Darlık Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Darlık Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Darlık, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Darlık olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Darlık İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Darlık ve antika satıcıları Darlık için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Darlık Antikacı

İstanbul, Darlık antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Darlık) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Darlık Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Darlık Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Darlık Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Darlık Takvim Alan Antikacı, Darlık Mangal Alan Antikacı, Darlık Bindallı Alan Antikacı, Darlık Müzik Seti Alan Antikacı, Darlık Kama Alan Antikacı, Darlık Kazan Alan Antikacı, Darlık Kristal Alan Antikacı, Darlık Kuran Alan Antikacı, Darlık Kupa Alan Antikacı, Darlık Ğügüm Alan Antikacı, Darlık Arma Alan Antikacı, Darlık Fıçı Alan Antikacı, Darlık El Yazması Kitap Alan Antikacı, Darlık Efemera Alan Antikacı, Darlık Hat Makası Alan Antikacı, Darlık Silke Alan Antikacı, Darlık Madalya Alan Antikacı.

Darlık Tarak Alan Antikacı, Darlık Harita Alan Antikacı, Darlık Kandil Alan Antikacı, Darlık Bez Alan Antikacı, Darlık Porselen Alan Antikacı, Darlık Müzik Aleti Alan Antikacı, Darlık Takı Kutusu Alan Antikacı, Darlık Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Darlık Resim Alan Antikacı, Darlık İpek Halı Alan Antikacı, Darlık Silah Alan Antikacı, Darlık Kilim Alan Antikacı, Darlık Plak Alan Antikacı, Darlık Kasetçalar Alan Antikacı, Darlık Zarf Alan Antikacı.

Darlık Komple Miras Evi Alan Antikacı, Darlık Yüzük Alan Antikacı, Darlık Portre Alan Antikacı, Darlık İran Halısı Alan Antikacı, Darlık Askeri Malzeme Alanalar, Darlık Baston Alan Antikacı, Darlık Bileklik Alan Antikacı, Darlık Sehpa Alan Antikacı, Darlık Kamçı Alan Antikacı, Darlık Hat Alan Antikacı, Darlık Oyma Alan Antikacı, Darlık Gümüşlük Alan Antikacı, Darlık El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Darlık Kılıç Alan Antikacı, Darlık Takı Alan Antikacı, Darlık Cep Saati Alan Antikacı, Darlık Dvd Alan Antikacı, Darlık Komple Eşya Alan Antikacı, Darlık Telefon Alan Antikacı, Darlık Pipo Alan Antikacı, Darlık Üç Etek Alan Antikacı, Darlık Bilezik Alan Antikacı, Darlık Bardak Alan Antikacı.

Darlık Tablo Alan Antikacı, Darlık 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Darlık Sefer Tası Alan Antikacı, Darlık Dokuma Alan Antikacı, Darlık Kalem Alan Antikacı, Darlık Sürahi Alan Antikacı, Darlık Komple Kütüphane Alan Antikacı, Darlık Gümüş Alan Antikacı, Darlık Daktilo Alan Antikacı, Darlık Pul Alan Antikacı, Darlık Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Darlık Bıçak Alan Antikacı, Darlık Kol Saati Alan Antikacı, Darlık Makaralı Teyp Alan Antikacı, Darlık Rozet Alan Antikacı, Darlık Gelinlik Alan Antikacı, Darlık Çatal Alan Antikacı, Darlık Kıyafet Alan Antikacı, Darlık Duvar Saati Alan Antikacı, Darlık Fes Alan Antikacı, Darlık Küp Alan Antikacı, Darlık Saçma Alan Antikacı.

Darlık Hat Yazısı Alan Antikacı, Darlık Ağaç Alan Antikacı, Darlık Halı Alan Antikacı, Darlık Günlük Alan Antikacı, Darlık Yıldız Porselen Alan Antikacı, Darlık Masa Alan Antikacı, Darlık Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Darlık Kitap Alan Antikacı, Darlık Amfi Alan Antikacı, Darlık Albüm Alan Antikacı, Darlık Ahşap Alan Antikacı, Darlık Gondol Alan Antikacı, Darlık Çizgi Roman Alan Antikacı, Darlık Komple Mira Evi Boşaltanlar, Darlık Pusula Alan Antikacı, Darlık Gerdanlık Alan Antikacı, Darlık Cezve Alan Antikacı, Darlık Şerbetlik Alan Antikacı.

Darlık Tuval Alan Antikacı, Darlık Okka Alan Antikacı, Darlık Fincan Alan Antikacı, Darlık Cd Alan Antikacı, Darlık Cam Alan Antikacı, Darlık Çan Alan Antikacı, Darlık Hoparlör Alan Antikacı, Darlık Çiçek Alan Antikacı, Darlık Retro Eşya Alan Antikacı, Darlık Vazo Alan Antikacı, Darlık Koltuk Alan Antikacı, Darlık Şapka Alan Antikacı, Darlık Bakır Eşya Alan Antikacı, Darlık Kilit Alan Antikacı, Darlık Biblo Alan Antikacı, Darlık Saat Alan Antikacı, Darlık Matara Alan Antikacı, Darlık Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Darlık 33 Lük Plak Alan Antikacı, Darlık Nişan Alan Antikacı, Darlık Seramik Alan Antikacı, Darlık Minyatür Alan Antikacı, Darlık Kase Alan Antikacı, Darlık Tas Alan Antikacı, Darlık Kavanoz Alan Antikacı, Darlık 45 Lik Plak Alan Antikacı, Darlık Varaklı Halı Alan Antikacı.

Darlık El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Darlık Radyo Alan Antikacı, Darlık Çini Alan Antikacı, Darlık Mühür Alan Antikacı, Darlık Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Darlık Çaydanlık Alan Antikacı, Darlık Halhal Alan Antikacı, Darlık Tılsım Alan Antikacı, Darlık Sepet Alan Antikacı, Darlık Sandelye Alan Antikacı, Darlık Eski Oyuncak Alan Antikacı, Darlık Pikap Alan Antikacı, Darlık Roman Alan Antikacı, Darlık Tepsi Alan Antikacı, Darlık Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Darlık Forma Alan Antikacı, Darlık Avize Alan Antikacı, Darlık Sahan Alan Antikacı, Darlık Tırnak Ayna Alan Antikacı, Darlık Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Darlık Bronz Heykel Alan Antikacı, Darlık Şamdan Alan Antikacı.

Darlık Kartpostal Alan Antikacı, Darlık Hereke Halısı Alan Antikacı, Darlık Sini Alan Antikacı, Darlık Tüfek Alan Antikacı, Darlık Köstekli Saat Alan Antikacı, Darlık Varaklı Ayna Alan Antikacı, Darlık Taş Plak Alan Antikacı, Darlık Gravür Alan Antikacı, Darlık Kurşun Alan Antikacı, Darlık Gramafon Alan Antikacı, Darlık Cd Player Alan Antikacı, Darlık 78 Lik Plak Alan Antikacı, Darlık Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Darlık Kahve Takımı Alan Antikacı, Darlık Mobilya Alan Antikacı, Darlık Kapı Alan Antikacı, Darlık Kaşık Alan Antikacı, Darlık İbrik Alan Antikacı, Darlık Yağlı Boya Alan Antikacı, Darlık Tabanca Alan Antikacı, Darlık Ferman Alan Antikacı, Darlık Ebru Alan Antikacı, Darlık Tabak Alan Antikacı, Darlık Semaver Alan Antikacı, Darlık Kutu Alan Antikacı.

Darlık Kehribar Alan Antikacı, Darlık Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Darlık Bronz Alan Antikacı, Darlık Şişe Alan Antikacı, Darlık Madalya Nişan Alan Antikacı, Darlık Anahtar Alan Antikacı, Darlık Makine Alan Antikacı, Darlık Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Darlık Mekanik Alet Alan Antikacı, Darlık Kolye Alan Antikacı, Darlık Fotoğraf Alan Antikacı, Darlık Bünyan Halısı Alan Antikacı, Darlık Tesbih Alan Antikacı, Darlık El Dokuması Halı Alan Antikacı, Darlık Opalin Alan Antikacı, Darlık Taş Alan Antikacı, Darlık Metal Alan Antikacı, Darlık El Yazması Alan Antikacı, Darlık Terazi Alan Antikacı, Darlık Tokmak Alan Antikacı, Darlık Gaz Ocağı Alan Antikacı, Darlık Dirhem Alan Antikacı, Darlık El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.