Acıpayam antikacılar, Acıpayam antika alanlar, Acıpayam antika eşya alanlar, Acıpayam antika eşyalar, Acıpayam eski alım satım, Acıpayam antika koleksiyoncuları, Acıpayam antika eşya alıcıları, Acıpayam antika şirketleri, Acıpayam antika firması, Acıpayam antika şirketi, Acıpayam antika firmaları, Acıpayam antika eşya şirketleri, Acıpayam antika eşya firması, Acıpayam antika eşya şirketi, Acıpayam antika eşya firmaları, Acıpayam müzayede şirketi, Acıpayam eski alanlar, Acıpayam eski eşya alanlar, Acıpayam antika alan yerler, Acıpayam antika eşya alan yerler, Acıpayam eski alan yerler, Acıpayam eski eşya alan yerler, Acıpayam antika pazarı, Acıpayam antika alım satım, Acıpayam antika alıcıları, Acıpayam antika satıcıları, Acıpayam antika eşya satıcıları, Acıpayam eski eşya alıcıları, Acıpayam eski eşya satıcıları, Acıpayam antika fiyatları, Acıpayam antika eşya fiyatları, Acıpayam eski fiyatları, Acıpayam eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Denizli Acıpayam Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Acıpayam antika eşya alanlar ve Acıpayam antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Acıpayam antika eşya şirketimiz, Acıpayam antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Acıpayam Antika Alanlar

Acıpayam antika alanlar ve Acıpayam antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Acıpayam antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Acıpayam antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Acıpayam Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Acıpayam antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Acıpayam

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Acıpayam antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Acıpayam antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Acıpayam Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Acıpayam antika eşya alanlar ve Acıpayam antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Acıpayam antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Acıpayam antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Acıpayam Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Acıpayam antika eşya alanların tercih ettiği, Acıpayam bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Acıpayam antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Acıpayam antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Acıpayam antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Acıpayam Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Acıpayam eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Acıpayam eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Acıpayam eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Acıpayam eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Acıpayam eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Acıpayam Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Acıpayam bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Acıpayam antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Acıpayam bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Acıpayam antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Acıpayam antikacılar, Acıpayam antika eşyalar, Acıpayam eski eşyalar, Acıpayam antika şirketleri, Acıpayam antika firması, Acıpayam müzayede şirketi,Acıpayam el yazması alanlar, Acıpayam Kuran’ı kerim alanlar, Acıpayam hat yazı alanlar, Acıpayam obje alanlar, Acıpayam gümüş alanlar, Acıpayam turalı gümüş alanlar, Acıpayam karaf alanlar, vazo alanlar, Acıpayam jardinyer alanlar, Acıpayam resim alanlar, Acıpayam modern resim alanlar, Acıpayam aplik alanlar, Acıpayam bahü alanlar, Acıpayam bavul alanlar, Acıpayam çanak alanlar, Acıpayam çömlek alanlar, Acıpayam bakır alanlar, baston alanlar, Acıpayam biskiü alanlar, Acıpayam billur alanlar, Acıpayam cam alanlar, Acıpayam kristal alanlar, Acıpayam bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Acıpayam bandırma halısı alanlar, Acıpayam ceviz yemek odası alanlar, Acıpayam ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Acıpayam ceviz sandalye alanlar, Acıpayam cümbüş alanlar, Acıpayam constantin oble alanlar, Acıpayam cam obje alanlar, Acıpayam beykoz alanlar.

Acıpayam bohem alanlar, Acıpayam çeşmi bülbül alanlar, Acıpayam çeşme taşı alanlar, Acıpayam çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Acıpayam arnevu alanlar, art deko alanlar, Acıpayam deko alanlar, Acıpayam ayna alanlar, Acıpayam asma avize alanlar, Acıpayam aznavur gümüş alanlar, Acıpayam aznavur alanlar, Acıpayam bafon alanlar, Acıpayam ayvazozki alanlar, Acıpayam dolap alanlar, Acıpayam divit alanlar, Acıpayam biblo alanlar, Acıpayam dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Acıpayam daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Acıpayam dekopaj işi alanlar, Acıpayam dual alanlar, Acıpayam dual pikap alanlar.

Acıpayam dümen alanlar, Acıpayam gemici dümeni alanlar, Acıpayam gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Acıpayam derbent halı alanlar, Acıpayam eviye alanlar, Acıpayam ev halısı alanlar, Acıpayam elbiselik alanlar, Acıpayam elbise alanlar, Acıpayam paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Acıpayam el işi alanlar, Acıpayam el işi halı alanlar, Acıpayam el işi alanlar, Acıpayam el işi kilim alanlar, Acıpayam çan alanlar, Acıpayam kilise çanı alanlar, Acıpayam gemici çanı alanlar, Acıpayam çarık alanlar, Acıpayam Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Acıpayam ferforje alanlar, Acıpayam fistan alanlar, Acıpayam Osmanlı fistan alanlar, Acıpayam portmanto alanlar, Acıpayam eski saat alanlar, Acıpayam frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Acıpayam bronz heykel alanlar, Acıpayam bronz sütün alanlar, Acıpayam bronz avize alanlar, Acıpayam bronz vazo alanlar, Acıpayam bronz kutu alanlar, Acıpayam bronz el işi alanlar.

Acıpayam halı alanlar, Acıpayam lamba alanlar, resim alanlar, Acıpayam parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Acıpayam insan biblosu alanlar, Acıpayam oryantel biblo alanlar, Acıpayam kuş biblosu alanlar, Acıpayam havlu alanlar, Acıpayam mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Acıpayam turkısh antika alanlar, Acıpayam Osmanlı eşyalar alanlar, Acıpayam eski gelinlik alanlar, Acıpayam İstanbul resimleri alanlar, Acıpayam altın varak sehpa alanlar, Acıpayam altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Acıpayam afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Acıpayam bronz fener alanlar, Acıpayam bünyen alanlar, Acıpayam develi halı alanlar, Acıpayam dürbün alanlar, Acıpayam teleskop alanlar, Acıpayam sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Acıpayam çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Acıpayam flama alanlar, Acıpayam alem alanlar, Acıpayam arabesk alanlar.

Acıpayam pul alanlar, Acıpayam Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Acıpayam eski fincan alanlar, Acıpayam cam altı alanlar, Acıpayam şamdan alanlar, Acıpayam oryantel heykel alanlar, Acıpayam gümüşlük alanlar, Acıpayam hat yazı alanlar, Acıpayam teship alanlar, hokka alanlar, Acıpayam tophane alanlar, Acıpayam goblen alanlar, Acıpayam çin eski eşyalar alanlar, Acıpayam Çanakkale alanlar, Acıpayam Çanakkale vazo alanlar, Acıpayam fil dişi heykel alanlar, Acıpayam fil dişi baston alanlar, Acıpayam fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Acıpayam fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Acıpayam duvar saati alanlar, Acıpayam bez alanlar, buda heykel alanlar, Acıpayam hamedan halı alanlar, Acıpayam kılıç alanlar, Acıpayam antika kılıç alanlar.

Acıpayam antika araba alanlar, Acıpayam antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Acıpayam antika eşyalar alanlar, Acıpayam kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Acıpayam antika foto alanlar, Acıpayam kehribar alanlar, Acıpayam kehribar tesbih alanlar, Acıpayam Kütahya alanlar, kınık alanlar, Acıpayam seramik eşya alanlar, Acıpayam kilit alanlar, Acıpayam anahtar alanlar, Acıpayam antika anahtar alanlar, Acıpayam antika kilit alanlar, Acıpayam josefin alanlar, kaşpo alanlar, Acıpayam antika silah alanlar, Acıpayam antika rahle alanlar, rahle alanlar, Acıpayam lambader alanlar, Acıpayam minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Acıpayam komidin alanlar, Acıpayam kara kalem resim alanlar, Acıpayam blue black alanlar, Acıpayam mask alanlar, eski mask alanlar, Acıpayam aşurelik alanlar.

Acıpayam saleplik alanlar, bozalık alanlar, Acıpayam antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Acıpayam gramofon alanlar, Acıpayam mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Acıpayam güdüm alanlar, Acıpayam tekke işi alanlar, Acıpayam İznik alanlar, Acıpayam pusula alanlar, Acıpayam gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Acıpayam periyor saat alanlar, Acıpayam mangal alanlar, Acıpayam eski mangal alanlar, Acıpayam Şam işi alanlar, Acıpayam Süleymaniye işi alanlar, Acıpayam takunya alanlar, Acıpayam gümüş takunya alanlar, Acıpayam Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Acıpayam seccade alanlar, Acıpayam eski seccade alanlar, Acıpayam Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Acıpayam tablo alanlar.

Acıpayam antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Acıpayam abajur alanlar, Acıpayam sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Acıpayam antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Acıpayam madalya alanlar, Acıpayam eşya alanlar, Acıpayam ferman alanlar, Acıpayam berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Acıpayam jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Acıpayam bahça alanlar, Acıpayam Osmanlı bohça alanlar, Acıpayam bindallı alanlar, kaftan alanlar, Acıpayam ampir alanlar, Acıpayam chrıstofle alanlar, Acıpayam ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Acıpayam şamdan alanlar, Acıpayam çanta alanlar, Acıpayam van işi savat alanlar, Acıpayam tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Acıpayam Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Acıpayam hokka alanlar, Acıpayam fransız mine alanlar, Acıpayam teşhir vitrini alanlar, Acıpayam buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Acıpayam keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Acıpayam kandil alanlar, Acıpayam ebru alanlar, Acıpayam mustafa düzgünman alanlar, Acıpayam zigon alanlar, Acıpayam zemzemlik alanlar, Acıpayam mücevher kutusu alanlar, Acıpayam dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Acıpayam sürahi alanlar, Acıpayam Osmanlı sürahi alanlar, Acıpayam antik mercan alanlar, Acıpayam makta alanlar, teslim taşı alanlar, Acıpayam antik sedef alanlar, Acıpayam minyatür alanlar, Acıpayam kabe örtüsü alanlar, Acıpayam gülebdan alanlar, Acıpayam mineli dürbün alanlar, Acıpayam sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Acıpayam şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Acıpayam lali gue alanlar, Acıpayam gece sürahisi alanlar, Acıpayam meissen alanlar, Acıpayam satsuma alanlar, Acıpayam hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Acıpayam macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Acıpayam constantine alanlar, Acıpayam anonim alanlar, Acıpayam leyla gamsız alanlar, Acıpayam ibrahim safi alanlar, Acıpayam bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Acıpayam herend alanlar, Acıpayam nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Acıpayam osmanlıca alanlar, Acıpayam kitap alanlar, Acıpayam kalle alanlar, ali kartal alanlar, Acıpayam haydar besim aydar alanlar, Acıpayam orhan peker alanlar, Acıpayam sıtkı olçar alanlar, Acıpayam Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Acıpayam edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Acıpayam rus gümüşü alanlar, Acıpayam minyatür alanlar, Acıpayam viyana heykel alanlar, Acıpayam oryantal heykel alanlar, Acıpayam f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Acıpayam merasim kılıcı alanlar.

Acıpayam ahşap hilye alanlar, Acıpayam hereke halı alanlar, kuka alanlar, Acıpayam tesbih alanlar, Acıpayam seyahat saati alanlar, Acıpayam gravür alanlar, Acıpayam degü alanlar, radio antika alanlar, Acıpayam opalin alanlar, Acıpayam radyo alanlar, Acıpayam kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Acıpayam laledan alanlar, Acıpayam karaf alanlar, Acıpayam çerezlik alanlar, Acıpayam sahleplik alanlar, Acıpayam tutya alanlar, Acıpayam likör takımı alanlar, Acıpayam mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Acıpayam zarf alanlar, Acıpayam nargile alanlar, Acıpayam gülabdan alanlar, Acıpayam ferman alanlar, Acıpayam berat alanlar.

Acıpayam hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Acıpayam şifa tası alanlar, Acıpayam hokka takımı alanlar, Acıpayam mangal alanlar, Acıpayam barutluk alanlar, Acıpayam tombak alanlar, Acıpayam saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Acıpayam ağızlık alanlar, kemer alanlar, Acıpayam hançer alanlar, Acıpayam kılıç alanlar, Acıpayam mühürler alanlar, Acıpayam mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Acıpayam Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Acıpayam seccade alanlar, Acıpayam sırmalı örtüler alanlar, Acıpayam antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.