Bekilli antikacılar, Bekilli antika alanlar, Bekilli antika eşya alanlar, Bekilli antika eşyalar, Bekilli eski alım satım, Bekilli antika koleksiyoncuları, Bekilli antika eşya alıcıları, Bekilli antika şirketleri, Bekilli antika firması, Bekilli antika şirketi, Bekilli antika firmaları, Bekilli antika eşya şirketleri, Bekilli antika eşya firması, Bekilli antika eşya şirketi, Bekilli antika eşya firmaları, Bekilli müzayede şirketi, Bekilli eski alanlar, Bekilli eski eşya alanlar, Bekilli antika alan yerler, Bekilli antika eşya alan yerler, Bekilli eski alan yerler, Bekilli eski eşya alan yerler, Bekilli antika pazarı, Bekilli antika alım satım, Bekilli antika alıcıları, Bekilli antika satıcıları, Bekilli antika eşya satıcıları, Bekilli eski eşya alıcıları, Bekilli eski eşya satıcıları, Bekilli antika fiyatları, Bekilli antika eşya fiyatları, Bekilli eski fiyatları, Bekilli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Bekilli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bekilli antika eşya alanlar ve Bekilli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bekilli antika eşya şirketimiz, Bekilli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bekilli Antika Alanlar

Bekilli antika alanlar ve Bekilli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bekilli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bekilli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bekilli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bekilli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bekilli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bekilli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bekilli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bekilli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bekilli antika eşya alanlar ve Bekilli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bekilli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bekilli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bekilli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bekilli antika eşya alanların tercih ettiği, Bekilli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bekilli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bekilli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bekilli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bekilli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bekilli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bekilli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bekilli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bekilli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bekilli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bekilli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bekilli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bekilli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bekilli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bekilli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bekilli antikacılar, Bekilli antika eşyalar, Bekilli eski eşyalar, Bekilli antika şirketleri, Bekilli antika firması, Bekilli müzayede şirketi,Bekilli el yazması alanlar, Bekilli Kuran’ı kerim alanlar, Bekilli hat yazı alanlar, Bekilli obje alanlar, Bekilli gümüş alanlar, Bekilli turalı gümüş alanlar, Bekilli karaf alanlar, vazo alanlar, Bekilli jardinyer alanlar, Bekilli resim alanlar, Bekilli modern resim alanlar, Bekilli aplik alanlar, Bekilli bahü alanlar, Bekilli bavul alanlar, Bekilli çanak alanlar, Bekilli çömlek alanlar, Bekilli bakır alanlar, baston alanlar, Bekilli biskiü alanlar, Bekilli billur alanlar, Bekilli cam alanlar, Bekilli kristal alanlar, Bekilli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bekilli bandırma halısı alanlar, Bekilli ceviz yemek odası alanlar, Bekilli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bekilli ceviz sandalye alanlar, Bekilli cümbüş alanlar, Bekilli constantin oble alanlar, Bekilli cam obje alanlar, Bekilli beykoz alanlar.

Bekilli bohem alanlar, Bekilli çeşmi bülbül alanlar, Bekilli çeşme taşı alanlar, Bekilli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bekilli arnevu alanlar, art deko alanlar, Bekilli deko alanlar, Bekilli ayna alanlar, Bekilli asma avize alanlar, Bekilli aznavur gümüş alanlar, Bekilli aznavur alanlar, Bekilli bafon alanlar, Bekilli ayvazozki alanlar, Bekilli dolap alanlar, Bekilli divit alanlar, Bekilli biblo alanlar, Bekilli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bekilli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bekilli dekopaj işi alanlar, Bekilli dual alanlar, Bekilli dual pikap alanlar.

Bekilli dümen alanlar, Bekilli gemici dümeni alanlar, Bekilli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bekilli derbent halı alanlar, Bekilli eviye alanlar, Bekilli ev halısı alanlar, Bekilli elbiselik alanlar, Bekilli elbise alanlar, Bekilli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bekilli el işi alanlar, Bekilli el işi halı alanlar, Bekilli el işi alanlar, Bekilli el işi kilim alanlar, Bekilli çan alanlar, Bekilli kilise çanı alanlar, Bekilli gemici çanı alanlar, Bekilli çarık alanlar, Bekilli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bekilli ferforje alanlar, Bekilli fistan alanlar, Bekilli Osmanlı fistan alanlar, Bekilli portmanto alanlar, Bekilli eski saat alanlar, Bekilli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bekilli bronz heykel alanlar, Bekilli bronz sütün alanlar, Bekilli bronz avize alanlar, Bekilli bronz vazo alanlar, Bekilli bronz kutu alanlar, Bekilli bronz el işi alanlar.

Bekilli halı alanlar, Bekilli lamba alanlar, resim alanlar, Bekilli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bekilli insan biblosu alanlar, Bekilli oryantel biblo alanlar, Bekilli kuş biblosu alanlar, Bekilli havlu alanlar, Bekilli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bekilli turkısh antika alanlar, Bekilli Osmanlı eşyalar alanlar, Bekilli eski gelinlik alanlar, Bekilli İstanbul resimleri alanlar, Bekilli altın varak sehpa alanlar, Bekilli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bekilli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bekilli bronz fener alanlar, Bekilli bünyen alanlar, Bekilli develi halı alanlar, Bekilli dürbün alanlar, Bekilli teleskop alanlar, Bekilli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bekilli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bekilli flama alanlar, Bekilli alem alanlar, Bekilli arabesk alanlar.

Bekilli pul alanlar, Bekilli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bekilli eski fincan alanlar, Bekilli cam altı alanlar, Bekilli şamdan alanlar, Bekilli oryantel heykel alanlar, Bekilli gümüşlük alanlar, Bekilli hat yazı alanlar, Bekilli teship alanlar, hokka alanlar, Bekilli tophane alanlar, Bekilli goblen alanlar, Bekilli çin eski eşyalar alanlar, Bekilli Çanakkale alanlar, Bekilli Çanakkale vazo alanlar, Bekilli fil dişi heykel alanlar, Bekilli fil dişi baston alanlar, Bekilli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bekilli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bekilli duvar saati alanlar, Bekilli bez alanlar, buda heykel alanlar, Bekilli hamedan halı alanlar, Bekilli kılıç alanlar, Bekilli antika kılıç alanlar.

Bekilli antika araba alanlar, Bekilli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bekilli antika eşyalar alanlar, Bekilli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bekilli antika foto alanlar, Bekilli kehribar alanlar, Bekilli kehribar tesbih alanlar, Bekilli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bekilli seramik eşya alanlar, Bekilli kilit alanlar, Bekilli anahtar alanlar, Bekilli antika anahtar alanlar, Bekilli antika kilit alanlar, Bekilli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bekilli antika silah alanlar, Bekilli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bekilli lambader alanlar, Bekilli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bekilli komidin alanlar, Bekilli kara kalem resim alanlar, Bekilli blue black alanlar, Bekilli mask alanlar, eski mask alanlar, Bekilli aşurelik alanlar.

Bekilli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bekilli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bekilli gramofon alanlar, Bekilli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bekilli güdüm alanlar, Bekilli tekke işi alanlar, Bekilli İznik alanlar, Bekilli pusula alanlar, Bekilli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bekilli periyor saat alanlar, Bekilli mangal alanlar, Bekilli eski mangal alanlar, Bekilli Şam işi alanlar, Bekilli Süleymaniye işi alanlar, Bekilli takunya alanlar, Bekilli gümüş takunya alanlar, Bekilli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bekilli seccade alanlar, Bekilli eski seccade alanlar, Bekilli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bekilli tablo alanlar.

Bekilli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bekilli abajur alanlar, Bekilli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bekilli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bekilli madalya alanlar, Bekilli eşya alanlar, Bekilli ferman alanlar, Bekilli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bekilli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bekilli bahça alanlar, Bekilli Osmanlı bohça alanlar, Bekilli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bekilli ampir alanlar, Bekilli chrıstofle alanlar, Bekilli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bekilli şamdan alanlar, Bekilli çanta alanlar, Bekilli van işi savat alanlar, Bekilli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bekilli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bekilli hokka alanlar, Bekilli fransız mine alanlar, Bekilli teşhir vitrini alanlar, Bekilli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bekilli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bekilli kandil alanlar, Bekilli ebru alanlar, Bekilli mustafa düzgünman alanlar, Bekilli zigon alanlar, Bekilli zemzemlik alanlar, Bekilli mücevher kutusu alanlar, Bekilli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bekilli sürahi alanlar, Bekilli Osmanlı sürahi alanlar, Bekilli antik mercan alanlar, Bekilli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bekilli antik sedef alanlar, Bekilli minyatür alanlar, Bekilli kabe örtüsü alanlar, Bekilli gülebdan alanlar, Bekilli mineli dürbün alanlar, Bekilli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bekilli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bekilli lali gue alanlar, Bekilli gece sürahisi alanlar, Bekilli meissen alanlar, Bekilli satsuma alanlar, Bekilli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bekilli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bekilli constantine alanlar, Bekilli anonim alanlar, Bekilli leyla gamsız alanlar, Bekilli ibrahim safi alanlar, Bekilli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bekilli herend alanlar, Bekilli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bekilli osmanlıca alanlar, Bekilli kitap alanlar, Bekilli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bekilli haydar besim aydar alanlar, Bekilli orhan peker alanlar, Bekilli sıtkı olçar alanlar, Bekilli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bekilli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bekilli rus gümüşü alanlar, Bekilli minyatür alanlar, Bekilli viyana heykel alanlar, Bekilli oryantal heykel alanlar, Bekilli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bekilli merasim kılıcı alanlar.

Bekilli ahşap hilye alanlar, Bekilli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bekilli tesbih alanlar, Bekilli seyahat saati alanlar, Bekilli gravür alanlar, Bekilli degü alanlar, radio antika alanlar, Bekilli opalin alanlar, Bekilli radyo alanlar, Bekilli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bekilli laledan alanlar, Bekilli karaf alanlar, Bekilli çerezlik alanlar, Bekilli sahleplik alanlar, Bekilli tutya alanlar, Bekilli likör takımı alanlar, Bekilli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bekilli zarf alanlar, Bekilli nargile alanlar, Bekilli gülabdan alanlar, Bekilli ferman alanlar, Bekilli berat alanlar.

Bekilli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bekilli şifa tası alanlar, Bekilli hokka takımı alanlar, Bekilli mangal alanlar, Bekilli barutluk alanlar, Bekilli tombak alanlar, Bekilli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bekilli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bekilli hançer alanlar, Bekilli kılıç alanlar, Bekilli mühürler alanlar, Bekilli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bekilli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bekilli seccade alanlar, Bekilli sırmalı örtüler alanlar, Bekilli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.