Osmancık antikacılar, Osmancık antika alanlar, Osmancık antika eşya alanlar, Osmancık antika eşyalar, Osmancık eski alım satım, Osmancık antika koleksiyoncuları, Osmancık antika eşya alıcıları, Osmancık antika şirketleri, Osmancık antika firması, Osmancık antika şirketi, Osmancık antika firmaları, Osmancık antika eşya şirketleri, Osmancık antika eşya firması, Osmancık antika eşya şirketi, Osmancık antika eşya firmaları, Osmancık müzayede şirketi, Osmancık eski alanlar, Osmancık eski eşya alanlar, Osmancık antika alan yerler, Osmancık antika eşya alan yerler, Osmancık eski alan yerler, Osmancık eski eşya alan yerler, Osmancık antika pazarı, Osmancık antika alım satım, Osmancık antika alıcıları, Osmancık antika satıcıları, Osmancık antika eşya satıcıları, Osmancık eski eşya alıcıları, Osmancık eski eşya satıcıları, Osmancık antika fiyatları, Osmancık antika eşya fiyatları, Osmancık eski fiyatları, Osmancık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Osmancık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Osmancık antika eşya alanlar ve Osmancık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Osmancık antika eşya şirketimiz, Osmancık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Osmancık Antika Alanlar

Osmancık antika alanlar ve Osmancık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Osmancık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Osmancık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Osmancık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Osmancık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Osmancık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Osmancık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Osmancık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Osmancık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Osmancık antika eşya alanlar ve Osmancık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Osmancık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Osmancık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Osmancık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Osmancık antika eşya alanların tercih ettiği, Osmancık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Osmancık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Osmancık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Osmancık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Osmancık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Osmancık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Osmancık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Osmancık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Osmancık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Osmancık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Osmancık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Osmancık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Osmancık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Osmancık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Osmancık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Osmancık antikacılar, Osmancık antika eşyalar, Osmancık eski eşyalar, Osmancık antika şirketleri, Osmancık antika firması, Osmancık müzayede şirketi,Osmancık el yazması alanlar, Osmancık Kuran’ı kerim alanlar, Osmancık hat yazı alanlar, Osmancık obje alanlar, Osmancık gümüş alanlar, Osmancık turalı gümüş alanlar, Osmancık karaf alanlar, vazo alanlar, Osmancık jardinyer alanlar, Osmancık resim alanlar, Osmancık modern resim alanlar, Osmancık aplik alanlar, Osmancık bahü alanlar, Osmancık bavul alanlar, Osmancık çanak alanlar, Osmancık çömlek alanlar, Osmancık bakır alanlar, baston alanlar, Osmancık biskiü alanlar, Osmancık billur alanlar, Osmancık cam alanlar, Osmancık kristal alanlar, Osmancık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Osmancık bandırma halısı alanlar, Osmancık ceviz yemek odası alanlar, Osmancık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Osmancık ceviz sandalye alanlar, Osmancık cümbüş alanlar, Osmancık constantin oble alanlar, Osmancık cam obje alanlar, Osmancık beykoz alanlar.

Osmancık bohem alanlar, Osmancık çeşmi bülbül alanlar, Osmancık çeşme taşı alanlar, Osmancık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Osmancık arnevu alanlar, art deko alanlar, Osmancık deko alanlar, Osmancık ayna alanlar, Osmancık asma avize alanlar, Osmancık aznavur gümüş alanlar, Osmancık aznavur alanlar, Osmancık bafon alanlar, Osmancık ayvazozki alanlar, Osmancık dolap alanlar, Osmancık divit alanlar, Osmancık biblo alanlar, Osmancık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Osmancık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Osmancık dekopaj işi alanlar, Osmancık dual alanlar, Osmancık dual pikap alanlar.

Osmancık dümen alanlar, Osmancık gemici dümeni alanlar, Osmancık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Osmancık derbent halı alanlar, Osmancık eviye alanlar, Osmancık ev halısı alanlar, Osmancık elbiselik alanlar, Osmancık elbise alanlar, Osmancık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Osmancık el işi alanlar, Osmancık el işi halı alanlar, Osmancık el işi alanlar, Osmancık el işi kilim alanlar, Osmancık çan alanlar, Osmancık kilise çanı alanlar, Osmancık gemici çanı alanlar, Osmancık çarık alanlar, Osmancık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Osmancık ferforje alanlar, Osmancık fistan alanlar, Osmancık Osmanlı fistan alanlar, Osmancık portmanto alanlar, Osmancık eski saat alanlar, Osmancık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Osmancık bronz heykel alanlar, Osmancık bronz sütün alanlar, Osmancık bronz avize alanlar, Osmancık bronz vazo alanlar, Osmancık bronz kutu alanlar, Osmancık bronz el işi alanlar.

Osmancık halı alanlar, Osmancık lamba alanlar, resim alanlar, Osmancık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Osmancık insan biblosu alanlar, Osmancık oryantel biblo alanlar, Osmancık kuş biblosu alanlar, Osmancık havlu alanlar, Osmancık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Osmancık turkısh antika alanlar, Osmancık Osmanlı eşyalar alanlar, Osmancık eski gelinlik alanlar, Osmancık İstanbul resimleri alanlar, Osmancık altın varak sehpa alanlar, Osmancık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Osmancık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Osmancık bronz fener alanlar, Osmancık bünyen alanlar, Osmancık develi halı alanlar, Osmancık dürbün alanlar, Osmancık teleskop alanlar, Osmancık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Osmancık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Osmancık flama alanlar, Osmancık alem alanlar, Osmancık arabesk alanlar.

Osmancık pul alanlar, Osmancık Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Osmancık eski fincan alanlar, Osmancık cam altı alanlar, Osmancık şamdan alanlar, Osmancık oryantel heykel alanlar, Osmancık gümüşlük alanlar, Osmancık hat yazı alanlar, Osmancık teship alanlar, hokka alanlar, Osmancık tophane alanlar, Osmancık goblen alanlar, Osmancık çin eski eşyalar alanlar, Osmancık Çanakkale alanlar, Osmancık Çanakkale vazo alanlar, Osmancık fil dişi heykel alanlar, Osmancık fil dişi baston alanlar, Osmancık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Osmancık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Osmancık duvar saati alanlar, Osmancık bez alanlar, buda heykel alanlar, Osmancık hamedan halı alanlar, Osmancık kılıç alanlar, Osmancık antika kılıç alanlar.

Osmancık antika araba alanlar, Osmancık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Osmancık antika eşyalar alanlar, Osmancık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Osmancık antika foto alanlar, Osmancık kehribar alanlar, Osmancık kehribar tesbih alanlar, Osmancık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Osmancık seramik eşya alanlar, Osmancık kilit alanlar, Osmancık anahtar alanlar, Osmancık antika anahtar alanlar, Osmancık antika kilit alanlar, Osmancık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Osmancık antika silah alanlar, Osmancık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Osmancık lambader alanlar, Osmancık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Osmancık komidin alanlar, Osmancık kara kalem resim alanlar, Osmancık blue black alanlar, Osmancık mask alanlar, eski mask alanlar, Osmancık aşurelik alanlar.

Osmancık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Osmancık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Osmancık gramofon alanlar, Osmancık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Osmancık güdüm alanlar, Osmancık tekke işi alanlar, Osmancık İznik alanlar, Osmancık pusula alanlar, Osmancık gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Osmancık periyor saat alanlar, Osmancık mangal alanlar, Osmancık eski mangal alanlar, Osmancık Şam işi alanlar, Osmancık Süleymaniye işi alanlar, Osmancık takunya alanlar, Osmancık gümüş takunya alanlar, Osmancık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Osmancık seccade alanlar, Osmancık eski seccade alanlar, Osmancık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Osmancık tablo alanlar.

Osmancık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Osmancık abajur alanlar, Osmancık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Osmancık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Osmancık madalya alanlar, Osmancık eşya alanlar, Osmancık ferman alanlar, Osmancık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Osmancık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Osmancık bahça alanlar, Osmancık Osmanlı bohça alanlar, Osmancık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Osmancık ampir alanlar, Osmancık chrıstofle alanlar, Osmancık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Osmancık şamdan alanlar, Osmancık çanta alanlar, Osmancık van işi savat alanlar, Osmancık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Osmancık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Osmancık hokka alanlar, Osmancık fransız mine alanlar, Osmancık teşhir vitrini alanlar, Osmancık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Osmancık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Osmancık kandil alanlar, Osmancık ebru alanlar, Osmancık mustafa düzgünman alanlar, Osmancık zigon alanlar, Osmancık zemzemlik alanlar, Osmancık mücevher kutusu alanlar, Osmancık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Osmancık sürahi alanlar, Osmancık Osmanlı sürahi alanlar, Osmancık antik mercan alanlar, Osmancık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Osmancık antik sedef alanlar, Osmancık minyatür alanlar, Osmancık kabe örtüsü alanlar, Osmancık gülebdan alanlar, Osmancık mineli dürbün alanlar, Osmancık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Osmancık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Osmancık lali gue alanlar, Osmancık gece sürahisi alanlar, Osmancık meissen alanlar, Osmancık satsuma alanlar, Osmancık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Osmancık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Osmancık constantine alanlar, Osmancık anonim alanlar, Osmancık leyla gamsız alanlar, Osmancık ibrahim safi alanlar, Osmancık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Osmancık herend alanlar, Osmancık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Osmancık osmanlıca alanlar, Osmancık kitap alanlar, Osmancık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Osmancık haydar besim aydar alanlar, Osmancık orhan peker alanlar, Osmancık sıtkı olçar alanlar, Osmancık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Osmancık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Osmancık rus gümüşü alanlar, Osmancık minyatür alanlar, Osmancık viyana heykel alanlar, Osmancık oryantal heykel alanlar, Osmancık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Osmancık merasim kılıcı alanlar.

Osmancık ahşap hilye alanlar, Osmancık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Osmancık tesbih alanlar, Osmancık seyahat saati alanlar, Osmancık gravür alanlar, Osmancık degü alanlar, radio antika alanlar, Osmancık opalin alanlar, Osmancık radyo alanlar, Osmancık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Osmancık laledan alanlar, Osmancık karaf alanlar, Osmancık çerezlik alanlar, Osmancık sahleplik alanlar, Osmancık tutya alanlar, Osmancık likör takımı alanlar, Osmancık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Osmancık zarf alanlar, Osmancık nargile alanlar, Osmancık gülabdan alanlar, Osmancık ferman alanlar, Osmancık berat alanlar.

Osmancık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Osmancık şifa tası alanlar, Osmancık hokka takımı alanlar, Osmancık mangal alanlar, Osmancık barutluk alanlar, Osmancık tombak alanlar, Osmancık saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Osmancık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Osmancık hançer alanlar, Osmancık kılıç alanlar, Osmancık mühürler alanlar, Osmancık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Osmancık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Osmancık seccade alanlar, Osmancık sırmalı örtüler alanlar, Osmancık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.