Bozkurt antikacılar, Bozkurt antika alanlar, Bozkurt antika eşya alanlar, Bozkurt antika eşyalar, Bozkurt eski alım satım, Bozkurt antika koleksiyoncuları, Bozkurt antika eşya alıcıları, Bozkurt antika şirketleri, Bozkurt antika firması, Bozkurt antika şirketi, Bozkurt antika firmaları, Bozkurt antika eşya şirketleri, Bozkurt antika eşya firması, Bozkurt antika eşya şirketi, Bozkurt antika eşya firmaları, Bozkurt müzayede şirketi, Bozkurt eski alanlar, Bozkurt eski eşya alanlar, Bozkurt antika alan yerler, Bozkurt antika eşya alan yerler, Bozkurt eski alan yerler, Bozkurt eski eşya alan yerler, Bozkurt antika pazarı, Bozkurt antika alım satım, Bozkurt antika alıcıları, Bozkurt antika satıcıları, Bozkurt antika eşya satıcıları, Bozkurt eski eşya alıcıları, Bozkurt eski eşya satıcıları, Bozkurt antika fiyatları, Bozkurt antika eşya fiyatları, Bozkurt eski fiyatları, Bozkurt eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Bozkurt Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bozkurt antika eşya alanlar ve Bozkurt antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bozkurt antika eşya şirketimiz, Bozkurt antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bozkurt Antika Alanlar

Bozkurt antika alanlar ve Bozkurt antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bozkurt antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bozkurt antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bozkurt Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bozkurt antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bozkurt

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bozkurt antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bozkurt antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bozkurt Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bozkurt antika eşya alanlar ve Bozkurt antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bozkurt antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bozkurt antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bozkurt Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bozkurt antika eşya alanların tercih ettiği, Bozkurt bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bozkurt antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bozkurt antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bozkurt antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bozkurt Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bozkurt eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bozkurt eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bozkurt eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bozkurt eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bozkurt eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bozkurt Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bozkurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bozkurt antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bozkurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bozkurt antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bozkurt antikacılar, Bozkurt antika eşyalar, Bozkurt eski eşyalar, Bozkurt antika şirketleri, Bozkurt antika firması, Bozkurt müzayede şirketi,Bozkurt el yazması alanlar, Bozkurt Kuran’ı kerim alanlar, Bozkurt hat yazı alanlar, Bozkurt obje alanlar, Bozkurt gümüş alanlar, Bozkurt turalı gümüş alanlar, Bozkurt karaf alanlar, vazo alanlar, Bozkurt jardinyer alanlar, Bozkurt resim alanlar, Bozkurt modern resim alanlar, Bozkurt aplik alanlar, Bozkurt bahü alanlar, Bozkurt bavul alanlar, Bozkurt çanak alanlar, Bozkurt çömlek alanlar, Bozkurt bakır alanlar, baston alanlar, Bozkurt biskiü alanlar, Bozkurt billur alanlar, Bozkurt cam alanlar, Bozkurt kristal alanlar, Bozkurt bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bozkurt bandırma halısı alanlar, Bozkurt ceviz yemek odası alanlar, Bozkurt ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bozkurt ceviz sandalye alanlar, Bozkurt cümbüş alanlar, Bozkurt constantin oble alanlar, Bozkurt cam obje alanlar, Bozkurt beykoz alanlar.

Bozkurt bohem alanlar, Bozkurt çeşmi bülbül alanlar, Bozkurt çeşme taşı alanlar, Bozkurt çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bozkurt arnevu alanlar, art deko alanlar, Bozkurt deko alanlar, Bozkurt ayna alanlar, Bozkurt asma avize alanlar, Bozkurt aznavur gümüş alanlar, Bozkurt aznavur alanlar, Bozkurt bafon alanlar, Bozkurt ayvazozki alanlar, Bozkurt dolap alanlar, Bozkurt divit alanlar, Bozkurt biblo alanlar, Bozkurt dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bozkurt daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bozkurt dekopaj işi alanlar, Bozkurt dual alanlar, Bozkurt dual pikap alanlar.

Bozkurt dümen alanlar, Bozkurt gemici dümeni alanlar, Bozkurt gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bozkurt derbent halı alanlar, Bozkurt eviye alanlar, Bozkurt ev halısı alanlar, Bozkurt elbiselik alanlar, Bozkurt elbise alanlar, Bozkurt paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bozkurt el işi alanlar, Bozkurt el işi halı alanlar, Bozkurt el işi alanlar, Bozkurt el işi kilim alanlar, Bozkurt çan alanlar, Bozkurt kilise çanı alanlar, Bozkurt gemici çanı alanlar, Bozkurt çarık alanlar, Bozkurt Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bozkurt ferforje alanlar, Bozkurt fistan alanlar, Bozkurt Osmanlı fistan alanlar, Bozkurt portmanto alanlar, Bozkurt eski saat alanlar, Bozkurt frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bozkurt bronz heykel alanlar, Bozkurt bronz sütün alanlar, Bozkurt bronz avize alanlar, Bozkurt bronz vazo alanlar, Bozkurt bronz kutu alanlar, Bozkurt bronz el işi alanlar.

Bozkurt halı alanlar, Bozkurt lamba alanlar, resim alanlar, Bozkurt parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bozkurt insan biblosu alanlar, Bozkurt oryantel biblo alanlar, Bozkurt kuş biblosu alanlar, Bozkurt havlu alanlar, Bozkurt mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bozkurt turkısh antika alanlar, Bozkurt Osmanlı eşyalar alanlar, Bozkurt eski gelinlik alanlar, Bozkurt İstanbul resimleri alanlar, Bozkurt altın varak sehpa alanlar, Bozkurt altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bozkurt afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bozkurt bronz fener alanlar, Bozkurt bünyen alanlar, Bozkurt develi halı alanlar, Bozkurt dürbün alanlar, Bozkurt teleskop alanlar, Bozkurt sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bozkurt çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bozkurt flama alanlar, Bozkurt alem alanlar, Bozkurt arabesk alanlar.

Bozkurt pul alanlar, Bozkurt Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bozkurt eski fincan alanlar, Bozkurt cam altı alanlar, Bozkurt şamdan alanlar, Bozkurt oryantel heykel alanlar, Bozkurt gümüşlük alanlar, Bozkurt hat yazı alanlar, Bozkurt teship alanlar, hokka alanlar, Bozkurt tophane alanlar, Bozkurt goblen alanlar, Bozkurt çin eski eşyalar alanlar, Bozkurt Çanakkale alanlar, Bozkurt Çanakkale vazo alanlar, Bozkurt fil dişi heykel alanlar, Bozkurt fil dişi baston alanlar, Bozkurt fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bozkurt fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bozkurt duvar saati alanlar, Bozkurt bez alanlar, buda heykel alanlar, Bozkurt hamedan halı alanlar, Bozkurt kılıç alanlar, Bozkurt antika kılıç alanlar.

Bozkurt antika araba alanlar, Bozkurt antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bozkurt antika eşyalar alanlar, Bozkurt kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bozkurt antika foto alanlar, Bozkurt kehribar alanlar, Bozkurt kehribar tesbih alanlar, Bozkurt Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bozkurt seramik eşya alanlar, Bozkurt kilit alanlar, Bozkurt anahtar alanlar, Bozkurt antika anahtar alanlar, Bozkurt antika kilit alanlar, Bozkurt josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bozkurt antika silah alanlar, Bozkurt antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bozkurt lambader alanlar, Bozkurt minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bozkurt komidin alanlar, Bozkurt kara kalem resim alanlar, Bozkurt blue black alanlar, Bozkurt mask alanlar, eski mask alanlar, Bozkurt aşurelik alanlar.

Bozkurt saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bozkurt antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bozkurt gramofon alanlar, Bozkurt mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bozkurt güdüm alanlar, Bozkurt tekke işi alanlar, Bozkurt İznik alanlar, Bozkurt pusula alanlar, Bozkurt gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bozkurt periyor saat alanlar, Bozkurt mangal alanlar, Bozkurt eski mangal alanlar, Bozkurt Şam işi alanlar, Bozkurt Süleymaniye işi alanlar, Bozkurt takunya alanlar, Bozkurt gümüş takunya alanlar, Bozkurt Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bozkurt seccade alanlar, Bozkurt eski seccade alanlar, Bozkurt Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bozkurt tablo alanlar.

Bozkurt antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bozkurt abajur alanlar, Bozkurt sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bozkurt antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bozkurt madalya alanlar, Bozkurt eşya alanlar, Bozkurt ferman alanlar, Bozkurt berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bozkurt jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bozkurt bahça alanlar, Bozkurt Osmanlı bohça alanlar, Bozkurt bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bozkurt ampir alanlar, Bozkurt chrıstofle alanlar, Bozkurt ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bozkurt şamdan alanlar, Bozkurt çanta alanlar, Bozkurt van işi savat alanlar, Bozkurt tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bozkurt Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bozkurt hokka alanlar, Bozkurt fransız mine alanlar, Bozkurt teşhir vitrini alanlar, Bozkurt buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bozkurt keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bozkurt kandil alanlar, Bozkurt ebru alanlar, Bozkurt mustafa düzgünman alanlar, Bozkurt zigon alanlar, Bozkurt zemzemlik alanlar, Bozkurt mücevher kutusu alanlar, Bozkurt dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bozkurt sürahi alanlar, Bozkurt Osmanlı sürahi alanlar, Bozkurt antik mercan alanlar, Bozkurt makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bozkurt antik sedef alanlar, Bozkurt minyatür alanlar, Bozkurt kabe örtüsü alanlar, Bozkurt gülebdan alanlar, Bozkurt mineli dürbün alanlar, Bozkurt sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bozkurt şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bozkurt lali gue alanlar, Bozkurt gece sürahisi alanlar, Bozkurt meissen alanlar, Bozkurt satsuma alanlar, Bozkurt hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bozkurt macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bozkurt constantine alanlar, Bozkurt anonim alanlar, Bozkurt leyla gamsız alanlar, Bozkurt ibrahim safi alanlar, Bozkurt bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bozkurt herend alanlar, Bozkurt nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bozkurt osmanlıca alanlar, Bozkurt kitap alanlar, Bozkurt kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bozkurt haydar besim aydar alanlar, Bozkurt orhan peker alanlar, Bozkurt sıtkı olçar alanlar, Bozkurt Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bozkurt edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bozkurt rus gümüşü alanlar, Bozkurt minyatür alanlar, Bozkurt viyana heykel alanlar, Bozkurt oryantal heykel alanlar, Bozkurt f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bozkurt merasim kılıcı alanlar.

Bozkurt ahşap hilye alanlar, Bozkurt hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bozkurt tesbih alanlar, Bozkurt seyahat saati alanlar, Bozkurt gravür alanlar, Bozkurt degü alanlar, radio antika alanlar, Bozkurt opalin alanlar, Bozkurt radyo alanlar, Bozkurt kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bozkurt laledan alanlar, Bozkurt karaf alanlar, Bozkurt çerezlik alanlar, Bozkurt sahleplik alanlar, Bozkurt tutya alanlar, Bozkurt likör takımı alanlar, Bozkurt mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bozkurt zarf alanlar, Bozkurt nargile alanlar, Bozkurt gülabdan alanlar, Bozkurt ferman alanlar, Bozkurt berat alanlar.

Bozkurt hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bozkurt şifa tası alanlar, Bozkurt hokka takımı alanlar, Bozkurt mangal alanlar, Bozkurt barutluk alanlar, Bozkurt tombak alanlar, Bozkurt saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bozkurt ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bozkurt hançer alanlar, Bozkurt kılıç alanlar, Bozkurt mühürler alanlar, Bozkurt mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bozkurt Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bozkurt seccade alanlar, Bozkurt sırmalı örtüler alanlar, Bozkurt antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.