Cumhuriyet Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Cumhuriyet Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Cumhuriyet, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Cumhuriyet olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Cumhuriyet İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Cumhuriyet ve antika satıcıları Cumhuriyet için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Cumhuriyet Antikacı

İstanbul, Cumhuriyet antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Cumhuriyet) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Cumhuriyet Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Cumhuriyet Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Cumhuriyet Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cumhuriyet Takvim Alan Antikacı, Cumhuriyet Mangal Alan Antikacı, Cumhuriyet Bindallı Alan Antikacı, Cumhuriyet Müzik Seti Alan Antikacı, Cumhuriyet Kama Alan Antikacı, Cumhuriyet Kazan Alan Antikacı, Cumhuriyet Kristal Alan Antikacı, Cumhuriyet Kuran Alan Antikacı, Cumhuriyet Kupa Alan Antikacı, Cumhuriyet Ğügüm Alan Antikacı, Cumhuriyet Arma Alan Antikacı, Cumhuriyet Fıçı Alan Antikacı, Cumhuriyet El Yazması Kitap Alan Antikacı, Cumhuriyet Efemera Alan Antikacı, Cumhuriyet Hat Makası Alan Antikacı, Cumhuriyet Silke Alan Antikacı, Cumhuriyet Madalya Alan Antikacı.

Cumhuriyet Tarak Alan Antikacı, Cumhuriyet Harita Alan Antikacı, Cumhuriyet Kandil Alan Antikacı, Cumhuriyet Bez Alan Antikacı, Cumhuriyet Porselen Alan Antikacı, Cumhuriyet Müzik Aleti Alan Antikacı, Cumhuriyet Takı Kutusu Alan Antikacı, Cumhuriyet Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Cumhuriyet Resim Alan Antikacı, Cumhuriyet İpek Halı Alan Antikacı, Cumhuriyet Silah Alan Antikacı, Cumhuriyet Kilim Alan Antikacı, Cumhuriyet Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Kasetçalar Alan Antikacı, Cumhuriyet Zarf Alan Antikacı.

Cumhuriyet Komple Miras Evi Alan Antikacı, Cumhuriyet Yüzük Alan Antikacı, Cumhuriyet Portre Alan Antikacı, Cumhuriyet İran Halısı Alan Antikacı, Cumhuriyet Askeri Malzeme Alanalar, Cumhuriyet Baston Alan Antikacı, Cumhuriyet Bileklik Alan Antikacı, Cumhuriyet Sehpa Alan Antikacı, Cumhuriyet Kamçı Alan Antikacı, Cumhuriyet Hat Alan Antikacı, Cumhuriyet Oyma Alan Antikacı, Cumhuriyet Gümüşlük Alan Antikacı, Cumhuriyet El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Cumhuriyet Kılıç Alan Antikacı, Cumhuriyet Takı Alan Antikacı, Cumhuriyet Cep Saati Alan Antikacı, Cumhuriyet Dvd Alan Antikacı, Cumhuriyet Komple Eşya Alan Antikacı, Cumhuriyet Telefon Alan Antikacı, Cumhuriyet Pipo Alan Antikacı, Cumhuriyet Üç Etek Alan Antikacı, Cumhuriyet Bilezik Alan Antikacı, Cumhuriyet Bardak Alan Antikacı.

Cumhuriyet Tablo Alan Antikacı, Cumhuriyet 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Sefer Tası Alan Antikacı, Cumhuriyet Dokuma Alan Antikacı, Cumhuriyet Kalem Alan Antikacı, Cumhuriyet Sürahi Alan Antikacı, Cumhuriyet Komple Kütüphane Alan Antikacı, Cumhuriyet Gümüş Alan Antikacı, Cumhuriyet Daktilo Alan Antikacı, Cumhuriyet Pul Alan Antikacı, Cumhuriyet Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Cumhuriyet Bıçak Alan Antikacı, Cumhuriyet Kol Saati Alan Antikacı, Cumhuriyet Makaralı Teyp Alan Antikacı, Cumhuriyet Rozet Alan Antikacı, Cumhuriyet Gelinlik Alan Antikacı, Cumhuriyet Çatal Alan Antikacı, Cumhuriyet Kıyafet Alan Antikacı, Cumhuriyet Duvar Saati Alan Antikacı, Cumhuriyet Fes Alan Antikacı, Cumhuriyet Küp Alan Antikacı, Cumhuriyet Saçma Alan Antikacı.

Cumhuriyet Hat Yazısı Alan Antikacı, Cumhuriyet Ağaç Alan Antikacı, Cumhuriyet Halı Alan Antikacı, Cumhuriyet Günlük Alan Antikacı, Cumhuriyet Yıldız Porselen Alan Antikacı, Cumhuriyet Masa Alan Antikacı, Cumhuriyet Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Cumhuriyet Kitap Alan Antikacı, Cumhuriyet Amfi Alan Antikacı, Cumhuriyet Albüm Alan Antikacı, Cumhuriyet Ahşap Alan Antikacı, Cumhuriyet Gondol Alan Antikacı, Cumhuriyet Çizgi Roman Alan Antikacı, Cumhuriyet Komple Mira Evi Boşaltanlar, Cumhuriyet Pusula Alan Antikacı, Cumhuriyet Gerdanlık Alan Antikacı, Cumhuriyet Cezve Alan Antikacı, Cumhuriyet Şerbetlik Alan Antikacı.

Cumhuriyet Tuval Alan Antikacı, Cumhuriyet Okka Alan Antikacı, Cumhuriyet Fincan Alan Antikacı, Cumhuriyet Cd Alan Antikacı, Cumhuriyet Cam Alan Antikacı, Cumhuriyet Çan Alan Antikacı, Cumhuriyet Hoparlör Alan Antikacı, Cumhuriyet Çiçek Alan Antikacı, Cumhuriyet Retro Eşya Alan Antikacı, Cumhuriyet Vazo Alan Antikacı, Cumhuriyet Koltuk Alan Antikacı, Cumhuriyet Şapka Alan Antikacı, Cumhuriyet Bakır Eşya Alan Antikacı, Cumhuriyet Kilit Alan Antikacı, Cumhuriyet Biblo Alan Antikacı, Cumhuriyet Saat Alan Antikacı, Cumhuriyet Matara Alan Antikacı, Cumhuriyet Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Cumhuriyet 33 Lük Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Nişan Alan Antikacı, Cumhuriyet Seramik Alan Antikacı, Cumhuriyet Minyatür Alan Antikacı, Cumhuriyet Kase Alan Antikacı, Cumhuriyet Tas Alan Antikacı, Cumhuriyet Kavanoz Alan Antikacı, Cumhuriyet 45 Lik Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Varaklı Halı Alan Antikacı.

Cumhuriyet El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Cumhuriyet Radyo Alan Antikacı, Cumhuriyet Çini Alan Antikacı, Cumhuriyet Mühür Alan Antikacı, Cumhuriyet Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Cumhuriyet Çaydanlık Alan Antikacı, Cumhuriyet Halhal Alan Antikacı, Cumhuriyet Tılsım Alan Antikacı, Cumhuriyet Sepet Alan Antikacı, Cumhuriyet Sandelye Alan Antikacı, Cumhuriyet Eski Oyuncak Alan Antikacı, Cumhuriyet Pikap Alan Antikacı, Cumhuriyet Roman Alan Antikacı, Cumhuriyet Tepsi Alan Antikacı, Cumhuriyet Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Cumhuriyet Forma Alan Antikacı, Cumhuriyet Avize Alan Antikacı, Cumhuriyet Sahan Alan Antikacı, Cumhuriyet Tırnak Ayna Alan Antikacı, Cumhuriyet Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Cumhuriyet Bronz Heykel Alan Antikacı, Cumhuriyet Şamdan Alan Antikacı.

Cumhuriyet Kartpostal Alan Antikacı, Cumhuriyet Hereke Halısı Alan Antikacı, Cumhuriyet Sini Alan Antikacı, Cumhuriyet Tüfek Alan Antikacı, Cumhuriyet Köstekli Saat Alan Antikacı, Cumhuriyet Varaklı Ayna Alan Antikacı, Cumhuriyet Taş Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Gravür Alan Antikacı, Cumhuriyet Kurşun Alan Antikacı, Cumhuriyet Gramafon Alan Antikacı, Cumhuriyet Cd Player Alan Antikacı, Cumhuriyet 78 Lik Plak Alan Antikacı, Cumhuriyet Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Cumhuriyet Kahve Takımı Alan Antikacı, Cumhuriyet Mobilya Alan Antikacı, Cumhuriyet Kapı Alan Antikacı, Cumhuriyet Kaşık Alan Antikacı, Cumhuriyet İbrik Alan Antikacı, Cumhuriyet Yağlı Boya Alan Antikacı, Cumhuriyet Tabanca Alan Antikacı, Cumhuriyet Ferman Alan Antikacı, Cumhuriyet Ebru Alan Antikacı, Cumhuriyet Tabak Alan Antikacı, Cumhuriyet Semaver Alan Antikacı, Cumhuriyet Kutu Alan Antikacı.

Cumhuriyet Kehribar Alan Antikacı, Cumhuriyet Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Cumhuriyet Bronz Alan Antikacı, Cumhuriyet Şişe Alan Antikacı, Cumhuriyet Madalya Nişan Alan Antikacı, Cumhuriyet Anahtar Alan Antikacı, Cumhuriyet Makine Alan Antikacı, Cumhuriyet Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Cumhuriyet Mekanik Alet Alan Antikacı, Cumhuriyet Kolye Alan Antikacı, Cumhuriyet Fotoğraf Alan Antikacı, Cumhuriyet Bünyan Halısı Alan Antikacı, Cumhuriyet Tesbih Alan Antikacı, Cumhuriyet El Dokuması Halı Alan Antikacı, Cumhuriyet Opalin Alan Antikacı, Cumhuriyet Taş Alan Antikacı, Cumhuriyet Metal Alan Antikacı, Cumhuriyet El Yazması Alan Antikacı, Cumhuriyet Terazi Alan Antikacı, Cumhuriyet Tokmak Alan Antikacı, Cumhuriyet Gaz Ocağı Alan Antikacı, Cumhuriyet Dirhem Alan Antikacı, Cumhuriyet El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.