Çubuklu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Çubuklu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Çubuklu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Çubuklu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Çubuklu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Çubuklu ve antika satıcıları Çubuklu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Çubuklu Antikacı

İstanbul, Çubuklu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Çubuklu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çubuklu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Çubuklu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Çubuklu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Çubuklu Takvim Alan Antikacı, Çubuklu Mangal Alan Antikacı, Çubuklu Bindallı Alan Antikacı, Çubuklu Müzik Seti Alan Antikacı, Çubuklu Kama Alan Antikacı, Çubuklu Kazan Alan Antikacı, Çubuklu Kristal Alan Antikacı, Çubuklu Kuran Alan Antikacı, Çubuklu Kupa Alan Antikacı, Çubuklu Ğügüm Alan Antikacı, Çubuklu Arma Alan Antikacı, Çubuklu Fıçı Alan Antikacı, Çubuklu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Çubuklu Efemera Alan Antikacı, Çubuklu Hat Makası Alan Antikacı, Çubuklu Silke Alan Antikacı, Çubuklu Madalya Alan Antikacı.

Çubuklu Tarak Alan Antikacı, Çubuklu Harita Alan Antikacı, Çubuklu Kandil Alan Antikacı, Çubuklu Bez Alan Antikacı, Çubuklu Porselen Alan Antikacı, Çubuklu Müzik Aleti Alan Antikacı, Çubuklu Takı Kutusu Alan Antikacı, Çubuklu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Çubuklu Resim Alan Antikacı, Çubuklu İpek Halı Alan Antikacı, Çubuklu Silah Alan Antikacı, Çubuklu Kilim Alan Antikacı, Çubuklu Plak Alan Antikacı, Çubuklu Kasetçalar Alan Antikacı, Çubuklu Zarf Alan Antikacı.

Çubuklu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Çubuklu Yüzük Alan Antikacı, Çubuklu Portre Alan Antikacı, Çubuklu İran Halısı Alan Antikacı, Çubuklu Askeri Malzeme Alanalar, Çubuklu Baston Alan Antikacı, Çubuklu Bileklik Alan Antikacı, Çubuklu Sehpa Alan Antikacı, Çubuklu Kamçı Alan Antikacı, Çubuklu Hat Alan Antikacı, Çubuklu Oyma Alan Antikacı, Çubuklu Gümüşlük Alan Antikacı, Çubuklu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Çubuklu Kılıç Alan Antikacı, Çubuklu Takı Alan Antikacı, Çubuklu Cep Saati Alan Antikacı, Çubuklu Dvd Alan Antikacı, Çubuklu Komple Eşya Alan Antikacı, Çubuklu Telefon Alan Antikacı, Çubuklu Pipo Alan Antikacı, Çubuklu Üç Etek Alan Antikacı, Çubuklu Bilezik Alan Antikacı, Çubuklu Bardak Alan Antikacı.

Çubuklu Tablo Alan Antikacı, Çubuklu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çubuklu Sefer Tası Alan Antikacı, Çubuklu Dokuma Alan Antikacı, Çubuklu Kalem Alan Antikacı, Çubuklu Sürahi Alan Antikacı, Çubuklu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Çubuklu Gümüş Alan Antikacı, Çubuklu Daktilo Alan Antikacı, Çubuklu Pul Alan Antikacı, Çubuklu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Çubuklu Bıçak Alan Antikacı, Çubuklu Kol Saati Alan Antikacı, Çubuklu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Çubuklu Rozet Alan Antikacı, Çubuklu Gelinlik Alan Antikacı, Çubuklu Çatal Alan Antikacı, Çubuklu Kıyafet Alan Antikacı, Çubuklu Duvar Saati Alan Antikacı, Çubuklu Fes Alan Antikacı, Çubuklu Küp Alan Antikacı, Çubuklu Saçma Alan Antikacı.

Çubuklu Hat Yazısı Alan Antikacı, Çubuklu Ağaç Alan Antikacı, Çubuklu Halı Alan Antikacı, Çubuklu Günlük Alan Antikacı, Çubuklu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Çubuklu Masa Alan Antikacı, Çubuklu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Çubuklu Kitap Alan Antikacı, Çubuklu Amfi Alan Antikacı, Çubuklu Albüm Alan Antikacı, Çubuklu Ahşap Alan Antikacı, Çubuklu Gondol Alan Antikacı, Çubuklu Çizgi Roman Alan Antikacı, Çubuklu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Çubuklu Pusula Alan Antikacı, Çubuklu Gerdanlık Alan Antikacı, Çubuklu Cezve Alan Antikacı, Çubuklu Şerbetlik Alan Antikacı.

Çubuklu Tuval Alan Antikacı, Çubuklu Okka Alan Antikacı, Çubuklu Fincan Alan Antikacı, Çubuklu Cd Alan Antikacı, Çubuklu Cam Alan Antikacı, Çubuklu Çan Alan Antikacı, Çubuklu Hoparlör Alan Antikacı, Çubuklu Çiçek Alan Antikacı, Çubuklu Retro Eşya Alan Antikacı, Çubuklu Vazo Alan Antikacı, Çubuklu Koltuk Alan Antikacı, Çubuklu Şapka Alan Antikacı, Çubuklu Bakır Eşya Alan Antikacı, Çubuklu Kilit Alan Antikacı, Çubuklu Biblo Alan Antikacı, Çubuklu Saat Alan Antikacı, Çubuklu Matara Alan Antikacı, Çubuklu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Çubuklu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Çubuklu Nişan Alan Antikacı, Çubuklu Seramik Alan Antikacı, Çubuklu Minyatür Alan Antikacı, Çubuklu Kase Alan Antikacı, Çubuklu Tas Alan Antikacı, Çubuklu Kavanoz Alan Antikacı, Çubuklu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Çubuklu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Çubuklu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Çubuklu Radyo Alan Antikacı, Çubuklu Çini Alan Antikacı, Çubuklu Mühür Alan Antikacı, Çubuklu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Çubuklu Çaydanlık Alan Antikacı, Çubuklu Halhal Alan Antikacı, Çubuklu Tılsım Alan Antikacı, Çubuklu Sepet Alan Antikacı, Çubuklu Sandelye Alan Antikacı, Çubuklu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Çubuklu Pikap Alan Antikacı, Çubuklu Roman Alan Antikacı, Çubuklu Tepsi Alan Antikacı, Çubuklu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Çubuklu Forma Alan Antikacı, Çubuklu Avize Alan Antikacı, Çubuklu Sahan Alan Antikacı, Çubuklu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Çubuklu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Çubuklu Bronz Heykel Alan Antikacı, Çubuklu Şamdan Alan Antikacı.

Çubuklu Kartpostal Alan Antikacı, Çubuklu Hereke Halısı Alan Antikacı, Çubuklu Sini Alan Antikacı, Çubuklu Tüfek Alan Antikacı, Çubuklu Köstekli Saat Alan Antikacı, Çubuklu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Çubuklu Taş Plak Alan Antikacı, Çubuklu Gravür Alan Antikacı, Çubuklu Kurşun Alan Antikacı, Çubuklu Gramafon Alan Antikacı, Çubuklu Cd Player Alan Antikacı, Çubuklu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Çubuklu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Çubuklu Kahve Takımı Alan Antikacı, Çubuklu Mobilya Alan Antikacı, Çubuklu Kapı Alan Antikacı, Çubuklu Kaşık Alan Antikacı, Çubuklu İbrik Alan Antikacı, Çubuklu Yağlı Boya Alan Antikacı, Çubuklu Tabanca Alan Antikacı, Çubuklu Ferman Alan Antikacı, Çubuklu Ebru Alan Antikacı, Çubuklu Tabak Alan Antikacı, Çubuklu Semaver Alan Antikacı, Çubuklu Kutu Alan Antikacı.

Çubuklu Kehribar Alan Antikacı, Çubuklu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Çubuklu Bronz Alan Antikacı, Çubuklu Şişe Alan Antikacı, Çubuklu Madalya Nişan Alan Antikacı, Çubuklu Anahtar Alan Antikacı, Çubuklu Makine Alan Antikacı, Çubuklu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Çubuklu Mekanik Alet Alan Antikacı, Çubuklu Kolye Alan Antikacı, Çubuklu Fotoğraf Alan Antikacı, Çubuklu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Çubuklu Tesbih Alan Antikacı, Çubuklu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Çubuklu Opalin Alan Antikacı, Çubuklu Taş Alan Antikacı, Çubuklu Metal Alan Antikacı, Çubuklu El Yazması Alan Antikacı, Çubuklu Terazi Alan Antikacı, Çubuklu Tokmak Alan Antikacı, Çubuklu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Çubuklu Dirhem Alan Antikacı, Çubuklu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.