Sungurlu antikacılar, Sungurlu antika alanlar, Sungurlu antika eşya alanlar, Sungurlu antika eşyalar, Sungurlu eski alım satım, Sungurlu antika koleksiyoncuları, Sungurlu antika eşya alıcıları, Sungurlu antika şirketleri, Sungurlu antika firması, Sungurlu antika şirketi, Sungurlu antika firmaları, Sungurlu antika eşya şirketleri, Sungurlu antika eşya firması, Sungurlu antika eşya şirketi, Sungurlu antika eşya firmaları, Sungurlu müzayede şirketi, Sungurlu eski alanlar, Sungurlu eski eşya alanlar, Sungurlu antika alan yerler, Sungurlu antika eşya alan yerler, Sungurlu eski alan yerler, Sungurlu eski eşya alan yerler, Sungurlu antika pazarı, Sungurlu antika alım satım, Sungurlu antika alıcıları, Sungurlu antika satıcıları, Sungurlu antika eşya satıcıları, Sungurlu eski eşya alıcıları, Sungurlu eski eşya satıcıları, Sungurlu antika fiyatları, Sungurlu antika eşya fiyatları, Sungurlu eski fiyatları, Sungurlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Sungurlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sungurlu antika eşya alanlar ve Sungurlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sungurlu antika eşya şirketimiz, Sungurlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sungurlu Antika Alanlar

Sungurlu antika alanlar ve Sungurlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sungurlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sungurlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sungurlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sungurlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sungurlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sungurlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sungurlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sungurlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sungurlu antika eşya alanlar ve Sungurlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sungurlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sungurlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sungurlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sungurlu antika eşya alanların tercih ettiği, Sungurlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sungurlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sungurlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sungurlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sungurlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sungurlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sungurlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sungurlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sungurlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sungurlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sungurlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sungurlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sungurlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sungurlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sungurlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sungurlu antikacılar, Sungurlu antika eşyalar, Sungurlu eski eşyalar, Sungurlu antika şirketleri, Sungurlu antika firması, Sungurlu müzayede şirketi,Sungurlu el yazması alanlar, Sungurlu Kuran’ı kerim alanlar, Sungurlu hat yazı alanlar, Sungurlu obje alanlar, Sungurlu gümüş alanlar, Sungurlu turalı gümüş alanlar, Sungurlu karaf alanlar, vazo alanlar, Sungurlu jardinyer alanlar, Sungurlu resim alanlar, Sungurlu modern resim alanlar, Sungurlu aplik alanlar, Sungurlu bahü alanlar, Sungurlu bavul alanlar, Sungurlu çanak alanlar, Sungurlu çömlek alanlar, Sungurlu bakır alanlar, baston alanlar, Sungurlu biskiü alanlar, Sungurlu billur alanlar, Sungurlu cam alanlar, Sungurlu kristal alanlar, Sungurlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sungurlu bandırma halısı alanlar, Sungurlu ceviz yemek odası alanlar, Sungurlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sungurlu ceviz sandalye alanlar, Sungurlu cümbüş alanlar, Sungurlu constantin oble alanlar, Sungurlu cam obje alanlar, Sungurlu beykoz alanlar.

Sungurlu bohem alanlar, Sungurlu çeşmi bülbül alanlar, Sungurlu çeşme taşı alanlar, Sungurlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sungurlu arnevu alanlar, art deko alanlar, Sungurlu deko alanlar, Sungurlu ayna alanlar, Sungurlu asma avize alanlar, Sungurlu aznavur gümüş alanlar, Sungurlu aznavur alanlar, Sungurlu bafon alanlar, Sungurlu ayvazozki alanlar, Sungurlu dolap alanlar, Sungurlu divit alanlar, Sungurlu biblo alanlar, Sungurlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sungurlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sungurlu dekopaj işi alanlar, Sungurlu dual alanlar, Sungurlu dual pikap alanlar.

Sungurlu dümen alanlar, Sungurlu gemici dümeni alanlar, Sungurlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sungurlu derbent halı alanlar, Sungurlu eviye alanlar, Sungurlu ev halısı alanlar, Sungurlu elbiselik alanlar, Sungurlu elbise alanlar, Sungurlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sungurlu el işi alanlar, Sungurlu el işi halı alanlar, Sungurlu el işi alanlar, Sungurlu el işi kilim alanlar, Sungurlu çan alanlar, Sungurlu kilise çanı alanlar, Sungurlu gemici çanı alanlar, Sungurlu çarık alanlar, Sungurlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sungurlu ferforje alanlar, Sungurlu fistan alanlar, Sungurlu Osmanlı fistan alanlar, Sungurlu portmanto alanlar, Sungurlu eski saat alanlar, Sungurlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sungurlu bronz heykel alanlar, Sungurlu bronz sütün alanlar, Sungurlu bronz avize alanlar, Sungurlu bronz vazo alanlar, Sungurlu bronz kutu alanlar, Sungurlu bronz el işi alanlar.

Sungurlu halı alanlar, Sungurlu lamba alanlar, resim alanlar, Sungurlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sungurlu insan biblosu alanlar, Sungurlu oryantel biblo alanlar, Sungurlu kuş biblosu alanlar, Sungurlu havlu alanlar, Sungurlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sungurlu turkısh antika alanlar, Sungurlu Osmanlı eşyalar alanlar, Sungurlu eski gelinlik alanlar, Sungurlu İstanbul resimleri alanlar, Sungurlu altın varak sehpa alanlar, Sungurlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sungurlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sungurlu bronz fener alanlar, Sungurlu bünyen alanlar, Sungurlu develi halı alanlar, Sungurlu dürbün alanlar, Sungurlu teleskop alanlar, Sungurlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sungurlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sungurlu flama alanlar, Sungurlu alem alanlar, Sungurlu arabesk alanlar.

Sungurlu pul alanlar, Sungurlu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sungurlu eski fincan alanlar, Sungurlu cam altı alanlar, Sungurlu şamdan alanlar, Sungurlu oryantel heykel alanlar, Sungurlu gümüşlük alanlar, Sungurlu hat yazı alanlar, Sungurlu teship alanlar, hokka alanlar, Sungurlu tophane alanlar, Sungurlu goblen alanlar, Sungurlu çin eski eşyalar alanlar, Sungurlu Çanakkale alanlar, Sungurlu Çanakkale vazo alanlar, Sungurlu fil dişi heykel alanlar, Sungurlu fil dişi baston alanlar, Sungurlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sungurlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sungurlu duvar saati alanlar, Sungurlu bez alanlar, buda heykel alanlar, Sungurlu hamedan halı alanlar, Sungurlu kılıç alanlar, Sungurlu antika kılıç alanlar.

Sungurlu antika araba alanlar, Sungurlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sungurlu antika eşyalar alanlar, Sungurlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sungurlu antika foto alanlar, Sungurlu kehribar alanlar, Sungurlu kehribar tesbih alanlar, Sungurlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sungurlu seramik eşya alanlar, Sungurlu kilit alanlar, Sungurlu anahtar alanlar, Sungurlu antika anahtar alanlar, Sungurlu antika kilit alanlar, Sungurlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sungurlu antika silah alanlar, Sungurlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sungurlu lambader alanlar, Sungurlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sungurlu komidin alanlar, Sungurlu kara kalem resim alanlar, Sungurlu blue black alanlar, Sungurlu mask alanlar, eski mask alanlar, Sungurlu aşurelik alanlar.

Sungurlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sungurlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sungurlu gramofon alanlar, Sungurlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sungurlu güdüm alanlar, Sungurlu tekke işi alanlar, Sungurlu İznik alanlar, Sungurlu pusula alanlar, Sungurlu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sungurlu periyor saat alanlar, Sungurlu mangal alanlar, Sungurlu eski mangal alanlar, Sungurlu Şam işi alanlar, Sungurlu Süleymaniye işi alanlar, Sungurlu takunya alanlar, Sungurlu gümüş takunya alanlar, Sungurlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sungurlu seccade alanlar, Sungurlu eski seccade alanlar, Sungurlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sungurlu tablo alanlar.

Sungurlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sungurlu abajur alanlar, Sungurlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sungurlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sungurlu madalya alanlar, Sungurlu eşya alanlar, Sungurlu ferman alanlar, Sungurlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sungurlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sungurlu bahça alanlar, Sungurlu Osmanlı bohça alanlar, Sungurlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sungurlu ampir alanlar, Sungurlu chrıstofle alanlar, Sungurlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sungurlu şamdan alanlar, Sungurlu çanta alanlar, Sungurlu van işi savat alanlar, Sungurlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sungurlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sungurlu hokka alanlar, Sungurlu fransız mine alanlar, Sungurlu teşhir vitrini alanlar, Sungurlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sungurlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sungurlu kandil alanlar, Sungurlu ebru alanlar, Sungurlu mustafa düzgünman alanlar, Sungurlu zigon alanlar, Sungurlu zemzemlik alanlar, Sungurlu mücevher kutusu alanlar, Sungurlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sungurlu sürahi alanlar, Sungurlu Osmanlı sürahi alanlar, Sungurlu antik mercan alanlar, Sungurlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sungurlu antik sedef alanlar, Sungurlu minyatür alanlar, Sungurlu kabe örtüsü alanlar, Sungurlu gülebdan alanlar, Sungurlu mineli dürbün alanlar, Sungurlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sungurlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sungurlu lali gue alanlar, Sungurlu gece sürahisi alanlar, Sungurlu meissen alanlar, Sungurlu satsuma alanlar, Sungurlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sungurlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sungurlu constantine alanlar, Sungurlu anonim alanlar, Sungurlu leyla gamsız alanlar, Sungurlu ibrahim safi alanlar, Sungurlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sungurlu herend alanlar, Sungurlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sungurlu osmanlıca alanlar, Sungurlu kitap alanlar, Sungurlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sungurlu haydar besim aydar alanlar, Sungurlu orhan peker alanlar, Sungurlu sıtkı olçar alanlar, Sungurlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sungurlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sungurlu rus gümüşü alanlar, Sungurlu minyatür alanlar, Sungurlu viyana heykel alanlar, Sungurlu oryantal heykel alanlar, Sungurlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sungurlu merasim kılıcı alanlar.

Sungurlu ahşap hilye alanlar, Sungurlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sungurlu tesbih alanlar, Sungurlu seyahat saati alanlar, Sungurlu gravür alanlar, Sungurlu degü alanlar, radio antika alanlar, Sungurlu opalin alanlar, Sungurlu radyo alanlar, Sungurlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sungurlu laledan alanlar, Sungurlu karaf alanlar, Sungurlu çerezlik alanlar, Sungurlu sahleplik alanlar, Sungurlu tutya alanlar, Sungurlu likör takımı alanlar, Sungurlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sungurlu zarf alanlar, Sungurlu nargile alanlar, Sungurlu gülabdan alanlar, Sungurlu ferman alanlar, Sungurlu berat alanlar.

Sungurlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sungurlu şifa tası alanlar, Sungurlu hokka takımı alanlar, Sungurlu mangal alanlar, Sungurlu barutluk alanlar, Sungurlu tombak alanlar, Sungurlu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sungurlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sungurlu hançer alanlar, Sungurlu kılıç alanlar, Sungurlu mühürler alanlar, Sungurlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sungurlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sungurlu seccade alanlar, Sungurlu sırmalı örtüler alanlar, Sungurlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.