Çukurbostan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çukurbostan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çukurbostan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çukurbostan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çukurbostan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çukurbostan ve antika satıcıları Çukurbostan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çukurbostan Antikacı

İstanbul, Çukurbostan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çukurbostan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çukurbostan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çukurbostan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çukurbostan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çukurbostan Takvim Alan Antikacı, Çukurbostan Mangal Alan Antikacı, Çukurbostan Bindallı Alan Antikacı, Çukurbostan Müzik Seti Alan Antikacı, Çukurbostan Kama Alan Antikacı, Çukurbostan Kazan Alan Antikacı, Çukurbostan Kristal Alan Antikacı, Çukurbostan Kuran Alan Antikacı, Çukurbostan Kupa Alan Antikacı, Çukurbostan Ğügüm Alan Antikacı, Çukurbostan Arma Alan Antikacı, Çukurbostan Fıçı Alan Antikacı, Çukurbostan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çukurbostan Efemera Alan Antikacı, Çukurbostan Hat Makası Alan Antikacı, Çukurbostan Silke Alan Antikacı, Çukurbostan Madalya Alan Antikacı.

Çukurbostan Tarak Alan Antikacı, Çukurbostan Harita Alan Antikacı, Çukurbostan Kandil Alan Antikacı, Çukurbostan Bez Alan Antikacı, Çukurbostan Porselen Alan Antikacı, Çukurbostan Müzik Aleti Alan Antikacı, Çukurbostan Takı Kutusu Alan Antikacı, Çukurbostan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çukurbostan Resim Alan Antikacı, Çukurbostan İpek Halı Alan Antikacı, Çukurbostan Silah Alan Antikacı, Çukurbostan Kilim Alan Antikacı, Çukurbostan Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Kasetçalar Alan Antikacı, Çukurbostan Zarf Alan Antikacı.

Çukurbostan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çukurbostan Yüzük Alan Antikacı, Çukurbostan Portre Alan Antikacı, Çukurbostan İran Halısı Alan Antikacı, Çukurbostan Askeri Malzeme Alanalar, Çukurbostan Baston Alan Antikacı, Çukurbostan Bileklik Alan Antikacı, Çukurbostan Sehpa Alan Antikacı, Çukurbostan Kamçı Alan Antikacı, Çukurbostan Hat Alan Antikacı, Çukurbostan Oyma Alan Antikacı, Çukurbostan Gümüşlük Alan Antikacı, Çukurbostan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çukurbostan Kılıç Alan Antikacı, Çukurbostan Takı Alan Antikacı, Çukurbostan Cep Saati Alan Antikacı, Çukurbostan Dvd Alan Antikacı, Çukurbostan Komple Eşya Alan Antikacı, Çukurbostan Telefon Alan Antikacı, Çukurbostan Pipo Alan Antikacı, Çukurbostan Üç Etek Alan Antikacı, Çukurbostan Bilezik Alan Antikacı, Çukurbostan Bardak Alan Antikacı.

Çukurbostan Tablo Alan Antikacı, Çukurbostan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Sefer Tası Alan Antikacı, Çukurbostan Dokuma Alan Antikacı, Çukurbostan Kalem Alan Antikacı, Çukurbostan Sürahi Alan Antikacı, Çukurbostan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çukurbostan Gümüş Alan Antikacı, Çukurbostan Daktilo Alan Antikacı, Çukurbostan Pul Alan Antikacı, Çukurbostan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çukurbostan Bıçak Alan Antikacı, Çukurbostan Kol Saati Alan Antikacı, Çukurbostan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çukurbostan Rozet Alan Antikacı, Çukurbostan Gelinlik Alan Antikacı, Çukurbostan Çatal Alan Antikacı, Çukurbostan Kıyafet Alan Antikacı, Çukurbostan Duvar Saati Alan Antikacı, Çukurbostan Fes Alan Antikacı, Çukurbostan Küp Alan Antikacı, Çukurbostan Saçma Alan Antikacı.

Çukurbostan Hat Yazısı Alan Antikacı, Çukurbostan Ağaç Alan Antikacı, Çukurbostan Halı Alan Antikacı, Çukurbostan Günlük Alan Antikacı, Çukurbostan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çukurbostan Masa Alan Antikacı, Çukurbostan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çukurbostan Kitap Alan Antikacı, Çukurbostan Amfi Alan Antikacı, Çukurbostan Albüm Alan Antikacı, Çukurbostan Ahşap Alan Antikacı, Çukurbostan Gondol Alan Antikacı, Çukurbostan Çizgi Roman Alan Antikacı, Çukurbostan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çukurbostan Pusula Alan Antikacı, Çukurbostan Gerdanlık Alan Antikacı, Çukurbostan Cezve Alan Antikacı, Çukurbostan Şerbetlik Alan Antikacı.

Çukurbostan Tuval Alan Antikacı, Çukurbostan Okka Alan Antikacı, Çukurbostan Fincan Alan Antikacı, Çukurbostan Cd Alan Antikacı, Çukurbostan Cam Alan Antikacı, Çukurbostan Çan Alan Antikacı, Çukurbostan Hoparlör Alan Antikacı, Çukurbostan Çiçek Alan Antikacı, Çukurbostan Retro Eşya Alan Antikacı, Çukurbostan Vazo Alan Antikacı, Çukurbostan Koltuk Alan Antikacı, Çukurbostan Şapka Alan Antikacı, Çukurbostan Bakır Eşya Alan Antikacı, Çukurbostan Kilit Alan Antikacı, Çukurbostan Biblo Alan Antikacı, Çukurbostan Saat Alan Antikacı, Çukurbostan Matara Alan Antikacı, Çukurbostan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çukurbostan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Nişan Alan Antikacı, Çukurbostan Seramik Alan Antikacı, Çukurbostan Minyatür Alan Antikacı, Çukurbostan Kase Alan Antikacı, Çukurbostan Tas Alan Antikacı, Çukurbostan Kavanoz Alan Antikacı, Çukurbostan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çukurbostan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çukurbostan Radyo Alan Antikacı, Çukurbostan Çini Alan Antikacı, Çukurbostan Mühür Alan Antikacı, Çukurbostan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çukurbostan Çaydanlık Alan Antikacı, Çukurbostan Halhal Alan Antikacı, Çukurbostan Tılsım Alan Antikacı, Çukurbostan Sepet Alan Antikacı, Çukurbostan Sandelye Alan Antikacı, Çukurbostan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çukurbostan Pikap Alan Antikacı, Çukurbostan Roman Alan Antikacı, Çukurbostan Tepsi Alan Antikacı, Çukurbostan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çukurbostan Forma Alan Antikacı, Çukurbostan Avize Alan Antikacı, Çukurbostan Sahan Alan Antikacı, Çukurbostan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çukurbostan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çukurbostan Bronz Heykel Alan Antikacı, Çukurbostan Şamdan Alan Antikacı.

Çukurbostan Kartpostal Alan Antikacı, Çukurbostan Hereke Halısı Alan Antikacı, Çukurbostan Sini Alan Antikacı, Çukurbostan Tüfek Alan Antikacı, Çukurbostan Köstekli Saat Alan Antikacı, Çukurbostan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çukurbostan Taş Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Gravür Alan Antikacı, Çukurbostan Kurşun Alan Antikacı, Çukurbostan Gramafon Alan Antikacı, Çukurbostan Cd Player Alan Antikacı, Çukurbostan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukurbostan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çukurbostan Kahve Takımı Alan Antikacı, Çukurbostan Mobilya Alan Antikacı, Çukurbostan Kapı Alan Antikacı, Çukurbostan Kaşık Alan Antikacı, Çukurbostan İbrik Alan Antikacı, Çukurbostan Yağlı Boya Alan Antikacı, Çukurbostan Tabanca Alan Antikacı, Çukurbostan Ferman Alan Antikacı, Çukurbostan Ebru Alan Antikacı, Çukurbostan Tabak Alan Antikacı, Çukurbostan Semaver Alan Antikacı, Çukurbostan Kutu Alan Antikacı.

Çukurbostan Kehribar Alan Antikacı, Çukurbostan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çukurbostan Bronz Alan Antikacı, Çukurbostan Şişe Alan Antikacı, Çukurbostan Madalya Nişan Alan Antikacı, Çukurbostan Anahtar Alan Antikacı, Çukurbostan Makine Alan Antikacı, Çukurbostan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çukurbostan Mekanik Alet Alan Antikacı, Çukurbostan Kolye Alan Antikacı, Çukurbostan Fotoğraf Alan Antikacı, Çukurbostan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çukurbostan Tesbih Alan Antikacı, Çukurbostan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çukurbostan Opalin Alan Antikacı, Çukurbostan Taş Alan Antikacı, Çukurbostan Metal Alan Antikacı, Çukurbostan El Yazması Alan Antikacı, Çukurbostan Terazi Alan Antikacı, Çukurbostan Tokmak Alan Antikacı, Çukurbostan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çukurbostan Dirhem Alan Antikacı, Çukurbostan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.