Çukurcuma Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çukurcuma Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çukurcuma, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çukurcuma olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çukurcuma İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çukurcuma ve antika satıcıları Çukurcuma için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çukurcuma Antikacı

İstanbul, Çukurcuma antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çukurcuma) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çukurcuma Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çukurcuma Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çukurcuma Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çukurcuma Takvim Alan Antikacı, Çukurcuma Mangal Alan Antikacı, Çukurcuma Bindallı Alan Antikacı, Çukurcuma Müzik Seti Alan Antikacı, Çukurcuma Kama Alan Antikacı, Çukurcuma Kazan Alan Antikacı, Çukurcuma Kristal Alan Antikacı, Çukurcuma Kuran Alan Antikacı, Çukurcuma Kupa Alan Antikacı, Çukurcuma Ğügüm Alan Antikacı, Çukurcuma Arma Alan Antikacı, Çukurcuma Fıçı Alan Antikacı, Çukurcuma El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çukurcuma Efemera Alan Antikacı, Çukurcuma Hat Makası Alan Antikacı, Çukurcuma Silke Alan Antikacı, Çukurcuma Madalya Alan Antikacı.

Çukurcuma Tarak Alan Antikacı, Çukurcuma Harita Alan Antikacı, Çukurcuma Kandil Alan Antikacı, Çukurcuma Bez Alan Antikacı, Çukurcuma Porselen Alan Antikacı, Çukurcuma Müzik Aleti Alan Antikacı, Çukurcuma Takı Kutusu Alan Antikacı, Çukurcuma Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çukurcuma Resim Alan Antikacı, Çukurcuma İpek Halı Alan Antikacı, Çukurcuma Silah Alan Antikacı, Çukurcuma Kilim Alan Antikacı, Çukurcuma Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Kasetçalar Alan Antikacı, Çukurcuma Zarf Alan Antikacı.

Çukurcuma Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çukurcuma Yüzük Alan Antikacı, Çukurcuma Portre Alan Antikacı, Çukurcuma İran Halısı Alan Antikacı, Çukurcuma Askeri Malzeme Alanalar, Çukurcuma Baston Alan Antikacı, Çukurcuma Bileklik Alan Antikacı, Çukurcuma Sehpa Alan Antikacı, Çukurcuma Kamçı Alan Antikacı, Çukurcuma Hat Alan Antikacı, Çukurcuma Oyma Alan Antikacı, Çukurcuma Gümüşlük Alan Antikacı, Çukurcuma El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çukurcuma Kılıç Alan Antikacı, Çukurcuma Takı Alan Antikacı, Çukurcuma Cep Saati Alan Antikacı, Çukurcuma Dvd Alan Antikacı, Çukurcuma Komple Eşya Alan Antikacı, Çukurcuma Telefon Alan Antikacı, Çukurcuma Pipo Alan Antikacı, Çukurcuma Üç Etek Alan Antikacı, Çukurcuma Bilezik Alan Antikacı, Çukurcuma Bardak Alan Antikacı.

Çukurcuma Tablo Alan Antikacı, Çukurcuma 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Sefer Tası Alan Antikacı, Çukurcuma Dokuma Alan Antikacı, Çukurcuma Kalem Alan Antikacı, Çukurcuma Sürahi Alan Antikacı, Çukurcuma Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çukurcuma Gümüş Alan Antikacı, Çukurcuma Daktilo Alan Antikacı, Çukurcuma Pul Alan Antikacı, Çukurcuma Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çukurcuma Bıçak Alan Antikacı, Çukurcuma Kol Saati Alan Antikacı, Çukurcuma Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çukurcuma Rozet Alan Antikacı, Çukurcuma Gelinlik Alan Antikacı, Çukurcuma Çatal Alan Antikacı, Çukurcuma Kıyafet Alan Antikacı, Çukurcuma Duvar Saati Alan Antikacı, Çukurcuma Fes Alan Antikacı, Çukurcuma Küp Alan Antikacı, Çukurcuma Saçma Alan Antikacı.

Çukurcuma Hat Yazısı Alan Antikacı, Çukurcuma Ağaç Alan Antikacı, Çukurcuma Halı Alan Antikacı, Çukurcuma Günlük Alan Antikacı, Çukurcuma Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çukurcuma Masa Alan Antikacı, Çukurcuma Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çukurcuma Kitap Alan Antikacı, Çukurcuma Amfi Alan Antikacı, Çukurcuma Albüm Alan Antikacı, Çukurcuma Ahşap Alan Antikacı, Çukurcuma Gondol Alan Antikacı, Çukurcuma Çizgi Roman Alan Antikacı, Çukurcuma Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çukurcuma Pusula Alan Antikacı, Çukurcuma Gerdanlık Alan Antikacı, Çukurcuma Cezve Alan Antikacı, Çukurcuma Şerbetlik Alan Antikacı.

Çukurcuma Tuval Alan Antikacı, Çukurcuma Okka Alan Antikacı, Çukurcuma Fincan Alan Antikacı, Çukurcuma Cd Alan Antikacı, Çukurcuma Cam Alan Antikacı, Çukurcuma Çan Alan Antikacı, Çukurcuma Hoparlör Alan Antikacı, Çukurcuma Çiçek Alan Antikacı, Çukurcuma Retro Eşya Alan Antikacı, Çukurcuma Vazo Alan Antikacı, Çukurcuma Koltuk Alan Antikacı, Çukurcuma Şapka Alan Antikacı, Çukurcuma Bakır Eşya Alan Antikacı, Çukurcuma Kilit Alan Antikacı, Çukurcuma Biblo Alan Antikacı, Çukurcuma Saat Alan Antikacı, Çukurcuma Matara Alan Antikacı, Çukurcuma Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çukurcuma 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Nişan Alan Antikacı, Çukurcuma Seramik Alan Antikacı, Çukurcuma Minyatür Alan Antikacı, Çukurcuma Kase Alan Antikacı, Çukurcuma Tas Alan Antikacı, Çukurcuma Kavanoz Alan Antikacı, Çukurcuma 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çukurcuma El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çukurcuma Radyo Alan Antikacı, Çukurcuma Çini Alan Antikacı, Çukurcuma Mühür Alan Antikacı, Çukurcuma Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çukurcuma Çaydanlık Alan Antikacı, Çukurcuma Halhal Alan Antikacı, Çukurcuma Tılsım Alan Antikacı, Çukurcuma Sepet Alan Antikacı, Çukurcuma Sandelye Alan Antikacı, Çukurcuma Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çukurcuma Pikap Alan Antikacı, Çukurcuma Roman Alan Antikacı, Çukurcuma Tepsi Alan Antikacı, Çukurcuma Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çukurcuma Forma Alan Antikacı, Çukurcuma Avize Alan Antikacı, Çukurcuma Sahan Alan Antikacı, Çukurcuma Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çukurcuma Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çukurcuma Bronz Heykel Alan Antikacı, Çukurcuma Şamdan Alan Antikacı.

Çukurcuma Kartpostal Alan Antikacı, Çukurcuma Hereke Halısı Alan Antikacı, Çukurcuma Sini Alan Antikacı, Çukurcuma Tüfek Alan Antikacı, Çukurcuma Köstekli Saat Alan Antikacı, Çukurcuma Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çukurcuma Taş Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Gravür Alan Antikacı, Çukurcuma Kurşun Alan Antikacı, Çukurcuma Gramafon Alan Antikacı, Çukurcuma Cd Player Alan Antikacı, Çukurcuma 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurcuma Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çukurcuma Kahve Takımı Alan Antikacı, Çukurcuma Mobilya Alan Antikacı, Çukurcuma Kapı Alan Antikacı, Çukurcuma Kaşık Alan Antikacı, Çukurcuma İbrik Alan Antikacı, Çukurcuma Yağlı Boya Alan Antikacı, Çukurcuma Tabanca Alan Antikacı, Çukurcuma Ferman Alan Antikacı, Çukurcuma Ebru Alan Antikacı, Çukurcuma Tabak Alan Antikacı, Çukurcuma Semaver Alan Antikacı, Çukurcuma Kutu Alan Antikacı.

Çukurcuma Kehribar Alan Antikacı, Çukurcuma Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çukurcuma Bronz Alan Antikacı, Çukurcuma Şişe Alan Antikacı, Çukurcuma Madalya Nişan Alan Antikacı, Çukurcuma Anahtar Alan Antikacı, Çukurcuma Makine Alan Antikacı, Çukurcuma Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çukurcuma Mekanik Alet Alan Antikacı, Çukurcuma Kolye Alan Antikacı, Çukurcuma Fotoğraf Alan Antikacı, Çukurcuma Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çukurcuma Tesbih Alan Antikacı, Çukurcuma El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çukurcuma Opalin Alan Antikacı, Çukurcuma Taş Alan Antikacı, Çukurcuma Metal Alan Antikacı, Çukurcuma El Yazması Alan Antikacı, Çukurcuma Terazi Alan Antikacı, Çukurcuma Tokmak Alan Antikacı, Çukurcuma Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çukurcuma Dirhem Alan Antikacı, Çukurcuma El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.