Demirtaş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Demirtaş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Demirtaş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Demirtaş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Demirtaş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Demirtaş ve antika satıcıları Demirtaş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Demirtaş Antikacı

İstanbul, Demirtaş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Demirtaş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Demirtaş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Demirtaş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Demirtaş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Demirtaş Takvim Alan Antikacı, Demirtaş Mangal Alan Antikacı, Demirtaş Bindallı Alan Antikacı, Demirtaş Müzik Seti Alan Antikacı, Demirtaş Kama Alan Antikacı, Demirtaş Kazan Alan Antikacı, Demirtaş Kristal Alan Antikacı, Demirtaş Kuran Alan Antikacı, Demirtaş Kupa Alan Antikacı, Demirtaş Ğügüm Alan Antikacı, Demirtaş Arma Alan Antikacı, Demirtaş Fıçı Alan Antikacı, Demirtaş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Demirtaş Efemera Alan Antikacı, Demirtaş Hat Makası Alan Antikacı, Demirtaş Silke Alan Antikacı, Demirtaş Madalya Alan Antikacı.

Demirtaş Tarak Alan Antikacı, Demirtaş Harita Alan Antikacı, Demirtaş Kandil Alan Antikacı, Demirtaş Bez Alan Antikacı, Demirtaş Porselen Alan Antikacı, Demirtaş Müzik Aleti Alan Antikacı, Demirtaş Takı Kutusu Alan Antikacı, Demirtaş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Demirtaş Resim Alan Antikacı, Demirtaş İpek Halı Alan Antikacı, Demirtaş Silah Alan Antikacı, Demirtaş Kilim Alan Antikacı, Demirtaş Plak Alan Antikacı, Demirtaş Kasetçalar Alan Antikacı, Demirtaş Zarf Alan Antikacı.

Demirtaş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Demirtaş Yüzük Alan Antikacı, Demirtaş Portre Alan Antikacı, Demirtaş İran Halısı Alan Antikacı, Demirtaş Askeri Malzeme Alanalar, Demirtaş Baston Alan Antikacı, Demirtaş Bileklik Alan Antikacı, Demirtaş Sehpa Alan Antikacı, Demirtaş Kamçı Alan Antikacı, Demirtaş Hat Alan Antikacı, Demirtaş Oyma Alan Antikacı, Demirtaş Gümüşlük Alan Antikacı, Demirtaş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Demirtaş Kılıç Alan Antikacı, Demirtaş Takı Alan Antikacı, Demirtaş Cep Saati Alan Antikacı, Demirtaş Dvd Alan Antikacı, Demirtaş Komple Eşya Alan Antikacı, Demirtaş Telefon Alan Antikacı, Demirtaş Pipo Alan Antikacı, Demirtaş Üç Etek Alan Antikacı, Demirtaş Bilezik Alan Antikacı, Demirtaş Bardak Alan Antikacı.

Demirtaş Tablo Alan Antikacı, Demirtaş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirtaş Sefer Tası Alan Antikacı, Demirtaş Dokuma Alan Antikacı, Demirtaş Kalem Alan Antikacı, Demirtaş Sürahi Alan Antikacı, Demirtaş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Demirtaş Gümüş Alan Antikacı, Demirtaş Daktilo Alan Antikacı, Demirtaş Pul Alan Antikacı, Demirtaş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Demirtaş Bıçak Alan Antikacı, Demirtaş Kol Saati Alan Antikacı, Demirtaş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Demirtaş Rozet Alan Antikacı, Demirtaş Çatal Alan Antikacı, Demirtaş Kıyafet Alan Antikacı, Demirtaş Duvar Saati Alan Antikacı, Demirtaş Fes Alan Antikacı, Demirtaş Küp Alan Antikacı, Demirtaş Saçma Alan Antikacı.

Demirtaş Hat Yazısı Alan Antikacı, Demirtaş Ağaç Alan Antikacı, Demirtaş Halı Alan Antikacı, Demirtaş Günlük Alan Antikacı, Demirtaş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Demirtaş Masa Alan Antikacı, Demirtaş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Demirtaş Kitap Alan Antikacı, Demirtaş Amfi Alan Antikacı, Demirtaş Albüm Alan Antikacı, Demirtaş Ahşap Alan Antikacı, Demirtaş Gondol Alan Antikacı, Demirtaş Çizgi Roman Alan Antikacı, Demirtaş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Demirtaş Pusula Alan Antikacı, Demirtaş Gerdanlık Alan Antikacı, Demirtaş Cezve Alan Antikacı, Demirtaş Şerbetlik Alan Antikacı.

Demirtaş Tuval Alan Antikacı, Demirtaş Okka Alan Antikacı, Demirtaş Fincan Alan Antikacı, Demirtaş Cd Alan Antikacı, Demirtaş Cam Alan Antikacı, Demirtaş Çan Alan Antikacı, Demirtaş Hoparlör Alan Antikacı, Demirtaş Çiçek Alan Antikacı, Demirtaş Retro Eşya Alan Antikacı, Demirtaş Vazo Alan Antikacı, Demirtaş Koltuk Alan Antikacı, Demirtaş Şapka Alan Antikacı, Demirtaş Bakır Eşya Alan Antikacı, Demirtaş Kilit Alan Antikacı, Demirtaş Biblo Alan Antikacı, Demirtaş Saat Alan Antikacı, Demirtaş Matara Alan Antikacı, Demirtaş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Demirtaş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Demirtaş Nişan Alan Antikacı, Demirtaş Seramik Alan Antikacı, Demirtaş Minyatür Alan Antikacı, Demirtaş Kase Alan Antikacı, Demirtaş Tas Alan Antikacı, Demirtaş Kavanoz Alan Antikacı, Demirtaş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Demirtaş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Demirtaş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Demirtaş Radyo Alan Antikacı, Demirtaş Çini Alan Antikacı, Demirtaş Mühür Alan Antikacı, Demirtaş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Demirtaş Çaydanlık Alan Antikacı, Demirtaş Halhal Alan Antikacı, Demirtaş Tılsım Alan Antikacı, Demirtaş Sepet Alan Antikacı, Demirtaş Sandelye Alan Antikacı, Demirtaş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Demirtaş Pikap Alan Antikacı, Demirtaş Roman Alan Antikacı, Demirtaş Tepsi Alan Antikacı, Demirtaş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Demirtaş Forma Alan Antikacı, Demirtaş Avize Alan Antikacı, Demirtaş Sahan Alan Antikacı, Demirtaş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Demirtaş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Demirtaş Bronz Heykel Alan Antikacı, Demirtaş Şamdan Alan Antikacı.

Demirtaş Kartpostal Alan Antikacı, Demirtaş Hereke Halısı Alan Antikacı, Demirtaş Sini Alan Antikacı, Demirtaş Tüfek Alan Antikacı, Demirtaş Köstekli Saat Alan Antikacı, Demirtaş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Demirtaş Taş Plak Alan Antikacı, Demirtaş Gravür Alan Antikacı, Demirtaş Kurşun Alan Antikacı, Demirtaş Gramafon Alan Antikacı, Demirtaş Cd Player Alan Antikacı, Demirtaş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirtaş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Demirtaş Kahve Takımı Alan Antikacı, Demirtaş Mobilya Alan Antikacı, Demirtaş Kapı Alan Antikacı, Demirtaş Kaşık Alan Antikacı, Demirtaş İbrik Alan Antikacı, Demirtaş Yağlı Boya Alan Antikacı, Demirtaş Tabanca Alan Antikacı, Demirtaş Ferman Alan Antikacı, Demirtaş Ebru Alan Antikacı, Demirtaş Tabak Alan Antikacı, Demirtaş Semaver Alan Antikacı, Demirtaş Kutu Alan Antikacı.

Demirtaş Kehribar Alan Antikacı, Demirtaş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Demirtaş Bronz Alan Antikacı, Demirtaş Şişe Alan Antikacı, Demirtaş Madalya Nişan Alan Antikacı, Demirtaş Anahtar Alan Antikacı, Demirtaş Makine Alan Antikacı, Demirtaş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Demirtaş Mekanik Alet Alan Antikacı, Demirtaş Kolye Alan Antikacı, Demirtaş Fotoğraf Alan Antikacı, Demirtaş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Demirtaş Tesbih Alan Antikacı, Demirtaş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Demirtaş Opalin Alan Antikacı, Demirtaş Taş Alan Antikacı, Demirtaş Metal Alan Antikacı, Demirtaş El Yazması Alan Antikacı, Demirtaş Terazi Alan Antikacı, Demirtaş Tokmak Alan Antikacı, Demirtaş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Demirtaş Dirhem Alan Antikacı, Demirtaş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.