, Buldan oryantal heykel alanlar, Buldan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Buldan merasim kılıcı alanlar.

Buldan ahşap hilye alanlar, Buldan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Buldan tesbih alanlar, Buldan seyahat saati alanlar, Buldan gravür alanlar, Buldan degü alanlar, radio antika alanlar, Buldan opalin alanlar, Buldan radyo alanlar, Buldan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Buldan laledan alanlar, Buldan karaf alanlar, Buldan çerezlik alanlar, Buldan sahleplik alanlar, Buldan tutya alanlar, Buldan likör takımı alanlar, Buldan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Buldan zarf alanlar, Buldan nargile alanlar, Buldan gülabdan alanlar, Buldan ferman alanlar, Buldan berat alanlar.

Buldan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Buldan şifa tası alanlar, Buldan hokka takımı alanlar, Buldan mangal alanlar, Buldan barutluk alanlar, Buldan tombak alanlar, Buldan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Buldan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Buldan hançer alanlar, Buldan kılıç alanlar, Buldan mühürler alanlar, Buldan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Buldan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Buldan seccade alanlar, Buldan sırmalı örtüler alanlar, Buldan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.