Çukur Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çukur Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çukur, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çukur olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çukur İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çukur ve antika satıcıları Çukur için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çukur Antikacı

İstanbul, Çukur antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çukur) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çukur Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çukur Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çukur Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çukur Takvim Alan Antikacı, Çukur Mangal Alan Antikacı, Çukur Bindallı Alan Antikacı, Çukur Müzik Seti Alan Antikacı, Çukur Kama Alan Antikacı, Çukur Kazan Alan Antikacı, Çukur Kristal Alan Antikacı, Çukur Kuran Alan Antikacı, Çukur Kupa Alan Antikacı, Çukur Ğügüm Alan Antikacı, Çukur Arma Alan Antikacı, Çukur Fıçı Alan Antikacı, Çukur El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çukur Efemera Alan Antikacı, Çukur Hat Makası Alan Antikacı, Çukur Silke Alan Antikacı, Çukur Madalya Alan Antikacı.

Çukur Tarak Alan Antikacı, Çukur Harita Alan Antikacı, Çukur Kandil Alan Antikacı, Çukur Bez Alan Antikacı, Çukur Porselen Alan Antikacı, Çukur Müzik Aleti Alan Antikacı, Çukur Takı Kutusu Alan Antikacı, Çukur Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çukur Resim Alan Antikacı, Çukur İpek Halı Alan Antikacı, Çukur Silah Alan Antikacı, Çukur Kilim Alan Antikacı, Çukur Plak Alan Antikacı, Çukur Kasetçalar Alan Antikacı, Çukur Zarf Alan Antikacı.

Çukur Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çukur Yüzük Alan Antikacı, Çukur Portre Alan Antikacı, Çukur İran Halısı Alan Antikacı, Çukur Askeri Malzeme Alanalar, Çukur Baston Alan Antikacı, Çukur Bileklik Alan Antikacı, Çukur Sehpa Alan Antikacı, Çukur Kamçı Alan Antikacı, Çukur Hat Alan Antikacı, Çukur Oyma Alan Antikacı, Çukur Gümüşlük Alan Antikacı, Çukur El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çukur Kılıç Alan Antikacı, Çukur Takı Alan Antikacı, Çukur Cep Saati Alan Antikacı, Çukur Dvd Alan Antikacı, Çukur Komple Eşya Alan Antikacı, Çukur Telefon Alan Antikacı, Çukur Pipo Alan Antikacı, Çukur Üç Etek Alan Antikacı, Çukur Bilezik Alan Antikacı, Çukur Bardak Alan Antikacı.

Çukur Tablo Alan Antikacı, Çukur 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukur Sefer Tası Alan Antikacı, Çukur Dokuma Alan Antikacı, Çukur Kalem Alan Antikacı, Çukur Sürahi Alan Antikacı, Çukur Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çukur Gümüş Alan Antikacı, Çukur Daktilo Alan Antikacı, Çukur Pul Alan Antikacı, Çukur Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çukur Bıçak Alan Antikacı, Çukur Kol Saati Alan Antikacı, Çukur Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çukur Rozet Alan Antikacı, Çukur Gelinlik Alan Antikacı, Çukur Çatal Alan Antikacı, Çukur Kıyafet Alan Antikacı, Çukur Duvar Saati Alan Antikacı, Çukur Fes Alan Antikacı, Çukur Küp Alan Antikacı, Çukur Saçma Alan Antikacı.

Çukur Hat Yazısı Alan Antikacı, Çukur Ağaç Alan Antikacı, Çukur Halı Alan Antikacı, Çukur Günlük Alan Antikacı, Çukur Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çukur Masa Alan Antikacı, Çukur Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çukur Kitap Alan Antikacı, Çukur Amfi Alan Antikacı, Çukur Albüm Alan Antikacı, Çukur Ahşap Alan Antikacı, Çukur Gondol Alan Antikacı, Çukur Çizgi Roman Alan Antikacı, Çukur Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çukur Pusula Alan Antikacı, Çukur Gerdanlık Alan Antikacı, Çukur Cezve Alan Antikacı, Çukur Şerbetlik Alan Antikacı.

Çukur Tuval Alan Antikacı, Çukur Okka Alan Antikacı, Çukur Fincan Alan Antikacı, Çukur Cd Alan Antikacı, Çukur Cam Alan Antikacı, Çukur Çan Alan Antikacı, Çukur Hoparlör Alan Antikacı, Çukur Çiçek Alan Antikacı, Çukur Retro Eşya Alan Antikacı, Çukur Vazo Alan Antikacı, Çukur Koltuk Alan Antikacı, Çukur Şapka Alan Antikacı, Çukur Bakır Eşya Alan Antikacı, Çukur Kilit Alan Antikacı, Çukur Biblo Alan Antikacı, Çukur Saat Alan Antikacı, Çukur Matara Alan Antikacı, Çukur Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çukur 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çukur Nişan Alan Antikacı, Çukur Seramik Alan Antikacı, Çukur Minyatür Alan Antikacı, Çukur Kase Alan Antikacı, Çukur Tas Alan Antikacı, Çukur Kavanoz Alan Antikacı, Çukur 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çukur Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çukur El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çukur Radyo Alan Antikacı, Çukur Çini Alan Antikacı, Çukur Mühür Alan Antikacı, Çukur Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çukur Çaydanlık Alan Antikacı, Çukur Halhal Alan Antikacı, Çukur Tılsım Alan Antikacı, Çukur Sepet Alan Antikacı, Çukur Sandelye Alan Antikacı, Çukur Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çukur Pikap Alan Antikacı, Çukur Roman Alan Antikacı, Çukur Tepsi Alan Antikacı, Çukur Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çukur Forma Alan Antikacı, Çukur Avize Alan Antikacı, Çukur Sahan Alan Antikacı, Çukur Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çukur Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çukur Bronz Heykel Alan Antikacı, Çukur Şamdan Alan Antikacı.

Çukur Kartpostal Alan Antikacı, Çukur Hereke Halısı Alan Antikacı, Çukur Sini Alan Antikacı, Çukur Tüfek Alan Antikacı, Çukur Köstekli Saat Alan Antikacı, Çukur Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çukur Taş Plak Alan Antikacı, Çukur Gravür Alan Antikacı, Çukur Kurşun Alan Antikacı, Çukur Gramafon Alan Antikacı, Çukur Cd Player Alan Antikacı, Çukur 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çukur Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çukur Kahve Takımı Alan Antikacı, Çukur Mobilya Alan Antikacı, Çukur Kapı Alan Antikacı, Çukur Kaşık Alan Antikacı, Çukur İbrik Alan Antikacı, Çukur Yağlı Boya Alan Antikacı, Çukur Tabanca Alan Antikacı, Çukur Ferman Alan Antikacı, Çukur Ebru Alan Antikacı, Çukur Tabak Alan Antikacı, Çukur Semaver Alan Antikacı, Çukur Kutu Alan Antikacı.

Çukur Kehribar Alan Antikacı, Çukur Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çukur Bronz Alan Antikacı, Çukur Şişe Alan Antikacı, Çukur Madalya Nişan Alan Antikacı, Çukur Anahtar Alan Antikacı, Çukur Makine Alan Antikacı, Çukur Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çukur Mekanik Alet Alan Antikacı, Çukur Kolye Alan Antikacı, Çukur Fotoğraf Alan Antikacı, Çukur Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çukur Tesbih Alan Antikacı, Çukur El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çukur Opalin Alan Antikacı, Çukur Taş Alan Antikacı, Çukur Metal Alan Antikacı, Çukur El Yazması Alan Antikacı, Çukur Terazi Alan Antikacı, Çukur Tokmak Alan Antikacı, Çukur Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çukur Dirhem Alan Antikacı, Çukur El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.