Defterdar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Defterdar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Defterdar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Defterdar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Defterdar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Defterdar ve antika satıcıları Defterdar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Defterdar Antikacı

İstanbul, Defterdar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Defterdar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Defterdar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Defterdar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Defterdar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Defterdar Takvim Alan Antikacı, Defterdar Mangal Alan Antikacı, Defterdar Bindallı Alan Antikacı, Defterdar Müzik Seti Alan Antikacı, Defterdar Kama Alan Antikacı, Defterdar Kazan Alan Antikacı, Defterdar Kristal Alan Antikacı, Defterdar Kuran Alan Antikacı, Defterdar Kupa Alan Antikacı, Defterdar Ğügüm Alan Antikacı, Defterdar Arma Alan Antikacı, Defterdar Fıçı Alan Antikacı, Defterdar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Defterdar Efemera Alan Antikacı, Defterdar Hat Makası Alan Antikacı, Defterdar Silke Alan Antikacı, Defterdar Madalya Alan Antikacı.

Defterdar Tarak Alan Antikacı, Defterdar Harita Alan Antikacı, Defterdar Kandil Alan Antikacı, Defterdar Bez Alan Antikacı, Defterdar Porselen Alan Antikacı, Defterdar Müzik Aleti Alan Antikacı, Defterdar Takı Kutusu Alan Antikacı, Defterdar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Defterdar Resim Alan Antikacı, Defterdar İpek Halı Alan Antikacı, Defterdar Silah Alan Antikacı, Defterdar Kilim Alan Antikacı, Defterdar Plak Alan Antikacı, Defterdar Kasetçalar Alan Antikacı, Defterdar Zarf Alan Antikacı.

Defterdar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Defterdar Yüzük Alan Antikacı, Defterdar Portre Alan Antikacı, Defterdar İran Halısı Alan Antikacı, Defterdar Askeri Malzeme Alanalar, Defterdar Baston Alan Antikacı, Defterdar Bileklik Alan Antikacı, Defterdar Sehpa Alan Antikacı, Defterdar Kamçı Alan Antikacı, Defterdar Hat Alan Antikacı, Defterdar Oyma Alan Antikacı, Defterdar Gümüşlük Alan Antikacı, Defterdar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Defterdar Kılıç Alan Antikacı, Defterdar Takı Alan Antikacı, Defterdar Cep Saati Alan Antikacı, Defterdar Dvd Alan Antikacı, Defterdar Komple Eşya Alan Antikacı, Defterdar Telefon Alan Antikacı, Defterdar Pipo Alan Antikacı, Defterdar Üç Etek Alan Antikacı, Defterdar Bilezik Alan Antikacı, Defterdar Bardak Alan Antikacı.

Defterdar Tablo Alan Antikacı, Defterdar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Defterdar Sefer Tası Alan Antikacı, Defterdar Dokuma Alan Antikacı, Defterdar Kalem Alan Antikacı, Defterdar Sürahi Alan Antikacı, Defterdar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Defterdar Gümüş Alan Antikacı, Defterdar Daktilo Alan Antikacı, Defterdar Pul Alan Antikacı, Defterdar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Defterdar Bıçak Alan Antikacı, Defterdar Kol Saati Alan Antikacı, Defterdar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Defterdar Rozet Alan Antikacı, Defterdar Gelinlik Alan Antikacı, Defterdar Çatal Alan Antikacı, Defterdar Kıyafet Alan Antikacı, Defterdar Duvar Saati Alan Antikacı, Defterdar Fes Alan Antikacı, Defterdar Küp Alan Antikacı, Defterdar Saçma Alan Antikacı.

Defterdar Hat Yazısı Alan Antikacı, Defterdar Ağaç Alan Antikacı, Defterdar Halı Alan Antikacı, Defterdar Günlük Alan Antikacı, Defterdar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Defterdar Masa Alan Antikacı, Defterdar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Defterdar Kitap Alan Antikacı, Defterdar Amfi Alan Antikacı, Defterdar Albüm Alan Antikacı, Defterdar Ahşap Alan Antikacı, Defterdar Gondol Alan Antikacı, Defterdar Çizgi Roman Alan Antikacı, Defterdar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Defterdar Pusula Alan Antikacı, Defterdar Gerdanlık Alan Antikacı, Defterdar Cezve Alan Antikacı, Defterdar Şerbetlik Alan Antikacı.

Defterdar Tuval Alan Antikacı, Defterdar Okka Alan Antikacı, Defterdar Fincan Alan Antikacı, Defterdar Cd Alan Antikacı, Defterdar Cam Alan Antikacı, Defterdar Çan Alan Antikacı, Defterdar Hoparlör Alan Antikacı, Defterdar Çiçek Alan Antikacı, Defterdar Retro Eşya Alan Antikacı, Defterdar Vazo Alan Antikacı, Defterdar Koltuk Alan Antikacı, Defterdar Şapka Alan Antikacı, Defterdar Bakır Eşya Alan Antikacı, Defterdar Kilit Alan Antikacı, Defterdar Biblo Alan Antikacı, Defterdar Saat Alan Antikacı, Defterdar Matara Alan Antikacı, Defterdar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Defterdar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Defterdar Nişan Alan Antikacı, Defterdar Seramik Alan Antikacı, Defterdar Minyatür Alan Antikacı, Defterdar Kase Alan Antikacı, Defterdar Tas Alan Antikacı, Defterdar Kavanoz Alan Antikacı, Defterdar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Defterdar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Defterdar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Defterdar Radyo Alan Antikacı, Defterdar Çini Alan Antikacı, Defterdar Mühür Alan Antikacı, Defterdar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Defterdar Çaydanlık Alan Antikacı, Defterdar Halhal Alan Antikacı, Defterdar Tılsım Alan Antikacı, Defterdar Sepet Alan Antikacı, Defterdar Sandelye Alan Antikacı, Defterdar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Defterdar Pikap Alan Antikacı, Defterdar Roman Alan Antikacı, Defterdar Tepsi Alan Antikacı, Defterdar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Defterdar Forma Alan Antikacı, Defterdar Avize Alan Antikacı, Defterdar Sahan Alan Antikacı, Defterdar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Defterdar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Defterdar Bronz Heykel Alan Antikacı, Defterdar Şamdan Alan Antikacı.

Defterdar Kartpostal Alan Antikacı, Defterdar Hereke Halısı Alan Antikacı, Defterdar Sini Alan Antikacı, Defterdar Tüfek Alan Antikacı, Defterdar Köstekli Saat Alan Antikacı, Defterdar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Defterdar Taş Plak Alan Antikacı, Defterdar Gravür Alan Antikacı, Defterdar Kurşun Alan Antikacı, Defterdar Gramafon Alan Antikacı, Defterdar Cd Player Alan Antikacı, Defterdar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Defterdar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Defterdar Kahve Takımı Alan Antikacı, Defterdar Mobilya Alan Antikacı, Defterdar Kapı Alan Antikacı, Defterdar Kaşık Alan Antikacı, Defterdar İbrik Alan Antikacı, Defterdar Yağlı Boya Alan Antikacı, Defterdar Tabanca Alan Antikacı, Defterdar Ferman Alan Antikacı, Defterdar Ebru Alan Antikacı, Defterdar Tabak Alan Antikacı, Defterdar Semaver Alan Antikacı, Defterdar Kutu Alan Antikacı.

Defterdar Kehribar Alan Antikacı, Defterdar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Defterdar Bronz Alan Antikacı, Defterdar Şişe Alan Antikacı, Defterdar Madalya Nişan Alan Antikacı, Defterdar Anahtar Alan Antikacı, Defterdar Makine Alan Antikacı, Defterdar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Defterdar Mekanik Alet Alan Antikacı, Defterdar Kolye Alan Antikacı, Defterdar Fotoğraf Alan Antikacı, Defterdar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Defterdar Tesbih Alan Antikacı, Defterdar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Defterdar Opalin Alan Antikacı, Defterdar Taş Alan Antikacı, Defterdar Metal Alan Antikacı, Defterdar El Yazması Alan Antikacı, Defterdar Terazi Alan Antikacı, Defterdar Tokmak Alan Antikacı, Defterdar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Defterdar Dirhem Alan Antikacı, Defterdar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.