Deliklikaya Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Deliklikaya Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Deliklikaya, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Deliklikaya olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Deliklikaya İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Deliklikaya ve antika satıcıları Deliklikaya için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Deliklikaya Antikacı

İstanbul, Deliklikaya antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Deliklikaya) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Deliklikaya Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Deliklikaya Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Deliklikaya Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Deliklikaya Takvim Alan Antikacı, Deliklikaya Mangal Alan Antikacı, Deliklikaya Bindallı Alan Antikacı, Deliklikaya Müzik Seti Alan Antikacı, Deliklikaya Kama Alan Antikacı, Deliklikaya Kazan Alan Antikacı, Deliklikaya Kristal Alan Antikacı, Deliklikaya Kuran Alan Antikacı, Deliklikaya Kupa Alan Antikacı, Deliklikaya Ğügüm Alan Antikacı, Deliklikaya Arma Alan Antikacı, Deliklikaya Fıçı Alan Antikacı, Deliklikaya El Yazması Kitap Alan Antikacı, Deliklikaya Efemera Alan Antikacı, Deliklikaya Hat Makası Alan Antikacı, Deliklikaya Silke Alan Antikacı, Deliklikaya Madalya Alan Antikacı.

Deliklikaya Tarak Alan Antikacı, Deliklikaya Harita Alan Antikacı, Deliklikaya Kandil Alan Antikacı, Deliklikaya Bez Alan Antikacı, Deliklikaya Porselen Alan Antikacı, Deliklikaya Müzik Aleti Alan Antikacı, Deliklikaya Takı Kutusu Alan Antikacı, Deliklikaya Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Deliklikaya Resim Alan Antikacı, Deliklikaya İpek Halı Alan Antikacı, Deliklikaya Silah Alan Antikacı, Deliklikaya Kilim Alan Antikacı, Deliklikaya Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Kasetçalar Alan Antikacı, Deliklikaya Zarf Alan Antikacı.

Deliklikaya Komple Miras Evi Alan Antikacı, Deliklikaya Yüzük Alan Antikacı, Deliklikaya Portre Alan Antikacı, Deliklikaya İran Halısı Alan Antikacı, Deliklikaya Askeri Malzeme Alanalar, Deliklikaya Baston Alan Antikacı, Deliklikaya Bileklik Alan Antikacı, Deliklikaya Sehpa Alan Antikacı, Deliklikaya Kamçı Alan Antikacı, Deliklikaya Hat Alan Antikacı, Deliklikaya Oyma Alan Antikacı, Deliklikaya Gümüşlük Alan Antikacı, Deliklikaya El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Deliklikaya Kılıç Alan Antikacı, Deliklikaya Takı Alan Antikacı, Deliklikaya Cep Saati Alan Antikacı, Deliklikaya Dvd Alan Antikacı, Deliklikaya Komple Eşya Alan Antikacı, Deliklikaya Telefon Alan Antikacı, Deliklikaya Pipo Alan Antikacı, Deliklikaya Üç Etek Alan Antikacı, Deliklikaya Bilezik Alan Antikacı, Deliklikaya Bardak Alan Antikacı.

Deliklikaya Tablo Alan Antikacı, Deliklikaya 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Sefer Tası Alan Antikacı, Deliklikaya Dokuma Alan Antikacı, Deliklikaya Kalem Alan Antikacı, Deliklikaya Sürahi Alan Antikacı, Deliklikaya Komple Kütüphane Alan Antikacı, Deliklikaya Gümüş Alan Antikacı, Deliklikaya Daktilo Alan Antikacı, Deliklikaya Pul Alan Antikacı, Deliklikaya Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Deliklikaya Bıçak Alan Antikacı, Deliklikaya Kol Saati Alan Antikacı, Deliklikaya Makaralı Teyp Alan Antikacı, Deliklikaya Rozet Alan Antikacı, Deliklikaya Gelinlik Alan Antikacı, Deliklikaya Çatal Alan Antikacı, Deliklikaya Kıyafet Alan Antikacı, Deliklikaya Duvar Saati Alan Antikacı, Deliklikaya Fes Alan Antikacı, Deliklikaya Küp Alan Antikacı, Deliklikaya Saçma Alan Antikacı.

Deliklikaya Hat Yazısı Alan Antikacı, Deliklikaya Ağaç Alan Antikacı, Deliklikaya Halı Alan Antikacı, Deliklikaya Günlük Alan Antikacı, Deliklikaya Yıldız Porselen Alan Antikacı, Deliklikaya Masa Alan Antikacı, Deliklikaya Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Deliklikaya Kitap Alan Antikacı, Deliklikaya Amfi Alan Antikacı, Deliklikaya Albüm Alan Antikacı, Deliklikaya Ahşap Alan Antikacı, Deliklikaya Gondol Alan Antikacı, Deliklikaya Çizgi Roman Alan Antikacı, Deliklikaya Komple Mira Evi Boşaltanlar, Deliklikaya Pusula Alan Antikacı, Deliklikaya Gerdanlık Alan Antikacı, Deliklikaya Cezve Alan Antikacı, Deliklikaya Şerbetlik Alan Antikacı.

Deliklikaya Tuval Alan Antikacı, Deliklikaya Okka Alan Antikacı, Deliklikaya Fincan Alan Antikacı, Deliklikaya Cd Alan Antikacı, Deliklikaya Cam Alan Antikacı, Deliklikaya Çan Alan Antikacı, Deliklikaya Hoparlör Alan Antikacı, Deliklikaya Çiçek Alan Antikacı, Deliklikaya Retro Eşya Alan Antikacı, Deliklikaya Vazo Alan Antikacı, Deliklikaya Koltuk Alan Antikacı, Deliklikaya Şapka Alan Antikacı, Deliklikaya Bakır Eşya Alan Antikacı, Deliklikaya Kilit Alan Antikacı, Deliklikaya Biblo Alan Antikacı, Deliklikaya Saat Alan Antikacı, Deliklikaya Matara Alan Antikacı, Deliklikaya Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Deliklikaya 33 Lük Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Nişan Alan Antikacı, Deliklikaya Seramik Alan Antikacı, Deliklikaya Minyatür Alan Antikacı, Deliklikaya Kase Alan Antikacı, Deliklikaya Tas Alan Antikacı, Deliklikaya Kavanoz Alan Antikacı, Deliklikaya 45 Lik Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Varaklı Halı Alan Antikacı.

Deliklikaya El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Deliklikaya Radyo Alan Antikacı, Deliklikaya Çini Alan Antikacı, Deliklikaya Mühür Alan Antikacı, Deliklikaya Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Deliklikaya Çaydanlık Alan Antikacı, Deliklikaya Halhal Alan Antikacı, Deliklikaya Tılsım Alan Antikacı, Deliklikaya Sepet Alan Antikacı, Deliklikaya Sandelye Alan Antikacı, Deliklikaya Eski Oyuncak Alan Antikacı, Deliklikaya Pikap Alan Antikacı, Deliklikaya Roman Alan Antikacı, Deliklikaya Tepsi Alan Antikacı, Deliklikaya Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Deliklikaya Forma Alan Antikacı, Deliklikaya Avize Alan Antikacı, Deliklikaya Sahan Alan Antikacı, Deliklikaya Tırnak Ayna Alan Antikacı, Deliklikaya Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Deliklikaya Bronz Heykel Alan Antikacı, Deliklikaya Şamdan Alan Antikacı.

Deliklikaya Kartpostal Alan Antikacı, Deliklikaya Hereke Halısı Alan Antikacı, Deliklikaya Sini Alan Antikacı, Deliklikaya Tüfek Alan Antikacı, Deliklikaya Köstekli Saat Alan Antikacı, Deliklikaya Varaklı Ayna Alan Antikacı, Deliklikaya Taş Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Gravür Alan Antikacı, Deliklikaya Kurşun Alan Antikacı, Deliklikaya Gramafon Alan Antikacı, Deliklikaya Cd Player Alan Antikacı, Deliklikaya 78 Lik Plak Alan Antikacı, Deliklikaya Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Deliklikaya Kahve Takımı Alan Antikacı, Deliklikaya Mobilya Alan Antikacı, Deliklikaya Kapı Alan Antikacı, Deliklikaya Kaşık Alan Antikacı, Deliklikaya İbrik Alan Antikacı, Deliklikaya Yağlı Boya Alan Antikacı, Deliklikaya Tabanca Alan Antikacı, Deliklikaya Ferman Alan Antikacı, Deliklikaya Ebru Alan Antikacı, Deliklikaya Tabak Alan Antikacı, Deliklikaya Semaver Alan Antikacı, Deliklikaya Kutu Alan Antikacı.

Deliklikaya Kehribar Alan Antikacı, Deliklikaya Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Deliklikaya Bronz Alan Antikacı, Deliklikaya Şişe Alan Antikacı, Deliklikaya Madalya Nişan Alan Antikacı, Deliklikaya Anahtar Alan Antikacı, Deliklikaya Makine Alan Antikacı, Deliklikaya Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Deliklikaya Mekanik Alet Alan Antikacı, Deliklikaya Kolye Alan Antikacı, Deliklikaya Fotoğraf Alan Antikacı, Deliklikaya Bünyan Halısı Alan Antikacı, Deliklikaya Tesbih Alan Antikacı, Deliklikaya El Dokuması Halı Alan Antikacı, Deliklikaya Opalin Alan Antikacı, Deliklikaya Taş Alan Antikacı, Deliklikaya Metal Alan Antikacı, Deliklikaya El Yazması Alan Antikacı, Deliklikaya Terazi Alan Antikacı, Deliklikaya Tokmak Alan Antikacı, Deliklikaya Gaz Ocağı Alan Antikacı, Deliklikaya Dirhem Alan Antikacı, Deliklikaya El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.