Ortaköy antikacılar, Ortaköy antika alanlar, Ortaköy antika eşya alanlar, Ortaköy antika eşyalar, Ortaköy eski alım satım, Ortaköy antika koleksiyoncuları, Ortaköy antika eşya alıcıları, Ortaköy antika şirketleri, Ortaköy antika firması, Ortaköy antika şirketi, Ortaköy antika firmaları, Ortaköy antika eşya şirketleri, Ortaköy antika eşya firması, Ortaköy antika eşya şirketi, Ortaköy antika eşya firmaları, Ortaköy müzayede şirketi, Ortaköy eski alanlar, Ortaköy eski eşya alanlar, Ortaköy antika alan yerler, Ortaköy antika eşya alan yerler, Ortaköy eski alan yerler, Ortaköy eski eşya alan yerler, Ortaköy antika pazarı, Ortaköy antika alım satım, Ortaköy antika alıcıları, Ortaköy antika satıcıları, Ortaköy antika eşya satıcıları, Ortaköy eski eşya alıcıları, Ortaköy eski eşya satıcıları, Ortaköy antika fiyatları, Ortaköy antika eşya fiyatları, Ortaköy eski fiyatları, Ortaköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çorum Ortaköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ortaköy antika eşya alanlar ve Ortaköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ortaköy antika eşya şirketimiz, Ortaköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ortaköy Antika Alanlar

Ortaköy antika alanlar ve Ortaköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ortaköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ortaköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ortaköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ortaköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ortaköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ortaköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ortaköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ortaköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ortaköy antika eşya alanlar ve Ortaköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ortaköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ortaköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ortaköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ortaköy antika eşya alanların tercih ettiği, Ortaköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ortaköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ortaköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ortaköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ortaköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ortaköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ortaköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ortaköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ortaköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ortaköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ortaköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ortaköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ortaköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ortaköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ortaköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ortaköy antikacılar, Ortaköy antika eşyalar, Ortaköy eski eşyalar, Ortaköy antika şirketleri, Ortaköy antika firması, Ortaköy müzayede şirketi,Ortaköy el yazması alanlar, Ortaköy Kuran’ı kerim alanlar, Ortaköy hat yazı alanlar, Ortaköy obje alanlar, Ortaköy gümüş alanlar, Ortaköy turalı gümüş alanlar, Ortaköy karaf alanlar, vazo alanlar, Ortaköy jardinyer alanlar, Ortaköy resim alanlar, Ortaköy modern resim alanlar, Ortaköy aplik alanlar, Ortaköy bahü alanlar, Ortaköy bavul alanlar, Ortaköy çanak alanlar, Ortaköy çömlek alanlar, Ortaköy bakır alanlar, baston alanlar, Ortaköy biskiü alanlar, Ortaköy billur alanlar, Ortaköy cam alanlar, Ortaköy kristal alanlar, Ortaköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ortaköy bandırma halısı alanlar, Ortaköy ceviz yemek odası alanlar, Ortaköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ortaköy ceviz sandalye alanlar, Ortaköy cümbüş alanlar, Ortaköy constantin oble alanlar, Ortaköy cam obje alanlar, Ortaköy beykoz alanlar.

Ortaköy bohem alanlar, Ortaköy çeşmi bülbül alanlar, Ortaköy çeşme taşı alanlar, Ortaköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ortaköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Ortaköy deko alanlar, Ortaköy ayna alanlar, Ortaköy asma avize alanlar, Ortaköy aznavur gümüş alanlar, Ortaköy aznavur alanlar, Ortaköy bafon alanlar, Ortaköy ayvazozki alanlar, Ortaköy dolap alanlar, Ortaköy divit alanlar, Ortaköy biblo alanlar, Ortaköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ortaköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ortaköy dekopaj işi alanlar, Ortaköy dual alanlar, Ortaköy dual pikap alanlar.

Ortaköy dümen alanlar, Ortaköy gemici dümeni alanlar, Ortaköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ortaköy derbent halı alanlar, Ortaköy eviye alanlar, Ortaköy ev halısı alanlar, Ortaköy elbiselik alanlar, Ortaköy elbise alanlar, Ortaköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ortaköy el işi alanlar, Ortaköy el işi halı alanlar, Ortaköy el işi alanlar, Ortaköy el işi kilim alanlar, Ortaköy çan alanlar, Ortaköy kilise çanı alanlar, Ortaköy gemici çanı alanlar, Ortaköy çarık alanlar, Ortaköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ortaköy ferforje alanlar, Ortaköy fistan alanlar, Ortaköy Osmanlı fistan alanlar, Ortaköy portmanto alanlar, Ortaköy eski saat alanlar, Ortaköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ortaköy bronz heykel alanlar, Ortaköy bronz sütün alanlar, Ortaköy bronz avize alanlar, Ortaköy bronz vazo alanlar, Ortaköy bronz kutu alanlar, Ortaköy bronz el işi alanlar.

Ortaköy halı alanlar, Ortaköy lamba alanlar, resim alanlar, Ortaköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ortaköy insan biblosu alanlar, Ortaköy oryantel biblo alanlar, Ortaköy kuş biblosu alanlar, Ortaköy havlu alanlar, Ortaköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ortaköy turkısh antika alanlar, Ortaköy Osmanlı eşyalar alanlar, Ortaköy eski gelinlik alanlar, Ortaköy İstanbul resimleri alanlar, Ortaköy altın varak sehpa alanlar, Ortaköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ortaköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ortaköy bronz fener alanlar, Ortaköy bünyen alanlar, Ortaköy develi halı alanlar, Ortaköy dürbün alanlar, Ortaköy teleskop alanlar, Ortaköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ortaköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ortaköy flama alanlar, Ortaköy alem alanlar, Ortaköy arabesk alanlar.

Ortaköy pul alanlar, Ortaköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ortaköy eski fincan alanlar, Ortaköy cam altı alanlar, Ortaköy şamdan alanlar, Ortaköy oryantel heykel alanlar, Ortaköy gümüşlük alanlar, Ortaköy hat yazı alanlar, Ortaköy teship alanlar, hokka alanlar, Ortaköy tophane alanlar, Ortaköy goblen alanlar, Ortaköy çin eski eşyalar alanlar, Ortaköy Çanakkale alanlar, Ortaköy Çanakkale vazo alanlar, Ortaköy fil dişi heykel alanlar, Ortaköy fil dişi baston alanlar, Ortaköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ortaköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ortaköy duvar saati alanlar, Ortaköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Ortaköy hamedan halı alanlar, Ortaköy kılıç alanlar, Ortaköy antika kılıç alanlar.

Ortaköy antika araba alanlar, Ortaköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ortaköy antika eşyalar alanlar, Ortaköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ortaköy antika foto alanlar, Ortaköy kehribar alanlar, Ortaköy kehribar tesbih alanlar, Ortaköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ortaköy seramik eşya alanlar, Ortaköy kilit alanlar, Ortaköy anahtar alanlar, Ortaköy antika anahtar alanlar, Ortaköy antika kilit alanlar, Ortaköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ortaköy antika silah alanlar, Ortaköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ortaköy lambader alanlar, Ortaköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ortaköy komidin alanlar, Ortaköy kara kalem resim alanlar, Ortaköy blue black alanlar, Ortaköy mask alanlar, eski mask alanlar, Ortaköy aşurelik alanlar.

Ortaköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ortaköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ortaköy gramofon alanlar, Ortaköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ortaköy güdüm alanlar, Ortaköy tekke işi alanlar, Ortaköy İznik alanlar, Ortaköy pusula alanlar, Ortaköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ortaköy periyor saat alanlar, Ortaköy mangal alanlar, Ortaköy eski mangal alanlar, Ortaköy Şam işi alanlar, Ortaköy Süleymaniye işi alanlar, Ortaköy takunya alanlar, Ortaköy gümüş takunya alanlar, Ortaköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ortaköy seccade alanlar, Ortaköy eski seccade alanlar, Ortaköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ortaköy tablo alanlar.

Ortaköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ortaköy abajur alanlar, Ortaköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ortaköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ortaköy madalya alanlar, Ortaköy eşya alanlar, Ortaköy ferman alanlar, Ortaköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ortaköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ortaköy bahça alanlar, Ortaköy Osmanlı bohça alanlar, Ortaköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ortaköy ampir alanlar, Ortaköy chrıstofle alanlar, Ortaköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ortaköy şamdan alanlar, Ortaköy çanta alanlar, Ortaköy van işi savat alanlar, Ortaköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ortaköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ortaköy hokka alanlar, Ortaköy fransız mine alanlar, Ortaköy teşhir vitrini alanlar, Ortaköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ortaköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ortaköy kandil alanlar, Ortaköy ebru alanlar, Ortaköy mustafa düzgünman alanlar, Ortaköy zigon alanlar, Ortaköy zemzemlik alanlar, Ortaköy mücevher kutusu alanlar, Ortaköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ortaköy sürahi alanlar, Ortaköy Osmanlı sürahi alanlar, Ortaköy antik mercan alanlar, Ortaköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ortaköy antik sedef alanlar, Ortaköy minyatür alanlar, Ortaköy kabe örtüsü alanlar, Ortaköy gülebdan alanlar, Ortaköy mineli dürbün alanlar, Ortaköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ortaköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ortaköy lali gue alanlar, Ortaköy gece sürahisi alanlar, Ortaköy meissen alanlar, Ortaköy satsuma alanlar, Ortaköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ortaköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ortaköy constantine alanlar, Ortaköy anonim alanlar, Ortaköy leyla gamsız alanlar, Ortaköy ibrahim safi alanlar, Ortaköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ortaköy herend alanlar, Ortaköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ortaköy osmanlıca alanlar, Ortaköy kitap alanlar, Ortaköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ortaköy haydar besim aydar alanlar, Ortaköy orhan peker alanlar, Ortaköy sıtkı olçar alanlar, Ortaköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ortaköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ortaköy rus gümüşü alanlar, Ortaköy minyatür alanlar, Ortaköy viyana heykel alanlar, Ortaköy oryantal heykel alanlar, Ortaköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ortaköy merasim kılıcı alanlar.

Ortaköy ahşap hilye alanlar, Ortaköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ortaköy tesbih alanlar, Ortaköy seyahat saati alanlar, Ortaköy gravür alanlar, Ortaköy degü alanlar, radio antika alanlar, Ortaköy opalin alanlar, Ortaköy radyo alanlar, Ortaköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ortaköy laledan alanlar, Ortaköy karaf alanlar, Ortaköy çerezlik alanlar, Ortaköy sahleplik alanlar, Ortaköy tutya alanlar, Ortaköy likör takımı alanlar, Ortaköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ortaköy zarf alanlar, Ortaköy nargile alanlar, Ortaköy gülabdan alanlar, Ortaköy ferman alanlar, Ortaköy berat alanlar.

Ortaköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ortaköy şifa tası alanlar, Ortaköy hokka takımı alanlar, Ortaköy mangal alanlar, Ortaköy barutluk alanlar, Ortaköy tombak alanlar, Ortaköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ortaköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ortaköy hançer alanlar, Ortaköy kılıç alanlar, Ortaköy mühürler alanlar, Ortaköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ortaköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ortaköy seccade alanlar, Ortaköy sırmalı örtüler alanlar, Ortaköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.