Demirkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Demirkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Demirkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Demirkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Demirkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Demirkapı ve antika satıcıları Demirkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Demirkapı Antikacı

İstanbul, Demirkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Demirkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Demirkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Demirkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Demirkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Demirkapı Takvim Alan Antikacı, Demirkapı Mangal Alan Antikacı, Demirkapı Bindallı Alan Antikacı, Demirkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Demirkapı Kama Alan Antikacı, Demirkapı Kazan Alan Antikacı, Demirkapı Kristal Alan Antikacı, Demirkapı Kuran Alan Antikacı, Demirkapı Kupa Alan Antikacı, Demirkapı Ğügüm Alan Antikacı, Demirkapı Arma Alan Antikacı, Demirkapı Fıçı Alan Antikacı, Demirkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Demirkapı Efemera Alan Antikacı, Demirkapı Hat Makası Alan Antikacı, Demirkapı Silke Alan Antikacı, Demirkapı Madalya Alan Antikacı.

Demirkapı Tarak Alan Antikacı, Demirkapı Harita Alan Antikacı, Demirkapı Kandil Alan Antikacı, Demirkapı Bez Alan Antikacı, Demirkapı Porselen Alan Antikacı, Demirkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Demirkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Demirkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Demirkapı Resim Alan Antikacı, Demirkapı İpek Halı Alan Antikacı, Demirkapı Silah Alan Antikacı, Demirkapı Kilim Alan Antikacı, Demirkapı Plak Alan Antikacı, Demirkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Demirkapı Zarf Alan Antikacı.

Demirkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Demirkapı Yüzük Alan Antikacı, Demirkapı Portre Alan Antikacı, Demirkapı İran Halısı Alan Antikacı, Demirkapı Askeri Malzeme Alanalar, Demirkapı Baston Alan Antikacı, Demirkapı Bileklik Alan Antikacı, Demirkapı Sehpa Alan Antikacı, Demirkapı Kamçı Alan Antikacı, Demirkapı Hat Alan Antikacı, Demirkapı Oyma Alan Antikacı, Demirkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Demirkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Demirkapı Kılıç Alan Antikacı, Demirkapı Takı Alan Antikacı, Demirkapı Cep Saati Alan Antikacı, Demirkapı Dvd Alan Antikacı, Demirkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Demirkapı Telefon Alan Antikacı, Demirkapı Pipo Alan Antikacı, Demirkapı Üç Etek Alan Antikacı, Demirkapı Bilezik Alan Antikacı, Demirkapı Bardak Alan Antikacı.

Demirkapı Tablo Alan Antikacı, Demirkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Demirkapı Dokuma Alan Antikacı, Demirkapı Kalem Alan Antikacı, Demirkapı Sürahi Alan Antikacı, Demirkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Demirkapı Gümüş Alan Antikacı, Demirkapı Daktilo Alan Antikacı, Demirkapı Pul Alan Antikacı, Demirkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Demirkapı Bıçak Alan Antikacı, Demirkapı Kol Saati Alan Antikacı, Demirkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Demirkapı Rozet Alan Antikacı, Demirkapı Gelinlik Alan Antikacı, Demirkapı Çatal Alan Antikacı, Demirkapı Kıyafet Alan Antikacı, Demirkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Demirkapı Fes Alan Antikacı, Demirkapı Küp Alan Antikacı, Demirkapı Saçma Alan Antikacı.

Demirkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Demirkapı Ağaç Alan Antikacı, Demirkapı Halı Alan Antikacı, Demirkapı Günlük Alan Antikacı, Demirkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Demirkapı Masa Alan Antikacı, Demirkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Demirkapı Kitap Alan Antikacı, Demirkapı Amfi Alan Antikacı, Demirkapı Albüm Alan Antikacı, Demirkapı Ahşap Alan Antikacı, Demirkapı Gondol Alan Antikacı, Demirkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Demirkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Demirkapı Pusula Alan Antikacı, Demirkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Demirkapı Cezve Alan Antikacı, Demirkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Demirkapı Tuval Alan Antikacı, Demirkapı Okka Alan Antikacı, Demirkapı Fincan Alan Antikacı, Demirkapı Cd Alan Antikacı, Demirkapı Cam Alan Antikacı, Demirkapı Çan Alan Antikacı, Demirkapı Hoparlör Alan Antikacı, Demirkapı Çiçek Alan Antikacı, Demirkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Demirkapı Vazo Alan Antikacı, Demirkapı Koltuk Alan Antikacı, Demirkapı Şapka Alan Antikacı, Demirkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Demirkapı Kilit Alan Antikacı, Demirkapı Biblo Alan Antikacı, Demirkapı Saat Alan Antikacı, Demirkapı Matara Alan Antikacı, Demirkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Demirkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Demirkapı Nişan Alan Antikacı, Demirkapı Seramik Alan Antikacı, Demirkapı Minyatür Alan Antikacı, Demirkapı Kase Alan Antikacı, Demirkapı Tas Alan Antikacı, Demirkapı Kavanoz Alan Antikacı, Demirkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Demirkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Demirkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Demirkapı Radyo Alan Antikacı, Demirkapı Çini Alan Antikacı, Demirkapı Mühür Alan Antikacı, Demirkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Demirkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Demirkapı Halhal Alan Antikacı, Demirkapı Tılsım Alan Antikacı, Demirkapı Sepet Alan Antikacı, Demirkapı Sandelye Alan Antikacı, Demirkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Demirkapı Pikap Alan Antikacı, Demirkapı Roman Alan Antikacı, Demirkapı Tepsi Alan Antikacı, Demirkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Demirkapı Forma Alan Antikacı, Demirkapı Avize Alan Antikacı, Demirkapı Sahan Alan Antikacı, Demirkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Demirkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Demirkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Demirkapı Şamdan Alan Antikacı.

Demirkapı Kartpostal Alan Antikacı, Demirkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Demirkapı Sini Alan Antikacı, Demirkapı Tüfek Alan Antikacı, Demirkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Demirkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Demirkapı Taş Plak Alan Antikacı, Demirkapı Gravür Alan Antikacı, Demirkapı Kurşun Alan Antikacı, Demirkapı Gramafon Alan Antikacı, Demirkapı Cd Player Alan Antikacı, Demirkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Demirkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Demirkapı Mobilya Alan Antikacı, Demirkapı Kapı Alan Antikacı, Demirkapı Kaşık Alan Antikacı, Demirkapı İbrik Alan Antikacı, Demirkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Demirkapı Tabanca Alan Antikacı, Demirkapı Ferman Alan Antikacı, Demirkapı Ebru Alan Antikacı, Demirkapı Tabak Alan Antikacı, Demirkapı Semaver Alan Antikacı, Demirkapı Kutu Alan Antikacı.

Demirkapı Kehribar Alan Antikacı, Demirkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Demirkapı Bronz Alan Antikacı, Demirkapı Şişe Alan Antikacı, Demirkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Demirkapı Anahtar Alan Antikacı, Demirkapı Makine Alan Antikacı, Demirkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Demirkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Demirkapı Kolye Alan Antikacı, Demirkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Demirkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Demirkapı Tesbih Alan Antikacı, Demirkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Demirkapı Opalin Alan Antikacı, Demirkapı Taş Alan Antikacı, Demirkapı Metal Alan Antikacı, Demirkapı El Yazması Alan Antikacı, Demirkapı Terazi Alan Antikacı, Demirkapı Tokmak Alan Antikacı, Demirkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Demirkapı Dirhem Alan Antikacı, Demirkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.