Darüşşafaka Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Darüşşafaka Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Darüşşafaka, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Darüşşafaka olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Darüşşafaka İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Darüşşafaka ve antika satıcıları Darüşşafaka için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Darüşşafaka Antikacı

İstanbul, Darüşşafaka antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Darüşşafaka) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Darüşşafaka Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Darüşşafaka Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Darüşşafaka Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Darüşşafaka Takvim Alan Antikacı, Darüşşafaka Mangal Alan Antikacı, Darüşşafaka Bindallı Alan Antikacı, Darüşşafaka Müzik Seti Alan Antikacı, Darüşşafaka Kama Alan Antikacı, Darüşşafaka Kazan Alan Antikacı, Darüşşafaka Kristal Alan Antikacı, Darüşşafaka Kuran Alan Antikacı, Darüşşafaka Kupa Alan Antikacı, Darüşşafaka Ğügüm Alan Antikacı, Darüşşafaka Arma Alan Antikacı, Darüşşafaka Fıçı Alan Antikacı, Darüşşafaka El Yazması Kitap Alan Antikacı, Darüşşafaka Efemera Alan Antikacı, Darüşşafaka Hat Makası Alan Antikacı, Darüşşafaka Silke Alan Antikacı, Darüşşafaka Madalya Alan Antikacı.

Darüşşafaka Tarak Alan Antikacı, Darüşşafaka Harita Alan Antikacı, Darüşşafaka Kandil Alan Antikacı, Darüşşafaka Bez Alan Antikacı, Darüşşafaka Porselen Alan Antikacı, Darüşşafaka Müzik Aleti Alan Antikacı, Darüşşafaka Takı Kutusu Alan Antikacı, Darüşşafaka Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Darüşşafaka Resim Alan Antikacı, Darüşşafaka İpek Halı Alan Antikacı, Darüşşafaka Silah Alan Antikacı, Darüşşafaka Kilim Alan Antikacı, Darüşşafaka Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Kasetçalar Alan Antikacı, Darüşşafaka Zarf Alan Antikacı.

Darüşşafaka Komple Miras Evi Alan Antikacı, Darüşşafaka Yüzük Alan Antikacı, Darüşşafaka Portre Alan Antikacı, Darüşşafaka İran Halısı Alan Antikacı, Darüşşafaka Askeri Malzeme Alanalar, Darüşşafaka Baston Alan Antikacı, Darüşşafaka Bileklik Alan Antikacı, Darüşşafaka Sehpa Alan Antikacı, Darüşşafaka Kamçı Alan Antikacı, Darüşşafaka Hat Alan Antikacı, Darüşşafaka Oyma Alan Antikacı, Darüşşafaka Gümüşlük Alan Antikacı, Darüşşafaka El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Darüşşafaka Kılıç Alan Antikacı, Darüşşafaka Takı Alan Antikacı, Darüşşafaka Cep Saati Alan Antikacı, Darüşşafaka Dvd Alan Antikacı, Darüşşafaka Komple Eşya Alan Antikacı, Darüşşafaka Telefon Alan Antikacı, Darüşşafaka Pipo Alan Antikacı, Darüşşafaka Üç Etek Alan Antikacı, Darüşşafaka Bilezik Alan Antikacı, Darüşşafaka Bardak Alan Antikacı.

Darüşşafaka Tablo Alan Antikacı, Darüşşafaka 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Sefer Tası Alan Antikacı, Darüşşafaka Dokuma Alan Antikacı, Darüşşafaka Kalem Alan Antikacı, Darüşşafaka Sürahi Alan Antikacı, Darüşşafaka Komple Kütüphane Alan Antikacı, Darüşşafaka Gümüş Alan Antikacı, Darüşşafaka Daktilo Alan Antikacı, Darüşşafaka Pul Alan Antikacı, Darüşşafaka Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Darüşşafaka Bıçak Alan Antikacı, Darüşşafaka Kol Saati Alan Antikacı, Darüşşafaka Makaralı Teyp Alan Antikacı, Darüşşafaka Rozet Alan Antikacı, Darüşşafaka Gelinlik Alan Antikacı, Darüşşafaka Çatal Alan Antikacı, Darüşşafaka Kıyafet Alan Antikacı, Darüşşafaka Duvar Saati Alan Antikacı, Darüşşafaka Fes Alan Antikacı, Darüşşafaka Küp Alan Antikacı, Darüşşafaka Saçma Alan Antikacı.

Darüşşafaka Hat Yazısı Alan Antikacı, Darüşşafaka Ağaç Alan Antikacı, Darüşşafaka Halı Alan Antikacı, Darüşşafaka Günlük Alan Antikacı, Darüşşafaka Yıldız Porselen Alan Antikacı, Darüşşafaka Masa Alan Antikacı, Darüşşafaka Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Darüşşafaka Kitap Alan Antikacı, Darüşşafaka Amfi Alan Antikacı, Darüşşafaka Albüm Alan Antikacı, Darüşşafaka Ahşap Alan Antikacı, Darüşşafaka Gondol Alan Antikacı, Darüşşafaka Çizgi Roman Alan Antikacı, Darüşşafaka Komple Mira Evi Boşaltanlar, Darüşşafaka Pusula Alan Antikacı, Darüşşafaka Gerdanlık Alan Antikacı, Darüşşafaka Cezve Alan Antikacı, Darüşşafaka Şerbetlik Alan Antikacı.

Darüşşafaka Tuval Alan Antikacı, Darüşşafaka Okka Alan Antikacı, Darüşşafaka Fincan Alan Antikacı, Darüşşafaka Cd Alan Antikacı, Darüşşafaka Cam Alan Antikacı, Darüşşafaka Çan Alan Antikacı, Darüşşafaka Hoparlör Alan Antikacı, Darüşşafaka Çiçek Alan Antikacı, Darüşşafaka Retro Eşya Alan Antikacı, Darüşşafaka Vazo Alan Antikacı, Darüşşafaka Koltuk Alan Antikacı, Darüşşafaka Şapka Alan Antikacı, Darüşşafaka Bakır Eşya Alan Antikacı, Darüşşafaka Kilit Alan Antikacı, Darüşşafaka Biblo Alan Antikacı, Darüşşafaka Saat Alan Antikacı, Darüşşafaka Matara Alan Antikacı, Darüşşafaka Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Darüşşafaka 33 Lük Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Nişan Alan Antikacı, Darüşşafaka Seramik Alan Antikacı, Darüşşafaka Minyatür Alan Antikacı, Darüşşafaka Kase Alan Antikacı, Darüşşafaka Tas Alan Antikacı, Darüşşafaka Kavanoz Alan Antikacı, Darüşşafaka 45 Lik Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Varaklı Halı Alan Antikacı.

Darüşşafaka El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Darüşşafaka Radyo Alan Antikacı, Darüşşafaka Çini Alan Antikacı, Darüşşafaka Mühür Alan Antikacı, Darüşşafaka Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Darüşşafaka Çaydanlık Alan Antikacı, Darüşşafaka Halhal Alan Antikacı, Darüşşafaka Tılsım Alan Antikacı, Darüşşafaka Sepet Alan Antikacı, Darüşşafaka Sandelye Alan Antikacı, Darüşşafaka Eski Oyuncak Alan Antikacı, Darüşşafaka Pikap Alan Antikacı, Darüşşafaka Roman Alan Antikacı, Darüşşafaka Tepsi Alan Antikacı, Darüşşafaka Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Darüşşafaka Forma Alan Antikacı, Darüşşafaka Avize Alan Antikacı, Darüşşafaka Sahan Alan Antikacı, Darüşşafaka Tırnak Ayna Alan Antikacı, Darüşşafaka Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Darüşşafaka Bronz Heykel Alan Antikacı, Darüşşafaka Şamdan Alan Antikacı.

Darüşşafaka Kartpostal Alan Antikacı, Darüşşafaka Hereke Halısı Alan Antikacı, Darüşşafaka Sini Alan Antikacı, Darüşşafaka Tüfek Alan Antikacı, Darüşşafaka Köstekli Saat Alan Antikacı, Darüşşafaka Varaklı Ayna Alan Antikacı, Darüşşafaka Taş Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Gravür Alan Antikacı, Darüşşafaka Kurşun Alan Antikacı, Darüşşafaka Gramafon Alan Antikacı, Darüşşafaka Cd Player Alan Antikacı, Darüşşafaka 78 Lik Plak Alan Antikacı, Darüşşafaka Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Darüşşafaka Kahve Takımı Alan Antikacı, Darüşşafaka Mobilya Alan Antikacı, Darüşşafaka Kapı Alan Antikacı, Darüşşafaka Kaşık Alan Antikacı, Darüşşafaka İbrik Alan Antikacı, Darüşşafaka Yağlı Boya Alan Antikacı, Darüşşafaka Tabanca Alan Antikacı, Darüşşafaka Ferman Alan Antikacı, Darüşşafaka Ebru Alan Antikacı, Darüşşafaka Tabak Alan Antikacı, Darüşşafaka Semaver Alan Antikacı, Darüşşafaka Kutu Alan Antikacı.

Darüşşafaka Kehribar Alan Antikacı, Darüşşafaka Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Darüşşafaka Bronz Alan Antikacı, Darüşşafaka Şişe Alan Antikacı, Darüşşafaka Madalya Nişan Alan Antikacı, Darüşşafaka Anahtar Alan Antikacı, Darüşşafaka Makine Alan Antikacı, Darüşşafaka Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Darüşşafaka Mekanik Alet Alan Antikacı, Darüşşafaka Kolye Alan Antikacı, Darüşşafaka Fotoğraf Alan Antikacı, Darüşşafaka Bünyan Halısı Alan Antikacı, Darüşşafaka Tesbih Alan Antikacı, Darüşşafaka El Dokuması Halı Alan Antikacı, Darüşşafaka Opalin Alan Antikacı, Darüşşafaka Taş Alan Antikacı, Darüşşafaka Metal Alan Antikacı, Darüşşafaka El Yazması Alan Antikacı, Darüşşafaka Terazi Alan Antikacı, Darüşşafaka Tokmak Alan Antikacı, Darüşşafaka Gaz Ocağı Alan Antikacı, Darüşşafaka Dirhem Alan Antikacı, Darüşşafaka El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.