Baklan antikacılar, Baklan antika alanlar, Baklan antika eşya alanlar, Baklan antika eşyalar, Baklan eski alım satım, Baklan antika koleksiyoncuları, Baklan antika eşya alıcıları, Baklan antika şirketleri, Baklan antika firması, Baklan antika şirketi, Baklan antika firmaları, Baklan antika eşya şirketleri, Baklan antika eşya firması, Baklan antika eşya şirketi, Baklan antika eşya firmaları, Baklan müzayede şirketi, Baklan eski alanlar, Baklan eski eşya alanlar, Baklan antika alan yerler, Baklan antika eşya alan yerler, Baklan eski alan yerler, Baklan eski eşya alan yerler, Baklan antika pazarı, Baklan antika alım satım, Baklan antika alıcıları, Baklan antika satıcıları, Baklan antika eşya satıcıları, Baklan eski eşya alıcıları, Baklan eski eşya satıcıları, Baklan antika fiyatları, Baklan antika eşya fiyatları, Baklan eski fiyatları, Baklan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Baklan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Baklan antika eşya alanlar ve Baklan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Baklan antika eşya şirketimiz, Baklan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Baklan Antika Alanlar

Baklan antika alanlar ve Baklan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Baklan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Baklan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Baklan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Baklan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Baklan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Baklan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Baklan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Baklan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Baklan antika eşya alanlar ve Baklan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Baklan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Baklan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Baklan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Baklan antika eşya alanların tercih ettiği, Baklan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Baklan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Baklan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Baklan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Baklan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Baklan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Baklan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Baklan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Baklan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Baklan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Baklan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Baklan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Baklan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Baklan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Baklan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Baklan antikacılar, Baklan antika eşyalar, Baklan eski eşyalar, Baklan antika şirketleri, Baklan antika firması, Baklan müzayede şirketi,Baklan el yazması alanlar, Baklan Kuran’ı kerim alanlar, Baklan hat yazı alanlar, Baklan obje alanlar, Baklan gümüş alanlar, Baklan turalı gümüş alanlar, Baklan karaf alanlar, vazo alanlar, Baklan jardinyer alanlar, Baklan resim alanlar, Baklan modern resim alanlar, Baklan aplik alanlar, Baklan bahü alanlar, Baklan bavul alanlar, Baklan çanak alanlar, Baklan çömlek alanlar, Baklan bakır alanlar, baston alanlar, Baklan biskiü alanlar, Baklan billur alanlar, Baklan cam alanlar, Baklan kristal alanlar, Baklan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Baklan bandırma halısı alanlar, Baklan ceviz yemek odası alanlar, Baklan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Baklan ceviz sandalye alanlar, Baklan cümbüş alanlar, Baklan constantin oble alanlar, Baklan cam obje alanlar, Baklan beykoz alanlar.

Baklan bohem alanlar, Baklan çeşmi bülbül alanlar, Baklan çeşme taşı alanlar, Baklan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Baklan arnevu alanlar, art deko alanlar, Baklan deko alanlar, Baklan ayna alanlar, Baklan asma avize alanlar, Baklan aznavur gümüş alanlar, Baklan aznavur alanlar, Baklan bafon alanlar, Baklan ayvazozki alanlar, Baklan dolap alanlar, Baklan divit alanlar, Baklan biblo alanlar, Baklan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Baklan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Baklan dekopaj işi alanlar, Baklan dual alanlar, Baklan dual pikap alanlar.

Baklan dümen alanlar, Baklan gemici dümeni alanlar, Baklan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Baklan derbent halı alanlar, Baklan eviye alanlar, Baklan ev halısı alanlar, Baklan elbiselik alanlar, Baklan elbise alanlar, Baklan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Baklan el işi alanlar, Baklan el işi halı alanlar, Baklan el işi alanlar, Baklan el işi kilim alanlar, Baklan çan alanlar, Baklan kilise çanı alanlar, Baklan gemici çanı alanlar, Baklan çarık alanlar, Baklan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Baklan ferforje alanlar, Baklan fistan alanlar, Baklan Osmanlı fistan alanlar, Baklan portmanto alanlar, Baklan eski saat alanlar, Baklan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Baklan bronz heykel alanlar, Baklan bronz sütün alanlar, Baklan bronz avize alanlar, Baklan bronz vazo alanlar, Baklan bronz kutu alanlar, Baklan bronz el işi alanlar.

Baklan halı alanlar, Baklan lamba alanlar, resim alanlar, Baklan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Baklan insan biblosu alanlar, Baklan oryantel biblo alanlar, Baklan kuş biblosu alanlar, Baklan havlu alanlar, Baklan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Baklan turkısh antika alanlar, Baklan Osmanlı eşyalar alanlar, Baklan eski gelinlik alanlar, Baklan İstanbul resimleri alanlar, Baklan altın varak sehpa alanlar, Baklan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Baklan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Baklan bronz fener alanlar, Baklan bünyen alanlar, Baklan develi halı alanlar, Baklan dürbün alanlar, Baklan teleskop alanlar, Baklan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Baklan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Baklan flama alanlar, Baklan alem alanlar, Baklan arabesk alanlar.

Baklan pul alanlar, Baklan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Baklan eski fincan alanlar, Baklan cam altı alanlar, Baklan şamdan alanlar, Baklan oryantel heykel alanlar, Baklan gümüşlük alanlar, Baklan hat yazı alanlar, Baklan teship alanlar, hokka alanlar, Baklan tophane alanlar, Baklan goblen alanlar, Baklan çin eski eşyalar alanlar, Baklan Çanakkale alanlar, Baklan Çanakkale vazo alanlar, Baklan fil dişi heykel alanlar, Baklan fil dişi baston alanlar, Baklan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Baklan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Baklan duvar saati alanlar, Baklan bez alanlar, buda heykel alanlar, Baklan hamedan halı alanlar, Baklan kılıç alanlar, Baklan antika kılıç alanlar.

Baklan antika araba alanlar, Baklan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Baklan antika eşyalar alanlar, Baklan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Baklan antika foto alanlar, Baklan kehribar alanlar, Baklan kehribar tesbih alanlar, Baklan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Baklan seramik eşya alanlar, Baklan kilit alanlar, Baklan anahtar alanlar, Baklan antika anahtar alanlar, Baklan antika kilit alanlar, Baklan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Baklan antika silah alanlar, Baklan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Baklan lambader alanlar, Baklan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Baklan komidin alanlar, Baklan kara kalem resim alanlar, Baklan blue black alanlar, Baklan mask alanlar, eski mask alanlar, Baklan aşurelik alanlar.

Baklan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Baklan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Baklan gramofon alanlar, Baklan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Baklan güdüm alanlar, Baklan tekke işi alanlar, Baklan İznik alanlar, Baklan pusula alanlar, Baklan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Baklan periyor saat alanlar, Baklan mangal alanlar, Baklan eski mangal alanlar, Baklan Şam işi alanlar, Baklan Süleymaniye işi alanlar, Baklan takunya alanlar, Baklan gümüş takunya alanlar, Baklan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Baklan seccade alanlar, Baklan eski seccade alanlar, Baklan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Baklan tablo alanlar.

Baklan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Baklan abajur alanlar, Baklan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Baklan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Baklan madalya alanlar, Baklan eşya alanlar, Baklan ferman alanlar, Baklan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Baklan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Baklan bahça alanlar, Baklan Osmanlı bohça alanlar, Baklan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Baklan ampir alanlar, Baklan chrıstofle alanlar, Baklan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Baklan şamdan alanlar, Baklan çanta alanlar, Baklan van işi savat alanlar, Baklan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Baklan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Baklan hokka alanlar, Baklan fransız mine alanlar, Baklan teşhir vitrini alanlar, Baklan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Baklan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Baklan kandil alanlar, Baklan ebru alanlar, Baklan mustafa düzgünman alanlar, Baklan zigon alanlar, Baklan zemzemlik alanlar, Baklan mücevher kutusu alanlar, Baklan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Baklan sürahi alanlar, Baklan Osmanlı sürahi alanlar, Baklan antik mercan alanlar, Baklan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Baklan antik sedef alanlar, Baklan minyatür alanlar, Baklan kabe örtüsü alanlar, Baklan gülebdan alanlar, Baklan mineli dürbün alanlar, Baklan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Baklan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Baklan lali gue alanlar, Baklan gece sürahisi alanlar, Baklan meissen alanlar, Baklan satsuma alanlar, Baklan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Baklan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Baklan constantine alanlar, Baklan anonim alanlar, Baklan leyla gamsız alanlar, Baklan ibrahim safi alanlar, Baklan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Baklan herend alanlar, Baklan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Baklan osmanlıca alanlar, Baklan kitap alanlar, Baklan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Baklan haydar besim aydar alanlar, Baklan orhan peker alanlar, Baklan sıtkı olçar alanlar, Baklan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Baklan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Baklan rus gümüşü alanlar, Baklan minyatür alanlar, Baklan viyana heykel alanlar, Baklan oryantal heykel alanlar, Baklan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Baklan merasim kılıcı alanlar.

Baklan ahşap hilye alanlar, Baklan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Baklan tesbih alanlar, Baklan seyahat saati alanlar, Baklan gravür alanlar, Baklan degü alanlar, radio antika alanlar, Baklan opalin alanlar, Baklan radyo alanlar, Baklan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Baklan laledan alanlar, Baklan karaf alanlar, Baklan çerezlik alanlar, Baklan sahleplik alanlar, Baklan tutya alanlar, Baklan likör takımı alanlar, Baklan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Baklan zarf alanlar, Baklan nargile alanlar, Baklan gülabdan alanlar, Baklan ferman alanlar, Baklan berat alanlar.

Baklan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Baklan şifa tası alanlar, Baklan hokka takımı alanlar, Baklan mangal alanlar, Baklan barutluk alanlar, Baklan tombak alanlar, Baklan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Baklan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Baklan hançer alanlar, Baklan kılıç alanlar, Baklan mühürler alanlar, Baklan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Baklan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Baklan seccade alanlar, Baklan sırmalı örtüler alanlar, Baklan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.