Dağyenice Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dağyenice Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dağyenice, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dağyenice olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dağyenice İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dağyenice ve antika satıcıları Dağyenice için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dağyenice Antikacı

İstanbul, Dağyenice antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dağyenice) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dağyenice Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dağyenice Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dağyenice Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dağyenice Takvim Alan Antikacı, Dağyenice Mangal Alan Antikacı, Dağyenice Bindallı Alan Antikacı, Dağyenice Müzik Seti Alan Antikacı, Dağyenice Kama Alan Antikacı, Dağyenice Kazan Alan Antikacı, Dağyenice Kristal Alan Antikacı, Dağyenice Kuran Alan Antikacı, Dağyenice Kupa Alan Antikacı, Dağyenice Ğügüm Alan Antikacı, Dağyenice Arma Alan Antikacı, Dağyenice Fıçı Alan Antikacı, Dağyenice El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dağyenice Efemera Alan Antikacı, Dağyenice Hat Makası Alan Antikacı, Dağyenice Silke Alan Antikacı, Dağyenice Madalya Alan Antikacı.

Dağyenice Tarak Alan Antikacı, Dağyenice Harita Alan Antikacı, Dağyenice Kandil Alan Antikacı, Dağyenice Bez Alan Antikacı, Dağyenice Porselen Alan Antikacı, Dağyenice Müzik Aleti Alan Antikacı, Dağyenice Takı Kutusu Alan Antikacı, Dağyenice Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dağyenice Resim Alan Antikacı, Dağyenice İpek Halı Alan Antikacı, Dağyenice Silah Alan Antikacı, Dağyenice Kilim Alan Antikacı, Dağyenice Plak Alan Antikacı, Dağyenice Kasetçalar Alan Antikacı, Dağyenice Zarf Alan Antikacı.

Dağyenice Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dağyenice Yüzük Alan Antikacı, Dağyenice Portre Alan Antikacı, Dağyenice İran Halısı Alan Antikacı, Dağyenice Askeri Malzeme Alanalar, Dağyenice Baston Alan Antikacı, Dağyenice Bileklik Alan Antikacı, Dağyenice Sehpa Alan Antikacı, Dağyenice Kamçı Alan Antikacı, Dağyenice Hat Alan Antikacı, Dağyenice Oyma Alan Antikacı, Dağyenice Gümüşlük Alan Antikacı, Dağyenice El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dağyenice Kılıç Alan Antikacı, Dağyenice Takı Alan Antikacı, Dağyenice Cep Saati Alan Antikacı, Dağyenice Dvd Alan Antikacı, Dağyenice Komple Eşya Alan Antikacı, Dağyenice Telefon Alan Antikacı, Dağyenice Pipo Alan Antikacı, Dağyenice Üç Etek Alan Antikacı, Dağyenice Bilezik Alan Antikacı, Dağyenice Bardak Alan Antikacı.

Dağyenice Tablo Alan Antikacı, Dağyenice 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dağyenice Sefer Tası Alan Antikacı, Dağyenice Dokuma Alan Antikacı, Dağyenice Kalem Alan Antikacı, Dağyenice Sürahi Alan Antikacı, Dağyenice Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dağyenice Gümüş Alan Antikacı, Dağyenice Daktilo Alan Antikacı, Dağyenice Pul Alan Antikacı, Dağyenice Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dağyenice Bıçak Alan Antikacı, Dağyenice Kol Saati Alan Antikacı, Dağyenice Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dağyenice Rozet Alan Antikacı, Dağyenice Gelinlik Alan Antikacı, Dağyenice Çatal Alan Antikacı, Dağyenice Kıyafet Alan Antikacı, Dağyenice Duvar Saati Alan Antikacı, Dağyenice Fes Alan Antikacı, Dağyenice Küp Alan Antikacı, Dağyenice Saçma Alan Antikacı.

Dağyenice Hat Yazısı Alan Antikacı, Dağyenice Ağaç Alan Antikacı, Dağyenice Halı Alan Antikacı, Dağyenice Günlük Alan Antikacı, Dağyenice Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dağyenice Masa Alan Antikacı, Dağyenice Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dağyenice Kitap Alan Antikacı, Dağyenice Amfi Alan Antikacı, Dağyenice Albüm Alan Antikacı, Dağyenice Ahşap Alan Antikacı, Dağyenice Gondol Alan Antikacı, Dağyenice Çizgi Roman Alan Antikacı, Dağyenice Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dağyenice Pusula Alan Antikacı, Dağyenice Gerdanlık Alan Antikacı, Dağyenice Cezve Alan Antikacı, Dağyenice Şerbetlik Alan Antikacı.

Dağyenice Tuval Alan Antikacı, Dağyenice Okka Alan Antikacı, Dağyenice Fincan Alan Antikacı, Dağyenice Cd Alan Antikacı, Dağyenice Cam Alan Antikacı, Dağyenice Çan Alan Antikacı, Dağyenice Hoparlör Alan Antikacı, Dağyenice Çiçek Alan Antikacı, Dağyenice Retro Eşya Alan Antikacı, Dağyenice Vazo Alan Antikacı, Dağyenice Koltuk Alan Antikacı, Dağyenice Şapka Alan Antikacı, Dağyenice Bakır Eşya Alan Antikacı, Dağyenice Kilit Alan Antikacı, Dağyenice Biblo Alan Antikacı, Dağyenice Saat Alan Antikacı, Dağyenice Matara Alan Antikacı, Dağyenice Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dağyenice 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dağyenice Nişan Alan Antikacı, Dağyenice Seramik Alan Antikacı, Dağyenice Minyatür Alan Antikacı, Dağyenice Kase Alan Antikacı, Dağyenice Tas Alan Antikacı, Dağyenice Kavanoz Alan Antikacı, Dağyenice 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dağyenice Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dağyenice El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dağyenice Radyo Alan Antikacı, Dağyenice Çini Alan Antikacı, Dağyenice Mühür Alan Antikacı, Dağyenice Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dağyenice Çaydanlık Alan Antikacı, Dağyenice Halhal Alan Antikacı, Dağyenice Tılsım Alan Antikacı, Dağyenice Sepet Alan Antikacı, Dağyenice Sandelye Alan Antikacı, Dağyenice Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dağyenice Pikap Alan Antikacı, Dağyenice Roman Alan Antikacı, Dağyenice Tepsi Alan Antikacı, Dağyenice Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dağyenice Forma Alan Antikacı, Dağyenice Avize Alan Antikacı, Dağyenice Sahan Alan Antikacı, Dağyenice Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dağyenice Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dağyenice Bronz Heykel Alan Antikacı, Dağyenice Şamdan Alan Antikacı.

Dağyenice Kartpostal Alan Antikacı, Dağyenice Hereke Halısı Alan Antikacı, Dağyenice Sini Alan Antikacı, Dağyenice Tüfek Alan Antikacı, Dağyenice Köstekli Saat Alan Antikacı, Dağyenice Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dağyenice Taş Plak Alan Antikacı, Dağyenice Gravür Alan Antikacı, Dağyenice Kurşun Alan Antikacı, Dağyenice Gramafon Alan Antikacı, Dağyenice Cd Player Alan Antikacı, Dağyenice 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dağyenice Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dağyenice Kahve Takımı Alan Antikacı, Dağyenice Mobilya Alan Antikacı, Dağyenice Kapı Alan Antikacı, Dağyenice Kaşık Alan Antikacı, Dağyenice İbrik Alan Antikacı, Dağyenice Yağlı Boya Alan Antikacı, Dağyenice Tabanca Alan Antikacı, Dağyenice Ferman Alan Antikacı, Dağyenice Ebru Alan Antikacı, Dağyenice Tabak Alan Antikacı, Dağyenice Semaver Alan Antikacı, Dağyenice Kutu Alan Antikacı.

Dağyenice Kehribar Alan Antikacı, Dağyenice Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dağyenice Bronz Alan Antikacı, Dağyenice Şişe Alan Antikacı, Dağyenice Madalya Nişan Alan Antikacı, Dağyenice Anahtar Alan Antikacı, Dağyenice Makine Alan Antikacı, Dağyenice Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dağyenice Mekanik Alet Alan Antikacı, Dağyenice Kolye Alan Antikacı, Dağyenice Fotoğraf Alan Antikacı, Dağyenice Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dağyenice Tesbih Alan Antikacı, Dağyenice El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dağyenice Opalin Alan Antikacı, Dağyenice Taş Alan Antikacı, Dağyenice Metal Alan Antikacı, Dağyenice El Yazması Alan Antikacı, Dağyenice Terazi Alan Antikacı, Dağyenice Tokmak Alan Antikacı, Dağyenice Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dağyenice Dirhem Alan Antikacı, Dağyenice El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.