Danamandıra Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Danamandıra Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Danamandıra, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Danamandıra olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Danamandıra İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Danamandıra ve antika satıcıları Danamandıra için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Danamandıra Antikacı

İstanbul, Danamandıra antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Danamandıra) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Danamandıra Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Danamandıra Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Danamandıra Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Danamandıra Takvim Alan Antikacı, Danamandıra Mangal Alan Antikacı, Danamandıra Bindallı Alan Antikacı, Danamandıra Müzik Seti Alan Antikacı, Danamandıra Kama Alan Antikacı, Danamandıra Kazan Alan Antikacı, Danamandıra Kristal Alan Antikacı, Danamandıra Kuran Alan Antikacı, Danamandıra Kupa Alan Antikacı, Danamandıra Ğügüm Alan Antikacı, Danamandıra Arma Alan Antikacı, Danamandıra Fıçı Alan Antikacı, Danamandıra El Yazması Kitap Alan Antikacı, Danamandıra Efemera Alan Antikacı, Danamandıra Hat Makası Alan Antikacı, Danamandıra Silke Alan Antikacı, Danamandıra Madalya Alan Antikacı.

Danamandıra Tarak Alan Antikacı, Danamandıra Harita Alan Antikacı, Danamandıra Kandil Alan Antikacı, Danamandıra Bez Alan Antikacı, Danamandıra Porselen Alan Antikacı, Danamandıra Müzik Aleti Alan Antikacı, Danamandıra Takı Kutusu Alan Antikacı, Danamandıra Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Danamandıra Resim Alan Antikacı, Danamandıra İpek Halı Alan Antikacı, Danamandıra Silah Alan Antikacı, Danamandıra Kilim Alan Antikacı, Danamandıra Plak Alan Antikacı, Danamandıra Kasetçalar Alan Antikacı, Danamandıra Zarf Alan Antikacı.

Danamandıra Komple Miras Evi Alan Antikacı, Danamandıra Yüzük Alan Antikacı, Danamandıra Portre Alan Antikacı, Danamandıra İran Halısı Alan Antikacı, Danamandıra Askeri Malzeme Alanalar, Danamandıra Baston Alan Antikacı, Danamandıra Bileklik Alan Antikacı, Danamandıra Sehpa Alan Antikacı, Danamandıra Kamçı Alan Antikacı, Danamandıra Hat Alan Antikacı, Danamandıra Oyma Alan Antikacı, Danamandıra Gümüşlük Alan Antikacı, Danamandıra El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Danamandıra Kılıç Alan Antikacı, Danamandıra Takı Alan Antikacı, Danamandıra Cep Saati Alan Antikacı, Danamandıra Dvd Alan Antikacı, Danamandıra Komple Eşya Alan Antikacı, Danamandıra Telefon Alan Antikacı, Danamandıra Pipo Alan Antikacı, Danamandıra Üç Etek Alan Antikacı, Danamandıra Bilezik Alan Antikacı, Danamandıra Bardak Alan Antikacı.

Danamandıra Tablo Alan Antikacı, Danamandıra 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Danamandıra Sefer Tası Alan Antikacı, Danamandıra Dokuma Alan Antikacı, Danamandıra Kalem Alan Antikacı, Danamandıra Sürahi Alan Antikacı, Danamandıra Komple Kütüphane Alan Antikacı, Danamandıra Gümüş Alan Antikacı, Danamandıra Daktilo Alan Antikacı, Danamandıra Pul Alan Antikacı, Danamandıra Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Danamandıra Bıçak Alan Antikacı, Danamandıra Kol Saati Alan Antikacı, Danamandıra Makaralı Teyp Alan Antikacı, Danamandıra Rozet Alan Antikacı, Danamandıra Gelinlik Alan Antikacı, Danamandıra Çatal Alan Antikacı, Danamandıra Kıyafet Alan Antikacı, Danamandıra Duvar Saati Alan Antikacı, Danamandıra Fes Alan Antikacı, Danamandıra Küp Alan Antikacı, Danamandıra Saçma Alan Antikacı.

Danamandıra Hat Yazısı Alan Antikacı, Danamandıra Ağaç Alan Antikacı, Danamandıra Halı Alan Antikacı, Danamandıra Günlük Alan Antikacı, Danamandıra Yıldız Porselen Alan Antikacı, Danamandıra Masa Alan Antikacı, Danamandıra Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Danamandıra Kitap Alan Antikacı, Danamandıra Amfi Alan Antikacı, Danamandıra Albüm Alan Antikacı, Danamandıra Ahşap Alan Antikacı, Danamandıra Gondol Alan Antikacı, Danamandıra Çizgi Roman Alan Antikacı, Danamandıra Komple Mira Evi Boşaltanlar, Danamandıra Pusula Alan Antikacı, Danamandıra Gerdanlık Alan Antikacı, Danamandıra Cezve Alan Antikacı, Danamandıra Şerbetlik Alan Antikacı.

Danamandıra Tuval Alan Antikacı, Danamandıra Okka Alan Antikacı, Danamandıra Fincan Alan Antikacı, Danamandıra Cd Alan Antikacı, Danamandıra Cam Alan Antikacı, Danamandıra Çan Alan Antikacı, Danamandıra Hoparlör Alan Antikacı, Danamandıra Çiçek Alan Antikacı, Danamandıra Retro Eşya Alan Antikacı, Danamandıra Vazo Alan Antikacı, Danamandıra Koltuk Alan Antikacı, Danamandıra Şapka Alan Antikacı, Danamandıra Bakır Eşya Alan Antikacı, Danamandıra Kilit Alan Antikacı, Danamandıra Biblo Alan Antikacı, Danamandıra Saat Alan Antikacı, Danamandıra Matara Alan Antikacı, Danamandıra Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Danamandıra 33 Lük Plak Alan Antikacı, Danamandıra Nişan Alan Antikacı, Danamandıra Seramik Alan Antikacı, Danamandıra Minyatür Alan Antikacı, Danamandıra Kase Alan Antikacı, Danamandıra Tas Alan Antikacı, Danamandıra Kavanoz Alan Antikacı, Danamandıra 45 Lik Plak Alan Antikacı, Danamandıra Varaklı Halı Alan Antikacı.

Danamandıra El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Danamandıra Radyo Alan Antikacı, Danamandıra Çini Alan Antikacı, Danamandıra Mühür Alan Antikacı, Danamandıra Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Danamandıra Çaydanlık Alan Antikacı, Danamandıra Halhal Alan Antikacı, Danamandıra Tılsım Alan Antikacı, Danamandıra Sepet Alan Antikacı, Danamandıra Sandelye Alan Antikacı, Danamandıra Eski Oyuncak Alan Antikacı, Danamandıra Pikap Alan Antikacı, Danamandıra Roman Alan Antikacı, Danamandıra Tepsi Alan Antikacı, Danamandıra Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Danamandıra Forma Alan Antikacı, Danamandıra Avize Alan Antikacı, Danamandıra Sahan Alan Antikacı, Danamandıra Tırnak Ayna Alan Antikacı, Danamandıra Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Danamandıra Bronz Heykel Alan Antikacı, Danamandıra Şamdan Alan Antikacı.

Danamandıra Kartpostal Alan Antikacı, Danamandıra Hereke Halısı Alan Antikacı, Danamandıra Sini Alan Antikacı, Danamandıra Tüfek Alan Antikacı, Danamandıra Köstekli Saat Alan Antikacı, Danamandıra Varaklı Ayna Alan Antikacı, Danamandıra Taş Plak Alan Antikacı, Danamandıra Gravür Alan Antikacı, Danamandıra Kurşun Alan Antikacı, Danamandıra Gramafon Alan Antikacı, Danamandıra Cd Player Alan Antikacı, Danamandıra 78 Lik Plak Alan Antikacı, Danamandıra Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Danamandıra Kahve Takımı Alan Antikacı, Danamandıra Mobilya Alan Antikacı, Danamandıra Kapı Alan Antikacı, Danamandıra Kaşık Alan Antikacı, Danamandıra İbrik Alan Antikacı, Danamandıra Yağlı Boya Alan Antikacı, Danamandıra Tabanca Alan Antikacı, Danamandıra Ferman Alan Antikacı, Danamandıra Ebru Alan Antikacı, Danamandıra Tabak Alan Antikacı, Danamandıra Semaver Alan Antikacı, Danamandıra Kutu Alan Antikacı.

Danamandıra Kehribar Alan Antikacı, Danamandıra Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Danamandıra Bronz Alan Antikacı, Danamandıra Şişe Alan Antikacı, Danamandıra Madalya Nişan Alan Antikacı, Danamandıra Anahtar Alan Antikacı, Danamandıra Makine Alan Antikacı, Danamandıra Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Danamandıra Mekanik Alet Alan Antikacı, Danamandıra Kolye Alan Antikacı, Danamandıra Fotoğraf Alan Antikacı, Danamandıra Bünyan Halısı Alan Antikacı, Danamandıra Tesbih Alan Antikacı, Danamandıra El Dokuması Halı Alan Antikacı, Danamandıra Opalin Alan Antikacı, Danamandıra Taş Alan Antikacı, Danamandıra Metal Alan Antikacı, Danamandıra El Yazması Alan Antikacı, Danamandıra Terazi Alan Antikacı, Danamandıra Tokmak Alan Antikacı, Danamandıra Gaz Ocağı Alan Antikacı, Danamandıra Dirhem Alan Antikacı, Danamandıra El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.