Demirciköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Demirciköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Demirciköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Demirciköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Demirciköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Demirciköy ve antika satıcıları Demirciköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Demirciköy Antikacı

İstanbul, Demirciköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Demirciköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Demirciköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Demirciköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Demirciköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Demirciköy Takvim Alan Antikacı, Demirciköy Mangal Alan Antikacı, Demirciköy Bindallı Alan Antikacı, Demirciköy Müzik Seti Alan Antikacı, Demirciköy Kama Alan Antikacı, Demirciköy Kazan Alan Antikacı, Demirciköy Kristal Alan Antikacı, Demirciköy Kuran Alan Antikacı, Demirciköy Kupa Alan Antikacı, Demirciköy Ğügüm Alan Antikacı, Demirciköy Arma Alan Antikacı, Demirciköy Fıçı Alan Antikacı, Demirciköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Demirciköy Efemera Alan Antikacı, Demirciköy Hat Makası Alan Antikacı, Demirciköy Silke Alan Antikacı, Demirciköy Madalya Alan Antikacı.

Demirciköy Tarak Alan Antikacı, Demirciköy Harita Alan Antikacı, Demirciköy Kandil Alan Antikacı, Demirciköy Bez Alan Antikacı, Demirciköy Porselen Alan Antikacı, Demirciköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Demirciköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Demirciköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Demirciköy Resim Alan Antikacı, Demirciköy İpek Halı Alan Antikacı, Demirciköy Silah Alan Antikacı, Demirciköy Kilim Alan Antikacı, Demirciköy Plak Alan Antikacı, Demirciköy Kasetçalar Alan Antikacı, Demirciköy Zarf Alan Antikacı.

Demirciköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Demirciköy Yüzük Alan Antikacı, Demirciköy Portre Alan Antikacı, Demirciköy İran Halısı Alan Antikacı, Demirciköy Askeri Malzeme Alanalar, Demirciköy Baston Alan Antikacı, Demirciköy Bileklik Alan Antikacı, Demirciköy Sehpa Alan Antikacı, Demirciköy Kamçı Alan Antikacı, Demirciköy Hat Alan Antikacı, Demirciköy Oyma Alan Antikacı, Demirciköy Gümüşlük Alan Antikacı, Demirciköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Demirciköy Kılıç Alan Antikacı, Demirciköy Takı Alan Antikacı, Demirciköy Cep Saati Alan Antikacı, Demirciköy Dvd Alan Antikacı, Demirciköy Komple Eşya Alan Antikacı, Demirciköy Telefon Alan Antikacı, Demirciköy Pipo Alan Antikacı, Demirciköy Üç Etek Alan Antikacı, Demirciköy Bilezik Alan Antikacı, Demirciköy Bardak Alan Antikacı.

Demirciköy Tablo Alan Antikacı, Demirciköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirciköy Sefer Tası Alan Antikacı, Demirciköy Dokuma Alan Antikacı, Demirciköy Kalem Alan Antikacı, Demirciköy Sürahi Alan Antikacı, Demirciköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Demirciköy Gümüş Alan Antikacı, Demirciköy Daktilo Alan Antikacı, Demirciköy Pul Alan Antikacı, Demirciköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Demirciköy Bıçak Alan Antikacı, Demirciköy Kol Saati Alan Antikacı, Demirciköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Demirciköy Rozet Alan Antikacı, Demirciköy Gelinlik Alan Antikacı, Demirciköy Çatal Alan Antikacı, Demirciköy Kıyafet Alan Antikacı, Demirciköy Duvar Saati Alan Antikacı, Demirciköy Fes Alan Antikacı, Demirciköy Küp Alan Antikacı, Demirciköy Saçma Alan Antikacı.

Demirciköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Demirciköy Ağaç Alan Antikacı, Demirciköy Halı Alan Antikacı, Demirciköy Günlük Alan Antikacı, Demirciköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Demirciköy Masa Alan Antikacı, Demirciköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Demirciköy Kitap Alan Antikacı, Demirciköy Amfi Alan Antikacı, Demirciköy Albüm Alan Antikacı, Demirciköy Ahşap Alan Antikacı, Demirciköy Gondol Alan Antikacı, Demirciköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Demirciköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Demirciköy Pusula Alan Antikacı, Demirciköy Gerdanlık Alan Antikacı, Demirciköy Cezve Alan Antikacı, Demirciköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Demirciköy Tuval Alan Antikacı, Demirciköy Okka Alan Antikacı, Demirciköy Fincan Alan Antikacı, Demirciköy Cd Alan Antikacı, Demirciköy Cam Alan Antikacı, Demirciköy Çan Alan Antikacı, Demirciköy Hoparlör Alan Antikacı, Demirciköy Çiçek Alan Antikacı, Demirciköy Retro Eşya Alan Antikacı, Demirciköy Vazo Alan Antikacı, Demirciköy Koltuk Alan Antikacı, Demirciköy Şapka Alan Antikacı, Demirciköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Demirciköy Kilit Alan Antikacı, Demirciköy Biblo Alan Antikacı, Demirciköy Saat Alan Antikacı, Demirciköy Matara Alan Antikacı, Demirciköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Demirciköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Demirciköy Nişan Alan Antikacı, Demirciköy Seramik Alan Antikacı, Demirciköy Minyatür Alan Antikacı, Demirciköy Kase Alan Antikacı, Demirciköy Tas Alan Antikacı, Demirciköy Kavanoz Alan Antikacı, Demirciköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Demirciköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Demirciköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Demirciköy Radyo Alan Antikacı, Demirciköy Çini Alan Antikacı, Demirciköy Mühür Alan Antikacı, Demirciköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Demirciköy Çaydanlık Alan Antikacı, Demirciköy Halhal Alan Antikacı, Demirciköy Tılsım Alan Antikacı, Demirciköy Sepet Alan Antikacı, Demirciköy Sandelye Alan Antikacı, Demirciköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Demirciköy Pikap Alan Antikacı, Demirciköy Roman Alan Antikacı, Demirciköy Tepsi Alan Antikacı, Demirciköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Demirciköy Forma Alan Antikacı, Demirciköy Avize Alan Antikacı, Demirciköy Sahan Alan Antikacı, Demirciköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Demirciköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Demirciköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Demirciköy Şamdan Alan Antikacı.

Demirciköy Kartpostal Alan Antikacı, Demirciköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Demirciköy Sini Alan Antikacı, Demirciköy Tüfek Alan Antikacı, Demirciköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Demirciköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Demirciköy Taş Plak Alan Antikacı, Demirciköy Gravür Alan Antikacı, Demirciköy Kurşun Alan Antikacı, Demirciköy Gramafon Alan Antikacı, Demirciköy Cd Player Alan Antikacı, Demirciköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Demirciköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Demirciköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Demirciköy Mobilya Alan Antikacı, Demirciköy Kapı Alan Antikacı, Demirciköy Kaşık Alan Antikacı, Demirciköy İbrik Alan Antikacı, Demirciköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Demirciköy Tabanca Alan Antikacı, Demirciköy Ferman Alan Antikacı, Demirciköy Ebru Alan Antikacı, Demirciköy Tabak Alan Antikacı, Demirciköy Semaver Alan Antikacı, Demirciköy Kutu Alan Antikacı.

Demirciköy Kehribar Alan Antikacı, Demirciköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Demirciköy Bronz Alan Antikacı, Demirciköy Şişe Alan Antikacı, Demirciköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Demirciköy Anahtar Alan Antikacı, Demirciköy Makine Alan Antikacı, Demirciköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Demirciköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Demirciköy Kolye Alan Antikacı, Demirciköy Fotoğraf Alan Antikacı, Demirciköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Demirciköy Tesbih Alan Antikacı, Demirciköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Demirciköy Opalin Alan Antikacı, Demirciköy Taş Alan Antikacı, Demirciköy Metal Alan Antikacı, Demirciköy El Yazması Alan Antikacı, Demirciköy Terazi Alan Antikacı, Demirciköy Tokmak Alan Antikacı, Demirciköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Demirciköy Dirhem Alan Antikacı, Demirciköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.