Babadağ antikacılar, Babadağ antika alanlar, Babadağ antika eşya alanlar, Babadağ antika eşyalar, Babadağ eski alım satım, Babadağ antika koleksiyoncuları, Babadağ antika eşya alıcıları, Babadağ antika şirketleri, Babadağ antika firması, Babadağ antika şirketi, Babadağ antika firmaları, Babadağ antika eşya şirketleri, Babadağ antika eşya firması, Babadağ antika eşya şirketi, Babadağ antika eşya firmaları, Babadağ müzayede şirketi, Babadağ eski alanlar, Babadağ eski eşya alanlar, Babadağ antika alan yerler, Babadağ antika eşya alan yerler, Babadağ eski alan yerler, Babadağ eski eşya alan yerler, Babadağ antika pazarı, Babadağ antika alım satım, Babadağ antika alıcıları, Babadağ antika satıcıları, Babadağ antika eşya satıcıları, Babadağ eski eşya alıcıları, Babadağ eski eşya satıcıları, Babadağ antika fiyatları, Babadağ antika eşya fiyatları, Babadağ eski fiyatları, Babadağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Babadağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Babadağ antika eşya alanlar ve Babadağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Babadağ antika eşya şirketimiz, Babadağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Babadağ Antika Alanlar

Babadağ antika alanlar ve Babadağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Babadağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Babadağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Babadağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Babadağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Babadağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Babadağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Babadağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Babadağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Babadağ antika eşya alanlar ve Babadağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Babadağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Babadağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Babadağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Babadağ antika eşya alanların tercih ettiği, Babadağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Babadağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Babadağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Babadağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Babadağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Babadağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Babadağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Babadağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Babadağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Babadağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Babadağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Babadağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Babadağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Babadağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Babadağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Babadağ antikacılar, Babadağ antika eşyalar, Babadağ eski eşyalar, Babadağ antika şirketleri, Babadağ antika firması, Babadağ müzayede şirketi,Babadağ el yazması alanlar, Babadağ Kuran’ı kerim alanlar, Babadağ hat yazı alanlar, Babadağ obje alanlar, Babadağ gümüş alanlar, Babadağ turalı gümüş alanlar, Babadağ karaf alanlar, vazo alanlar, Babadağ jardinyer alanlar, Babadağ resim alanlar, Babadağ modern resim alanlar, Babadağ aplik alanlar, Babadağ bahü alanlar, Babadağ bavul alanlar, Babadağ çanak alanlar, Babadağ çömlek alanlar, Babadağ bakır alanlar, baston alanlar, Babadağ biskiü alanlar, Babadağ billur alanlar, Babadağ cam alanlar, Babadağ kristal alanlar, Babadağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Babadağ bandırma halısı alanlar, Babadağ ceviz yemek odası alanlar, Babadağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Babadağ ceviz sandalye alanlar, Babadağ cümbüş alanlar, Babadağ constantin oble alanlar, Babadağ cam obje alanlar, Babadağ beykoz alanlar.

Babadağ bohem alanlar, Babadağ çeşmi bülbül alanlar, Babadağ çeşme taşı alanlar, Babadağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Babadağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Babadağ deko alanlar, Babadağ ayna alanlar, Babadağ asma avize alanlar, Babadağ aznavur gümüş alanlar, Babadağ aznavur alanlar, Babadağ bafon alanlar, Babadağ ayvazozki alanlar, Babadağ dolap alanlar, Babadağ divit alanlar, Babadağ biblo alanlar, Babadağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Babadağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Babadağ dekopaj işi alanlar, Babadağ dual alanlar, Babadağ dual pikap alanlar.

Babadağ dümen alanlar, Babadağ gemici dümeni alanlar, Babadağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Babadağ derbent halı alanlar, Babadağ eviye alanlar, Babadağ ev halısı alanlar, Babadağ elbiselik alanlar, Babadağ elbise alanlar, Babadağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Babadağ el işi alanlar, Babadağ el işi halı alanlar, Babadağ el işi alanlar, Babadağ el işi kilim alanlar, Babadağ çan alanlar, Babadağ kilise çanı alanlar, Babadağ gemici çanı alanlar, Babadağ çarık alanlar, Babadağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Babadağ ferforje alanlar, Babadağ fistan alanlar, Babadağ Osmanlı fistan alanlar, Babadağ portmanto alanlar, Babadağ eski saat alanlar, Babadağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Babadağ bronz heykel alanlar, Babadağ bronz sütün alanlar, Babadağ bronz avize alanlar, Babadağ bronz vazo alanlar, Babadağ bronz kutu alanlar, Babadağ bronz el işi alanlar.

Babadağ halı alanlar, Babadağ lamba alanlar, resim alanlar, Babadağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Babadağ insan biblosu alanlar, Babadağ oryantel biblo alanlar, Babadağ kuş biblosu alanlar, Babadağ havlu alanlar, Babadağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Babadağ turkısh antika alanlar, Babadağ Osmanlı eşyalar alanlar, Babadağ eski gelinlik alanlar, Babadağ İstanbul resimleri alanlar, Babadağ altın varak sehpa alanlar, Babadağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Babadağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Babadağ bronz fener alanlar, Babadağ bünyen alanlar, Babadağ develi halı alanlar, Babadağ dürbün alanlar, Babadağ teleskop alanlar, Babadağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Babadağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Babadağ flama alanlar, Babadağ alem alanlar, Babadağ arabesk alanlar.

Babadağ pul alanlar, Babadağ Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Babadağ eski fincan alanlar, Babadağ cam altı alanlar, Babadağ şamdan alanlar, Babadağ oryantel heykel alanlar, Babadağ gümüşlük alanlar, Babadağ hat yazı alanlar, Babadağ teship alanlar, hokka alanlar, Babadağ tophane alanlar, Babadağ goblen alanlar, Babadağ çin eski eşyalar alanlar, Babadağ Çanakkale alanlar, Babadağ Çanakkale vazo alanlar, Babadağ fil dişi heykel alanlar, Babadağ fil dişi baston alanlar, Babadağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Babadağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Babadağ duvar saati alanlar, Babadağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Babadağ hamedan halı alanlar, Babadağ kılıç alanlar, Babadağ antika kılıç alanlar.

Babadağ antika araba alanlar, Babadağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Babadağ antika eşyalar alanlar, Babadağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Babadağ antika foto alanlar, Babadağ kehribar alanlar, Babadağ kehribar tesbih alanlar, Babadağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Babadağ seramik eşya alanlar, Babadağ kilit alanlar, Babadağ anahtar alanlar, Babadağ antika anahtar alanlar, Babadağ antika kilit alanlar, Babadağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Babadağ antika silah alanlar, Babadağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Babadağ lambader alanlar, Babadağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Babadağ komidin alanlar, Babadağ kara kalem resim alanlar, Babadağ blue black alanlar, Babadağ mask alanlar, eski mask alanlar, Babadağ aşurelik alanlar.

Babadağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Babadağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Babadağ gramofon alanlar, Babadağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Babadağ güdüm alanlar, Babadağ tekke işi alanlar, Babadağ İznik alanlar, Babadağ pusula alanlar, Babadağ gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Babadağ periyor saat alanlar, Babadağ mangal alanlar, Babadağ eski mangal alanlar, Babadağ Şam işi alanlar, Babadağ Süleymaniye işi alanlar, Babadağ takunya alanlar, Babadağ gümüş takunya alanlar, Babadağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Babadağ seccade alanlar, Babadağ eski seccade alanlar, Babadağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Babadağ tablo alanlar.

Babadağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Babadağ abajur alanlar, Babadağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Babadağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Babadağ madalya alanlar, Babadağ eşya alanlar, Babadağ ferman alanlar, Babadağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Babadağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Babadağ bahça alanlar, Babadağ Osmanlı bohça alanlar, Babadağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Babadağ ampir alanlar, Babadağ chrıstofle alanlar, Babadağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Babadağ şamdan alanlar, Babadağ çanta alanlar, Babadağ van işi savat alanlar, Babadağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Babadağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Babadağ hokka alanlar, Babadağ fransız mine alanlar, Babadağ teşhir vitrini alanlar, Babadağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Babadağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Babadağ kandil alanlar, Babadağ ebru alanlar, Babadağ mustafa düzgünman alanlar, Babadağ zigon alanlar, Babadağ zemzemlik alanlar, Babadağ mücevher kutusu alanlar, Babadağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Babadağ sürahi alanlar, Babadağ Osmanlı sürahi alanlar, Babadağ antik mercan alanlar, Babadağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Babadağ antik sedef alanlar, Babadağ minyatür alanlar, Babadağ kabe örtüsü alanlar, Babadağ gülebdan alanlar, Babadağ mineli dürbün alanlar, Babadağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Babadağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Babadağ lali gue alanlar, Babadağ gece sürahisi alanlar, Babadağ meissen alanlar, Babadağ satsuma alanlar, Babadağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Babadağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Babadağ constantine alanlar, Babadağ anonim alanlar, Babadağ leyla gamsız alanlar, Babadağ ibrahim safi alanlar, Babadağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Babadağ herend alanlar, Babadağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Babadağ osmanlıca alanlar, Babadağ kitap alanlar, Babadağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Babadağ haydar besim aydar alanlar, Babadağ orhan peker alanlar, Babadağ sıtkı olçar alanlar, Babadağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Babadağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Babadağ rus gümüşü alanlar, Babadağ minyatür alanlar, Babadağ viyana heykel alanlar, Babadağ oryantal heykel alanlar, Babadağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Babadağ merasim kılıcı alanlar.

Babadağ ahşap hilye alanlar, Babadağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Babadağ tesbih alanlar, Babadağ seyahat saati alanlar, Babadağ gravür alanlar, Babadağ degü alanlar, radio antika alanlar, Babadağ opalin alanlar, Babadağ radyo alanlar, Babadağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Babadağ laledan alanlar, Babadağ karaf alanlar, Babadağ çerezlik alanlar, Babadağ sahleplik alanlar, Babadağ tutya alanlar, Babadağ likör takımı alanlar, Babadağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Babadağ zarf alanlar, Babadağ nargile alanlar, Babadağ gülabdan alanlar, Babadağ ferman alanlar, Babadağ berat alanlar.

Babadağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Babadağ şifa tası alanlar, Babadağ hokka takımı alanlar, Babadağ mangal alanlar, Babadağ barutluk alanlar, Babadağ tombak alanlar, Babadağ saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Babadağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Babadağ hançer alanlar, Babadağ kılıç alanlar, Babadağ mühürler alanlar, Babadağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Babadağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Babadağ seccade alanlar, Babadağ sırmalı örtüler alanlar, Babadağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.