Davutpaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Davutpaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Davutpaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Davutpaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Davutpaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Davutpaşa ve antika satıcıları Davutpaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Davutpaşa Antikacı

İstanbul, Davutpaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Davutpaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Davutpaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Davutpaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Davutpaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Davutpaşa Takvim Alan Antikacı, Davutpaşa Mangal Alan Antikacı, Davutpaşa Bindallı Alan Antikacı, Davutpaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Davutpaşa Kama Alan Antikacı, Davutpaşa Kazan Alan Antikacı, Davutpaşa Kristal Alan Antikacı, Davutpaşa Kuran Alan Antikacı, Davutpaşa Kupa Alan Antikacı, Davutpaşa Ğügüm Alan Antikacı, Davutpaşa Arma Alan Antikacı, Davutpaşa Fıçı Alan Antikacı, Davutpaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Davutpaşa Efemera Alan Antikacı, Davutpaşa Hat Makası Alan Antikacı, Davutpaşa Silke Alan Antikacı, Davutpaşa Madalya Alan Antikacı.

Davutpaşa Tarak Alan Antikacı, Davutpaşa Harita Alan Antikacı, Davutpaşa Kandil Alan Antikacı, Davutpaşa Bez Alan Antikacı, Davutpaşa Porselen Alan Antikacı, Davutpaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Davutpaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Davutpaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Davutpaşa Resim Alan Antikacı, Davutpaşa İpek Halı Alan Antikacı, Davutpaşa Silah Alan Antikacı, Davutpaşa Kilim Alan Antikacı, Davutpaşa Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Davutpaşa Zarf Alan Antikacı.

Davutpaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Davutpaşa Yüzük Alan Antikacı, Davutpaşa Portre Alan Antikacı, Davutpaşa İran Halısı Alan Antikacı, Davutpaşa Askeri Malzeme Alanalar, Davutpaşa Baston Alan Antikacı, Davutpaşa Bileklik Alan Antikacı, Davutpaşa Sehpa Alan Antikacı, Davutpaşa Kamçı Alan Antikacı, Davutpaşa Hat Alan Antikacı, Davutpaşa Oyma Alan Antikacı, Davutpaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Davutpaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Davutpaşa Kılıç Alan Antikacı, Davutpaşa Takı Alan Antikacı, Davutpaşa Cep Saati Alan Antikacı, Davutpaşa Dvd Alan Antikacı, Davutpaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Davutpaşa Telefon Alan Antikacı, Davutpaşa Pipo Alan Antikacı, Davutpaşa Üç Etek Alan Antikacı, Davutpaşa Bilezik Alan Antikacı, Davutpaşa Bardak Alan Antikacı.

Davutpaşa Tablo Alan Antikacı, Davutpaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Davutpaşa Dokuma Alan Antikacı, Davutpaşa Kalem Alan Antikacı, Davutpaşa Sürahi Alan Antikacı, Davutpaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Davutpaşa Gümüş Alan Antikacı, Davutpaşa Daktilo Alan Antikacı, Davutpaşa Pul Alan Antikacı, Davutpaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Davutpaşa Bıçak Alan Antikacı, Davutpaşa Kol Saati Alan Antikacı, Davutpaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Davutpaşa Rozet Alan Antikacı, Davutpaşa Gelinlik Alan Antikacı, Davutpaşa Çatal Alan Antikacı, Davutpaşa Kıyafet Alan Antikacı, Davutpaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Davutpaşa Fes Alan Antikacı, Davutpaşa Küp Alan Antikacı, Davutpaşa Saçma Alan Antikacı.

Davutpaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Davutpaşa Ağaç Alan Antikacı, Davutpaşa Halı Alan Antikacı, Davutpaşa Günlük Alan Antikacı, Davutpaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Davutpaşa Masa Alan Antikacı, Davutpaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Davutpaşa Kitap Alan Antikacı, Davutpaşa Amfi Alan Antikacı, Davutpaşa Albüm Alan Antikacı, Davutpaşa Ahşap Alan Antikacı, Davutpaşa Gondol Alan Antikacı, Davutpaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Davutpaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Davutpaşa Pusula Alan Antikacı, Davutpaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Davutpaşa Cezve Alan Antikacı, Davutpaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Davutpaşa Tuval Alan Antikacı, Davutpaşa Okka Alan Antikacı, Davutpaşa Fincan Alan Antikacı, Davutpaşa Cd Alan Antikacı, Davutpaşa Cam Alan Antikacı, Davutpaşa Çan Alan Antikacı, Davutpaşa Hoparlör Alan Antikacı, Davutpaşa Çiçek Alan Antikacı, Davutpaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Davutpaşa Vazo Alan Antikacı, Davutpaşa Koltuk Alan Antikacı, Davutpaşa Şapka Alan Antikacı, Davutpaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Davutpaşa Kilit Alan Antikacı, Davutpaşa Biblo Alan Antikacı, Davutpaşa Saat Alan Antikacı, Davutpaşa Matara Alan Antikacı, Davutpaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Davutpaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Nişan Alan Antikacı, Davutpaşa Seramik Alan Antikacı, Davutpaşa Minyatür Alan Antikacı, Davutpaşa Kase Alan Antikacı, Davutpaşa Tas Alan Antikacı, Davutpaşa Kavanoz Alan Antikacı, Davutpaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Davutpaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Davutpaşa Radyo Alan Antikacı, Davutpaşa Çini Alan Antikacı, Davutpaşa Mühür Alan Antikacı, Davutpaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Davutpaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Davutpaşa Halhal Alan Antikacı, Davutpaşa Tılsım Alan Antikacı, Davutpaşa Sepet Alan Antikacı, Davutpaşa Sandelye Alan Antikacı, Davutpaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Davutpaşa Pikap Alan Antikacı, Davutpaşa Roman Alan Antikacı, Davutpaşa Tepsi Alan Antikacı, Davutpaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Davutpaşa Forma Alan Antikacı, Davutpaşa Avize Alan Antikacı, Davutpaşa Sahan Alan Antikacı, Davutpaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Davutpaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Davutpaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Davutpaşa Şamdan Alan Antikacı.

Davutpaşa Kartpostal Alan Antikacı, Davutpaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Davutpaşa Sini Alan Antikacı, Davutpaşa Tüfek Alan Antikacı, Davutpaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Davutpaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Davutpaşa Taş Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Gravür Alan Antikacı, Davutpaşa Kurşun Alan Antikacı, Davutpaşa Gramafon Alan Antikacı, Davutpaşa Cd Player Alan Antikacı, Davutpaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Davutpaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Davutpaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Davutpaşa Mobilya Alan Antikacı, Davutpaşa Kapı Alan Antikacı, Davutpaşa Kaşık Alan Antikacı, Davutpaşa İbrik Alan Antikacı, Davutpaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Davutpaşa Tabanca Alan Antikacı, Davutpaşa Ferman Alan Antikacı, Davutpaşa Ebru Alan Antikacı, Davutpaşa Tabak Alan Antikacı, Davutpaşa Semaver Alan Antikacı, Davutpaşa Kutu Alan Antikacı.

Davutpaşa Kehribar Alan Antikacı, Davutpaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Davutpaşa Bronz Alan Antikacı, Davutpaşa Şişe Alan Antikacı, Davutpaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Davutpaşa Anahtar Alan Antikacı, Davutpaşa Makine Alan Antikacı, Davutpaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Davutpaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Davutpaşa Kolye Alan Antikacı, Davutpaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Davutpaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Davutpaşa Tesbih Alan Antikacı, Davutpaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Davutpaşa Opalin Alan Antikacı, Davutpaşa Taş Alan Antikacı, Davutpaşa Metal Alan Antikacı, Davutpaşa El Yazması Alan Antikacı, Davutpaşa Terazi Alan Antikacı, Davutpaşa Tokmak Alan Antikacı, Davutpaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Davutpaşa Dirhem Alan Antikacı, Davutpaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.